Americká hypotéka

Výše hypotéky: 100 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 4 let

Americká hypotéka společnosti Cash Broker patří mezi jejich hlavní produkty. Peníze z této hypotéky můžete využít na cokoli chcete a nemusíte kvůli tomu dokládat svůj příjem!

Výše hypotéky100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost1 - 4 let
Typ půjčkynebankovní půjčka
Maximální LTV70%
Úrok od6%
Fixace
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Cash Broker je nebankovní společnost, která je na trhu hypoték vcelku jedinečná. Nabízí totiž nebankovní hypotéky až do 5 m il. Kč a bez registru. Setkáte se vstřícným individuálním přístupem, díky kterému získáte hypotéku podle Vašich možností. Cash Broker působí po celé České republice, takže je velmi dobře dostupný všem. Pokud Vás banka odmítla s žádostí o hypotéku, pak je Americká hypotéka od nebankovní společnosti tou pravou volbou.

Výhody Americké hypotéky

Výhodu Americké hypotéky je, že jako žadatel můžete mít záznam v databázi dlužníků a nemusíte dokládat zdroj příjmu! Velmi zajímavá je i hodnota RPSN, které dosahuje maximálně 6%. A největší předností Americké hypotéky je možnost financování čehokoliv, na co si vzpomenete.

Zajištění Americké hypotéky nemovitostí

Nebankovní Americká hypotéka musí být jištěna nemovitostí, stejně jako každá jiná hypotéka. Jako žadatel o nebankovní hypotéku musíte být vlastníkem nemovitosti vhodné k jištění. Pokud ještě nejste majitelem žádné nemovitosti, můžete si ke sjednání Americké hypotéky přizvat další osobu, která může jistit vlastní nemovitostí za Vás. Ke sjednání je potřeba donést aktuální list vlastnictví a aktuální foto nemovitosti. Ta musí být v dobrém technickém stavu a musí být určena k bydlení.

Hodnota LTV Americké hypotéky

Výraz LTV udává poměr hodnoty zajištění oproti výši úvěru. Cash Broker poskytuje úvěr do maximální hodnoty LTV 70%, což je ale ve velmi výjimečných případech. Spíše se lze spolehnout na 50% odhadní ceny nemovitosti. Jako nebankovní hypotéka nenabízí nejvýhodnější podmínky na trhu, zato na ni dosáhnete i tehdy, jestliže Vás banka odmítla.

Úroková sazba Americké hypotéky

Úroková sazba Americké hypotéky nepatří k nejnižším, ale za to hypotéka skýtá jiné výhody. Pevná úroková sazba je ve výši od 6% p.a. s RPSN 6%. Délku fixace si můžete zvolit v rozmezí 1 - 25 let, což je velmi přívětivé.

Svoboda s Americkou hypotékou

Svobodu Vám Americká hypotéka poskytuje už tím, že je nebankovní, ale především, že ji můžete využít opravdu na cokoliv. Nemusíte procházet zdlouhavým bankovním procesem schválení, nemusíte dokládat pravidelný příjem a nevadí, pokud máte záznam v registru. To vše je pro banku nemyslitelné. Cash Broker myslí na všechny a možnost splnění přání nabízí každému.

Výše úvěru a doba splácení Americké hypotéky

Americká hypotéka Vám zajistí úvěr v rozpětí 100 tis. Kč až 5 mil. Kč na cokoliv. Díky tomu, že se jedná o nebankovní úvěr, nemusíte čekat podmínku vedení účtu u dané banky. Svůj bankovní účet si můžete mít, kde jen chcete.

Doba splatnosti je možná od 1 roku do 30 let. Mimořádné splátky i předčasné splacení je možné bez sankčních poplatků. Jako žadatel o hypoteční úvěr musíte být občanem ČR starším 18 let a v době splatnosti Vám nemůže být více než 70 let.

Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky Americké hypotéky v naší hypoteční kalkulačce.

Americká hypotéka na cokoliv!

Americká hypotéka spadá do kategorie bezúčelových úvěrů, takže ji můžete využít na financování čehokoliv. Můžete začít cestovat, pořídit si nové auto, zaplatit vzdělání, rozjet podnikání nebo si prostě udělat radost a vybavit si domácnost novou elektronikou.

Možnosti s Cash Broker

Nebankovní společnost Vám pomůže i při refinancování Vaší stávající hypotéky, přeúvěrování nevýhodné zástavy, můžete také konsolidovat své stávající úvěry, takže ulevíte Vašemu měsíčnímu rozpočtu a získáte lepší podmínky. Společnost také nabízí úvěry na oddlužení nemovitosti či vyplacení exekuce. Nebojte se nebankovní hypotéky, je to jednoduché a s nižšími nároky než u banky.

Srovnání Americké hypotéky

Americká hypotéka od nebankovní společnosti nabízí zajímavé možnosti pro všechny, i přesto doporučujeme shlédnout porovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám pomůže při porovnání s ostatními americkými hypotékami. Srovnání je přehledné a srozumitelné. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě jen zadejte své požadavky a výsledek Vám ukáže základní přehled o nabídce.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám ukáže, jak by mohla vypadat Vaše budoucí Americká hypotéka na cokoliv. Je to velice jednoduché, protože výpočet za Vás udělá kalkulačka sama. Vy si jen navolíte požadované parametry a po spočítání uvidíte, kolik byste měsíčně spláceli, jak dlouhou dobu a s jakou úrokovou sazbou. Pokud byste si s výpočtem nevěděli rady, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.

Shrnutí Americké hypotéky:

  • nebankovní hypotéka pro všechny, které odmítla banka
  • bezúčelová hypotéka s využitím na cokoliv
  • úrok a RPSN od 6% ročně
  • hypotéka bez registru a bez prokazování příjmů
  • úvěr na 100 tis. - 5 mil. Kč
  • období fixace až na 1 - 25 let
  • mimořádné splátky i předčasné splacení bez poplatků
  • zajištění vlastní nemovitostí
  • LTV v rozpětí 50 - 70%

Chcete Americkou hypotéku?

Využijte nabídku asistence při vyjednávání podmínek úvěru. Naši finanční specialisté Vám díky svým zkušenostem vyjednají ještě lepší podmínky, než by Vám společnost sama nabídla. Nebo můžete využít možnosti konzultace, a tak získáte přehled nad smluvními podmínkami. Díky tomu pak budete vědět, na co si dát pozor při podepisování smlouvy. Sjednejte si schůzku s naším specialistou ještě dnes. Jednoduše nám zanechte svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady a nic za ni neplatíte. Navíc je schůzka nezávazná a nikdo Vás nebude do ničeho nutit. Konzultace Vám určitě poskytne víc informací, než čerpání informací v internetových diskuzích o hypotékách.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Předchozích několik měsíců bylo pro hypoteční trh převratných a zcela jej změnilo. Jakto? A proč byste si svou hypotéku měli raději vybrat co nejdříve? ...více

4.8.2017

Teď se Vám může zdát, že se při splácení hypotéky nemůže nic pokazit, ale opak je pravdou! ...více

26.5.2017

Pokud se nacházíte v některé z následujících situací, pak byste na hypotéku raději měli zapomenout a odložit ji. ...více

5.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let
Název hypotéky:Hypoúvěr Modré pyramidy
Výše hypotéky:200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka České spořitelny
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let