Hypoúvěr Modré pyramidy

Výše hypotéky: 200 000 - 50 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 let

Modrá pyramida poskytuje úvěry na bydlení včetně těch hypoteční už mnoho let, a to s relativně nízkou úrokovou sazbou od 2,29 %.

Výše hypotéky200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost5 - 30 let
Maximální LTV90%
Úrok od2,29%
Fixace3 - 10 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Modrá pyramida má dlouholeté zkušenosti v oboru financí, díky nimž Vám může sestavit ideální finanční plán přesně pro Vaše záměry. Modrá pyramida je vlastně stavební spořitelna, takže v oblasti zajišťování bydlení je opravdovým specialistou. Navíc si zakládá na stálém vztahu se svými klienty, takže Vám může pomoci i ve složitějších životních situacích.

Výhody Hypoúvěru Modré pyramidy

Předností Hypoúvěru od Modré pyramidy je především možnost rozložení splátek až na 30 let, čímž získáte splátky, které nezatíží Váš rodinný rozpočet. Dále nízká úroková sazba, díky které ušetříte. Máte také možnost daňové úspory odečtením úroků z daní.

Zajištění Hypoúvěru Modré pyramidy nemovitostí

Velkou výhodou Hypoúvěru je možnost zajištění úvěru až 12 měsíců po čerpání prostředků. Jedná se o tzv. předhypoteční formu úvěru až do výše 3 mil. Kč. Máte tak volné ruce při financování nemovitostí, které ještě před uzavřením úvěru není možné zastavit. Týká se to například nemovitostí kupovaných od obce či státu, nemovitostí z dražby nebo v exekuci, družstevního bytu nebo třeba výstavby dřevěných staveb.

Hodnota LTV Hypoúvěru Modré pyramidy

Modrá pyramida Vám poskytne úvěr do 90% hodnoty nemovitosti. Lepší podmínky úvěru však dostanete při hodnotě LTV 80 %. Vyplatí se tak mít naspořeno něco málo do začátku. Jednou z podmínek je, že majitelem nemovitosti musí být žadatel o hypotéku. Žadatelé o hypotéku mohou být až 4 lidé, maximálně ze 2 domácností.

Výhodná úroková sazba Hypoúvěru Modré pyramidy

Modrá pyramida nabízí pouze pevnou formu úrokové sazby s možností fixace až na 10 let. Úroková sazba se pak dělí na dvě skupiny podle hodnoty LTV. Při zvolení LTV do 80% a s fixací na 3 až 5 let získáte úrok 2,29%, což je velmi hezké číslo. Pokud však budete muset zvolit vyšší hodnotu LTV nad 80 % dosáhnete na úrok 3,09%, což je také přívětivá sazba.

Svoboda s Hypoúvěrem Modré pyramidy

S Hypoúvěrem od Modré pyramidy jste osvobozeni od poplatků a také můžete úvěr splatit dříve! Díky možnosti mimořádných splátek, můžete splatit svůj úvěr dříve a ušetřit tak jak na poplatcích, tak na úrocích. Hypoúvěr můžete také předčasně splatit bez sankčního poplatku.

Výše úvěru a doba splácení Hypoúvěru Modré pyramidy

S Modrou pyramidou můžete dosáhnout na úvěr od 200 tis. Kč, to je krásné, ale téměř už běžně, ale maximální výše úvěru sahá až do astronomické částky 50 mil. Kč. Neobyčejnou možností je také tzv. pohotovostní forma úvěru, která dosahuje až 3 mil. Kč a dá se využít pro pořízení nemovitosti, která v době koupě není schopna zástavy.

Hypotéku můžete splácet v rozmezí 5 až 30 let. Splátky se dají přizpůsobit Vašim možnostem a rozložit na dlouhou dobu, takže se nemusíte bát vysokých splátek, které zatíží Vaší peněženku. Samozřejmostí je možnost mimořádných splátek a předčasného splacení zdarma, obojí bez poplatku.

Zde v naší hypoteční kalkulačce si můžete během chvilky spočítat, jak by mohla vypadat Vaše měsíční splátka hypotéky od Modré pyramidy.

Hypoúvěr Modré pyramidy na cokoliv!

Hypoúvěr Vám zajistí financování bydlení, se kterým by jinde měli problém. Můžete financovat koupi nemovitosti v rámci privatizace bytového fondu, koupi nemovitosti od státu nebo města, financování družstevního bytu s pozdějším převodem do osobního vlatsnictví, vydražení nemovitosti nebo nemovitosti v exekuci či insolvenčním řízení, a v neposlední řadě výstavbu montované stavby či dřevostavby.

Možnosti s Modrou pyramidou

Modrá pyramida nabízí úvěr, který Vás zvýhodní už při výběru Vaší vysněné nemovitosti. Můžete totiž využít pohotovostní formy hypoúvěru a získat tak prostředky ještě před tím, než si vyberete nové bydlení. Vyhnete se tak stresu při zajišťování financí těsně před koupí. Pro původního majitele Vaší vybrané nemovitosti tak budete jistě přednostním klientem, protože prodej může proběhnout bez průtahů.

Srovnání Hypoúvěru Modré pyramidy

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám porovná nabídky hypoték od ostatních bank. Nemusíte ztrácet čas s obíháním poboček, ale online z domova si sami a pohodlně můžete zkusit najít banku, která nabízí tu nejlepší hypotéku pro Vaši konkrétní situaci.

Hypoteční kalkulačka Hypoúvěru Modré pyramidy

Kromě porovnání hypotečních úvěrů si můžete na našem webu také spočítat svou ideální hypotéku. Stačí, když do hypoteční kalkulačky zadáte požadované hodnoty a jediným kliknutím máte výsledek. V momentě získáte orientační představu o tom, kolik můžete získat na Vaše vlastní bydlení či na jak moc se můžete rozšoupnout při rekonstrukci. Využití hypoteční kalkulačky je bezplatné a nezávazné, takže se nebojte a zkuste to.

Pojištění u Modré pyramidy

Díky Modré pyramidě se můžete připravit i na náhlé životní situace. Vybrat si můžete z nabídky osobního pojištění, které nabízí ochranu Vás i Vašich blízkých při úraze, dále pojištění majetku, které je vhodné pro zajištění Vašeho bydlení, a nakonec ještě autopojištění, které ochrání Váš automobil v případě nehody a dalších nepříjemných situacích.

Shrnutí Hypoúvěru Modré pyramidy:

 • hypotéka s rozložením splátek až na 30 let
 • možnost daňové úspory
 • hypoúvěr až do 50 mil. Kč
 • možnost zajištění úvěru 12 měsících po vyčerpání
 • fixace až na 10 let s skvělým úrokem od 2,29%
 • garance maximální výše úroku po celou dobu trvání úvěru
 • možnost financování nemovitostí v exekuci

Chcete Hypoúvěr Modré pyramidy?

Modrá pyramida nabízí ke svému Hypoúvěru skvělé podmínky a určitě stojí zato, si zkusit udělat výpočet podle Vašich možností. Pokud nám zanecháte svůj kontakt zde, můžeme Vám pomoci s vyhodnocením výsledné varianty. Můžeme Vám pomoci i při jednání s bankou. Zaručíme Vám, že za Vás vyjednáme nejnižší možnou sazbu a ty nejlepší podmínky, které si banka může dovolit. Naši finanční poradci jsou nezávislí a znají nabídky úvěrů ostatních bank, takže mohou objektivně posoudit, jestli je konkrétní nabídka dobrá nebo špatná. Za schůzku s poradcem nic nedáte, ale můžete toho mnoho získat. Tak na nic nečekejte a kontaktujte nás!

Proč právě hypotéka Hypoúvěr Modré pyramidy:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2022

Odhadce Nemovitostí

Odhadce nemovitostí – nejlepší odhadci nemovitostí jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.

Co je potřeba k odhadu nemovitosti?

Důležité doklady pro odhad ceny nemovitosti

 • výpis z Katastru nemovitostí – list vlastnictví (ne starší než 3 měsíce)
 • kopie snímku katastrální mapy daného území (ne starší než 1rok)
 • doklady omezující vlastnická práva
 • doklady o nabytí vlastnictví
 • prováděcí předpisy pro nakládání s nemovitostí
 • stavby oceňované výnosovým způsobem
Dá se říci, že nejlepší odhadci jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.
 
Pořídí fotky, zeptají se vás na stáří domu, zda zde probíhaly rekonstrukce, stáří odpadů, vytápění a změří si místnosti. Zajímat je nebude váš nábytek. Zbytek práce už odhadce vykoná u sebe doma nebo v kanceláři. Porovná si okolí, společenskou vybavenost, prohlédne si inzeráty, a nakonec určí odhadní cenu.
Za odhad ceny bytu většinou zaplatíte okolo 3 000 Kč, za rodinný dům či chalupu pak přibližně 5 000 Kč. Nejdražší je odhad hodnoty bytového domu nebo firemní budovy, který vyjde cca na 10 000 Kč.
Jak dlouho platí odhad nemovitosti? Obvykle se odhad nemovitosti považuje za aktuální do 3 až 6 měsíců od vyhotovení. Velice záleží na metodě výpočtu, účelu zpracování a typu nemovitostiOdhady pro hypoteční úvěry zpravidla nesmí být starší než 3 měsíce.
Pro hladký průběh prohlídky si dopředu připravte veškerou dokumentaci k nemovitosti. Odhadce si celý objekt změří, prohlédne a nafotí interiér i exteriér stavby. Zajímat se bude o všechny místnosti, tedy i sklepy, půdu či balkony. Samozřejmě nevynechá ani pozemky, které patří k nemovitosti.
Ceny odhadu bytu a domu se liší. A jak už zaznělo výše, některé realitní kanceláře či banky poskytují odhad nemovitosti dokonce zcela zdarma, a to bez ohledu na typ objektu. Obecně bývají odhady bytů levnější, služby odhadce vás mohou vyjít zhruba na 3000 až 4000 Kč. U domů může být cena i o několik tisíc korun vyšší.
Znalecký odhad nemovitosti se ale výrazně liší od tržní ceny. Posuzuje totiž jiné záležitosti než tržní odhad a výsledná cena může být výrazně nižší než cena tržní. Cena za znalecký posudek se liší dle obtížnosti, u bytů se pohybuje od 2 800 do 4 000 Kč, u domů od 5 500 do 7 000 Kč.
Dobrým zdrojem jsou data z Katastru nemovitostí, který obsahuje prodejní ceny z kupních smluv – tedy za kolik se nemovitosti reálně prodaly. Podívejte se na ceny ve vašem blízkém okolí, soustřeďte se hlavně na byty podobné dispozicemi tomu vašemu, a zkuste zprůměrovat ceny,
Naštěstí jsou možnosti, jak tento nepříznivý stav odvrátit:
 1. Znát hodnotu nemovitosti předem. Pokud na nemovitost již existuje bankovní odhad, který není starší 7-mi let, lze jej u některých bank použít.
 2. Máte jinou nemovitost do zástavy.
 3. Půjčka od rodičů/přátel/kolegů.
 4. Spotřebitelský úvěr.
 5. Úvěr ze stavebního spoření.
Odhadce, obecně také odhadce majetku je osoba, která vyhotovuje tržní ocenění určitého druhu vlastnictví. Mezi oceňovaný majetek nejčastěji patří nemovitosti, majetek movitý, nehmotný (např. software) nebo finanční. Odhadce provozuje svou činnost na základě živnostenského oprávnění.
Odhad nemovitosti trvá standardně jeden týden. Pokud přesvědčíte odhadce, aby dorazil na místo a udělal odhad rychleji, tak pak to může být i reálně i tři dny. Je-li odhad dostatečný, jde se dál. Vyjde-li méně, je to komplikace, nemáte-li dostatečnou hotovost.
 
Zájemce o certifikát musí nejprve prokázat nejméně tříletou praxi na pozici odhadce nemovitostí či v příbuzném oboru (realitní činnost). V minulosti byla vyžadována dokonce pětiletá praxe. Velmi často se dobří odhadci “rekrutují” z řad zkušených realitních makléřů. Tříletá praxe je pouze jednou z podmínek.
Odhad je vypočítané nebo jen ze zkušenosti předpovězené více či méně přibližné určení výsledku nebo informace, která je využitelné, i když jsou vstupní data nekompletní, nejistá, nebo zašumělá.
V praxi to trvá přibližně pět dní (odhadce objekt navštíví, zkontroluje a vypracuje odhad). Některé banky dnes nabízí bezplatné zhotovení odhadu i jeho předložení katastru. Některé nabízí navíc zjednodušený online odhad. U toho stačí vyplnit elektronický formulář a dodat aktuální fotografie nemovitosti.
Aby mohl ve sporu o špatně provedené stavbě rodinného domu rozhodnout mezi stavební firmou a majitelem, který si na popraskané podlahy stěžuje, požádá soudního znalce o takzvaný znalecký posudek. V tomto posudku znalec vyjádří své odborné stanovisko a soud na jeho základě rozhodne o tom, kdo má ve sporu pravdu.
Jak dlouho platí znalecký posudekZnalecký posudek a jeho platnost. Obecně je uváděn časový interval šesti měsíců jako doba platnosti vyjádření o ceně nemovitosti v posudku. Vypočtená administrativní cena platí do doby vydání nového oceňovacího předpisu, maximálně však jeden rok.
„Na odhad čekáme v průměru deset dní. Někdy jsou samozřejmě případy, že to může být 12 dní. Vloni jsme měli obvykle odhady do čtyř, pěti dnů hotové.
Víte, jaký je rozdíl mezi znaleckým posudkem nemovitosti a tržní cenou? Je důležité si uvědomit, že každý slouží k jinému účelu a odlišně se taky vypočítávají. Zatímco znalecký posudek vypovídá o tom, kolik se prostavělo a za jakou dobu, odhad tržní ceny vypovídá o reálné hodnotě nemovitosti na trhu.
Tržní ocenění nemovitosti Vychází z porovnání s dalšími podobnými nemovitostmi v dané lokalitě, za jakou částku je možné je na současném realitním trhu prodat. Důležitými faktory jsou stav, rozloha, umístění a dopravní dostupnost nemovitosti.
Obvyklou cenou se pro účely tohoto zákona rozumí cena, která by byla dosažena při prodejích stejného, popřípadě obdobného majetku nebo při poskytování stejné nebo obdobné služby v obvyklém obchodním styku v tuzemsku ke dni ocenění.
 
Tržní cena – tržní neboli prodejní cena je ta, na které se prodávající dohodne s kupujícím. Kupující zaplatí vyšší cenu, než je na trhu běžné, jen pokud je ochoten zaplatit cenu zvláštní obliby. Musí mít osobní důvod, kvůli kterému chce koupit právě vaši nemovitost.
 
 
Při oceňování nemovitosti může odhadce použít různé metody. Nejčastější je takzvaná porovnávací metoda, kdy odhadce vypočítanou cenu nemovitosti porovnává s cenami podobných objektů, které se nacházejí ve stejné lokalitě. Další možností je pak výnosová metoda, která se používá hlavně u budoucích pronájmů.

Dnes existuje několik možností, jak si můžete půjčit peníze bez účelu a na cokoliv. ...více

20.6.2017

Proč je hypotéka vcelku výhodnou investicí? Protože své finance tak máte uloženy na bezpečném místě v podstatě bezstarostně a s jistotou, že o ně nepřijdete, jde tedy o investici bez rizika, protože Vám je nikdo nevezme a velmi snadno je můžete zhodnotit! ...více

23.8.2017

Jak vysoký musíte mít příjem, abyste získali hypotéku? Vypočítejte si to sami ...více

15.11.2021

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let
Název hypotéky:Era refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Equa refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka bez hranic
Výše hypotéky:100 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 25 let
Název hypotéky:Refinancování Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let