Americká hypotéka

Výše hypotéky: 100 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 4 let

Americká hypotéka společnosti Cash Broker patří mezi jejich hlavní produkty. Peníze z této hypotéky můžete využít na cokoli chcete a nemusíte kvůli tomu dokládat svůj příjem!

Výše hypotéky100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost1 - 4 let
Typ půjčkynebankovní půjčka
Maximální LTV70%
Úrok od6%
Fixace
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Cash Broker je nebankovní společnost, která je na trhu hypoték vcelku jedinečná. Nabízí totiž nebankovní hypotéky až do 5 m il. Kč a bez registru. Setkáte se vstřícným individuálním přístupem, díky kterému získáte hypotéku podle Vašich možností. Cash Broker působí po celé České republice, takže je velmi dobře dostupný všem. Pokud Vás banka odmítla s žádostí o hypotéku, pak je Americká hypotéka od nebankovní společnosti tou pravou volbou.

Výhody Americké hypotéky

Výhodu Americké hypotéky je, že jako žadatel můžete mít záznam v databázi dlužníků a nemusíte dokládat zdroj příjmu! Velmi zajímavá je i hodnota RPSN, které dosahuje maximálně 6%. A největší předností Americké hypotéky je možnost financování čehokoliv, na co si vzpomenete.

Zajištění Americké hypotéky nemovitostí

Nebankovní Americká hypotéka musí být jištěna nemovitostí, stejně jako každá jiná hypotéka. Jako žadatel o nebankovní hypotéku musíte být vlastníkem nemovitosti vhodné k jištění. Pokud ještě nejste majitelem žádné nemovitosti, můžete si ke sjednání Americké hypotéky přizvat další osobu, která může jistit vlastní nemovitostí za Vás. Ke sjednání je potřeba donést aktuální list vlastnictví a aktuální foto nemovitosti. Ta musí být v dobrém technickém stavu a musí být určena k bydlení.

Hodnota LTV Americké hypotéky

Výraz LTV udává poměr hodnoty zajištění oproti výši úvěru. Cash Broker poskytuje úvěr do maximální hodnoty LTV 70%, což je ale ve velmi výjimečných případech. Spíše se lze spolehnout na 50% odhadní ceny nemovitosti. Jako nebankovní hypotéka nenabízí nejvýhodnější podmínky na trhu, zato na ni dosáhnete i tehdy, jestliže Vás banka odmítla.

Úroková sazba Americké hypotéky

Úroková sazba Americké hypotéky nepatří k nejnižším, ale za to hypotéka skýtá jiné výhody. Pevná úroková sazba je ve výši od 6% p.a. s RPSN 6%. Délku fixace si můžete zvolit v rozmezí 1 - 25 let, což je velmi přívětivé.

Svoboda s Americkou hypotékou

Svobodu Vám Americká hypotéka poskytuje už tím, že je nebankovní, ale především, že ji můžete využít opravdu na cokoliv. Nemusíte procházet zdlouhavým bankovním procesem schválení, nemusíte dokládat pravidelný příjem a nevadí, pokud máte záznam v registru. To vše je pro banku nemyslitelné. Cash Broker myslí na všechny a možnost splnění přání nabízí každému.

Výše úvěru a doba splácení Americké hypotéky

Americká hypotéka Vám zajistí úvěr v rozpětí 100 tis. Kč až 5 mil. Kč na cokoliv. Díky tomu, že se jedná o nebankovní úvěr, nemusíte čekat podmínku vedení účtu u dané banky. Svůj bankovní účet si můžete mít, kde jen chcete.

Doba splatnosti je možná od 1 roku do 30 let. Mimořádné splátky i předčasné splacení je možné bez sankčních poplatků. Jako žadatel o hypoteční úvěr musíte být občanem ČR starším 18 let a v době splatnosti Vám nemůže být více než 70 let.

Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky Americké hypotéky v naší hypoteční kalkulačce.

Americká hypotéka na cokoliv!

Americká hypotéka spadá do kategorie bezúčelových úvěrů, takže ji můžete využít na financování čehokoliv. Můžete začít cestovat, pořídit si nové auto, zaplatit vzdělání, rozjet podnikání nebo si prostě udělat radost a vybavit si domácnost novou elektronikou.

Možnosti s Cash Broker

Nebankovní společnost Vám pomůže i při refinancování Vaší stávající hypotéky, přeúvěrování nevýhodné zástavy, můžete také konsolidovat své stávající úvěry, takže ulevíte Vašemu měsíčnímu rozpočtu a získáte lepší podmínky. Společnost také nabízí úvěry na oddlužení nemovitosti či vyplacení exekuce. Nebojte se nebankovní hypotéky, je to jednoduché a s nižšími nároky než u banky.

Srovnání Americké hypotéky

Americká hypotéka od nebankovní společnosti nabízí zajímavé možnosti pro všechny, i přesto doporučujeme shlédnout porovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám pomůže při porovnání s ostatními americkými hypotékami. Srovnání je přehledné a srozumitelné. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě jen zadejte své požadavky a výsledek Vám ukáže základní přehled o nabídce.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám ukáže, jak by mohla vypadat Vaše budoucí Americká hypotéka na cokoliv. Je to velice jednoduché, protože výpočet za Vás udělá kalkulačka sama. Vy si jen navolíte požadované parametry a po spočítání uvidíte, kolik byste měsíčně spláceli, jak dlouhou dobu a s jakou úrokovou sazbou. Pokud byste si s výpočtem nevěděli rady, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.

Shrnutí Americké hypotéky:

  • nebankovní hypotéka pro všechny, které odmítla banka
  • bezúčelová hypotéka s využitím na cokoliv
  • úrok a RPSN od 6% ročně
  • hypotéka bez registru a bez prokazování příjmů
  • úvěr na 100 tis. - 5 mil. Kč
  • období fixace až na 1 - 25 let
  • mimořádné splátky i předčasné splacení bez poplatků
  • zajištění vlastní nemovitostí
  • LTV v rozpětí 50 - 70%

Chcete Americkou hypotéku?

Využijte nabídku asistence při vyjednávání podmínek úvěru. Naši finanční specialisté Vám díky svým zkušenostem vyjednají ještě lepší podmínky, než by Vám společnost sama nabídla. Nebo můžete využít možnosti konzultace, a tak získáte přehled nad smluvními podmínkami. Díky tomu pak budete vědět, na co si dát pozor při podepisování smlouvy. Sjednejte si schůzku s naším specialistou ještě dnes. Jednoduše nám zanechte svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady a nic za ni neplatíte. Navíc je schůzka nezávazná a nikdo Vás nebude do ničeho nutit. Konzultace Vám určitě poskytne víc informací, než čerpání informací v internetových diskuzích o hypotékách.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
23. 12. 2021

Hypotéka 2022

Hypotéka 2022

Hypotéky 2021 na historickém maximu. Jaké budou v roce 2022?

Rok 2021 se zapíše do historie hypotečních úvěrů výrazným písmem. Ještě je brzy na konečné účtování, ale už nyní je jasné, že objem poskytnutých hypotečních úvěrů překročí hranici 440 mld. korun. Takovému výsledku by nikdo před dvěma lety nevěřil, že je vůbec možný. Ale stalo se!

Objemy hypoték: jeden rekord za druhým

V období od března do října 2021 byl, v kontextu celé historie trhu, každý měsíc rekordní. Tedy celých osm nejlepších měsíců historie spadá do období března až října 2021. Objem hypoték poskytnutých v roce 2021 bude dosahovat téměř takové výše, jako za roky 2019 a 2020 dohromady. Seběhlo se totiž více důvodů, které vyústily v nebývalý zájem o koupi nemovitostí - ať už za účelem dalšího pronájmu, nebo pro vlastní bydlení. Ceny nemovitostí díky vysokému převisu poptávky doslova letěly vzhůru a společně s nimi i zájem o hypotéky. Výrazně rostla také průměrná výše hypotečních úvěrů, a výsledkem je tedy objem, na který by si rok, dva zpátky nevsadili ani ti největší optimisté.

Úrokové sazby (po)rostou

Dalším výrazným rysem roku 2021 byl značný růst úrokových sazeb. A pokud na začátku roky byly základní vyhlašované roční úrokové sazby bank někde kolem 2,2 procenta, pak v závěru roku sazby zcela reálně překračují hranici 4 procent. Pro průměrně vysoký úvěr 3 300 000 korun na 30 let znamená takové zvýšení úrokové sazby nárůst splátky o téměř 3 500 korun. Nárůst takové splátky z 12 500 korun na 16 000 korun může být pro mnoho zájemců natolik zásadní, že své záměry opustí nebo alespoň zredukují. Každopádně zájemci o novou hypotéku mají drobnou výhodu alespoň v tom, že se můžou rozhodnout, zda „do tohoto vlaku nastoupí“, nebo „počkají na jiný spoj“. Zato klienti, kteří nastoupili dříve, třeba před pěti lety, kdy roční sazby byly pod 2 procenta, musí počítat s více než dvojnásobně vyšší sazbou. Není to tragédie. Za těch pět let cena nemovitosti téměř jistě vzrostla natolik, že nějaký růst sazeb nehraje roli… Pozor však, nehraje roli za předpokladu, že klient je schopen úvěr i za těchto podmínek splácet. A to o všech klientech platit však určitě bohužel nebude.

S čím můžeme počítat do roku 2022?

Rozhodně se budeme moct i nadále spolehnout na to, že „na nic se nedá spolehnout“ a že všechny předpovědi jsou zde tudíž jen proto, abychom za rok mohli analyzovat, proč a jak jsme se opět spletli…

To však neznamená, že není na místě o budoucím vývoji přemýšlet. Přece jen je pravda, že dění na trhu není zcela náhodné a základní trendy můžeme předvídat.

Nevěřím tomu, že trh může pokračovat na vlně tak vysokého zájmu. Jsem přesvědčen, že trh ochladne a vůbec bych se nedivil, kdyby to ochlazení bylo značné. Návrat k ročnímu objemu kolem 200 mld. korun pokládám za reálný.

Proč si to myslím? Především se domnívám, že velká část poptávky byla již uspokojena. Je otázka, zda je z čeho ještě uspokojovat zbývající poptávku. Nemovitostí ke koupi nutně musí ubývat.

Ceny nemovitostí rostly a rostou vysokým tempem. Je stále méně a méně lidí, kteří jsou stále ještě schopni vlastní bydlení financovat.

Rostou úrokové sazby. A zdá se, že tento růst bude ještě pokračovat. Pro zájemce o vlastní bydlení to nemusí být tak zásadní parametr, pokud jsou schopni vyšší splátku hradit. Nicméně pro investory to snižuje výnosnost a tím pádem i jejich zájem.

Česká národní banka od 1. 4. 2022 zahájí regulaci maximální výše úvěru v závislosti na poměrových ukazatelích LTV, DTI a DSTI (LTV je poměr mezi hodnotou hypotéky a zástavní hodnotou nemovitosti, DTI je poměr celkového zadlužení žadatele k ročnímu příjmu a DSTI je poměr celkových měsíčních splátek a čistého měsíčního příjmu žadatele). A i když ukazatele budou nastaveny na rozumnou výši a nebudou nijak zvlášť restriktivní, přesto se nutně části zájemců dotknou.

Pokles = návrat k normálu

Očekávaný pokles trhu bude ale naprosto v pořádku. Rok 2021 byl skutečně výjimečný a tímto způsobem trh nemůže pokračovat donekonečna. Pokud se tedy navrátíme k ročním objemům kolem 200 mld. korun, nebude namístě vnímat to jako pokles trhu, ale měli bychom to, podle mého názoru, brát jako návrat k normálu.

 

Jak se připravit na splácení hypotéky s celou rodinou tak, abyste jej pak zvládli bez jediného problému? Poradíme Vám v několika snadných krocích, jak na to! ...více

20.7.2017

Rádi byste si koupili své vysněné bydlení, založili v něm rodinu a už se konečně usadili ve svém? Ale má to jeden zádrhel, a tím je zkušební doba ve Vašem zaměstnání? Poradíme, co dělat při hypotéce ve zkušební době. ...více

29.8.2017

Mezigenerační hypotéka vám uvolní ruce. Je ale etické zatížit děti? ...více

25.10.2021

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Českou spořitelnou
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:RB Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka České spořitelny
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let