Převod hypotéky

Výše hypotéky: 300 000 - 30 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 35 let

Air Bank neposkytuje hypotéku jako takovou, ale pokud již hypotéku máte, můžete si ji sem převést a Air Bank Vám nabídne velmi zajímavé podmínky jejího splácení, a to až na 35 let!

Výše hypotéky300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost1 - 35 let
Maximální LTV90%
Úrok od2,09%
Fixace5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Air Bank je u nás na českém finančním trhu poměrně krátkou dodu, jedná se totiž o velmi mladou bankovní instituci, která vznikla teprve v roce 2011. Díky sérii vtipných televizních reklam se zapsala do povědomí lidí jako férová a transparentní banka. Za své služby také získala ocenění Nejvstřícnější banka roku. Air Bank totiž ke svým zákazníkům přistupuje s péčí a vždy se jim snaží najít ideální řešení přímo podle jejich potřeb.

Výhody Převedení hypotéky do Air Bank

Převedení Vaší stávající hypotéky u jiné banky do Air Bank skýtá mnoho skvělých výhod, které poskytuje jedině Air Bank. Například pohyblivá úroková sazba se stropem je možná pouze u Air Bank. Tato sazba Vám zajistí výhodnější pohyblivý úrok bez rizika, protože vždy budete vědět, že se úrok nemůže vyšplhat výš, než je stanoveno. A další novinkou ve světě financí, kterou poskytuje jedině Air Bank je Chytrá rezerva. Chytrá rezerva Vám dává možnost, jak splatit hypotéku rychleji, tak ušetřit na úrocích.

Zajištění převedené hypotéky nemovitostí

Jestliže budete převádět hypotéku od jiné banky do Air Bank, je potřeba ručit nemovitostí. Banka ale akceptuje Váš původní odhad, není-li starší 10 let. Pouze bude chtít vidět aktuální foto nemovitosti. V případě, že byste museli dělat odhad nemovitosti nový, zaplatíte jej vy, ale banka Vám ho proplatí hned jakmile budete mít hypotéku schválenou. V případě, že byste chtěli refinacovat úvěr ze stavebního spoření, tak nemovitost k jištění nepotřebujete.

Výhodná úroková sazba Převedení hypotéky do Air Bank

Air Bank nabízí velmi zajímavou možnost při volbě úrokové sazby. Můžete si totiž vybrat ze dbou dostupných variant, a to pevné, která je naprosto běžná i u jiných bank, ale i pohyblivou se stropem, což je momentálně typ úroku dostupný pouze u Air Bank. Tato plovoucí sazba se stropem Vám totiž zajistí výhodnou sazbu a bez rizika. Běžné plovoucí sazby se totiž mohou měnit každý měsíc a nikdo Vám dopředu neřekne, kam až se může vyšplhat nebo naopak klesnout. Plovoucí sazba se stropem Vám udá rozpětí úroku, takže můžete zůstat v klidu a těšit se z nízkým úroků. Výše úrokové sazby je ještě rozdělena podle částky úvěru. Převádíte-li si úvěr nad 1,5 mil. Kč, tak bude Vaše pevná úroková sazba 1,99% a pohyblivá 2,0 - 2,5%. Sazby jsou velice vstřícné, stejně jako banka sama.

Svoboda s Převedením hypotéky do Air Bank

Převedení hypotéky do Air Bank Vám umožní cítit se opravdu svobodně. Nemusíte se bát, že se ocitnete v situaci, kdy Vaše příjmy nebudou stačit na splácení a nemusíte si k tomu podmínečně zřizovat pojištění, jak už to tak bývá u ostatních bank. Air Bank Vám nabízí možnost si splátky kdykoliv snížit nebo zvýšit, podle vaší aktuální finanční situace, a to zdarma! Život Vám může přinést nečekané výdaje, a v tu chvíli se snížení splátek opravdu hodí a v opačném případě, když budete mít větší přísun peněz, můžete je poslat do Chytré rezervy, která Vám pomůže ušetřit na úrocích nebo můžete kdykoliv složit mimořádnou splátku.

Výše úvěru a doba splácení Převedení hypotéky

Do Air Bank můžete převést hypotéku až do hodnoty 30 mil. Kč. Čím vyšší hypotéka bude, tím lepší získáte úrok. Nemusíte ani čekat na skončení fixace, hypotéku můžete převést až 12 měsícu předem.

Délka splácení je překvapivě dlouhá a umožňuje rozprostřít hypotéku až na 35 let. Mimořádné splátky můžete skládat kdykoliv se Vám zamane a nemusíte čekat na skončení období fixace. Stejně tak můžete hypotéku zcela splatit také bez poplatku.

Tady v naší hypoteční kalkulačce si můžete během minuty spočítat, kolik byste měsíčně ušetřili na splátkách.

Převedení hypotéky plus něco navíc!

K převedení hypotéky můžete dokonce získat až 700 tis. Kč navíc. Peníze můžete využít na koupi nemovitosti, rekonstrukci, vypořádání majetkových vztahů, můžete zaplatit kauci nebo si postavit třeba chatu. Jakmile se vyplatí Vaše původní hypotéka, peníze obratem putují na Váš účet.

Možnosti s Air Bank

Jako téměř jediná banka, Air Bank umožňuje kompletní vyřízení Převedení hypotéky online. Vše zvládnete vyřídit přes internet a pomocí mailu. Jedinou věcí, kterou musíte vyřídit mimo domov, což je ale maličkost, je notářské ověření podpisů smlouvy případně podepsání smlouvy v některém z klientských center. Jinak převážnou většinu služeb od Air Bank, lze sjednat elektronicky.

Srovnání Převedení hypotéky

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám udělá srovnání hypoték od ostatních bank, takže si můžete v mžiku porovnat, která nabídka refinancování je pro Vás nejzajímavější.

Hypoteční kalkulačka Převedení hypotéky

Zkuste si zadat Vámi požadované parametry do naší hypoteční kalkulačky a ihned zjistíte, jestli je nabídka Air Bank na refinancování pro Vás výhodná či nikoliv. Nejen, že můžete získat lepší úrokovou sazbu, ale také nižší měsíční splátky a spoustu dalších vychytaných možností od Air Bank. Spočítejte si svou novou hypotéku a hned uvidíte orientační výši splátek i délku splácení.

Pojištění u Air Bank

Air Bank si, jako u všech svých služeb, vyvinula vlastní zjednodušenou nabídku pojištění. Můžete si vybírat z nabídky cestovního pojištění  nebo osobního pojištění, které se dále dělí na pojištění jakýchkoliv pravidelných výdajů a formu úrazového pojištění. Vše lze sjednat online z pohodlí Vašeho gauče.

Shrnutí Převedení hypotéky do Air Bank:

  • refinancování s inovativní bankou
  • převedení hypotéky v hodnotě až 30 mil. Kč
  • možnost získání až 700 tis. Kč navíc na účely bydlení
  • délka splácení až 35 let
  • pohyblivá úroková sazba se stropem
  • díky Chytré rezervě ušetříte na úrocích
  • banka akceptuje původní odhad nebo proplatí nový
  • snížení nebo zvýšení splátek kdykoliv a zdarma

Chcete Převedení hypotéky do Air Bank?

Jestliže byste si rádi převedli svou hypotéku od jiné banky do Air Bank, ale nevíte jak nebo se cítíte nesví při jednání s institucemi, můžeme Vám s tím pomoci. Naši finanční specialisté jsou velice vstřícní a rádi Vám pomohou při hodnocení nabídky refinancování. Po zvolení toho správného refinancování Vás provedou celým procesem žádosti včetně přípravy dokumentů. V případě potřeby za Vás mohou jednat i s bankou. Jediné co musíte udělat, je zanechat svůj kontakt zde, takže Vás budeme moci kontaktovat a pak už se o vše postaráme a Vy pak jen podepíšete smlouvu a můžete si užívat ušetřených peněz díky správnému výběru refinancování.

Proč právě hypotéka Převod hypotéky:

můžete získat až 30 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 30 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti. ...více

15.1.2018

Hypotéka bez registru patří mezi jedny nejžádanějších hypoték, hned po těch klasických bankovních hypotékách, protože hypotéku bez registru poskytují pouze nebankovní společnosti. ...více

17.8.2017

Jaké jsou vlastně podmínky pro hypotéku 2017? Co se změnilo v nedávné době a co se chystá? Podívejte se na náš článek a zjistěte, jaké jsou podmínky pro hypotéku! ...více

1.8.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let
Název hypotéky:Hypotéka České spořitelny
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČS Americká hypotéka
Výše hypotéky:150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let