Americká hypotéka

Výše hypotéky: 200 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 3 - 20 let

Hypoteční banka poskytuje kromě klasické hypotéky také americkou hypotéku, tedy bezúčelový úvěr. Můžete si půjčit až 5 000 000 Kč a to s úrokem od 4,59 %.

Výše hypotéky200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost3 - 20 let
Úrok od4,59%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Bankovní společnost Hypoteční banka patří v obrou hypoték mezi opravdové špičky. Specializuje se totiž pouze na hypotéky a na navazující pojištění. V České republice je již několik let největším poskytovatelem hypoték a je oceňována i odbornou veřejností. Předností Americké hypotéky od Hypoteční banky je možnost vyřízení online s garancí sazby na 30 dní. Díky spolupráci s ČSOB a Erou nabízí opravdu férové a transparentní podmínky.

Americká hypotéka na cokoliv!

Americké hypotéky se v dnešní době staly trendem díky svým výhodnějším podmínkám oproti spotřebitelským úvěrům. Hypoteční banka samozřejmě není pozadu a tak nabízí Americkou hypotéku neboli hypotéku na cokoliv. Americké hypotéky jsou skvělým řešením pro financování Vašich nesplněných přání. Můžete si za ně pořídit nové auto či motorku, vyrazit na báječnou dovolenou nebo si konečně pořádně vybavit domácnost. Pořiďte si to, na co zrovna myslíte!

Výhody Americké hypotéky

Bezkonkurenční výhodou je sjednání Americké hypotéky u hypotečního specialisty. Hypoteční banka rozumí tomu, co dělá a baví jí to. Najde ideální řešení přesně podle Vašich potřeb a přizpůsobí se jim. Navíc vyřízení hypotéky je rychlé, a tak ušetřený čas můžete strávit třeba projížďkou ve svém novém automobilu.

Úvěr můžete získat v rozpětí 200 000 - 5 000 000 Kč, přičemž záleží jen na Vás, jak dlouho a kolik budete chtít splácet.

Zajištění americké hypotéky nemovitostí

Dokonce i Americká hypotéka musí být jištěna nemovitostí, která je k tomu vhodná. Taková nemovitost musí být ve vlastnictví žadatele o hypotéku nebo ve vlastnictví třetí osoby. O hypotéku nemusíte žádat sami, můžete být dokonce až 3 lidé ze 2 různých domácností. Výjimečné je, že hypotéku můžete jistit nemovitostí, která ještě není dostavěná, ale je již zapsaná v katastru nemovitostí. Pokud vlastníte jednu z těchto variant nemovitostí, dostanete Americkou hypotéku v hodnotě až 70% této nemovitosti a dokonce už od 200 000 Kč.

Hodnota LTV Americké hypotéky

Zkratka LTV udává, v jakém poměru je hodnota nemovitosti k výši poskytnuté hypotéky, a je vyjádřena v procentech. Hypoteční banka nabízí poměrně standardní hodnoty LTV, což je 90% pro hypotéky na bydlení a 70% pro refinancování a bezúčelné hypotéky.

Úroková sazba Americké hypotéky

Hypoteční banka nabízí k Americké hypotéce standardní úrokovou sazbu, která je vyšší než u hypoték na bydlení. Sazba se pohybuje od 4,59% p.a., ale její výši ovlivňují další parametry úvěru. Výši sazby sjednanou při prvním výpočtu máte garantovanou po 30dní. Délku fixace si můžete zvolit na období 1, 3 nebo 5 let. Po celou dobu zůstane výše úrokové sazby stejná, takže se nemusíte obávat zdražení bez ohledu na aktuální dění na trhu.

Svoboda s Americkou hypotékou

Výhodou Americké hypotéky je, že za mimořádné splátky nebo předčasné splacení úvěru neplatíte žádné poplatky. A další skvělou výhodou je, že nikomu nemusíte sdělovat, na co si hypotéku berete. Peníze můžete investovat do čeho budete chtít.

Doba splácení Americké hypotéky

Hypoteční banka umožňuje splácet hypotéku po dobu v rozmezí 3 - 20 let. Výše splátek stejně jako délka splácení záleží pouze na Vás. Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky v naší hypoteční kalkulačce. Splátky jsou pak každý měsíc inkasovány z Vašeho bankovního účtu u ČSOB nebo u Ery. Vedení účtu u těchto bankovních institucí není podmínkou, ale poskytne Vám značné výhody.

Hypotéky od Hypoteční banky

Jako specialista na hypotéky nabízí Hypoteční banka různé druhy hypoték. Pokud potřebujete investovat do bydlení, bude pro Vás nejvhodnější Hypotéka na bydlení, za kteoru si můžete pořídit byt či dům, rekonstruovat nebo třeba postavit si dům podle svého. Pokud chcete investovat do spotřebních věcí, bude pro Vás lepší Americká hypotéka na cokoliv. A nakonec je tu i nabídka refinancování hypotéky s Hypoteční bankou, tzn. že můžete svou stávající již nevýhodnou hypotéku vyměnit za mnohem lepší a výhodnější úvěr.

Čerpání Americké hypotéky

Hypoteční banka Vám chce čerpání zjednoduššit, a tak se Vám snaží co nejvíce vyjít vstříc. Obzvláště u Americké hypotéky jistě oceníte možnost postupného čerpání. Délka čerpání je standardně nastavena až na 12 měsíců, ale při sjednávání hypotéky se lze dohodnout i na individuálním termínu.

Srovnání Americké hypotéky

I přes výhodné podmínky a stabilní zázemí Hypoteční banky, doporučujeme v každém případě provést srovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám objasní, jak si Americká hypotéka Hypoteční banky stojí v porovnání s ostatními bankami.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám pomůže zjistit, jak by mohla Vaše budoucí hypotéka vypadat. Zkuste si zadat Vaše požadované hodnoty do kalkulačky. Zjistíte, jak dlouho byste hypotéku spláceli, a v jaké výši by byly měsíční splátky. Pokud byste si přáli ještě lepší podmínky hypotéky, můžete se obrátit na naše odborné poradce. Zaručujeme Vám, že pro Vás udělají vše co bude v jejich silách a pomohou Vám dosáhnout těch nejlepších podmínek.

Pojištění u Hypoteční banky

Hypoteční banka myslí i na rizika a tak Vám nabízí různé typy pojištění. Můžete si je sjednat naráz s hypotékou, takže ušetříte i čas a získáte jistotu. Pojištění sjednává partner banky ČSOB Pojišťovna. V nabídce si můžete zvolit pojištění úvěru nebo pojištění nemovitosti či domácnosti.

Shrnutí Americké hypotéky:

  • hypotéka na cokoliv si přejete bez dokládání
  • úvěr v rozpětí 200 000 - 5 000 000 Kč
  • délka splácení 3 - 20 let
  • výši splátek a délku splácení si určíte sami
  • úroková sazba od 4,59% ročně
  • fixace sazby na 1, 3, a 5 let
  • bez poplatku za vedení úvěru
  • čerpání až 12 měsíců
  • garance sazby po 30 dní

Chcete Americkou hypotéku?

Nabízíme Vám pomoc při sjednávání hypotéky a zaručujeme, že naši finanční poradci Vám vyjednají ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Zároveň Vám nabízíme konzultaci, díky které získáte přehled nad bankovními podmínkami a kličkami. V bance pak budete mnohem jistější a budete vědět, na co si dát pozor. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Zanechte nám svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady, pouze představu o Vašich vysněných přáních. Konzultace je zdarma a určitě Vám poskytne kvalitní informace, které v diskuzích na internetu nenajdete.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
23. 12. 2021

Hypotéka 2022

Hypotéka 2022

Hypotéky 2021 na historickém maximu. Jaké budou v roce 2022?

Rok 2021 se zapíše do historie hypotečních úvěrů výrazným písmem. Ještě je brzy na konečné účtování, ale už nyní je jasné, že objem poskytnutých hypotečních úvěrů překročí hranici 440 mld. korun. Takovému výsledku by nikdo před dvěma lety nevěřil, že je vůbec možný. Ale stalo se!

Objemy hypoték: jeden rekord za druhým

V období od března do října 2021 byl, v kontextu celé historie trhu, každý měsíc rekordní. Tedy celých osm nejlepších měsíců historie spadá do období března až října 2021. Objem hypoték poskytnutých v roce 2021 bude dosahovat téměř takové výše, jako za roky 2019 a 2020 dohromady. Seběhlo se totiž více důvodů, které vyústily v nebývalý zájem o koupi nemovitostí - ať už za účelem dalšího pronájmu, nebo pro vlastní bydlení. Ceny nemovitostí díky vysokému převisu poptávky doslova letěly vzhůru a společně s nimi i zájem o hypotéky. Výrazně rostla také průměrná výše hypotečních úvěrů, a výsledkem je tedy objem, na který by si rok, dva zpátky nevsadili ani ti největší optimisté.

Úrokové sazby (po)rostou

Dalším výrazným rysem roku 2021 byl značný růst úrokových sazeb. A pokud na začátku roky byly základní vyhlašované roční úrokové sazby bank někde kolem 2,2 procenta, pak v závěru roku sazby zcela reálně překračují hranici 4 procent. Pro průměrně vysoký úvěr 3 300 000 korun na 30 let znamená takové zvýšení úrokové sazby nárůst splátky o téměř 3 500 korun. Nárůst takové splátky z 12 500 korun na 16 000 korun může být pro mnoho zájemců natolik zásadní, že své záměry opustí nebo alespoň zredukují. Každopádně zájemci o novou hypotéku mají drobnou výhodu alespoň v tom, že se můžou rozhodnout, zda „do tohoto vlaku nastoupí“, nebo „počkají na jiný spoj“. Zato klienti, kteří nastoupili dříve, třeba před pěti lety, kdy roční sazby byly pod 2 procenta, musí počítat s více než dvojnásobně vyšší sazbou. Není to tragédie. Za těch pět let cena nemovitosti téměř jistě vzrostla natolik, že nějaký růst sazeb nehraje roli… Pozor však, nehraje roli za předpokladu, že klient je schopen úvěr i za těchto podmínek splácet. A to o všech klientech platit však určitě bohužel nebude.

S čím můžeme počítat do roku 2022?

Rozhodně se budeme moct i nadále spolehnout na to, že „na nic se nedá spolehnout“ a že všechny předpovědi jsou zde tudíž jen proto, abychom za rok mohli analyzovat, proč a jak jsme se opět spletli…

To však neznamená, že není na místě o budoucím vývoji přemýšlet. Přece jen je pravda, že dění na trhu není zcela náhodné a základní trendy můžeme předvídat.

Nevěřím tomu, že trh může pokračovat na vlně tak vysokého zájmu. Jsem přesvědčen, že trh ochladne a vůbec bych se nedivil, kdyby to ochlazení bylo značné. Návrat k ročnímu objemu kolem 200 mld. korun pokládám za reálný.

Proč si to myslím? Především se domnívám, že velká část poptávky byla již uspokojena. Je otázka, zda je z čeho ještě uspokojovat zbývající poptávku. Nemovitostí ke koupi nutně musí ubývat.

Ceny nemovitostí rostly a rostou vysokým tempem. Je stále méně a méně lidí, kteří jsou stále ještě schopni vlastní bydlení financovat.

Rostou úrokové sazby. A zdá se, že tento růst bude ještě pokračovat. Pro zájemce o vlastní bydlení to nemusí být tak zásadní parametr, pokud jsou schopni vyšší splátku hradit. Nicméně pro investory to snižuje výnosnost a tím pádem i jejich zájem.

Česká národní banka od 1. 4. 2022 zahájí regulaci maximální výše úvěru v závislosti na poměrových ukazatelích LTV, DTI a DSTI (LTV je poměr mezi hodnotou hypotéky a zástavní hodnotou nemovitosti, DTI je poměr celkového zadlužení žadatele k ročnímu příjmu a DSTI je poměr celkových měsíčních splátek a čistého měsíčního příjmu žadatele). A i když ukazatele budou nastaveny na rozumnou výši a nebudou nijak zvlášť restriktivní, přesto se nutně části zájemců dotknou.

Pokles = návrat k normálu

Očekávaný pokles trhu bude ale naprosto v pořádku. Rok 2021 byl skutečně výjimečný a tímto způsobem trh nemůže pokračovat donekonečna. Pokud se tedy navrátíme k ročním objemům kolem 200 mld. korun, nebude namístě vnímat to jako pokles trhu, ale měli bychom to, podle mého názoru, brát jako návrat k normálu.

 

Hypotéka je dobrý sluha, ale zlý pán. Jak to provést, aby se Vaše hypotéka nikdy nestala utrpením? ...více

3.7.2017

Jak získat hypotéku praktický příklad - Aby byla situace přehlednější, připravili jsme na závěr jeden příklad. V praxi vám ukáže, kolik peněz pro získání hypotéky potřebujete. ...více

6.6.2021

Když hledáte svou vysněnou nemovitost, ve které byste chtěli bydlet nebo kterou byste chtěli koupit jako investici, pravděpodobně k tomu využijete realitní kancelář. ...více

13.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Era hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 let - 40
Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let