Refinancování s Hypoteční bankou

Výše hypotéky: 200 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 let

Hypoteční banka patří mezi jedny z nejvyhledávanější poskytovatele hypoték i refinancování hypoték, sice nepatří mezi ty nejvýhodnější, ale rozhodně svou důvěryhodností nezklame.

Výše hypotéky200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost5 - 30 let
Maximální LTV90%
Úrok od2,19%
Fixace1 - 30 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek 3900
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Hypoteční banka patří v poskytování hypoték mezi opravdové špičky. Specializuje se totiž pouze na hypotéky a na navazující pojištění. V České republice je již několik let nejvyhledávanějším poskytovatelem hypoték a je oceňována i odbornou veřejností. Jedinečnou předností refinancování s Hypoteční bankou je možnost vyřízení online s garancí sazby na 30 dní. Díky spolupráci s ČSOB a Erou nabízí banka opravdu stabilní zázemí.

Výhody refinancování s Hypoteční bankou

Jednoznačnou výhodou je refinancování přímo u hypotečního specialisty. Hypoteční banka rozumí tomu, co dělá a baví jí to. Navrhne Vám lepší podmínky přesně podle Vašich potřeb a přizpůsobí se jim. Navíc vyřízení refinancování hypotéky je rychlé, a tak ušetřený čas můžete strávit třeba se svou rodinou. Další výhodou je, že veškeré dokumenty od původní banky zajistí Hypoteční banka za Vás a zdarma.

Zajištění refinancování s Hypoteční bankou nemovitostí

I refinancovaný úvěr musí být jištěn vhodnou nemovitostí. Taková nemovitost musí být ve vlastnictví žadatele o refinancování, ve vlastnictví třetí osoby a může se jednat o nemovitost, která je předmětem hypotéky. Výjimečné je, že úvěr můžete jistit nemovitostí, která ještě není dostavěná, ale je již zapsaná v katastru nemovitostí. Pokud vlastníte jednu z těchto variant nemovitostí, můžete k refinancování získat vysoké LTV až 90% na úvěr od 300 000 Kč.

Vysoké LTV refinancování s Hypoteční bankou

Hodnota LTV udává poměr ceny nemovitosti k výši poskytnuté hypotéky a je vyjádřena v procentech. Hypoteční banka k refinancování nabízí nadstandardní hodnotu LTV až 90%!

Úroková sazba refinancování s Hypoteční bankou

Hypoteční banka nabízí základní úrokovou sazbu od 2,19% p.a., jejíž výši ovlivňují další parametry úvěru. Výši sazby sjednanou při prvním výpočtu máte garantovanou po 30 dní. Velkou předností Hypoteční banky je délka fixace. Můžete si zvolit fixaci na období 1, 3, 5, 7, 10, a dokonce až 30 let! Po celou dobu zůstane výše úrokové sazby stejná, takže se nemusíte obávat zdražení bez ohledu na aktuální dění na trhu.

Svoboda s refinancováním s Hypoteční bankou

Při sjednávání refinancování si můžete dohodnout navýšení úvěru s doplňkovou částí. Ta Vám umožní využít až 20% ze zapůjčené sumy na drobné rekonstrukce nebo vybavení domácnosti. Další skvělou výhodou je absence poplatků za mimořádné splátky nebo předčasné splacení úvěru. Jediným poplatkem, který si banka účtuje, je poplatek za poskytnutí hypotéky ve výši 3 900 Kč, což ale není v porovnání s ostatními bankami výjimkou.

Doba splácení refinancování s Hypoteční bankou

Hypoteční banka umožňuje splácet hypotéku po nadstandardně dlouhou dobu 5 - 40 let. Délku splácení si určíte sami podle toho, jak vysoké splátky budete chtít splácet. Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky v naší hypoteční kalkulačce. Splátky jsou pak každý měsíc inkasovány z Vašeho bankovního účtu u ČSOB nebo u Ery. Vedení účtu u těchto bankovních institucí není podmínkou, ale poskytne Vám značné výhody.

Refinancování hypotéky s Hypoteční bankou

Jako specialista na hypotéky a jejich refinancování Vám Hypoteční banka umožní vyměnit Vaší stávající hypotéku za mnohem lepší a výhodnější úvěr. Je jedno k jakému účelu byla původní hypotéka použita, převést můžete jakoukoliv hypotéku. Banka Vaši původní hypotéku kompletně vyplatí, převede a zajistí za Vás veškeré potřebné dokumenty od původní banky. Převedení a vyřízení dokumentace je zdarma a navíc je rychlé díky zjednodušenému procesu.

Srovnání refinancování s Hypoteční bankou

I přes výhodné a transparentní podmínky Hypoteční banky, doporučujeme v každém případě provést srovnání refinancování hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám objasní, jak si nabídka refinancování od Hypoteční banky stojí v porovnání s ostatními bankami.

Hypoteční kalkulačka na refinancování s Hypoteční bankou

Výpočet refinancování hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám pomůže zjistit, jak by mohla vypadat Vaše refinancovaná hypotéka. Zkuste si zadat Vaše požadavky do kalkulačky měňte je tak, abyste dosáhli ideálního nastavení. Pokud byste si přáli ještě lepší hodnoty pro refinancování, můžete se obrátit na naše odborné poradce. Zaručujeme Vám, že pro Vás udělají vše co bude v jejich silách a pomohou Vám dosáhnout těch nejlepších podmínek.

Pojištění u Hypoteční banky

Hypoteční banka myslí i na rizika a tak Vám nabídne i několik typů pojištění. Můžete si je sjednat naráz s refinancováním, takže Vás už nic nepřekvapí. Pojištění sjednává spolehlivý a dlouholetý partner banky - ČSOB Pojišťovna. V nabídce si můžete zvolit pojištění úvěru nebo pojištění nemovitosti či domácnosti.

Shrnutí refinancování s Hypoteční bankou:

  • zjednodušené refinancování hypotéky s jakýmkoliv účelem
  • vysoké LTV až 90% a úvěrem od 300 000 Kč
  • základní úroková sazba od 2,19% ročně
  • fixace sazby na dlouhou dobu, max. 30 let
  • bez poplatků za převedení hypotéky a za vedení účtu
  • banka za Vás vyřídí převedení hypotéky a zajistí dokumentaci
  • garance sazby po 30 dní

Chcete refinancování s Hypoteční bankou?

Naši finanční poradci Vám díky svým bohatým zkušenostem s refinancováním pomohou a vyjednají Vám ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Nebo můžete využít konzultace, díky které získáte přehled nad bankovními podmínkami. V bance pak budete mnohem jistější a budete vědět, čeho chcete dosáhnout. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Zanechte nám svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve do jednoho dne. Ke schůzce si pouze přineste dokumentaci k Vaší stávající hypotéce, aby Vám poradce mohl konkrétně spočítat, kolik ušetříte a co můžete získat výhodněji. Konzultace je zdarma a určitě Vám poskytne kvalitní informace, které v diskuzích na internetu nenajdete.

Proč právě hypotéka Refinancování s Hypoteční bankou:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít. ...více

1.9.2017

Už máte spočítáno, jak by asi vypadal Váš měsíční rozpočet při splácení hypotéky? ...více

13.6.2017

Zájem o hypotéky stále roste, protože si lidé uvědomují, že úrokové sazby rostou a tak je na hypotéku nejvyšší čas! ...více

5.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Era hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 let - 40
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let