Hypoúvěr Modré pyramidy

Výše hypotéky: 200 000 - 50 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 let

Modrá pyramida poskytuje úvěry na bydlení včetně těch hypoteční už mnoho let, a to s relativně nízkou úrokovou sazbou od 2,29 %.

Výše hypotéky200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost5 - 30 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Modrá pyramida má dlouholeté zkušenosti v oboru financí, díky nimž Vám může sestavit ideální finanční plán přesně pro Vaše záměry. Modrá pyramida je vlastně stavební spořitelna, takže v oblasti zajišťování bydlení je opravdovým specialistou. Navíc si zakládá na stálém vztahu se svými klienty, takže Vám může pomoci i ve složitějších životních situacích.

Výhody Hypoúvěru Modré pyramidy

Předností Hypoúvěru od Modré pyramidy je především možnost rozložení splátek až na 30 let, čímž získáte splátky, které nezatíží Váš rodinný rozpočet. Dále nízká úroková sazba, díky které ušetříte. Máte také možnost daňové úspory odečtením úroků z daní.

Zajištění Hypoúvěru Modré pyramidy nemovitostí

Velkou výhodou Hypoúvěru je možnost zajištění úvěru až 12 měsíců po čerpání prostředků. Jedná se o tzv. předhypoteční formu úvěru až do výše 3 mil. Kč. Máte tak volné ruce při financování nemovitostí, které ještě před uzavřením úvěru není možné zastavit. Týká se to například nemovitostí kupovaných od obce či státu, nemovitostí z dražby nebo v exekuci, družstevního bytu nebo třeba výstavby dřevěných staveb.

Hodnota LTV Hypoúvěru Modré pyramidy

Modrá pyramida Vám poskytne úvěr do 90% hodnoty nemovitosti. Lepší podmínky úvěru však dostanete při hodnotě LTV 80 %. Vyplatí se tak mít naspořeno něco málo do začátku. Jednou z podmínek je, že majitelem nemovitosti musí být žadatel o hypotéku. Žadatelé o hypotéku mohou být až 4 lidé, maximálně ze 2 domácností.

Výhodná úroková sazba Hypoúvěru Modré pyramidy

Modrá pyramida nabízí pouze pevnou formu úrokové sazby s možností fixace až na 10 let. Úroková sazba se pak dělí na dvě skupiny podle hodnoty LTV. Při zvolení LTV do 80% a s fixací na 3 až 5 let získáte úrok 2,29%, což je velmi hezké číslo. Pokud však budete muset zvolit vyšší hodnotu LTV nad 80 % dosáhnete na úrok 3,09%, což je také přívětivá sazba.

Svoboda s Hypoúvěrem Modré pyramidy

S Hypoúvěrem od Modré pyramidy jste osvobozeni od poplatků a také můžete úvěr splatit dříve! Díky možnosti mimořádných splátek, můžete splatit svůj úvěr dříve a ušetřit tak jak na poplatcích, tak na úrocích. Hypoúvěr můžete také předčasně splatit bez sankčního poplatku.

Výše úvěru a doba splácení Hypoúvěru Modré pyramidy

S Modrou pyramidou můžete dosáhnout na úvěr od 200 tis. Kč, to je krásné, ale téměř už běžně, ale maximální výše úvěru sahá až do astronomické částky 50 mil. Kč. Neobyčejnou možností je také tzv. pohotovostní forma úvěru, která dosahuje až 3 mil. Kč a dá se využít pro pořízení nemovitosti, která v době koupě není schopna zástavy.

Hypotéku můžete splácet v rozmezí 5 až 30 let. Splátky se dají přizpůsobit Vašim možnostem a rozložit na dlouhou dobu, takže se nemusíte bát vysokých splátek, které zatíží Vaší peněženku. Samozřejmostí je možnost mimořádných splátek a předčasného splacení zdarma, obojí bez poplatku.

Zde v naší hypoteční kalkulačce si můžete během chvilky spočítat, jak by mohla vypadat Vaše měsíční splátka hypotéky od Modré pyramidy.

Hypoúvěr Modré pyramidy na cokoliv!

Hypoúvěr Vám zajistí financování bydlení, se kterým by jinde měli problém. Můžete financovat koupi nemovitosti v rámci privatizace bytového fondu, koupi nemovitosti od státu nebo města, financování družstevního bytu s pozdějším převodem do osobního vlatsnictví, vydražení nemovitosti nebo nemovitosti v exekuci či insolvenčním řízení, a v neposlední řadě výstavbu montované stavby či dřevostavby.

Možnosti s Modrou pyramidou

Modrá pyramida nabízí úvěr, který Vás zvýhodní už při výběru Vaší vysněné nemovitosti. Můžete totiž využít pohotovostní formy hypoúvěru a získat tak prostředky ještě před tím, než si vyberete nové bydlení. Vyhnete se tak stresu při zajišťování financí těsně před koupí. Pro původního majitele Vaší vybrané nemovitosti tak budete jistě přednostním klientem, protože prodej může proběhnout bez průtahů.

Srovnání Hypoúvěru Modré pyramidy

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám porovná nabídky hypoték od ostatních bank. Nemusíte ztrácet čas s obíháním poboček, ale online z domova si sami a pohodlně můžete zkusit najít banku, která nabízí tu nejlepší hypotéku pro Vaši konkrétní situaci.

Hypoteční kalkulačka Hypoúvěru Modré pyramidy

Kromě porovnání hypotečních úvěrů si můžete na našem webu také spočítat svou ideální hypotéku. Stačí, když do hypoteční kalkulačky zadáte požadované hodnoty a jediným kliknutím máte výsledek. V momentě získáte orientační představu o tom, kolik můžete získat na Vaše vlastní bydlení či na jak moc se můžete rozšoupnout při rekonstrukci. Využití hypoteční kalkulačky je bezplatné a nezávazné, takže se nebojte a zkuste to.

Pojištění u Modré pyramidy

Díky Modré pyramidě se můžete připravit i na náhlé životní situace. Vybrat si můžete z nabídky osobního pojištění, které nabízí ochranu Vás i Vašich blízkých při úraze, dále pojištění majetku, které je vhodné pro zajištění Vašeho bydlení, a nakonec ještě autopojištění, které ochrání Váš automobil v případě nehody a dalších nepříjemných situacích.

Shrnutí Hypoúvěru Modré pyramidy:

  • hypotéka s rozložením splátek až na 30 let
  • možnost daňové úspory
  • hypoúvěr až do 50 mil. Kč
  • možnost zajištění úvěru 12 měsících po vyčerpání
  • fixace až na 10 let s skvělým úrokem od 2,29%
  • garance maximální výše úroku po celou dobu trvání úvěru
  • možnost financování nemovitostí v exekuci

Chcete Hypoúvěr Modré pyramidy?

Modrá pyramida nabízí ke svému Hypoúvěru skvělé podmínky a určitě stojí zato, si zkusit udělat výpočet podle Vašich možností. Pokud nám zanecháte svůj kontakt zde, můžeme Vám pomoci s vyhodnocením výsledné varianty. Můžeme Vám pomoci i při jednání s bankou. Zaručíme Vám, že za Vás vyjednáme nejnižší možnou sazbu a ty nejlepší podmínky, které si banka může dovolit. Naši finanční poradci jsou nezávislí a znají nabídky úvěrů ostatních bank, takže mohou objektivně posoudit, jestli je konkrétní nabídka dobrá nebo špatná. Za schůzku s poradcem nic nedáte, ale můžete toho mnoho získat. Tak na nic nečekejte a kontaktujte nás!

Proč právě hypotéka Hypoúvěr Modré pyramidy:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Rádi byste si koupili své vysněné bydlení, založili v něm rodinu a už se konečně usadili ve svém? Ale má to jeden zádrhel, a tím je zkušební doba ve Vašem zaměstnání? Poradíme, co dělat při hypotéce ve zkušební době. ...více

29.8.2017

Hypotéka je velký závazek a někdy nemusí být snadné ji splácet, zvlášť když život přinese situace jako ztrátu zaměstnání nebo nemoc, která splácení hypotéky zkomplikuje. ...více

30.6.2017

Nechcete nebo z nějakého důvodu nemůžete dokládat své příjmy bance při žádosti o hypotéku? Existuje jedno řešení, o kterém si můžete přečíst v našem článku. ...více

17.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Era refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let