Americká hypotéka

Výše hypotéky: 200 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 3 - 20 let

Americkou hypotéku v ČSOB si můžete vzít na jakýkoli účel potřebujete, a to až do výše 5 000 000 Kč s dobou splatnosti až 20 let.

Výše hypotéky200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost3 - 20 let
Maximální LTV50%
Úrok od4,5%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Československá obchodní banka byla založena před více než půl stoletím a tak se může pyšnit dlouholetou tradicí u nás v České republice, kde patří k nejoblíbenějším bankám na trhu. Ve vztahu se svými klienty si zakládá především na stálosti a spolehlivosti. Na základě toho nabízí ideální finanční řešení všem svým klientům. ČSOB není jen obyčejná banka, ale je navázaná na spolupráci s mnoha dalšími institucemi, takže Vám může poskytnout i další finanční služby za zvýhodněných podmínek.

Výhody ČSOB Americké hypotéky

Výhodou americké hypotéky je především možnost využití na cokoliv bez dokládání účtenek. Navíc oproti běžným spotřebitelským úvěrům dosáhnete na vyšší částku a nižší úrok. Můžete získat osobní účet Plus Konto zdarma a úkony spojené s poskytnutím úvěru zdarma. Můžete si zvolit druh úrokvé sazby i délku fixace. K tomu máte možnost mimořádných splátek i úplného předčasného splacení také zdarma. Vyřízení hypotéky je rychlé a bez zbytečného papírování.

Jištění ČSOB Americké hypotéky

Jištění americké hypotéky probíhá stejně jako u jakékoliv jiné hypotéky, třeba na bydlení. ČSOB Americkou hypotéku ručíte jakoukoliv vhodnou nemovitostí, jejíž odhad zajišťuje smluvní odhadce banky. Banka poskytuje sazbu LTV v celkem běžné  výši, a to až 70% hodnoty nemovitosti. Většinou však dosáhnete na lepší podmínky při nižším LTV, za to však banky přebírá odpovědnost na sebe za zajištění odhadu nemovitosti a vyřízení zástavy na katastru nemovitostí.

Nízká úroková sazba ČSOB Americké hypotéky

Úroková sazba ČSOB Americké hypotéky se pohybuje v nízké hladině a začíná na krásných 4,5% ročně. Díky zajištění úvěru nemovitostí získáte za tuto krásnou sazbu i vysokou částku úvěru až 5 mil. Kč na cokoliv. Sazbu si můžete zafixovat na období 1, 3 nebo 5 let, a po skončení této doby si můžete zvolit zase jinou délku, pokud byste s ní nebyli spokojeni. Je pouze na Vás, která to bude.

Možnosti s ČSOB Americkou hypotékou

Možnosti Americké hypotéky jsou neomezené. Nikdo po Vás nebude chtít dokládat účel vynaložení poskytnutých peněz. Navíc vyřízení Americké hypotéky jde velice rychle a jednoduše. Banka vyřidí nezbytné úkony ohledně zástavy nemovitosti za Vás a zdarma! Zajistí odhad ceny nemovitosti i výpis z katastru, čímž Vám ušetří spoustu starostí i drahocenného času. Navíc Vám navrhne a zařídí výhodné pojištění nemovitosti, které Vás ochrání před živelními pohromami. Dokonce máte expresní ocenění bytu ve vybraných lokalitách zdarma.

Účet pro splácení u ČSOB zdarma

Běžnou bankovní podmínkou u sjednávání amerického hypotečního úvěru je vedení osobního účtu v dané bance. ČSOB požaduje, abyste u ní měli zřízený osobní účet Plus Konto, ze kterého budete splácet svůj úvěr. Tento učet Vám ale banka zřídí a vede zcela zdarma a za aktivní využívání získáte další benefity.

Doba splácení ČSOB Americké hypotéky

Délku splácení ČSOB Americké hypotéky si můžete nastavit na velmi dlouhou dobu, a to v rozpětí 3 - 20 let. Díky rozložení celkové částky na tak dlouhou dobu, můžete získat velmi nízké splátky, které nijak nezatíží Váš rodinný rozpočet. A navíc si sami zvolíte výši splátek! Pro získání představy, jak by Vaše doba splatnosti a výše měsíční splátky mohla vypadat, můžete využít naší hypoteční kalkulačky.

Fixační doba ČSOB Americké hypotéky

Fixační doba Vám zajišťuje, na jak dlouhou dobu budete mít zafixovanou pevnou výši úrokové sazby. ČSOB nabízí možnost zvolit si druh sazby i délku fixace. Úroková sazba může být pevná (tzn. zůstává stejná nehledě na aktuální dění na trhu) nebo pohyblivá (tzn. mění se dle aktuální situace na trhu). Délku fixace lze nastavit na období 1, 3 a 5 let, což jsou obvykle nejvýhodnjěší doby fixace. Po uplynutí fixace je možné výši úrokové sazby i další podmínky úvěru změnit.

ČSOB Americká hypotéka na cokoliv!

Díky ČSOB Americké hypotéce si konečně můžete splnit své sny. Americká hypotéka je k tomuto účelu nejvhodnější a její podmínky vychází nejlépe. Nikdo po Vás nebude chtít dokládat účel hypotéky, můžete si jednoduše pořídit cokoliv Vás napadne. Nový luxusní vůz nebo motocykl a můžete vyrazit na cestu po různých kontinentech světa. Můžete si pořídit konečně nové vybavení pro své koníčky nebo třeba vybavit domácnost pořádnou elektronikou.

Refinancování hypotéky u ČSOB

ČSOB nabízí také možnost refinancování rychle a bez zbytečného papírování. Odhad nemovitosti i zpracování úvěru máte zdarma. Kromě toho můžete získat garanci úrokové sazby až 12 měsíců předem. Banka Vám při refinancování nabídne nejden změnu délky splácení či úrokové sazby, ale také možnost navýšení částky úvěru.

Srovnání ČSOB Americké hypotéky

Pokud jste dočetli až sem, pak Vás pravděpodobně ČSOB Americká hypotéka zaujala natolik, že byste chtěli znát další info. Díky našim webovým stránkám můžete zjistit více nejen o samotné ČSOB Americké hypotéce, ale také o ostatních amerických hypotékách od jiných bank. A co víc, naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám přehledně ukáže srovnání hypoték od ostatních bank s americkou hypotékou od ČSOB.

Hypoteční kalkulačka ČSOB Americké hypotéky

Naše hypoteční kalkulačka Vám také ukáže orinetační parametry Vaší možné americké hypotéky. Zavázat se ke splácení hypotéky je zásadním životním rozhodnutím, a tak je velice důležité si tento krok řádně promyslet a propočítat, a za to ty Vaše splněná přání stojí. Hypoking je tu od toho, aby Vám se vším pomohl. Utřídí nabídky od různých bank a vy tak máte možnost vybrat si americkou hypotéku, která Vám nabídne co největší finanční svobodu. Po nastavení požadovaných parametrů do kalkulátoru se dozvíte například délku splácení, orientační výši splátky a také úrokovou sazbu.

Pojištění u ČSOB

Díky široké působnosti ČSOB máte i snadno dostupnou možnost pojištění. Za zvýhodněných podmínek si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet, která může hradit náklady až do 5 mil. Kč nebo pojištění domácnosti, které zase kryje náklady způsobené živelnou pohromou a k tomu Vám asistenční služba pomůže při opravách.

Shrnutí ČSOB Americké hypotéky:

  • česká banka s dlouholetou tradicí
  • nízká úroková sazba od 4,5% ročně
  • využití na cokliv bez dokládání účtenek
  • základní bankovní služby bez poplatku
  • jištění úvěru nemovitostí až do výše 70% její hodnoty
  • banka Vám pomůže s vyřízením zástavy nemovitosti
  • možnost pojištění všeho druhu

Chcete ČSOB Americkou hypotéku?

Nabídka ČSOB Americké hypotéky je opravdu velice zajímavá a lákavá a stojí za to, si ji důkladněji prostudovat. S výpočtem i srovnáním hypotéky Vám mohou pomoci naši specialisté na finanční poradenství, kteří působí po celé České republice, takže jsou velmi dobře dostupní i pro Vás. Schůzka s nimi Vás k ničemu nezavazuje, ale poskytne Vám mnoho cenných informací, které byste jen těžko dohledávali. Naši poradci Vám mohou také pomoci přímo při jednání s bankou. Díky svým zkušenostem v jednání s byrokraty, Vám vyjednají ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Věnujte proto svůj drahocenný čas na konzultaci s naším specialistou a možná budete překvapeni, kolik můžete ušetřit a jakých podmínek můžete dosáhnout. Svůj kontakt můžete zanechat zde a my se Vám co nejdříve ozveme a doporučíme Vašeho nejbližšího finančního specialistu.

Proč právě hypotéka Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Zajímá Vás kalkulačka na hypotéku online? Rádi byste si vypočítali hypotéku s pomocí hypoteční kalkulačky, ale nevíte, jak přesně vlastně funguje? Pojďme se podívat na detaily kalkulačky na hypotéku. ...více

14.8.2017

Jedno je jisté, od roku 2017 v oblasti hypoték na trhu rozhodně není nuda, naopak! A nuda nebude ani v dalších měsících a letech vzhledem k plánovaným změnám a prognózám vývoje. ...více

7.7.2017

Pokud svou hypotéku již několik měsíců splácíte, je to skvělé a gratulujeme! Ne všichni to totiž zvládnout. A co když se přiblíží čas refinancování hypotéky? Napoví následující článek. ...více

27.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let
Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let