Úvěr na bydlení

Výše hypotéky: 50 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 20 let

Banka Creditas neposkytuje hypotéku jako takovou, nabízí ale úvěr na bydlení s až 80% LTV a dobou splatnosti max 20 let.

Výše hypotéky50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost5 - 20 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Banka Creditas je u nás na trhu již od roku 1996, v té době však působila pouze jako záložna v okolí Třebíče. V nedávné době se však díky svým klientům rozrostla v masivnější instituci. Její předností je velmi dobré zhodnocení úspor a podmínky pro platební styky. Creditas se již může pochlubit 15 pobočkami po celé České republice a množstvím spokojených zákazníků.

Výhody Úvěru na bydlení od Creditas

Creditas poskytuje velmi zajímavé možnosti ke svým finančním produktům. Jednou z výhod je zvýšená věková hranice na 75 let, takže v době, kdy splatíte svůj úvěr, Vám může být až 75 let. Další zajímavou možností je hypotéka od 50 000 Kč! Dokonce můžete takovou výši hypotéky splácet klidně 20 let, takže výše splátek bude ve výši, která Vás opravdu nijak nezatíží. Výhodou také může být fixní úroková sazba od 4,9%, která se stanovuje podle Vaši schopnosti splácet.

Zajištění Úvěru na bydlení nemovitostí

Výhodou Úvěru na bydlení je, že odhad nemovitosti k zástavě hradí a zprostředkovává banka. Na Vás tedy zbývá pouze nemovitost zpřístupnit odhadci. O více se nestaráte, což je podle nás luxus. Nemovitost k zástavě musí být v dobrém technickém stavu a musí být pojištěna proti živelním pohromám, to také hodnotíme spíše jako pozitivum. Zajištění nemovitosti poté probíhá zapsáním zástavního práva do katastru nemovitostí.

Hodnota LTV Úvěru na bydlení

Banka Creditas Vám půjčí do 80% zástavní hodnoty nemovitosti. Odhad nemovitosti zhotoví smluvní odhadce banky, a to zdarma. Pro koupi Vašeho vysněného bydlení Vám tedy stačí pouze 20% kupní ceny z vlastních úspor. 

Výhodná úroková sazba Úvěru na bydlení

Výše úrokové sazby nepatří k nejnižším, ale banka to dorovnává skvělými podmínkami. Sazba je poskytována pouze ve fixní podobě a začíná na 4,9% ročně, zato ji lze zafixovat až na 20 let. Přesnou výši prokové sazby Vám stanoví banka na základě dodaných podkladů o Vaší úvěruschopnosti. Tedy podle Vaší schopnosti splácet získáte lepší či horší úrok.

Svoboda s Úvěrem na bydlení

S bankou Creditas neplatíte žádné poplatky za běžné transakce a služby. Zpracování úvěru, vedení úvěru a předčasné splacení máte zdarma. Máte také možnost mimořádných splátek, které jsou také bez poplatku. Jediným poplatkem, který je třeba uhradit, je poplatek za zpracování úvěrové dokumentace, což je prostě běžný poplatek, který hradí například poplatky spojené se zástavou nemovitosti. Není to nic na čem by banka bohatla.

Výše úvěru a doba splácení Úvěru na bydlení

Velmi zajímavé na úvěru od Creditas je minimální částka úvěru. Můžete si totiž vzít hypotéku již od 50 000 Kč až ddo 20 mil. Kč. Přesná výše se stanovuje na základě Vaší bonity a posouzení zástavní nemovitosti znalcem banky. Úver na bydlení dostane osoba starší 18 let, ne však 75 let.

Délka splácení je možná rozložit na období 5 - 20 let, což Vám zajistí i nízké splátky, zaplatíte však více na úrocích. Mimořádné splátky můžete skládat zdarma, stejně jako úplné předčasné splacení celého úvěru.

V naší hypoteční kalkulačce si můžete vypočítat svojí měsíční splátku a můžete si tak z pohodlí domova zjistit, jak by celý Úvěr na bydlení vypadal.

Úvěr na bydlení na cokoliv!

Úvěrem můžete financovat jakoukoli nemovitost k bydlení. Může to být rodinný dům, byt, rekreační chata nebo stavební pozemek. Můžete financovat i vyrovnání majetkových vztahů spojených s bydlením, nebo můžete konsolidovat dříve poskytnuté úvěry na bydlení.

Možnosti s Creditas

Banka Creditas nabízí mimo Úvěru na bydlení, se kterým jste se již seznámili na této stránce, také spotřebitelský úvěr bez zajištění. Ten by se Vám hodil v případě, že nemáte nemovitost a chcete si navíc pořídit třeba nové auto nebo vybavit domácnost novou elektronikou. Další z možností je také konsolidace úvěrů. Sloučení Vašich stávajících úvěrů je výhodné proto, že si můýžete měsíčně ulehčit splácení a platit tak méně.

Srovnání Úvěru na bydlení od Creditas

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám ukáže srovnání hypoték od ostatních bank, takže si je snadno můžete porovnat. Nemusíte ztrácet čas a energii vynaloženou sháněním informací o hypotékách, ale online z domova si sami a nezávazně můžete zkusit najít banku, která nabízí tu nejlepší hypotéku pro Vaši konkrétní situaci.

Hypoteční kalkulačka Úvěru na bydlení

Kromě nezávislého srovnání hypoték si můžete u nás na webu také spočítat svou budoucí hypotéku. Stačí, když do hypoteční kalkulačky nastavíte požadované parametry a dáte spočítat. V momentě získáte představu o tom, kolik můžete získat na koupi nemovitosti nebo jak moc se můžete rozšoupnout při rekonstrukci. Využití hypoteční kalkulačky je bezplatné a nezávazné, takže na nic nečekejte a vyzkoušejte to.

Shrnutí Úvěru na bydlení od Creditas:

  • hypotéka od 50 000 Kč do 20 mil. Kč
  • zvýšená věková hranice 18- 75 let
  • možnost předčasného splacení zdarma
  • doba splatnosti 5 - 20 let
  • možnost rozložení splátek
  • výše úvěru - LTV do 80%, podle bonity klienta
  • odhad nemovitosti zajišťuje i hradí banka

Chcete Úvěr na bydlení od Creditas?

Creditas nabízí velmi zajímavé podmínky, ale proto se tato banka mlže stít Vaším spolehlivým partnerem pro Vaši hypotéku. Pokud nám zanecháte svůj kontakt zde, můžeme Vám pomoci při vyjednávání podmínek. Zaručíme Vám, že za Vás vyjednáme nejnižší možnou sazbu a ty nejvýhodnější podmínky, které si banka může dovolit. Naši finanční poradci jsou nezávislí a mají o hypotékách od ostatních bank přehled, takže mohou objektivně posoudit, jestli je konkrétní nabídka dobrá nebo špatná. Za schůzku s poradcem nic nedáte, ale můžete naopak mnoho získat. Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Proč právě hypotéka Úvěr na bydlení:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Hypotéka bez doložení příjmů bývá často problém a můžete si ji vzít zpravidla jen u nebankovní instituce. Ovšem jak je to s refinancováním? ...více

21.7.2017

Hypotéka je závazek a jestli si ji chcete vzít, musíte se na ni připravit! ...více

16.6.2017

Hypotéka je velký závazek a proto byste si před jejím sjednáním měli vše řádně promyslet. ...více

15.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Neúčelová hypotéka Equa Bank
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Hypoúvěr Modré pyramidy
Výše hypotéky:200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let