Americká hypotéka

Výše hypotéky: 200 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 3 - 20 let

Americkou hypotéku v ČSOB si můžete vzít na jakýkoli účel potřebujete, a to až do výše 5 000 000 Kč s dobou splatnosti až 20 let.

Výše hypotéky200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost3 - 20 let
Maximální LTV50%
Úrok od4,5%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Československá obchodní banka byla založena před více než půl stoletím a tak se může pyšnit dlouholetou tradicí u nás v České republice, kde patří k nejoblíbenějším bankám na trhu. Ve vztahu se svými klienty si zakládá především na stálosti a spolehlivosti. Na základě toho nabízí ideální finanční řešení všem svým klientům. ČSOB není jen obyčejná banka, ale je navázaná na spolupráci s mnoha dalšími institucemi, takže Vám může poskytnout i další finanční služby za zvýhodněných podmínek.

Výhody ČSOB Americké hypotéky

Výhodou americké hypotéky je především možnost využití na cokoliv bez dokládání účtenek. Navíc oproti běžným spotřebitelským úvěrům dosáhnete na vyšší částku a nižší úrok. Můžete získat osobní účet Plus Konto zdarma a úkony spojené s poskytnutím úvěru zdarma. Můžete si zvolit druh úrokvé sazby i délku fixace. K tomu máte možnost mimořádných splátek i úplného předčasného splacení také zdarma. Vyřízení hypotéky je rychlé a bez zbytečného papírování.

Jištění ČSOB Americké hypotéky

Jištění americké hypotéky probíhá stejně jako u jakékoliv jiné hypotéky, třeba na bydlení. ČSOB Americkou hypotéku ručíte jakoukoliv vhodnou nemovitostí, jejíž odhad zajišťuje smluvní odhadce banky. Banka poskytuje sazbu LTV v celkem běžné  výši, a to až 70% hodnoty nemovitosti. Většinou však dosáhnete na lepší podmínky při nižším LTV, za to však banky přebírá odpovědnost na sebe za zajištění odhadu nemovitosti a vyřízení zástavy na katastru nemovitostí.

Nízká úroková sazba ČSOB Americké hypotéky

Úroková sazba ČSOB Americké hypotéky se pohybuje v nízké hladině a začíná na krásných 4,5% ročně. Díky zajištění úvěru nemovitostí získáte za tuto krásnou sazbu i vysokou částku úvěru až 5 mil. Kč na cokoliv. Sazbu si můžete zafixovat na období 1, 3 nebo 5 let, a po skončení této doby si můžete zvolit zase jinou délku, pokud byste s ní nebyli spokojeni. Je pouze na Vás, která to bude.

Možnosti s ČSOB Americkou hypotékou

Možnosti Americké hypotéky jsou neomezené. Nikdo po Vás nebude chtít dokládat účel vynaložení poskytnutých peněz. Navíc vyřízení Americké hypotéky jde velice rychle a jednoduše. Banka vyřidí nezbytné úkony ohledně zástavy nemovitosti za Vás a zdarma! Zajistí odhad ceny nemovitosti i výpis z katastru, čímž Vám ušetří spoustu starostí i drahocenného času. Navíc Vám navrhne a zařídí výhodné pojištění nemovitosti, které Vás ochrání před živelními pohromami. Dokonce máte expresní ocenění bytu ve vybraných lokalitách zdarma.

Účet pro splácení u ČSOB zdarma

Běžnou bankovní podmínkou u sjednávání amerického hypotečního úvěru je vedení osobního účtu v dané bance. ČSOB požaduje, abyste u ní měli zřízený osobní účet Plus Konto, ze kterého budete splácet svůj úvěr. Tento učet Vám ale banka zřídí a vede zcela zdarma a za aktivní využívání získáte další benefity.

Doba splácení ČSOB Americké hypotéky

Délku splácení ČSOB Americké hypotéky si můžete nastavit na velmi dlouhou dobu, a to v rozpětí 3 - 20 let. Díky rozložení celkové částky na tak dlouhou dobu, můžete získat velmi nízké splátky, které nijak nezatíží Váš rodinný rozpočet. A navíc si sami zvolíte výši splátek! Pro získání představy, jak by Vaše doba splatnosti a výše měsíční splátky mohla vypadat, můžete využít naší hypoteční kalkulačky.

Fixační doba ČSOB Americké hypotéky

Fixační doba Vám zajišťuje, na jak dlouhou dobu budete mít zafixovanou pevnou výši úrokové sazby. ČSOB nabízí možnost zvolit si druh sazby i délku fixace. Úroková sazba může být pevná (tzn. zůstává stejná nehledě na aktuální dění na trhu) nebo pohyblivá (tzn. mění se dle aktuální situace na trhu). Délku fixace lze nastavit na období 1, 3 a 5 let, což jsou obvykle nejvýhodnjěší doby fixace. Po uplynutí fixace je možné výši úrokové sazby i další podmínky úvěru změnit.

ČSOB Americká hypotéka na cokoliv!

Díky ČSOB Americké hypotéce si konečně můžete splnit své sny. Americká hypotéka je k tomuto účelu nejvhodnější a její podmínky vychází nejlépe. Nikdo po Vás nebude chtít dokládat účel hypotéky, můžete si jednoduše pořídit cokoliv Vás napadne. Nový luxusní vůz nebo motocykl a můžete vyrazit na cestu po různých kontinentech světa. Můžete si pořídit konečně nové vybavení pro své koníčky nebo třeba vybavit domácnost pořádnou elektronikou.

Refinancování hypotéky u ČSOB

ČSOB nabízí také možnost refinancování rychle a bez zbytečného papírování. Odhad nemovitosti i zpracování úvěru máte zdarma. Kromě toho můžete získat garanci úrokové sazby až 12 měsíců předem. Banka Vám při refinancování nabídne nejden změnu délky splácení či úrokové sazby, ale také možnost navýšení částky úvěru.

Srovnání ČSOB Americké hypotéky

Pokud jste dočetli až sem, pak Vás pravděpodobně ČSOB Americká hypotéka zaujala natolik, že byste chtěli znát další info. Díky našim webovým stránkám můžete zjistit více nejen o samotné ČSOB Americké hypotéce, ale také o ostatních amerických hypotékách od jiných bank. A co víc, naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám přehledně ukáže srovnání hypoték od ostatních bank s americkou hypotékou od ČSOB.

Hypoteční kalkulačka ČSOB Americké hypotéky

Naše hypoteční kalkulačka Vám také ukáže orinetační parametry Vaší možné americké hypotéky. Zavázat se ke splácení hypotéky je zásadním životním rozhodnutím, a tak je velice důležité si tento krok řádně promyslet a propočítat, a za to ty Vaše splněná přání stojí. Hypoking je tu od toho, aby Vám se vším pomohl. Utřídí nabídky od různých bank a vy tak máte možnost vybrat si americkou hypotéku, která Vám nabídne co největší finanční svobodu. Po nastavení požadovaných parametrů do kalkulátoru se dozvíte například délku splácení, orientační výši splátky a také úrokovou sazbu.

Pojištění u ČSOB

Díky široké působnosti ČSOB máte i snadno dostupnou možnost pojištění. Za zvýhodněných podmínek si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet, která může hradit náklady až do 5 mil. Kč nebo pojištění domácnosti, které zase kryje náklady způsobené živelnou pohromou a k tomu Vám asistenční služba pomůže při opravách.

Shrnutí ČSOB Americké hypotéky:

 • česká banka s dlouholetou tradicí
 • nízká úroková sazba od 4,5% ročně
 • využití na cokliv bez dokládání účtenek
 • základní bankovní služby bez poplatku
 • jištění úvěru nemovitostí až do výše 70% její hodnoty
 • banka Vám pomůže s vyřízením zástavy nemovitosti
 • možnost pojištění všeho druhu

Chcete ČSOB Americkou hypotéku?

Nabídka ČSOB Americké hypotéky je opravdu velice zajímavá a lákavá a stojí za to, si ji důkladněji prostudovat. S výpočtem i srovnáním hypotéky Vám mohou pomoci naši specialisté na finanční poradenství, kteří působí po celé České republice, takže jsou velmi dobře dostupní i pro Vás. Schůzka s nimi Vás k ničemu nezavazuje, ale poskytne Vám mnoho cenných informací, které byste jen těžko dohledávali. Naši poradci Vám mohou také pomoci přímo při jednání s bankou. Díky svým zkušenostem v jednání s byrokraty, Vám vyjednají ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Věnujte proto svůj drahocenný čas na konzultaci s naším specialistou a možná budete překvapeni, kolik můžete ušetřit a jakých podmínek můžete dosáhnout. Svůj kontakt můžete zanechat zde a my se Vám co nejdříve ozveme a doporučíme Vašeho nejbližšího finančního specialistu.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2022

Odhadce Nemovitostí

Odhadce nemovitostí – nejlepší odhadci nemovitostí jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.

Co je potřeba k odhadu nemovitosti?

Důležité doklady pro odhad ceny nemovitosti

 • výpis z Katastru nemovitostí – list vlastnictví (ne starší než 3 měsíce)
 • kopie snímku katastrální mapy daného území (ne starší než 1rok)
 • doklady omezující vlastnická práva
 • doklady o nabytí vlastnictví
 • prováděcí předpisy pro nakládání s nemovitostí
 • stavby oceňované výnosovým způsobem
Dá se říci, že nejlepší odhadci jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.
 
Pořídí fotky, zeptají se vás na stáří domu, zda zde probíhaly rekonstrukce, stáří odpadů, vytápění a změří si místnosti. Zajímat je nebude váš nábytek. Zbytek práce už odhadce vykoná u sebe doma nebo v kanceláři. Porovná si okolí, společenskou vybavenost, prohlédne si inzeráty, a nakonec určí odhadní cenu.
Za odhad ceny bytu většinou zaplatíte okolo 3 000 Kč, za rodinný dům či chalupu pak přibližně 5 000 Kč. Nejdražší je odhad hodnoty bytového domu nebo firemní budovy, který vyjde cca na 10 000 Kč.
Jak dlouho platí odhad nemovitosti? Obvykle se odhad nemovitosti považuje za aktuální do 3 až 6 měsíců od vyhotovení. Velice záleží na metodě výpočtu, účelu zpracování a typu nemovitostiOdhady pro hypoteční úvěry zpravidla nesmí být starší než 3 měsíce.
Pro hladký průběh prohlídky si dopředu připravte veškerou dokumentaci k nemovitosti. Odhadce si celý objekt změří, prohlédne a nafotí interiér i exteriér stavby. Zajímat se bude o všechny místnosti, tedy i sklepy, půdu či balkony. Samozřejmě nevynechá ani pozemky, které patří k nemovitosti.
Ceny odhadu bytu a domu se liší. A jak už zaznělo výše, některé realitní kanceláře či banky poskytují odhad nemovitosti dokonce zcela zdarma, a to bez ohledu na typ objektu. Obecně bývají odhady bytů levnější, služby odhadce vás mohou vyjít zhruba na 3000 až 4000 Kč. U domů může být cena i o několik tisíc korun vyšší.
Znalecký odhad nemovitosti se ale výrazně liší od tržní ceny. Posuzuje totiž jiné záležitosti než tržní odhad a výsledná cena může být výrazně nižší než cena tržní. Cena za znalecký posudek se liší dle obtížnosti, u bytů se pohybuje od 2 800 do 4 000 Kč, u domů od 5 500 do 7 000 Kč.
Dobrým zdrojem jsou data z Katastru nemovitostí, který obsahuje prodejní ceny z kupních smluv – tedy za kolik se nemovitosti reálně prodaly. Podívejte se na ceny ve vašem blízkém okolí, soustřeďte se hlavně na byty podobné dispozicemi tomu vašemu, a zkuste zprůměrovat ceny,
Naštěstí jsou možnosti, jak tento nepříznivý stav odvrátit:
 1. Znát hodnotu nemovitosti předem. Pokud na nemovitost již existuje bankovní odhad, který není starší 7-mi let, lze jej u některých bank použít.
 2. Máte jinou nemovitost do zástavy.
 3. Půjčka od rodičů/přátel/kolegů.
 4. Spotřebitelský úvěr.
 5. Úvěr ze stavebního spoření.
Odhadce, obecně také odhadce majetku je osoba, která vyhotovuje tržní ocenění určitého druhu vlastnictví. Mezi oceňovaný majetek nejčastěji patří nemovitosti, majetek movitý, nehmotný (např. software) nebo finanční. Odhadce provozuje svou činnost na základě živnostenského oprávnění.
Odhad nemovitosti trvá standardně jeden týden. Pokud přesvědčíte odhadce, aby dorazil na místo a udělal odhad rychleji, tak pak to může být i reálně i tři dny. Je-li odhad dostatečný, jde se dál. Vyjde-li méně, je to komplikace, nemáte-li dostatečnou hotovost.
 
Zájemce o certifikát musí nejprve prokázat nejméně tříletou praxi na pozici odhadce nemovitostí či v příbuzném oboru (realitní činnost). V minulosti byla vyžadována dokonce pětiletá praxe. Velmi často se dobří odhadci “rekrutují” z řad zkušených realitních makléřů. Tříletá praxe je pouze jednou z podmínek.
Odhad je vypočítané nebo jen ze zkušenosti předpovězené více či méně přibližné určení výsledku nebo informace, která je využitelné, i když jsou vstupní data nekompletní, nejistá, nebo zašumělá.
V praxi to trvá přibližně pět dní (odhadce objekt navštíví, zkontroluje a vypracuje odhad). Některé banky dnes nabízí bezplatné zhotovení odhadu i jeho předložení katastru. Některé nabízí navíc zjednodušený online odhad. U toho stačí vyplnit elektronický formulář a dodat aktuální fotografie nemovitosti.
Aby mohl ve sporu o špatně provedené stavbě rodinného domu rozhodnout mezi stavební firmou a majitelem, který si na popraskané podlahy stěžuje, požádá soudního znalce o takzvaný znalecký posudek. V tomto posudku znalec vyjádří své odborné stanovisko a soud na jeho základě rozhodne o tom, kdo má ve sporu pravdu.
Jak dlouho platí znalecký posudekZnalecký posudek a jeho platnost. Obecně je uváděn časový interval šesti měsíců jako doba platnosti vyjádření o ceně nemovitosti v posudku. Vypočtená administrativní cena platí do doby vydání nového oceňovacího předpisu, maximálně však jeden rok.
„Na odhad čekáme v průměru deset dní. Někdy jsou samozřejmě případy, že to může být 12 dní. Vloni jsme měli obvykle odhady do čtyř, pěti dnů hotové.
Víte, jaký je rozdíl mezi znaleckým posudkem nemovitosti a tržní cenou? Je důležité si uvědomit, že každý slouží k jinému účelu a odlišně se taky vypočítávají. Zatímco znalecký posudek vypovídá o tom, kolik se prostavělo a za jakou dobu, odhad tržní ceny vypovídá o reálné hodnotě nemovitosti na trhu.
Tržní ocenění nemovitosti Vychází z porovnání s dalšími podobnými nemovitostmi v dané lokalitě, za jakou částku je možné je na současném realitním trhu prodat. Důležitými faktory jsou stav, rozloha, umístění a dopravní dostupnost nemovitosti.
Obvyklou cenou se pro účely tohoto zákona rozumí cena, která by byla dosažena při prodejích stejného, popřípadě obdobného majetku nebo při poskytování stejné nebo obdobné služby v obvyklém obchodním styku v tuzemsku ke dni ocenění.
 
Tržní cena – tržní neboli prodejní cena je ta, na které se prodávající dohodne s kupujícím. Kupující zaplatí vyšší cenu, než je na trhu běžné, jen pokud je ochoten zaplatit cenu zvláštní obliby. Musí mít osobní důvod, kvůli kterému chce koupit právě vaši nemovitost.
 
 
Při oceňování nemovitosti může odhadce použít různé metody. Nejčastější je takzvaná porovnávací metoda, kdy odhadce vypočítanou cenu nemovitosti porovnává s cenami podobných objektů, které se nacházejí ve stejné lokalitě. Další možností je pak výnosová metoda, která se používá hlavně u budoucích pronájmů.

Hypotéka je velký závazek a někdy nemusí být snadné ji splácet, zvlášť když život přinese situace jako ztrátu zaměstnání nebo nemoc, která splácení hypotéky zkomplikuje. ...více

30.6.2017

Odkup Nemovitosti - Rychlý prodej nemovitostí - Rychle a bez čekání vykoupíme nemovitosti za hotové. Prodejte nemovitost bez inzerování, otravných prohlídek a měsíců stresu. Zjistěte více! Vstupte na web, vyplňte jednoduchý formulář a získejte férovou nabídku ještě dnes! ...více

31.8.2022

Výpočet splátky hypotéky - Jak si spočítat výši splátky hypotéky. ...více

6.11.2021

Podobné hypotéky

Název hypotéky:RB Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 22 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let