Hypoúvěr Modré pyramidy

Výše hypotéky: 200 000 - 50 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 let

Modrá pyramida poskytuje úvěry na bydlení včetně těch hypoteční už mnoho let, a to s relativně nízkou úrokovou sazbou od 2,29 %.

Výše hypotéky200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost5 - 30 let
Maximální LTV90%
Úrok od2,29%
Fixace3 - 10 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Modrá pyramida má dlouholeté zkušenosti v oboru financí, díky nimž Vám může sestavit ideální finanční plán přesně pro Vaše záměry. Modrá pyramida je vlastně stavební spořitelna, takže v oblasti zajišťování bydlení je opravdovým specialistou. Navíc si zakládá na stálém vztahu se svými klienty, takže Vám může pomoci i ve složitějších životních situacích.

Výhody Hypoúvěru Modré pyramidy

Předností Hypoúvěru od Modré pyramidy je především možnost rozložení splátek až na 30 let, čímž získáte splátky, které nezatíží Váš rodinný rozpočet. Dále nízká úroková sazba, díky které ušetříte. Máte také možnost daňové úspory odečtením úroků z daní.

Zajištění Hypoúvěru Modré pyramidy nemovitostí

Velkou výhodou Hypoúvěru je možnost zajištění úvěru až 12 měsíců po čerpání prostředků. Jedná se o tzv. předhypoteční formu úvěru až do výše 3 mil. Kč. Máte tak volné ruce při financování nemovitostí, které ještě před uzavřením úvěru není možné zastavit. Týká se to například nemovitostí kupovaných od obce či státu, nemovitostí z dražby nebo v exekuci, družstevního bytu nebo třeba výstavby dřevěných staveb.

Hodnota LTV Hypoúvěru Modré pyramidy

Modrá pyramida Vám poskytne úvěr do 90% hodnoty nemovitosti. Lepší podmínky úvěru však dostanete při hodnotě LTV 80 %. Vyplatí se tak mít naspořeno něco málo do začátku. Jednou z podmínek je, že majitelem nemovitosti musí být žadatel o hypotéku. Žadatelé o hypotéku mohou být až 4 lidé, maximálně ze 2 domácností.

Výhodná úroková sazba Hypoúvěru Modré pyramidy

Modrá pyramida nabízí pouze pevnou formu úrokové sazby s možností fixace až na 10 let. Úroková sazba se pak dělí na dvě skupiny podle hodnoty LTV. Při zvolení LTV do 80% a s fixací na 3 až 5 let získáte úrok 2,29%, což je velmi hezké číslo. Pokud však budete muset zvolit vyšší hodnotu LTV nad 80 % dosáhnete na úrok 3,09%, což je také přívětivá sazba.

Svoboda s Hypoúvěrem Modré pyramidy

S Hypoúvěrem od Modré pyramidy jste osvobozeni od poplatků a také můžete úvěr splatit dříve! Díky možnosti mimořádných splátek, můžete splatit svůj úvěr dříve a ušetřit tak jak na poplatcích, tak na úrocích. Hypoúvěr můžete také předčasně splatit bez sankčního poplatku.

Výše úvěru a doba splácení Hypoúvěru Modré pyramidy

S Modrou pyramidou můžete dosáhnout na úvěr od 200 tis. Kč, to je krásné, ale téměř už běžně, ale maximální výše úvěru sahá až do astronomické částky 50 mil. Kč. Neobyčejnou možností je také tzv. pohotovostní forma úvěru, která dosahuje až 3 mil. Kč a dá se využít pro pořízení nemovitosti, která v době koupě není schopna zástavy.

Hypotéku můžete splácet v rozmezí 5 až 30 let. Splátky se dají přizpůsobit Vašim možnostem a rozložit na dlouhou dobu, takže se nemusíte bát vysokých splátek, které zatíží Vaší peněženku. Samozřejmostí je možnost mimořádných splátek a předčasného splacení zdarma, obojí bez poplatku.

Zde v naší hypoteční kalkulačce si můžete během chvilky spočítat, jak by mohla vypadat Vaše měsíční splátka hypotéky od Modré pyramidy.

Hypoúvěr Modré pyramidy na cokoliv!

Hypoúvěr Vám zajistí financování bydlení, se kterým by jinde měli problém. Můžete financovat koupi nemovitosti v rámci privatizace bytového fondu, koupi nemovitosti od státu nebo města, financování družstevního bytu s pozdějším převodem do osobního vlatsnictví, vydražení nemovitosti nebo nemovitosti v exekuci či insolvenčním řízení, a v neposlední řadě výstavbu montované stavby či dřevostavby.

Možnosti s Modrou pyramidou

Modrá pyramida nabízí úvěr, který Vás zvýhodní už při výběru Vaší vysněné nemovitosti. Můžete totiž využít pohotovostní formy hypoúvěru a získat tak prostředky ještě před tím, než si vyberete nové bydlení. Vyhnete se tak stresu při zajišťování financí těsně před koupí. Pro původního majitele Vaší vybrané nemovitosti tak budete jistě přednostním klientem, protože prodej může proběhnout bez průtahů.

Srovnání Hypoúvěru Modré pyramidy

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám porovná nabídky hypoték od ostatních bank. Nemusíte ztrácet čas s obíháním poboček, ale online z domova si sami a pohodlně můžete zkusit najít banku, která nabízí tu nejlepší hypotéku pro Vaši konkrétní situaci.

Hypoteční kalkulačka Hypoúvěru Modré pyramidy

Kromě porovnání hypotečních úvěrů si můžete na našem webu také spočítat svou ideální hypotéku. Stačí, když do hypoteční kalkulačky zadáte požadované hodnoty a jediným kliknutím máte výsledek. V momentě získáte orientační představu o tom, kolik můžete získat na Vaše vlastní bydlení či na jak moc se můžete rozšoupnout při rekonstrukci. Využití hypoteční kalkulačky je bezplatné a nezávazné, takže se nebojte a zkuste to.

Pojištění u Modré pyramidy

Díky Modré pyramidě se můžete připravit i na náhlé životní situace. Vybrat si můžete z nabídky osobního pojištění, které nabízí ochranu Vás i Vašich blízkých při úraze, dále pojištění majetku, které je vhodné pro zajištění Vašeho bydlení, a nakonec ještě autopojištění, které ochrání Váš automobil v případě nehody a dalších nepříjemných situacích.

Shrnutí Hypoúvěru Modré pyramidy:

  • hypotéka s rozložením splátek až na 30 let
  • možnost daňové úspory
  • hypoúvěr až do 50 mil. Kč
  • možnost zajištění úvěru 12 měsících po vyčerpání
  • fixace až na 10 let s skvělým úrokem od 2,29%
  • garance maximální výše úroku po celou dobu trvání úvěru
  • možnost financování nemovitostí v exekuci

Chcete Hypoúvěr Modré pyramidy?

Modrá pyramida nabízí ke svému Hypoúvěru skvělé podmínky a určitě stojí zato, si zkusit udělat výpočet podle Vašich možností. Pokud nám zanecháte svůj kontakt zde, můžeme Vám pomoci s vyhodnocením výsledné varianty. Můžeme Vám pomoci i při jednání s bankou. Zaručíme Vám, že za Vás vyjednáme nejnižší možnou sazbu a ty nejlepší podmínky, které si banka může dovolit. Naši finanční poradci jsou nezávislí a znají nabídky úvěrů ostatních bank, takže mohou objektivně posoudit, jestli je konkrétní nabídka dobrá nebo špatná. Za schůzku s poradcem nic nedáte, ale můžete toho mnoho získat. Tak na nic nečekejte a kontaktujte nás!

Proč právě hypotéka Hypoúvěr Modré pyramidy:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
23. 12. 2021

Hypotéka 2022

Hypotéka 2022

Hypotéky 2021 na historickém maximu. Jaké budou v roce 2022?

Rok 2021 se zapíše do historie hypotečních úvěrů výrazným písmem. Ještě je brzy na konečné účtování, ale už nyní je jasné, že objem poskytnutých hypotečních úvěrů překročí hranici 440 mld. korun. Takovému výsledku by nikdo před dvěma lety nevěřil, že je vůbec možný. Ale stalo se!

Objemy hypoték: jeden rekord za druhým

V období od března do října 2021 byl, v kontextu celé historie trhu, každý měsíc rekordní. Tedy celých osm nejlepších měsíců historie spadá do období března až října 2021. Objem hypoték poskytnutých v roce 2021 bude dosahovat téměř takové výše, jako za roky 2019 a 2020 dohromady. Seběhlo se totiž více důvodů, které vyústily v nebývalý zájem o koupi nemovitostí - ať už za účelem dalšího pronájmu, nebo pro vlastní bydlení. Ceny nemovitostí díky vysokému převisu poptávky doslova letěly vzhůru a společně s nimi i zájem o hypotéky. Výrazně rostla také průměrná výše hypotečních úvěrů, a výsledkem je tedy objem, na který by si rok, dva zpátky nevsadili ani ti největší optimisté.

Úrokové sazby (po)rostou

Dalším výrazným rysem roku 2021 byl značný růst úrokových sazeb. A pokud na začátku roky byly základní vyhlašované roční úrokové sazby bank někde kolem 2,2 procenta, pak v závěru roku sazby zcela reálně překračují hranici 4 procent. Pro průměrně vysoký úvěr 3 300 000 korun na 30 let znamená takové zvýšení úrokové sazby nárůst splátky o téměř 3 500 korun. Nárůst takové splátky z 12 500 korun na 16 000 korun může být pro mnoho zájemců natolik zásadní, že své záměry opustí nebo alespoň zredukují. Každopádně zájemci o novou hypotéku mají drobnou výhodu alespoň v tom, že se můžou rozhodnout, zda „do tohoto vlaku nastoupí“, nebo „počkají na jiný spoj“. Zato klienti, kteří nastoupili dříve, třeba před pěti lety, kdy roční sazby byly pod 2 procenta, musí počítat s více než dvojnásobně vyšší sazbou. Není to tragédie. Za těch pět let cena nemovitosti téměř jistě vzrostla natolik, že nějaký růst sazeb nehraje roli… Pozor však, nehraje roli za předpokladu, že klient je schopen úvěr i za těchto podmínek splácet. A to o všech klientech platit však určitě bohužel nebude.

S čím můžeme počítat do roku 2022?

Rozhodně se budeme moct i nadále spolehnout na to, že „na nic se nedá spolehnout“ a že všechny předpovědi jsou zde tudíž jen proto, abychom za rok mohli analyzovat, proč a jak jsme se opět spletli…

To však neznamená, že není na místě o budoucím vývoji přemýšlet. Přece jen je pravda, že dění na trhu není zcela náhodné a základní trendy můžeme předvídat.

Nevěřím tomu, že trh může pokračovat na vlně tak vysokého zájmu. Jsem přesvědčen, že trh ochladne a vůbec bych se nedivil, kdyby to ochlazení bylo značné. Návrat k ročnímu objemu kolem 200 mld. korun pokládám za reálný.

Proč si to myslím? Především se domnívám, že velká část poptávky byla již uspokojena. Je otázka, zda je z čeho ještě uspokojovat zbývající poptávku. Nemovitostí ke koupi nutně musí ubývat.

Ceny nemovitostí rostly a rostou vysokým tempem. Je stále méně a méně lidí, kteří jsou stále ještě schopni vlastní bydlení financovat.

Rostou úrokové sazby. A zdá se, že tento růst bude ještě pokračovat. Pro zájemce o vlastní bydlení to nemusí být tak zásadní parametr, pokud jsou schopni vyšší splátku hradit. Nicméně pro investory to snižuje výnosnost a tím pádem i jejich zájem.

Česká národní banka od 1. 4. 2022 zahájí regulaci maximální výše úvěru v závislosti na poměrových ukazatelích LTV, DTI a DSTI (LTV je poměr mezi hodnotou hypotéky a zástavní hodnotou nemovitosti, DTI je poměr celkového zadlužení žadatele k ročnímu příjmu a DSTI je poměr celkových měsíčních splátek a čistého měsíčního příjmu žadatele). A i když ukazatele budou nastaveny na rozumnou výši a nebudou nijak zvlášť restriktivní, přesto se nutně části zájemců dotknou.

Pokles = návrat k normálu

Očekávaný pokles trhu bude ale naprosto v pořádku. Rok 2021 byl skutečně výjimečný a tímto způsobem trh nemůže pokračovat donekonečna. Pokud se tedy navrátíme k ročním objemům kolem 200 mld. korun, nebude namístě vnímat to jako pokles trhu, ale měli bychom to, podle mého názoru, brát jako návrat k normálu.

 

Vzít si hypotéku není nic banálního a jednoduchého, ale jde to - zvlášť, když znáte následující zásady pro žádost o hypotéku. Přečtěte si, o jaké jde! ...více

10.8.2017

Hypotéky pro mladé - hypotéky mají být pro mladé žadatele dostupnější ...více

10.6.2021

Hypotéka je závazek a jestli si ji chcete vzít, musíte se na ni připravit! ...více

16.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let