Proč je důležité srovnání hypoték online?

10. 7. 2017

Proč je důležité srovnání hypoték online?

Češi nejsou zrovna přeborníky ve finančním plánování a uvažování, i když samozřejmě nechceme nikomu křivdit - spíše jen chceme naznačit, že v Česku koluje o financích mnoho nepravidých mýtů.
 
Nejčastější chybou, kterou lidé při zařizování hypotéky dělají, je, že si neprovádí dostatečné srovnání hypoték skrze kalkulačku hypoték online. Této chyby byste se rozhodně měli vyvarovat, pokud si plánujete hypoteční úvěr vzít a chcete si být jisti, že jste si vybrali tu nejvýhodnější hypotéku online.
 

Proč byste si provést srovnání hypoték online?

Proč byste si měli jednoznačně udělat srovnání hypoték? Protože je to nejsnazší cesta k té nejvýhodnější hypotéce, jakou vůbec můžete dostat a zároveň si tím být jistí. Díky porovnání hypoték online zjistíte nabídku bankovních hypoték i nebankovních hypoték na našem trhu (např. hypoték bez registru apod.)
 
V našem srovnávači hypoték je nabídka pravidelně aktualizovaná a zahrnuje tedy obsáhlé a správné údaje o jednotlivých bankách, jejich hypotékách a nabídkách refinancování hypotéky.
 
Díky srovnání hypoték online zjistíte, která hypotéka je ta nejvýhodnější na trhu pro Vámi zadané parametry, jako jsou např. výše požadované hypotéky, celková doba splácení hypotéky nebo také další parametry, jako jsou fixační doba hypotéky nebo další.
 

Jak správně provést srovnání hypoték online?

Je skvělé, že srovnání hypoték si dnes díky internetu můžete udělat jednoduše online a z pohodlí domova. Hypoteční úvěry si porovnáte díky nástroji zvanému kalkulačka hypoték online. Ten funguje na principu srovnání všech aktuálních nabídek hypoték online jednotlivých hypotečních bank i nebankovních poskytovatelů hypoték, a to všech, které do srovnání hypoték zahrnete - např. bankovní hypotéky, nebankovní hypotéky, hypotéky bez registru a refinancování hypotéky.
 
Porovnání hypoték si můžete udělat snadno díky našemu nezávislému srovnávači hypoték online zde na hlavní stránce, a to tak, že do formuláře zadáte základní parametry své žádané hypotéky.
 
Kalkulačka hypoték online Vám následně vypíše přehledný seznam všech hypoték, které pro Vás připadají v úvahu a seřadí je podle toho, která je pro Vás nejvýhodnější!
 

Správné srovnání hypoték

Kalkulačka hypoték online je sice skvělý a snadný nástroj, ovšem ještě lépe si můžete provést srovnání hypoték díky schůzce s hypotečním poradcem. Ten Vám připraví srovnání hypoték přesně na míru, zodpoví veškeré Vaše otázky a se samotným sjednáním hypotéky a celou byrokracií pomůže. Vyjedná Vám také výhodnější podmínky hypotéky, které byste si sami nedomluvili!
 
Schůzka s našimi odbornými hypotečními poradci je zcela ZDARMA, je nezávazná, nemusíte se bát, že by Vás poradce do něčeho nutil, ale naopak - naši odborní hypoteční poradci se chovají profesionálně a na první místo kladou Vás a Váš zájem o výhodnou hypotéku!
 
Naši hypoteční poradci se pohybují po celé České republice, ať už tedy bydlíte kdekoli a máte zájem o hypotéku nebo máte jen jakýkoli dotaz, kontaktujte nás - doporučíme Vám hypotečního poradce, který je Vám nejblíže!
 

Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let

Pokud se nacházíte v některé z následujících situací, pak byste na hypotéku raději měli zapomenout a odložit ji. ...více

5.6.2017

Rádi byste si vzali na své vysněné bydlení hypoteční úvěr za výhodných podmínek hypotéky? Jistě to nebude problém, ovšem bez vlastních úspor to nepůjde. ...více

7.8.2017

Dostaneme hypotéku? To je otázka, kterou si klade mnoho Čechů, ještě než zjistí, kolik jim banka půjčí. Poradíme, jak dostat odpověď na otázku "dostaneme hypotéku" a jak přesně zjistit, kolik Vám banka půjčí. ...více

31.7.2017