Americká hypotéka

Výše hypotéky: 100 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 4 let

Americká hypotéka společnosti Cash Broker patří mezi jejich hlavní produkty. Peníze z této hypotéky můžete využít na cokoli chcete a nemusíte kvůli tomu dokládat svůj příjem!

Výše hypotéky100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost1 - 4 let
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Cash Broker je nebankovní společnost, která je na trhu hypoték vcelku jedinečná. Nabízí totiž nebankovní hypotéky až do 5 m il. Kč a bez registru. Setkáte se vstřícným individuálním přístupem, díky kterému získáte hypotéku podle Vašich možností. Cash Broker působí po celé České republice, takže je velmi dobře dostupný všem. Pokud Vás banka odmítla s žádostí o hypotéku, pak je Americká hypotéka od nebankovní společnosti tou pravou volbou.

Výhody Americké hypotéky

Výhodu Americké hypotéky je, že jako žadatel můžete mít záznam v databázi dlužníků a nemusíte dokládat zdroj příjmu! Velmi zajímavá je i hodnota RPSN, které dosahuje maximálně 6%. A největší předností Americké hypotéky je možnost financování čehokoliv, na co si vzpomenete.

Zajištění Americké hypotéky nemovitostí

Nebankovní Americká hypotéka musí být jištěna nemovitostí, stejně jako každá jiná hypotéka. Jako žadatel o nebankovní hypotéku musíte být vlastníkem nemovitosti vhodné k jištění. Pokud ještě nejste majitelem žádné nemovitosti, můžete si ke sjednání Americké hypotéky přizvat další osobu, která může jistit vlastní nemovitostí za Vás. Ke sjednání je potřeba donést aktuální list vlastnictví a aktuální foto nemovitosti. Ta musí být v dobrém technickém stavu a musí být určena k bydlení.

Hodnota LTV Americké hypotéky

Výraz LTV udává poměr hodnoty zajištění oproti výši úvěru. Cash Broker poskytuje úvěr do maximální hodnoty LTV 70%, což je ale ve velmi výjimečných případech. Spíše se lze spolehnout na 50% odhadní ceny nemovitosti. Jako nebankovní hypotéka nenabízí nejvýhodnější podmínky na trhu, zato na ni dosáhnete i tehdy, jestliže Vás banka odmítla.

Úroková sazba Americké hypotéky

Úroková sazba Americké hypotéky nepatří k nejnižším, ale za to hypotéka skýtá jiné výhody. Pevná úroková sazba je ve výši od 6% p.a. s RPSN 6%. Délku fixace si můžete zvolit v rozmezí 1 - 25 let, což je velmi přívětivé.

Svoboda s Americkou hypotékou

Svobodu Vám Americká hypotéka poskytuje už tím, že je nebankovní, ale především, že ji můžete využít opravdu na cokoliv. Nemusíte procházet zdlouhavým bankovním procesem schválení, nemusíte dokládat pravidelný příjem a nevadí, pokud máte záznam v registru. To vše je pro banku nemyslitelné. Cash Broker myslí na všechny a možnost splnění přání nabízí každému.

Výše úvěru a doba splácení Americké hypotéky

Americká hypotéka Vám zajistí úvěr v rozpětí 100 tis. Kč až 5 mil. Kč na cokoliv. Díky tomu, že se jedná o nebankovní úvěr, nemusíte čekat podmínku vedení účtu u dané banky. Svůj bankovní účet si můžete mít, kde jen chcete.

Doba splatnosti je možná od 1 roku do 30 let. Mimořádné splátky i předčasné splacení je možné bez sankčních poplatků. Jako žadatel o hypoteční úvěr musíte být občanem ČR starším 18 let a v době splatnosti Vám nemůže být více než 70 let.

Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky Americké hypotéky v naší hypoteční kalkulačce.

Americká hypotéka na cokoliv!

Americká hypotéka spadá do kategorie bezúčelových úvěrů, takže ji můžete využít na financování čehokoliv. Můžete začít cestovat, pořídit si nové auto, zaplatit vzdělání, rozjet podnikání nebo si prostě udělat radost a vybavit si domácnost novou elektronikou.

Možnosti s Cash Broker

Nebankovní společnost Vám pomůže i při refinancování Vaší stávající hypotéky, přeúvěrování nevýhodné zástavy, můžete také konsolidovat své stávající úvěry, takže ulevíte Vašemu měsíčnímu rozpočtu a získáte lepší podmínky. Společnost také nabízí úvěry na oddlužení nemovitosti či vyplacení exekuce. Nebojte se nebankovní hypotéky, je to jednoduché a s nižšími nároky než u banky.

Srovnání Americké hypotéky

Americká hypotéka od nebankovní společnosti nabízí zajímavé možnosti pro všechny, i přesto doporučujeme shlédnout porovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám pomůže při porovnání s ostatními americkými hypotékami. Srovnání je přehledné a srozumitelné. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě jen zadejte své požadavky a výsledek Vám ukáže základní přehled o nabídce.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám ukáže, jak by mohla vypadat Vaše budoucí Americká hypotéka na cokoliv. Je to velice jednoduché, protože výpočet za Vás udělá kalkulačka sama. Vy si jen navolíte požadované parametry a po spočítání uvidíte, kolik byste měsíčně spláceli, jak dlouhou dobu a s jakou úrokovou sazbou. Pokud byste si s výpočtem nevěděli rady, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.

Shrnutí Americké hypotéky:

  • nebankovní hypotéka pro všechny, které odmítla banka
  • bezúčelová hypotéka s využitím na cokoliv
  • úrok a RPSN od 6% ročně
  • hypotéka bez registru a bez prokazování příjmů
  • úvěr na 100 tis. - 5 mil. Kč
  • období fixace až na 1 - 25 let
  • mimořádné splátky i předčasné splacení bez poplatků
  • zajištění vlastní nemovitostí
  • LTV v rozpětí 50 - 70%

Chcete Americkou hypotéku?

Využijte nabídku asistence při vyjednávání podmínek úvěru. Naši finanční specialisté Vám díky svým zkušenostem vyjednají ještě lepší podmínky, než by Vám společnost sama nabídla. Nebo můžete využít možnosti konzultace, a tak získáte přehled nad smluvními podmínkami. Díky tomu pak budete vědět, na co si dát pozor při podepisování smlouvy. Sjednejte si schůzku s naším specialistou ještě dnes. Jednoduše nám zanechte svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady a nic za ni neplatíte. Navíc je schůzka nezávazná a nikdo Vás nebude do ničeho nutit. Konzultace Vám určitě poskytne víc informací, než čerpání informací v internetových diskuzích o hypotékách.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Hypoteční banka patřila donedávna mezi lídry na trhu s hypotékami. Ovšem hypotéka od dubna 2017 je již nejžádanější u České spořitelny, nikoli u Hypoteční banky, která skončila hned na druhém místě. ...více

15.8.2017

Uvažujete o hypotéce? Povíme, proč byste si měli zařídit hypotéku na novostavbu spíše než na starší bydlení. ...více

19.6.2017

Hypotéka je velký závazek a někdy nemusí být snadné ji splácet, zvlášť když život přinese situace jako ztrátu zaměstnání nebo nemoc, která splácení hypotéky zkomplikuje. ...více

30.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Českou spořitelnou
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let