Převod hypotéky

Výše hypotéky: 300 000 - 30 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 35 let

Air Bank neposkytuje hypotéku jako takovou, ale pokud již hypotéku máte, můžete si ji sem převést a Air Bank Vám nabídne velmi zajímavé podmínky jejího splácení, a to až na 35 let!

Výše hypotéky300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost1 - 35 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Air Bank je u nás na českém finančním trhu poměrně krátkou dodu, jedná se totiž o velmi mladou bankovní instituci, která vznikla teprve v roce 2011. Díky sérii vtipných televizních reklam se zapsala do povědomí lidí jako férová a transparentní banka. Za své služby také získala ocenění Nejvstřícnější banka roku. Air Bank totiž ke svým zákazníkům přistupuje s péčí a vždy se jim snaží najít ideální řešení přímo podle jejich potřeb.

Výhody Převedení hypotéky do Air Bank

Převedení Vaší stávající hypotéky u jiné banky do Air Bank skýtá mnoho skvělých výhod, které poskytuje jedině Air Bank. Například pohyblivá úroková sazba se stropem je možná pouze u Air Bank. Tato sazba Vám zajistí výhodnější pohyblivý úrok bez rizika, protože vždy budete vědět, že se úrok nemůže vyšplhat výš, než je stanoveno. A další novinkou ve světě financí, kterou poskytuje jedině Air Bank je Chytrá rezerva. Chytrá rezerva Vám dává možnost, jak splatit hypotéku rychleji, tak ušetřit na úrocích.

Zajištění převedené hypotéky nemovitostí

Jestliže budete převádět hypotéku od jiné banky do Air Bank, je potřeba ručit nemovitostí. Banka ale akceptuje Váš původní odhad, není-li starší 10 let. Pouze bude chtít vidět aktuální foto nemovitosti. V případě, že byste museli dělat odhad nemovitosti nový, zaplatíte jej vy, ale banka Vám ho proplatí hned jakmile budete mít hypotéku schválenou. V případě, že byste chtěli refinacovat úvěr ze stavebního spoření, tak nemovitost k jištění nepotřebujete.

Výhodná úroková sazba Převedení hypotéky do Air Bank

Air Bank nabízí velmi zajímavou možnost při volbě úrokové sazby. Můžete si totiž vybrat ze dbou dostupných variant, a to pevné, která je naprosto běžná i u jiných bank, ale i pohyblivou se stropem, což je momentálně typ úroku dostupný pouze u Air Bank. Tato plovoucí sazba se stropem Vám totiž zajistí výhodnou sazbu a bez rizika. Běžné plovoucí sazby se totiž mohou měnit každý měsíc a nikdo Vám dopředu neřekne, kam až se může vyšplhat nebo naopak klesnout. Plovoucí sazba se stropem Vám udá rozpětí úroku, takže můžete zůstat v klidu a těšit se z nízkým úroků. Výše úrokové sazby je ještě rozdělena podle částky úvěru. Převádíte-li si úvěr nad 1,5 mil. Kč, tak bude Vaše pevná úroková sazba 1,99% a pohyblivá 2,0 - 2,5%. Sazby jsou velice vstřícné, stejně jako banka sama.

Svoboda s Převedením hypotéky do Air Bank

Převedení hypotéky do Air Bank Vám umožní cítit se opravdu svobodně. Nemusíte se bát, že se ocitnete v situaci, kdy Vaše příjmy nebudou stačit na splácení a nemusíte si k tomu podmínečně zřizovat pojištění, jak už to tak bývá u ostatních bank. Air Bank Vám nabízí možnost si splátky kdykoliv snížit nebo zvýšit, podle vaší aktuální finanční situace, a to zdarma! Život Vám může přinést nečekané výdaje, a v tu chvíli se snížení splátek opravdu hodí a v opačném případě, když budete mít větší přísun peněz, můžete je poslat do Chytré rezervy, která Vám pomůže ušetřit na úrocích nebo můžete kdykoliv složit mimořádnou splátku.

Výše úvěru a doba splácení Převedení hypotéky

Do Air Bank můžete převést hypotéku až do hodnoty 30 mil. Kč. Čím vyšší hypotéka bude, tím lepší získáte úrok. Nemusíte ani čekat na skončení fixace, hypotéku můžete převést až 12 měsícu předem.

Délka splácení je překvapivě dlouhá a umožňuje rozprostřít hypotéku až na 35 let. Mimořádné splátky můžete skládat kdykoliv se Vám zamane a nemusíte čekat na skončení období fixace. Stejně tak můžete hypotéku zcela splatit také bez poplatku.

Tady v naší hypoteční kalkulačce si můžete během minuty spočítat, kolik byste měsíčně ušetřili na splátkách.

Převedení hypotéky plus něco navíc!

K převedení hypotéky můžete dokonce získat až 700 tis. Kč navíc. Peníze můžete využít na koupi nemovitosti, rekonstrukci, vypořádání majetkových vztahů, můžete zaplatit kauci nebo si postavit třeba chatu. Jakmile se vyplatí Vaše původní hypotéka, peníze obratem putují na Váš účet.

Možnosti s Air Bank

Jako téměř jediná banka, Air Bank umožňuje kompletní vyřízení Převedení hypotéky online. Vše zvládnete vyřídit přes internet a pomocí mailu. Jedinou věcí, kterou musíte vyřídit mimo domov, což je ale maličkost, je notářské ověření podpisů smlouvy případně podepsání smlouvy v některém z klientských center. Jinak převážnou většinu služeb od Air Bank, lze sjednat elektronicky.

Srovnání Převedení hypotéky

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám udělá srovnání hypoték od ostatních bank, takže si můžete v mžiku porovnat, která nabídka refinancování je pro Vás nejzajímavější.

Hypoteční kalkulačka Převedení hypotéky

Zkuste si zadat Vámi požadované parametry do naší hypoteční kalkulačky a ihned zjistíte, jestli je nabídka Air Bank na refinancování pro Vás výhodná či nikoliv. Nejen, že můžete získat lepší úrokovou sazbu, ale také nižší měsíční splátky a spoustu dalších vychytaných možností od Air Bank. Spočítejte si svou novou hypotéku a hned uvidíte orientační výši splátek i délku splácení.

Pojištění u Air Bank

Air Bank si, jako u všech svých služeb, vyvinula vlastní zjednodušenou nabídku pojištění. Můžete si vybírat z nabídky cestovního pojištění  nebo osobního pojištění, které se dále dělí na pojištění jakýchkoliv pravidelných výdajů a formu úrazového pojištění. Vše lze sjednat online z pohodlí Vašeho gauče.

Shrnutí Převedení hypotéky do Air Bank:

  • refinancování s inovativní bankou
  • převedení hypotéky v hodnotě až 30 mil. Kč
  • možnost získání až 700 tis. Kč navíc na účely bydlení
  • délka splácení až 35 let
  • pohyblivá úroková sazba se stropem
  • díky Chytré rezervě ušetříte na úrocích
  • banka akceptuje původní odhad nebo proplatí nový
  • snížení nebo zvýšení splátek kdykoliv a zdarma

Chcete Převedení hypotéky do Air Bank?

Jestliže byste si rádi převedli svou hypotéku od jiné banky do Air Bank, ale nevíte jak nebo se cítíte nesví při jednání s institucemi, můžeme Vám s tím pomoci. Naši finanční specialisté jsou velice vstřícní a rádi Vám pomohou při hodnocení nabídky refinancování. Po zvolení toho správného refinancování Vás provedou celým procesem žádosti včetně přípravy dokumentů. V případě potřeby za Vás mohou jednat i s bankou. Jediné co musíte udělat, je zanechat svůj kontakt zde, takže Vás budeme moci kontaktovat a pak už se o vše postaráme a Vy pak jen podepíšete smlouvu a můžete si užívat ušetřených peněz díky správnému výběru refinancování.

Proč právě hypotéka Převod hypotéky:

můžete získat až 30 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 30 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Češi nejsou zrovna přeborníci v plánování a řízení svých financí, pojďme se podívat, jaké jsou nejčastější chyby, abyste se jim mohli vyvarovat! ...více

26.6.2017

Rádi byste si koupili své vysněné bydlení, založili v něm rodinu a už se konečně usadili ve svém? Ale má to jeden zádrhel, a tím je zkušební doba ve Vašem zaměstnání? Poradíme, co dělat při hypotéce ve zkušební době. ...více

29.8.2017

Jedno je jisté, od roku 2017 v oblasti hypoték na trhu rozhodně není nuda, naopak! A nuda nebude ani v dalších měsících a letech vzhledem k plánovaným změnám a prognózám vývoje. ...více

7.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Era hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 let - 40
Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let