Americká hypotéka

Výše hypotéky: 200 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 3 - 20 let

Hypoteční banka poskytuje kromě klasické hypotéky také americkou hypotéku, tedy bezúčelový úvěr. Můžete si půjčit až 5 000 000 Kč a to s úrokem od 4,59 %.

Výše hypotéky200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost3 - 20 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Bankovní společnost Hypoteční banka patří v obrou hypoték mezi opravdové špičky. Specializuje se totiž pouze na hypotéky a na navazující pojištění. V České republice je již několik let největším poskytovatelem hypoték a je oceňována i odbornou veřejností. Předností Americké hypotéky od Hypoteční banky je možnost vyřízení online s garancí sazby na 30 dní. Díky spolupráci s ČSOB a Erou nabízí opravdu férové a transparentní podmínky.

Americká hypotéka na cokoliv!

Americké hypotéky se v dnešní době staly trendem díky svým výhodnějším podmínkám oproti spotřebitelským úvěrům. Hypoteční banka samozřejmě není pozadu a tak nabízí Americkou hypotéku neboli hypotéku na cokoliv. Americké hypotéky jsou skvělým řešením pro financování Vašich nesplněných přání. Můžete si za ně pořídit nové auto či motorku, vyrazit na báječnou dovolenou nebo si konečně pořádně vybavit domácnost. Pořiďte si to, na co zrovna myslíte!

Výhody Americké hypotéky

Bezkonkurenční výhodou je sjednání Americké hypotéky u hypotečního specialisty. Hypoteční banka rozumí tomu, co dělá a baví jí to. Najde ideální řešení přesně podle Vašich potřeb a přizpůsobí se jim. Navíc vyřízení hypotéky je rychlé, a tak ušetřený čas můžete strávit třeba projížďkou ve svém novém automobilu.

Úvěr můžete získat v rozpětí 200 000 - 5 000 000 Kč, přičemž záleží jen na Vás, jak dlouho a kolik budete chtít splácet.

Zajištění americké hypotéky nemovitostí

Dokonce i Americká hypotéka musí být jištěna nemovitostí, která je k tomu vhodná. Taková nemovitost musí být ve vlastnictví žadatele o hypotéku nebo ve vlastnictví třetí osoby. O hypotéku nemusíte žádat sami, můžete být dokonce až 3 lidé ze 2 různých domácností. Výjimečné je, že hypotéku můžete jistit nemovitostí, která ještě není dostavěná, ale je již zapsaná v katastru nemovitostí. Pokud vlastníte jednu z těchto variant nemovitostí, dostanete Americkou hypotéku v hodnotě až 70% této nemovitosti a dokonce už od 200 000 Kč.

Hodnota LTV Americké hypotéky

Zkratka LTV udává, v jakém poměru je hodnota nemovitosti k výši poskytnuté hypotéky, a je vyjádřena v procentech. Hypoteční banka nabízí poměrně standardní hodnoty LTV, což je 90% pro hypotéky na bydlení a 70% pro refinancování a bezúčelné hypotéky.

Úroková sazba Americké hypotéky

Hypoteční banka nabízí k Americké hypotéce standardní úrokovou sazbu, která je vyšší než u hypoték na bydlení. Sazba se pohybuje od 4,59% p.a., ale její výši ovlivňují další parametry úvěru. Výši sazby sjednanou při prvním výpočtu máte garantovanou po 30dní. Délku fixace si můžete zvolit na období 1, 3 nebo 5 let. Po celou dobu zůstane výše úrokové sazby stejná, takže se nemusíte obávat zdražení bez ohledu na aktuální dění na trhu.

Svoboda s Americkou hypotékou

Výhodou Americké hypotéky je, že za mimořádné splátky nebo předčasné splacení úvěru neplatíte žádné poplatky. A další skvělou výhodou je, že nikomu nemusíte sdělovat, na co si hypotéku berete. Peníze můžete investovat do čeho budete chtít.

Doba splácení Americké hypotéky

Hypoteční banka umožňuje splácet hypotéku po dobu v rozmezí 3 - 20 let. Výše splátek stejně jako délka splácení záleží pouze na Vás. Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky v naší hypoteční kalkulačce. Splátky jsou pak každý měsíc inkasovány z Vašeho bankovního účtu u ČSOB nebo u Ery. Vedení účtu u těchto bankovních institucí není podmínkou, ale poskytne Vám značné výhody.

Hypotéky od Hypoteční banky

Jako specialista na hypotéky nabízí Hypoteční banka různé druhy hypoték. Pokud potřebujete investovat do bydlení, bude pro Vás nejvhodnější Hypotéka na bydlení, za kteoru si můžete pořídit byt či dům, rekonstruovat nebo třeba postavit si dům podle svého. Pokud chcete investovat do spotřebních věcí, bude pro Vás lepší Americká hypotéka na cokoliv. A nakonec je tu i nabídka refinancování hypotéky s Hypoteční bankou, tzn. že můžete svou stávající již nevýhodnou hypotéku vyměnit za mnohem lepší a výhodnější úvěr.

Čerpání Americké hypotéky

Hypoteční banka Vám chce čerpání zjednoduššit, a tak se Vám snaží co nejvíce vyjít vstříc. Obzvláště u Americké hypotéky jistě oceníte možnost postupného čerpání. Délka čerpání je standardně nastavena až na 12 měsíců, ale při sjednávání hypotéky se lze dohodnout i na individuálním termínu.

Srovnání Americké hypotéky

I přes výhodné podmínky a stabilní zázemí Hypoteční banky, doporučujeme v každém případě provést srovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám objasní, jak si Americká hypotéka Hypoteční banky stojí v porovnání s ostatními bankami.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám pomůže zjistit, jak by mohla Vaše budoucí hypotéka vypadat. Zkuste si zadat Vaše požadované hodnoty do kalkulačky. Zjistíte, jak dlouho byste hypotéku spláceli, a v jaké výši by byly měsíční splátky. Pokud byste si přáli ještě lepší podmínky hypotéky, můžete se obrátit na naše odborné poradce. Zaručujeme Vám, že pro Vás udělají vše co bude v jejich silách a pomohou Vám dosáhnout těch nejlepších podmínek.

Pojištění u Hypoteční banky

Hypoteční banka myslí i na rizika a tak Vám nabízí různé typy pojištění. Můžete si je sjednat naráz s hypotékou, takže ušetříte i čas a získáte jistotu. Pojištění sjednává partner banky ČSOB Pojišťovna. V nabídce si můžete zvolit pojištění úvěru nebo pojištění nemovitosti či domácnosti.

Shrnutí Americké hypotéky:

  • hypotéka na cokoliv si přejete bez dokládání
  • úvěr v rozpětí 200 000 - 5 000 000 Kč
  • délka splácení 3 - 20 let
  • výši splátek a délku splácení si určíte sami
  • úroková sazba od 4,59% ročně
  • fixace sazby na 1, 3, a 5 let
  • bez poplatku za vedení úvěru
  • čerpání až 12 měsíců
  • garance sazby po 30 dní

Chcete Americkou hypotéku?

Nabízíme Vám pomoc při sjednávání hypotéky a zaručujeme, že naši finanční poradci Vám vyjednají ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Zároveň Vám nabízíme konzultaci, díky které získáte přehled nad bankovními podmínkami a kličkami. V bance pak budete mnohem jistější a budete vědět, na co si dát pozor. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Zanechte nám svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady, pouze představu o Vašich vysněných přáních. Konzultace je zdarma a určitě Vám poskytne kvalitní informace, které v diskuzích na internetu nenajdete.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Znáte americké hypotéky? A víte, že jsou čím dál populárnější? Není divu, mnoho lidí při současné hypoteční situaci na trhu nechce klasickou hypotéku, ale naopak jim mnohem více vyhovuje americká hypotéka. ...více

11.8.2017

Hypotéka je závazek a jestli si ji chcete vzít, musíte se na ni připravit! ...více

16.6.2017

Pokud svou hypotéku již několik měsíců splácíte, je to skvělé a gratulujeme! Ne všichni to totiž zvládnout. A co když se přiblíží čas refinancování hypotéky? Napoví následující článek. ...více

27.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Českou spořitelnou
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na bydlení
Výše hypotéky:50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:ČS Americká hypotéka
Výše hypotéky:150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let