ČSOB refinancování

Výše hypotéky: 200 000 - 10 000 000 Kč, doba splácení: 3 - 30 let

ČSOB nabízí také refinancování hypotéky a to za podmínek podobných při sjednání nové hypotéky, tj. úrokem 2,09 % a dobou splatnosti až 30 let.

Výše hypotéky200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost3 - 30 let
Maximální LTV90%
Úrok od2,09%
Fixace1 - 30 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek 6500
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Československá obchodní banka byla založena před více než půl stoletím a tak se může chlubit dlouholeteou tradicí u nás v České republice, kde patří k nejoblíbenějším bankám na trhu. Ve vztahu se svými klienty staví především na stálosti a spolehlivosti. Na základě toho nabízí nejvhodnější finanční řešení všem svým zákazníkům. ČSOB není jen obyčejná banka, ale je navázaná na spolupráci s mnoha dalšími institucemi, takže Vám může poskytnout i další finanční služby za zvýhodněných podmínek.

Výhody ČSOB refinancování hypotéky

Díky svým letitým zkušenostem v oboru finančnictví Vám banka může nabídnout ideální podmínky a skvělé výhody. Vyřízení refinancování je rychlé a bez zbytečného papírování. Banka za Vás také vyřídí vše týkající se zástavy nemovitosti včetně výpisu z katastru nemovitostí. Kromě toho máte také možnost garance úrokové sazby již 12 měsíců před skončením fixace.

Jištění ČSOB refinancování hypotéky

Při refinancování můžete ručit jakoukoliv vhodnou nemovitostí a v případě, že již máte splacenou větší část úvěru u jiné banky, máte dokonce odhad nemovitosti zdarma. Banka pro refinancování poskytuje sazbu LTV v nejvyšší možné hodnotě, a to až 90% hodnoty nemovitosti. Nabízí však i zajímavou výhodu při snížené sazbě LTV na 80% hodnoty nemovitosti, a to garanci úrokové sazby 2,09% p.a..

Nízká úroková sazba ČSOB refinancování hypotéky

Úroková sazba ČSOB refinancování hypotéky se pohybuje v nízké hladině a navíc k ní můžete získat ještě slevu. ČSOB totiž nabízí akční garantovanou sazbu 2,09%. Garanci můžete získat k refinancování při sazbě 80% hodnoty zástavy a s fixací stanovenou na 3 nebo 5 let. K tomu musíte mít bankovní účet u ČSOB a mít sjednané pojištění.

Možnosti s ČSOB refinancováním hypotéky

Refinancování hypotéky u ČSOB Vám umožní znovu nastavit délku splácení i výši splátek podle své aktuální finanční i rodinné situace. Pokud máte doma studenta, můžete získat i výhodnější podmínky. Banka Vám také navrhne a zařídí výhodné pojištění domácnosti či pojištění platební schopnosti. Velkou předností refinancování s ČSOB je, že pokud potřebujete více peněz, jednoduše požádáte o navýšení úvěru.

Účet pro splácení u ČSOB zdarma

Jestliže budete chtít dosáhnout na akční garantovanou sazbu 2,09%, banka bude požadovat, abyste u ní měli zřízený osobní účet Plus Konto, ze kterého budete hradit svůj úvěr. Tento učet Vám banka zřídí a vede zcela zdarma a za aktivní využívání získáte další výhody.

Doba splácení ČSOB refinancování hypotéky

Dobu splácení ČSOB refinancování hypotéky si můžete nastavit na velmi dlouhou dobu. Ostatní banky poskytují maximálně 30 let, ale ČSOB nabízí 5 až 40 let. Díky rozložení celkové částky na tak dlouhou dobu, můžete získat velmi nízké splátky. A navíc si sami zvolíte výši splátek! Pro získání představy, jak by Vaše doba splácení a výše měsíční splátky mohla vypadat, můžete využít naší hypoteční kalkulačky.

Fixační doba ČSOB refinancování hypotéky

Fixační doba Vám zajišťuje, na jak dlouhou dobu budete mít zafixovanou stálou výši úrokové sazby. ČSOB nabízí možnost zvolit si typ úrokové sazby i délku fixace. Úroková sazba může být pevná (tzn. zůstává stejná nehledě na aktuální ekonomické dění) nebo pohyblivá (tzn. mění se dle aktuálního dění v ekonomice). Délku fixace lze nastavit na období 1, 3, 5, 7 a i více let. Po uplynutí fixace je možné výši úrokové sazby i další podmínky opět změnit. Při zvolení fixace na 3 nebo 5 let, můžete využít akce banky, kdy můžete získat garanci úroku na 2,09%.

ČSOB refinancování hypotéky na cokoliv!

ČSOB refinancování hypotéky můžete využít na refinancování půjček a úvěrů ze stavebního spoření nebo účelových či amerických hypoték.

Refinancování hypotéky u ČSOB

ČSOB refinancování hypotéky jde rychle a bez zbytečného papírování. Zpracování úvěru a základní bankovní služby máte zdarma posouzení nemovitosti také, pokud máte u předchozí banky splacenou větší část úvěru. Velkou předností refinancování s ČSOB je také možnost získat garanci úrokové sazby až 12 měsíců předem!

Srovnání ČSOB refinancování hypotéky

Jestliže jste dočetli až sem, pak Vás pravděpodobně ČSOB refinancování hypotéky zaujalo natolik, že byste chtěli znát další info. Díky našim stránkám můžete zjistit více nejen o samotném ČSOB refinancování hypotéky, ale také o ostatních nabídkách refinancování hypoték od jiných bank. A co víc, naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám přehledně ukáže srovnání refinancování hypoték od ostatních bank s nabídkou refinancování hypotéky s ČSOB.

Hypoteční kalkulačka ČSOB refinancování hypotéky

Naše hypoteční kalkulačka Vám také ukáže přesné parametry Vašeho možného refinancování. Zavázat se k novému splácení hypotéky je dalším zásadním rozhodnutím, a tak je velice důležité si tento krok řádně promyslet a propočítat. Hypoking je tu od toho, aby Vám s tím pomohl. Utřídí nabídky od různých bank a vy tak máte možnost vybrat si refinancování hypotéky, které Vám nabídne lepší podmínky. Po nastavení požadovaných parametrů do kalkulátoru se dozvíte například délku splácení, výši splátky, úrokovou sazbu a délku fixace.

Pojištění u ČSOB

Díky široké působnosti ČSOB máte i snadno dostupnou možnost pojištění. Za zvýhodněných podmínek si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet, která může hradit náklady až do 5 mil. Kč nebo pojištění domácnosti, které zase kryje náklady způsobené živelnou pohromou a k tomu Vám asistenční služba pomůže při opravách.

Shrnutí ČSOB refinancování hypotéky:

  • česká banka s dlouholetou tradicí
  • nízká úroková sazba s možností garance 2,09%
  • garance úrokové sazby až rok před skončením fixace
  • základní bankovní služby bez poplatku
  • jištění úvěru nemovitostí až do výše 90% její hodnoty
  • banka za Vás vyřídí odhad nemovitosti i výpis z katastru
  • možnost pojištění domácnosti nebo platební schopnosti

Chcete ČSOB refinancování hypotéky?

Nabídka ČSOB refinancování hypotéky je opravdu velice zajímavá a stojí za to, si ji důkladněji prostudovat. S výpočtem i srovnáním refinancování hypotéky Vám mohou pomoci naši specializovaní finanční poradci, kteří působí po celé České republice. Schůzka s nimi Vás k ničemu nezavazuje, ale poskytne Vám mnoho cenných informací. Naši poradci Vám mohou také pomoci přímo při jednání s bankou. Díky svým zkušenostem v jednání s byrokraty, Vám vyjednají ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Věnujte proto svůj drahocenný čas na konzultaci s odborníkem a možná budete překvapeni, kolik můžete ušetřit a jakých podmínek můžete dosáhnout. Svůj kontakt můžete zanechat zde a my se Vám co nejdříve ozveme a doporučíme Vašeho nejbližšího finančního poradce.

Proč právě hypotéka ČSOB refinancování:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Výhodná, výhodná, výhodná - taková by za každých okolností měla být Vaše hypotéka. Ovšem jak toho docílit? Jak si správně vybrat výhodnou hypotéku? Podle čeho se řídit a jak postupovat? Máme pro Vás desatero výběru výhodné hypotéky. ...více

9.8.2017

Banky začínají rychle hlásit, že docházejí hypotéky s vysokým LTV. Co to znamená a co dělat, když se na hypotéku teprve chystáte? ...více

8.6.2017

Když hledáte svou vysněnou nemovitost, ve které byste chtěli bydlet nebo kterou byste chtěli koupit jako investici, pravděpodobně k tomu využijete realitní kancelář. ...více

13.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let
Název hypotéky:Neúčelová hypotéka Equa Bank
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka České spořitelny
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let