Americká hypotéka

Výše hypotéky: 100 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 4 let

Americká hypotéka společnosti Cash Broker patří mezi jejich hlavní produkty. Peníze z této hypotéky můžete využít na cokoli chcete a nemusíte kvůli tomu dokládat svůj příjem!

Výše hypotéky100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost1 - 4 let
Typ půjčkynebankovní půjčka
Maximální LTV70%
Úrok od6%
Fixace
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Cash Broker je nebankovní společnost, která je na trhu hypoték vcelku jedinečná. Nabízí totiž nebankovní hypotéky až do 5 m il. Kč a bez registru. Setkáte se vstřícným individuálním přístupem, díky kterému získáte hypotéku podle Vašich možností. Cash Broker působí po celé České republice, takže je velmi dobře dostupný všem. Pokud Vás banka odmítla s žádostí o hypotéku, pak je Americká hypotéka od nebankovní společnosti tou pravou volbou.

Výhody Americké hypotéky

Výhodu Americké hypotéky je, že jako žadatel můžete mít záznam v databázi dlužníků a nemusíte dokládat zdroj příjmu! Velmi zajímavá je i hodnota RPSN, které dosahuje maximálně 6%. A největší předností Americké hypotéky je možnost financování čehokoliv, na co si vzpomenete.

Zajištění Americké hypotéky nemovitostí

Nebankovní Americká hypotéka musí být jištěna nemovitostí, stejně jako každá jiná hypotéka. Jako žadatel o nebankovní hypotéku musíte být vlastníkem nemovitosti vhodné k jištění. Pokud ještě nejste majitelem žádné nemovitosti, můžete si ke sjednání Americké hypotéky přizvat další osobu, která může jistit vlastní nemovitostí za Vás. Ke sjednání je potřeba donést aktuální list vlastnictví a aktuální foto nemovitosti. Ta musí být v dobrém technickém stavu a musí být určena k bydlení.

Hodnota LTV Americké hypotéky

Výraz LTV udává poměr hodnoty zajištění oproti výši úvěru. Cash Broker poskytuje úvěr do maximální hodnoty LTV 70%, což je ale ve velmi výjimečných případech. Spíše se lze spolehnout na 50% odhadní ceny nemovitosti. Jako nebankovní hypotéka nenabízí nejvýhodnější podmínky na trhu, zato na ni dosáhnete i tehdy, jestliže Vás banka odmítla.

Úroková sazba Americké hypotéky

Úroková sazba Americké hypotéky nepatří k nejnižším, ale za to hypotéka skýtá jiné výhody. Pevná úroková sazba je ve výši od 6% p.a. s RPSN 6%. Délku fixace si můžete zvolit v rozmezí 1 - 25 let, což je velmi přívětivé.

Svoboda s Americkou hypotékou

Svobodu Vám Americká hypotéka poskytuje už tím, že je nebankovní, ale především, že ji můžete využít opravdu na cokoliv. Nemusíte procházet zdlouhavým bankovním procesem schválení, nemusíte dokládat pravidelný příjem a nevadí, pokud máte záznam v registru. To vše je pro banku nemyslitelné. Cash Broker myslí na všechny a možnost splnění přání nabízí každému.

Výše úvěru a doba splácení Americké hypotéky

Americká hypotéka Vám zajistí úvěr v rozpětí 100 tis. Kč až 5 mil. Kč na cokoliv. Díky tomu, že se jedná o nebankovní úvěr, nemusíte čekat podmínku vedení účtu u dané banky. Svůj bankovní účet si můžete mít, kde jen chcete.

Doba splatnosti je možná od 1 roku do 30 let. Mimořádné splátky i předčasné splacení je možné bez sankčních poplatků. Jako žadatel o hypoteční úvěr musíte být občanem ČR starším 18 let a v době splatnosti Vám nemůže být více než 70 let.

Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky Americké hypotéky v naší hypoteční kalkulačce.

Americká hypotéka na cokoliv!

Americká hypotéka spadá do kategorie bezúčelových úvěrů, takže ji můžete využít na financování čehokoliv. Můžete začít cestovat, pořídit si nové auto, zaplatit vzdělání, rozjet podnikání nebo si prostě udělat radost a vybavit si domácnost novou elektronikou.

Možnosti s Cash Broker

Nebankovní společnost Vám pomůže i při refinancování Vaší stávající hypotéky, přeúvěrování nevýhodné zástavy, můžete také konsolidovat své stávající úvěry, takže ulevíte Vašemu měsíčnímu rozpočtu a získáte lepší podmínky. Společnost také nabízí úvěry na oddlužení nemovitosti či vyplacení exekuce. Nebojte se nebankovní hypotéky, je to jednoduché a s nižšími nároky než u banky.

Srovnání Americké hypotéky

Americká hypotéka od nebankovní společnosti nabízí zajímavé možnosti pro všechny, i přesto doporučujeme shlédnout porovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám pomůže při porovnání s ostatními americkými hypotékami. Srovnání je přehledné a srozumitelné. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě jen zadejte své požadavky a výsledek Vám ukáže základní přehled o nabídce.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám ukáže, jak by mohla vypadat Vaše budoucí Americká hypotéka na cokoliv. Je to velice jednoduché, protože výpočet za Vás udělá kalkulačka sama. Vy si jen navolíte požadované parametry a po spočítání uvidíte, kolik byste měsíčně spláceli, jak dlouhou dobu a s jakou úrokovou sazbou. Pokud byste si s výpočtem nevěděli rady, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.

Shrnutí Americké hypotéky:

 • nebankovní hypotéka pro všechny, které odmítla banka
 • bezúčelová hypotéka s využitím na cokoliv
 • úrok a RPSN od 6% ročně
 • hypotéka bez registru a bez prokazování příjmů
 • úvěr na 100 tis. - 5 mil. Kč
 • období fixace až na 1 - 25 let
 • mimořádné splátky i předčasné splacení bez poplatků
 • zajištění vlastní nemovitostí
 • LTV v rozpětí 50 - 70%

Chcete Americkou hypotéku?

Využijte nabídku asistence při vyjednávání podmínek úvěru. Naši finanční specialisté Vám díky svým zkušenostem vyjednají ještě lepší podmínky, než by Vám společnost sama nabídla. Nebo můžete využít možnosti konzultace, a tak získáte přehled nad smluvními podmínkami. Díky tomu pak budete vědět, na co si dát pozor při podepisování smlouvy. Sjednejte si schůzku s naším specialistou ještě dnes. Jednoduše nám zanechte svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady a nic za ni neplatíte. Navíc je schůzka nezávazná a nikdo Vás nebude do ničeho nutit. Konzultace Vám určitě poskytne víc informací, než čerpání informací v internetových diskuzích o hypotékách.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
1. 9. 2022

Odhadce Nemovitostí

Odhadce nemovitostí – nejlepší odhadci nemovitostí jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.

Co je potřeba k odhadu nemovitosti?

Důležité doklady pro odhad ceny nemovitosti

 • výpis z Katastru nemovitostí – list vlastnictví (ne starší než 3 měsíce)
 • kopie snímku katastrální mapy daného území (ne starší než 1rok)
 • doklady omezující vlastnická práva
 • doklady o nabytí vlastnictví
 • prováděcí předpisy pro nakládání s nemovitostí
 • stavby oceňované výnosovým způsobem
Dá se říci, že nejlepší odhadci jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.
 
Pořídí fotky, zeptají se vás na stáří domu, zda zde probíhaly rekonstrukce, stáří odpadů, vytápění a změří si místnosti. Zajímat je nebude váš nábytek. Zbytek práce už odhadce vykoná u sebe doma nebo v kanceláři. Porovná si okolí, společenskou vybavenost, prohlédne si inzeráty, a nakonec určí odhadní cenu.
Za odhad ceny bytu většinou zaplatíte okolo 3 000 Kč, za rodinný dům či chalupu pak přibližně 5 000 Kč. Nejdražší je odhad hodnoty bytového domu nebo firemní budovy, který vyjde cca na 10 000 Kč.
Jak dlouho platí odhad nemovitosti? Obvykle se odhad nemovitosti považuje za aktuální do 3 až 6 měsíců od vyhotovení. Velice záleží na metodě výpočtu, účelu zpracování a typu nemovitostiOdhady pro hypoteční úvěry zpravidla nesmí být starší než 3 měsíce.
Pro hladký průběh prohlídky si dopředu připravte veškerou dokumentaci k nemovitosti. Odhadce si celý objekt změří, prohlédne a nafotí interiér i exteriér stavby. Zajímat se bude o všechny místnosti, tedy i sklepy, půdu či balkony. Samozřejmě nevynechá ani pozemky, které patří k nemovitosti.
Ceny odhadu bytu a domu se liší. A jak už zaznělo výše, některé realitní kanceláře či banky poskytují odhad nemovitosti dokonce zcela zdarma, a to bez ohledu na typ objektu. Obecně bývají odhady bytů levnější, služby odhadce vás mohou vyjít zhruba na 3000 až 4000 Kč. U domů může být cena i o několik tisíc korun vyšší.
Znalecký odhad nemovitosti se ale výrazně liší od tržní ceny. Posuzuje totiž jiné záležitosti než tržní odhad a výsledná cena může být výrazně nižší než cena tržní. Cena za znalecký posudek se liší dle obtížnosti, u bytů se pohybuje od 2 800 do 4 000 Kč, u domů od 5 500 do 7 000 Kč.
Dobrým zdrojem jsou data z Katastru nemovitostí, který obsahuje prodejní ceny z kupních smluv – tedy za kolik se nemovitosti reálně prodaly. Podívejte se na ceny ve vašem blízkém okolí, soustřeďte se hlavně na byty podobné dispozicemi tomu vašemu, a zkuste zprůměrovat ceny,
Naštěstí jsou možnosti, jak tento nepříznivý stav odvrátit:
 1. Znát hodnotu nemovitosti předem. Pokud na nemovitost již existuje bankovní odhad, který není starší 7-mi let, lze jej u některých bank použít.
 2. Máte jinou nemovitost do zástavy.
 3. Půjčka od rodičů/přátel/kolegů.
 4. Spotřebitelský úvěr.
 5. Úvěr ze stavebního spoření.
Odhadce, obecně také odhadce majetku je osoba, která vyhotovuje tržní ocenění určitého druhu vlastnictví. Mezi oceňovaný majetek nejčastěji patří nemovitosti, majetek movitý, nehmotný (např. software) nebo finanční. Odhadce provozuje svou činnost na základě živnostenského oprávnění.
Odhad nemovitosti trvá standardně jeden týden. Pokud přesvědčíte odhadce, aby dorazil na místo a udělal odhad rychleji, tak pak to může být i reálně i tři dny. Je-li odhad dostatečný, jde se dál. Vyjde-li méně, je to komplikace, nemáte-li dostatečnou hotovost.
 
Zájemce o certifikát musí nejprve prokázat nejméně tříletou praxi na pozici odhadce nemovitostí či v příbuzném oboru (realitní činnost). V minulosti byla vyžadována dokonce pětiletá praxe. Velmi často se dobří odhadci “rekrutují” z řad zkušených realitních makléřů. Tříletá praxe je pouze jednou z podmínek.
Odhad je vypočítané nebo jen ze zkušenosti předpovězené více či méně přibližné určení výsledku nebo informace, která je využitelné, i když jsou vstupní data nekompletní, nejistá, nebo zašumělá.
V praxi to trvá přibližně pět dní (odhadce objekt navštíví, zkontroluje a vypracuje odhad). Některé banky dnes nabízí bezplatné zhotovení odhadu i jeho předložení katastru. Některé nabízí navíc zjednodušený online odhad. U toho stačí vyplnit elektronický formulář a dodat aktuální fotografie nemovitosti.
Aby mohl ve sporu o špatně provedené stavbě rodinného domu rozhodnout mezi stavební firmou a majitelem, který si na popraskané podlahy stěžuje, požádá soudního znalce o takzvaný znalecký posudek. V tomto posudku znalec vyjádří své odborné stanovisko a soud na jeho základě rozhodne o tom, kdo má ve sporu pravdu.
Jak dlouho platí znalecký posudekZnalecký posudek a jeho platnost. Obecně je uváděn časový interval šesti měsíců jako doba platnosti vyjádření o ceně nemovitosti v posudku. Vypočtená administrativní cena platí do doby vydání nového oceňovacího předpisu, maximálně však jeden rok.
„Na odhad čekáme v průměru deset dní. Někdy jsou samozřejmě případy, že to může být 12 dní. Vloni jsme měli obvykle odhady do čtyř, pěti dnů hotové.
Víte, jaký je rozdíl mezi znaleckým posudkem nemovitosti a tržní cenou? Je důležité si uvědomit, že každý slouží k jinému účelu a odlišně se taky vypočítávají. Zatímco znalecký posudek vypovídá o tom, kolik se prostavělo a za jakou dobu, odhad tržní ceny vypovídá o reálné hodnotě nemovitosti na trhu.
Tržní ocenění nemovitosti Vychází z porovnání s dalšími podobnými nemovitostmi v dané lokalitě, za jakou částku je možné je na současném realitním trhu prodat. Důležitými faktory jsou stav, rozloha, umístění a dopravní dostupnost nemovitosti.
Obvyklou cenou se pro účely tohoto zákona rozumí cena, která by byla dosažena při prodejích stejného, popřípadě obdobného majetku nebo při poskytování stejné nebo obdobné služby v obvyklém obchodním styku v tuzemsku ke dni ocenění.
 
Tržní cena – tržní neboli prodejní cena je ta, na které se prodávající dohodne s kupujícím. Kupující zaplatí vyšší cenu, než je na trhu běžné, jen pokud je ochoten zaplatit cenu zvláštní obliby. Musí mít osobní důvod, kvůli kterému chce koupit právě vaši nemovitost.
 
 
Při oceňování nemovitosti může odhadce použít různé metody. Nejčastější je takzvaná porovnávací metoda, kdy odhadce vypočítanou cenu nemovitosti porovnává s cenami podobných objektů, které se nacházejí ve stejné lokalitě. Další možností je pak výnosová metoda, která se používá hlavně u budoucích pronájmů.

Výkup chat za hotové – Řešíme výkup chat za hotové peníze ihned- přímý výkup bytů, domů, pozemků, chat, chalup, ale i komerčních objektů a činžovních domů. Nabízíme klientům přímý výkup chalup a chat za hotové. Potřebujete rychle vykoupit nebo oddlužit Vaší chatu? Jaké chaty vykupujeme ? Výkup chat a chalup za hotové Výkup chat a chalup za hotové. Vykupujeme rekreační objekty, chaty a chalupy s pozemkem i bez pozemku v celé ČR. ...více

25.8.2022

Hypotéky pro mladé - hypotéky mají být pro mladé žadatele dostupnější ...více

10.6.2021

Hypotéka na dům je jednou z nejžádanějších na trhu! ...více

3.4.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Fio americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:RB Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let