Americká hypotéka

Výše hypotéky: 200 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 3 - 20 let

Hypoteční banka poskytuje kromě klasické hypotéky také americkou hypotéku, tedy bezúčelový úvěr. Můžete si půjčit až 5 000 000 Kč a to s úrokem od 4,59 %.

Výše hypotéky200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost3 - 20 let
Úrok od4,59%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Bankovní společnost Hypoteční banka patří v obrou hypoték mezi opravdové špičky. Specializuje se totiž pouze na hypotéky a na navazující pojištění. V České republice je již několik let největším poskytovatelem hypoték a je oceňována i odbornou veřejností. Předností Americké hypotéky od Hypoteční banky je možnost vyřízení online s garancí sazby na 30 dní. Díky spolupráci s ČSOB a Erou nabízí opravdu férové a transparentní podmínky.

Americká hypotéka na cokoliv!

Americké hypotéky se v dnešní době staly trendem díky svým výhodnějším podmínkám oproti spotřebitelským úvěrům. Hypoteční banka samozřejmě není pozadu a tak nabízí Americkou hypotéku neboli hypotéku na cokoliv. Americké hypotéky jsou skvělým řešením pro financování Vašich nesplněných přání. Můžete si za ně pořídit nové auto či motorku, vyrazit na báječnou dovolenou nebo si konečně pořádně vybavit domácnost. Pořiďte si to, na co zrovna myslíte!

Výhody Americké hypotéky

Bezkonkurenční výhodou je sjednání Americké hypotéky u hypotečního specialisty. Hypoteční banka rozumí tomu, co dělá a baví jí to. Najde ideální řešení přesně podle Vašich potřeb a přizpůsobí se jim. Navíc vyřízení hypotéky je rychlé, a tak ušetřený čas můžete strávit třeba projížďkou ve svém novém automobilu.

Úvěr můžete získat v rozpětí 200 000 - 5 000 000 Kč, přičemž záleží jen na Vás, jak dlouho a kolik budete chtít splácet.

Zajištění americké hypotéky nemovitostí

Dokonce i Americká hypotéka musí být jištěna nemovitostí, která je k tomu vhodná. Taková nemovitost musí být ve vlastnictví žadatele o hypotéku nebo ve vlastnictví třetí osoby. O hypotéku nemusíte žádat sami, můžete být dokonce až 3 lidé ze 2 různých domácností. Výjimečné je, že hypotéku můžete jistit nemovitostí, která ještě není dostavěná, ale je již zapsaná v katastru nemovitostí. Pokud vlastníte jednu z těchto variant nemovitostí, dostanete Americkou hypotéku v hodnotě až 70% této nemovitosti a dokonce už od 200 000 Kč.

Hodnota LTV Americké hypotéky

Zkratka LTV udává, v jakém poměru je hodnota nemovitosti k výši poskytnuté hypotéky, a je vyjádřena v procentech. Hypoteční banka nabízí poměrně standardní hodnoty LTV, což je 90% pro hypotéky na bydlení a 70% pro refinancování a bezúčelné hypotéky.

Úroková sazba Americké hypotéky

Hypoteční banka nabízí k Americké hypotéce standardní úrokovou sazbu, která je vyšší než u hypoték na bydlení. Sazba se pohybuje od 4,59% p.a., ale její výši ovlivňují další parametry úvěru. Výši sazby sjednanou při prvním výpočtu máte garantovanou po 30dní. Délku fixace si můžete zvolit na období 1, 3 nebo 5 let. Po celou dobu zůstane výše úrokové sazby stejná, takže se nemusíte obávat zdražení bez ohledu na aktuální dění na trhu.

Svoboda s Americkou hypotékou

Výhodou Americké hypotéky je, že za mimořádné splátky nebo předčasné splacení úvěru neplatíte žádné poplatky. A další skvělou výhodou je, že nikomu nemusíte sdělovat, na co si hypotéku berete. Peníze můžete investovat do čeho budete chtít.

Doba splácení Americké hypotéky

Hypoteční banka umožňuje splácet hypotéku po dobu v rozmezí 3 - 20 let. Výše splátek stejně jako délka splácení záleží pouze na Vás. Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky v naší hypoteční kalkulačce. Splátky jsou pak každý měsíc inkasovány z Vašeho bankovního účtu u ČSOB nebo u Ery. Vedení účtu u těchto bankovních institucí není podmínkou, ale poskytne Vám značné výhody.

Hypotéky od Hypoteční banky

Jako specialista na hypotéky nabízí Hypoteční banka různé druhy hypoték. Pokud potřebujete investovat do bydlení, bude pro Vás nejvhodnější Hypotéka na bydlení, za kteoru si můžete pořídit byt či dům, rekonstruovat nebo třeba postavit si dům podle svého. Pokud chcete investovat do spotřebních věcí, bude pro Vás lepší Americká hypotéka na cokoliv. A nakonec je tu i nabídka refinancování hypotéky s Hypoteční bankou, tzn. že můžete svou stávající již nevýhodnou hypotéku vyměnit za mnohem lepší a výhodnější úvěr.

Čerpání Americké hypotéky

Hypoteční banka Vám chce čerpání zjednoduššit, a tak se Vám snaží co nejvíce vyjít vstříc. Obzvláště u Americké hypotéky jistě oceníte možnost postupného čerpání. Délka čerpání je standardně nastavena až na 12 měsíců, ale při sjednávání hypotéky se lze dohodnout i na individuálním termínu.

Srovnání Americké hypotéky

I přes výhodné podmínky a stabilní zázemí Hypoteční banky, doporučujeme v každém případě provést srovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám objasní, jak si Americká hypotéka Hypoteční banky stojí v porovnání s ostatními bankami.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám pomůže zjistit, jak by mohla Vaše budoucí hypotéka vypadat. Zkuste si zadat Vaše požadované hodnoty do kalkulačky. Zjistíte, jak dlouho byste hypotéku spláceli, a v jaké výši by byly měsíční splátky. Pokud byste si přáli ještě lepší podmínky hypotéky, můžete se obrátit na naše odborné poradce. Zaručujeme Vám, že pro Vás udělají vše co bude v jejich silách a pomohou Vám dosáhnout těch nejlepších podmínek.

Pojištění u Hypoteční banky

Hypoteční banka myslí i na rizika a tak Vám nabízí různé typy pojištění. Můžete si je sjednat naráz s hypotékou, takže ušetříte i čas a získáte jistotu. Pojištění sjednává partner banky ČSOB Pojišťovna. V nabídce si můžete zvolit pojištění úvěru nebo pojištění nemovitosti či domácnosti.

Shrnutí Americké hypotéky:

 • hypotéka na cokoliv si přejete bez dokládání
 • úvěr v rozpětí 200 000 - 5 000 000 Kč
 • délka splácení 3 - 20 let
 • výši splátek a délku splácení si určíte sami
 • úroková sazba od 4,59% ročně
 • fixace sazby na 1, 3, a 5 let
 • bez poplatku za vedení úvěru
 • čerpání až 12 měsíců
 • garance sazby po 30 dní

Chcete Americkou hypotéku?

Nabízíme Vám pomoc při sjednávání hypotéky a zaručujeme, že naši finanční poradci Vám vyjednají ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Zároveň Vám nabízíme konzultaci, díky které získáte přehled nad bankovními podmínkami a kličkami. V bance pak budete mnohem jistější a budete vědět, na co si dát pozor. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Zanechte nám svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady, pouze představu o Vašich vysněných přáních. Konzultace je zdarma a určitě Vám poskytne kvalitní informace, které v diskuzích na internetu nenajdete.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2022

Odhadce Nemovitostí

Odhadce nemovitostí – nejlepší odhadci nemovitostí jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.

Co je potřeba k odhadu nemovitosti?

Důležité doklady pro odhad ceny nemovitosti

 • výpis z Katastru nemovitostí – list vlastnictví (ne starší než 3 měsíce)
 • kopie snímku katastrální mapy daného území (ne starší než 1rok)
 • doklady omezující vlastnická práva
 • doklady o nabytí vlastnictví
 • prováděcí předpisy pro nakládání s nemovitostí
 • stavby oceňované výnosovým způsobem
Dá se říci, že nejlepší odhadci jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.
 
Pořídí fotky, zeptají se vás na stáří domu, zda zde probíhaly rekonstrukce, stáří odpadů, vytápění a změří si místnosti. Zajímat je nebude váš nábytek. Zbytek práce už odhadce vykoná u sebe doma nebo v kanceláři. Porovná si okolí, společenskou vybavenost, prohlédne si inzeráty, a nakonec určí odhadní cenu.
Za odhad ceny bytu většinou zaplatíte okolo 3 000 Kč, za rodinný dům či chalupu pak přibližně 5 000 Kč. Nejdražší je odhad hodnoty bytového domu nebo firemní budovy, který vyjde cca na 10 000 Kč.
Jak dlouho platí odhad nemovitosti? Obvykle se odhad nemovitosti považuje za aktuální do 3 až 6 měsíců od vyhotovení. Velice záleží na metodě výpočtu, účelu zpracování a typu nemovitostiOdhady pro hypoteční úvěry zpravidla nesmí být starší než 3 měsíce.
Pro hladký průběh prohlídky si dopředu připravte veškerou dokumentaci k nemovitosti. Odhadce si celý objekt změří, prohlédne a nafotí interiér i exteriér stavby. Zajímat se bude o všechny místnosti, tedy i sklepy, půdu či balkony. Samozřejmě nevynechá ani pozemky, které patří k nemovitosti.
Ceny odhadu bytu a domu se liší. A jak už zaznělo výše, některé realitní kanceláře či banky poskytují odhad nemovitosti dokonce zcela zdarma, a to bez ohledu na typ objektu. Obecně bývají odhady bytů levnější, služby odhadce vás mohou vyjít zhruba na 3000 až 4000 Kč. U domů může být cena i o několik tisíc korun vyšší.
Znalecký odhad nemovitosti se ale výrazně liší od tržní ceny. Posuzuje totiž jiné záležitosti než tržní odhad a výsledná cena může být výrazně nižší než cena tržní. Cena za znalecký posudek se liší dle obtížnosti, u bytů se pohybuje od 2 800 do 4 000 Kč, u domů od 5 500 do 7 000 Kč.
Dobrým zdrojem jsou data z Katastru nemovitostí, který obsahuje prodejní ceny z kupních smluv – tedy za kolik se nemovitosti reálně prodaly. Podívejte se na ceny ve vašem blízkém okolí, soustřeďte se hlavně na byty podobné dispozicemi tomu vašemu, a zkuste zprůměrovat ceny,
Naštěstí jsou možnosti, jak tento nepříznivý stav odvrátit:
 1. Znát hodnotu nemovitosti předem. Pokud na nemovitost již existuje bankovní odhad, který není starší 7-mi let, lze jej u některých bank použít.
 2. Máte jinou nemovitost do zástavy.
 3. Půjčka od rodičů/přátel/kolegů.
 4. Spotřebitelský úvěr.
 5. Úvěr ze stavebního spoření.
Odhadce, obecně také odhadce majetku je osoba, která vyhotovuje tržní ocenění určitého druhu vlastnictví. Mezi oceňovaný majetek nejčastěji patří nemovitosti, majetek movitý, nehmotný (např. software) nebo finanční. Odhadce provozuje svou činnost na základě živnostenského oprávnění.
Odhad nemovitosti trvá standardně jeden týden. Pokud přesvědčíte odhadce, aby dorazil na místo a udělal odhad rychleji, tak pak to může být i reálně i tři dny. Je-li odhad dostatečný, jde se dál. Vyjde-li méně, je to komplikace, nemáte-li dostatečnou hotovost.
 
Zájemce o certifikát musí nejprve prokázat nejméně tříletou praxi na pozici odhadce nemovitostí či v příbuzném oboru (realitní činnost). V minulosti byla vyžadována dokonce pětiletá praxe. Velmi často se dobří odhadci “rekrutují” z řad zkušených realitních makléřů. Tříletá praxe je pouze jednou z podmínek.
Odhad je vypočítané nebo jen ze zkušenosti předpovězené více či méně přibližné určení výsledku nebo informace, která je využitelné, i když jsou vstupní data nekompletní, nejistá, nebo zašumělá.
V praxi to trvá přibližně pět dní (odhadce objekt navštíví, zkontroluje a vypracuje odhad). Některé banky dnes nabízí bezplatné zhotovení odhadu i jeho předložení katastru. Některé nabízí navíc zjednodušený online odhad. U toho stačí vyplnit elektronický formulář a dodat aktuální fotografie nemovitosti.
Aby mohl ve sporu o špatně provedené stavbě rodinného domu rozhodnout mezi stavební firmou a majitelem, který si na popraskané podlahy stěžuje, požádá soudního znalce o takzvaný znalecký posudek. V tomto posudku znalec vyjádří své odborné stanovisko a soud na jeho základě rozhodne o tom, kdo má ve sporu pravdu.
Jak dlouho platí znalecký posudekZnalecký posudek a jeho platnost. Obecně je uváděn časový interval šesti měsíců jako doba platnosti vyjádření o ceně nemovitosti v posudku. Vypočtená administrativní cena platí do doby vydání nového oceňovacího předpisu, maximálně však jeden rok.
„Na odhad čekáme v průměru deset dní. Někdy jsou samozřejmě případy, že to může být 12 dní. Vloni jsme měli obvykle odhady do čtyř, pěti dnů hotové.
Víte, jaký je rozdíl mezi znaleckým posudkem nemovitosti a tržní cenou? Je důležité si uvědomit, že každý slouží k jinému účelu a odlišně se taky vypočítávají. Zatímco znalecký posudek vypovídá o tom, kolik se prostavělo a za jakou dobu, odhad tržní ceny vypovídá o reálné hodnotě nemovitosti na trhu.
Tržní ocenění nemovitosti Vychází z porovnání s dalšími podobnými nemovitostmi v dané lokalitě, za jakou částku je možné je na současném realitním trhu prodat. Důležitými faktory jsou stav, rozloha, umístění a dopravní dostupnost nemovitosti.
Obvyklou cenou se pro účely tohoto zákona rozumí cena, která by byla dosažena při prodejích stejného, popřípadě obdobného majetku nebo při poskytování stejné nebo obdobné služby v obvyklém obchodním styku v tuzemsku ke dni ocenění.
 
Tržní cena – tržní neboli prodejní cena je ta, na které se prodávající dohodne s kupujícím. Kupující zaplatí vyšší cenu, než je na trhu běžné, jen pokud je ochoten zaplatit cenu zvláštní obliby. Musí mít osobní důvod, kvůli kterému chce koupit právě vaši nemovitost.
 
 
Při oceňování nemovitosti může odhadce použít různé metody. Nejčastější je takzvaná porovnávací metoda, kdy odhadce vypočítanou cenu nemovitosti porovnává s cenami podobných objektů, které se nacházejí ve stejné lokalitě. Další možností je pak výnosová metoda, která se používá hlavně u budoucích pronájmů.

Dosáhnu na hypotéku 2021 kalkulačka - Podmínky pro získání hypotéky v roce 2021 ...více

21.6.2021

Češi nejsou zrovna přeborníci v plánování a řízení svých financí, pojďme se podívat, jaké jsou nejčastější chyby, abyste se jim mohli vyvarovat! ...více

26.6.2017

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít. ...více

1.9.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Hypoúvěr Modré pyramidy
Výše hypotéky:200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let