Americká hypotéka

Výše hypotéky: 200 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 3 - 20 let

Hypoteční banka poskytuje kromě klasické hypotéky také americkou hypotéku, tedy bezúčelový úvěr. Můžete si půjčit až 5 000 000 Kč a to s úrokem od 4,59 %.

Výše hypotéky200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost3 - 20 let
Úrok od4,59%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Bankovní společnost Hypoteční banka patří v obrou hypoték mezi opravdové špičky. Specializuje se totiž pouze na hypotéky a na navazující pojištění. V České republice je již několik let největším poskytovatelem hypoték a je oceňována i odbornou veřejností. Předností Americké hypotéky od Hypoteční banky je možnost vyřízení online s garancí sazby na 30 dní. Díky spolupráci s ČSOB a Erou nabízí opravdu férové a transparentní podmínky.

Americká hypotéka na cokoliv!

Americké hypotéky se v dnešní době staly trendem díky svým výhodnějším podmínkám oproti spotřebitelským úvěrům. Hypoteční banka samozřejmě není pozadu a tak nabízí Americkou hypotéku neboli hypotéku na cokoliv. Americké hypotéky jsou skvělým řešením pro financování Vašich nesplněných přání. Můžete si za ně pořídit nové auto či motorku, vyrazit na báječnou dovolenou nebo si konečně pořádně vybavit domácnost. Pořiďte si to, na co zrovna myslíte!

Výhody Americké hypotéky

Bezkonkurenční výhodou je sjednání Americké hypotéky u hypotečního specialisty. Hypoteční banka rozumí tomu, co dělá a baví jí to. Najde ideální řešení přesně podle Vašich potřeb a přizpůsobí se jim. Navíc vyřízení hypotéky je rychlé, a tak ušetřený čas můžete strávit třeba projížďkou ve svém novém automobilu.

Úvěr můžete získat v rozpětí 200 000 - 5 000 000 Kč, přičemž záleží jen na Vás, jak dlouho a kolik budete chtít splácet.

Zajištění americké hypotéky nemovitostí

Dokonce i Americká hypotéka musí být jištěna nemovitostí, která je k tomu vhodná. Taková nemovitost musí být ve vlastnictví žadatele o hypotéku nebo ve vlastnictví třetí osoby. O hypotéku nemusíte žádat sami, můžete být dokonce až 3 lidé ze 2 různých domácností. Výjimečné je, že hypotéku můžete jistit nemovitostí, která ještě není dostavěná, ale je již zapsaná v katastru nemovitostí. Pokud vlastníte jednu z těchto variant nemovitostí, dostanete Americkou hypotéku v hodnotě až 70% této nemovitosti a dokonce už od 200 000 Kč.

Hodnota LTV Americké hypotéky

Zkratka LTV udává, v jakém poměru je hodnota nemovitosti k výši poskytnuté hypotéky, a je vyjádřena v procentech. Hypoteční banka nabízí poměrně standardní hodnoty LTV, což je 90% pro hypotéky na bydlení a 70% pro refinancování a bezúčelné hypotéky.

Úroková sazba Americké hypotéky

Hypoteční banka nabízí k Americké hypotéce standardní úrokovou sazbu, která je vyšší než u hypoték na bydlení. Sazba se pohybuje od 4,59% p.a., ale její výši ovlivňují další parametry úvěru. Výši sazby sjednanou při prvním výpočtu máte garantovanou po 30dní. Délku fixace si můžete zvolit na období 1, 3 nebo 5 let. Po celou dobu zůstane výše úrokové sazby stejná, takže se nemusíte obávat zdražení bez ohledu na aktuální dění na trhu.

Svoboda s Americkou hypotékou

Výhodou Americké hypotéky je, že za mimořádné splátky nebo předčasné splacení úvěru neplatíte žádné poplatky. A další skvělou výhodou je, že nikomu nemusíte sdělovat, na co si hypotéku berete. Peníze můžete investovat do čeho budete chtít.

Doba splácení Americké hypotéky

Hypoteční banka umožňuje splácet hypotéku po dobu v rozmezí 3 - 20 let. Výše splátek stejně jako délka splácení záleží pouze na Vás. Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky v naší hypoteční kalkulačce. Splátky jsou pak každý měsíc inkasovány z Vašeho bankovního účtu u ČSOB nebo u Ery. Vedení účtu u těchto bankovních institucí není podmínkou, ale poskytne Vám značné výhody.

Hypotéky od Hypoteční banky

Jako specialista na hypotéky nabízí Hypoteční banka různé druhy hypoték. Pokud potřebujete investovat do bydlení, bude pro Vás nejvhodnější Hypotéka na bydlení, za kteoru si můžete pořídit byt či dům, rekonstruovat nebo třeba postavit si dům podle svého. Pokud chcete investovat do spotřebních věcí, bude pro Vás lepší Americká hypotéka na cokoliv. A nakonec je tu i nabídka refinancování hypotéky s Hypoteční bankou, tzn. že můžete svou stávající již nevýhodnou hypotéku vyměnit za mnohem lepší a výhodnější úvěr.

Čerpání Americké hypotéky

Hypoteční banka Vám chce čerpání zjednoduššit, a tak se Vám snaží co nejvíce vyjít vstříc. Obzvláště u Americké hypotéky jistě oceníte možnost postupného čerpání. Délka čerpání je standardně nastavena až na 12 měsíců, ale při sjednávání hypotéky se lze dohodnout i na individuálním termínu.

Srovnání Americké hypotéky

I přes výhodné podmínky a stabilní zázemí Hypoteční banky, doporučujeme v každém případě provést srovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám objasní, jak si Americká hypotéka Hypoteční banky stojí v porovnání s ostatními bankami.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám pomůže zjistit, jak by mohla Vaše budoucí hypotéka vypadat. Zkuste si zadat Vaše požadované hodnoty do kalkulačky. Zjistíte, jak dlouho byste hypotéku spláceli, a v jaké výši by byly měsíční splátky. Pokud byste si přáli ještě lepší podmínky hypotéky, můžete se obrátit na naše odborné poradce. Zaručujeme Vám, že pro Vás udělají vše co bude v jejich silách a pomohou Vám dosáhnout těch nejlepších podmínek.

Pojištění u Hypoteční banky

Hypoteční banka myslí i na rizika a tak Vám nabízí různé typy pojištění. Můžete si je sjednat naráz s hypotékou, takže ušetříte i čas a získáte jistotu. Pojištění sjednává partner banky ČSOB Pojišťovna. V nabídce si můžete zvolit pojištění úvěru nebo pojištění nemovitosti či domácnosti.

Shrnutí Americké hypotéky:

  • hypotéka na cokoliv si přejete bez dokládání
  • úvěr v rozpětí 200 000 - 5 000 000 Kč
  • délka splácení 3 - 20 let
  • výši splátek a délku splácení si určíte sami
  • úroková sazba od 4,59% ročně
  • fixace sazby na 1, 3, a 5 let
  • bez poplatku za vedení úvěru
  • čerpání až 12 měsíců
  • garance sazby po 30 dní

Chcete Americkou hypotéku?

Nabízíme Vám pomoc při sjednávání hypotéky a zaručujeme, že naši finanční poradci Vám vyjednají ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Zároveň Vám nabízíme konzultaci, díky které získáte přehled nad bankovními podmínkami a kličkami. V bance pak budete mnohem jistější a budete vědět, na co si dát pozor. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Zanechte nám svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady, pouze představu o Vašich vysněných přáních. Konzultace je zdarma a určitě Vám poskytne kvalitní informace, které v diskuzích na internetu nenajdete.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Berete si hypotéku a rádi byste věděli, jak na hypotéce ušetřit? Máme pro Vás hned 5 praktických rad, díky kterým se Vám jednoznačně povede ušetřit na hypotéce. ...více

18.8.2017

Banky začínají rychle hlásit, že docházejí hypotéky s vysokým LTV. Co to znamená a co dělat, když se na hypotéku teprve chystáte? ...více

8.6.2017

Výhodná, výhodná, výhodná - taková by za každých okolností měla být Vaše hypotéka. Ovšem jak toho docílit? Jak si správně vybrat výhodnou hypotéku? Podle čeho se řídit a jak postupovat? Máme pro Vás desatero výběru výhodné hypotéky. ...více

9.8.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Era hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 let - 40
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Era refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:RB Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let