Neúčelová hypotéka Equa Bank

Výše hypotéky: 200 000 - 10 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 20 let

Neúčelová hypotéka Equa Bank poskytuje klientům až 10 milionů korun na dobu splatnosti až 20 let a to s nízkým úrokem - tj. již od 3,99 %.

Výše hypotéky200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost5 - 20 let
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Equa bank je na našem českém trhu financí pouze krátkou dobu, ale i tak už si ji oblíbilo téměř 300 000 zákazníků. Equa bank se dostala do povědomí lidí díky svým televizním reklamám na pohádkové téma, které zaujmou na první pohled všechny věkové kategorie. Činností této mladé banky jsou standardní bankovní služby pro soukromé i firemní klienty s benefitem vedení účtu zdarma.

Výhody Neúčelové hypotéky Equa Bank

Největší výhodou Neúčelové hypotéky je možnost pořídit si cokoliv si jen přejete. Získáte nejen garanci na skvělou úrokovou sazbu, ale také máte příležitost získat bonus 5 000 Kč. Stačí, když si ke své Neúčelové hypotéce Equa sjednáte ještě pojištění schopnosti splácet a bonus je Váš. Hypotéka je navíc bez zbytečných poplatků, které jsou u jiných bank poměrně běžné. Další výhodou Neúčelové hypotéky Equa je také flexibilní čerpání prostředků, které můžete čerpat až 24 měsíců od sjednání úvěru.

Vysoké LTV Neúčelové hypotéky Equa Bank

Zkratka LTV značí, kolik procent Vám banka půjčí z ceny nemovitosti, kterou jistíte úvěr. Většina bank dnes k neúčelovým hypotékám nabízí LTV až 70%, ale tuto hodnotu také ovlivňují další parametry hypotéky. Pokud si do naší hypoteční kalkulačky zadáte Vaše požadavky, zjistíte, jak se parametry úvěru mění se změnou LTV. Prioritou totiž není nejvyšší LTV, ale podmínky, které budou Vám na míru. Equa bank Vám ale zajistí obojí !

Zajištění Neúčelové hypotéky Equa Bank nemovitostí

Jištění neúčelové hypotéky se provádí standardně zastavením nemovitosti. Vaše nemovitost musí být určena k bydlení a musí se nacházet na území ČR. Podmínkou je dobrý technický stav nemovitosti, musí být již dostavěná a zkolaudovaná, a musí mít odpovídající hodnotu. Pokud takovou nemovitost vlastníte, dostanete hypotéku od Equa bank v hodnotě až 70% této nemovitosti a dokonce už od 200 000 Kč.

Nízká úroková sazba Equa hypotéky

Equa bank se může pochlubit nejnižšími úrokovými sazbami na trhu ke všem svým hypotékám. K Neúčelové hypotéce banka poskytuje úrokovou sazbu od 3,59% p.a.. Výši úrokové sazby však ovlivňuje několik dalších parametrů, a to hodnota LTV, fixace a výše úvěru. Na nejnižší sazbu dosáhnete při hodnotě LTV 70%, délce fixace 1, 3 nebo 5 let, a při výši úvěru nad 1 mil. Kč.

Svoboda s Neúčelovou hypotékou Equa Bank

Maximální svobodu Vám dá především využití prostředků bez účelu, tzn. za peníze z hypotéky si můžete pořídit, na co jen pomyslíte. Neúčelová hypotéka umožňuje také mimořádné splátky zdarma. Tyto mimořádné splátky můžete skládat kdykoliv v období změny úrokové sazby, ale také každoročně vždy 30 dní před výročím smlouvy. Také máte zdarma správu osobního účtu, který nabízí možnost výběrů ze všech bankomatů v ČR zdarma.

Výše úvěru a délka splácení Neúčelové hypotéky Equa Bank

Neúčelová hypotéka Vám poskytne prostředky na financování čehokoliv v rozpětí od 200 tis. Kč až do 10 mil. Kč a navíc se skvělým úrokem a bez zbytečných poplatků. Vedení bankovního účtu u Equa bank neí podmínkou, ale přináší to hezké výhody, takže se to vyplatí.

Délka splatnosti hypotéky je nejvýše 20 let. Splátky odchází z Vašeho bankovního účtu každý měsíc, vždy ve stejné výši po období fixace (1, 3 nebo 5 let). Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky v naší hypoteční kalkulačce.

Neúčelová hypotéka Equa bank na cokoliv!

Neúčelová hypotéka Equa bank spadá do kategorie tzv. amerických hypoték. Tato forma hypotéky je podobná spotřebitelským úvěrům, ale díky zajištění nemovitostí, dosáhnete na mnohem větší částku s lepším úrokem. Finance z této neúčelové hypotéky můžete využít třeba na investování do nového vozu, pořízení modernější elektroniky do domácnosti, můžete začít cestovat nebo si pořídit vybavení pro své koníčky.

Refinancování hypotéky s Equa bank

Refinancování hypotéky zpravidla umožňuje změnu hypotečních podmínek k lepšímu. Equa bank zlevní Vaši hypotéku a zajistí Vám nižší úrokovou sazbu. K tomu Vám ráda pomůže s převodem hypotéky a navíc poskytne bonus 5 000 Kč. A za vyřízení nic neplatíte!

Srovnání Neúčelové hypotéky Equa bank

Pokud Vás Neúčelová hypotéka Equa bank zaujala, tak i přes její výborné podmínky, doporučujeme provést porovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám pomůže zjistit, jak si tato hypotéka stojí v porovnání s dalšími neúčelovými hypotékami od ostatních bank.

Hypoteční kalkulačka Neúčelové hypotéky Equa bank

provedení výpočtu hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám ukáže, jak by mohla vypadat Vaše budoucí Neúčelová hypotéka Equa bank. Můžete si zkusit zadat vybrané hodnoty do kalkulačky a různě je přenastavovat tak, abyste dosáhli ideálního nastavení. Pokud byste s výsledkem stále nebyli spokojeni, můžete se na nás obrátit. Posoudíme řešení, které si připravíte nebo navrhneme nové a poradíme se vším, co budete potřebovat.

Pojištění u Equa bank

Equa bank nabízí kromě bankovních služeb také širokou nabídku pojištění, které ochrání nejen Vás a Vaši rodinu, ale také Váš majetek. Při sjednání pojištění schopnosti splácet dosáhnete na lepší podmínky pro Váš hypoteční úvěr. Pojištění schopnosti splácet Vám kryje rozika spojená se ztrátou zaměstnání, s pracovní neschopností nebo i případy smrti či invalidity.

Shrnutí Neúčelové hypotéky Equa bank:

  • hypotéka s využitím na cokoliv bez dokládání
  • LTV 70% a úvěrem od 200 000 Kč
  • nízká úroková sazba od 3,59%
  • vedení účtu a vyřízení hypotéky bez poplatku
  • k úvěru bonus 5 000 Kč
  • mimořádné splátky zdarma
  • možnost pojištění Vás, majetku i úvěru

Chcete Neúčelovou hypotéku Equa bank?

Nabídka Equa bank je vypadá opravdu skvěle a nabízí velmi pěkné podmínky i možnosti. Pokud byste se ale obávali udělat tak velký krok a vzít si hypotéku, můžete využít naší bezplatnou nabídku konzultace či asistence při vyjednávání s bankou. Naši hypoteční poradci Vám díky svým zkušenostem vyjednají lepší podmínky, než by Vám banka oficiálně nabídla. Nebo můžete využít konzultace pouze informativního charakteru, čímž získáte přehled nad bankovními podmínkami. Díky tomu pak budete v bance při jednání jistější a budete vědět, na co si dát pozor. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Jednoduše nám zanechte svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během 1 dne. Konzultace je zdarma a určitě Vám poskytne víc informací, než čerpání z internetových diskuzí o hypotékách.

Proč právě hypotéka Neúčelová hypotéka Equa Bank:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Zajímá Vás, proč došlo k omezení hypotéky 2017 a chystá se další? Pak Vás jistě bude zajímat náš článek o omezení hypoték Českou národní bankou. ...více

25.7.2017

Obecně všichni žadatelé o hypotéku se nacházejí v jiné situaci – jak ve finančních poměrech co se týká životních úspor, stejně jako ve výši měsíčního příjmu a dalších podmínek hypotéky. Proto je nejlepším způsobem hypotéka na míru! ...více

30.8.2017

Hypotéka od dubna 2017 je nejžádanější u České spořitelny, a to z několika důvodů. Hypotéka České spořitelny předběhla Hypoteční banku, která byla do nedávna špičkou na hypotečním trhu. ...více

16.8.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na bydlení
Výše hypotéky:50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Hypotéka bez hranic
Výše hypotéky:100 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 25 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Hypotéka Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let