Úvěr na bydlení

Výše hypotéky: 50 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 20 let

Banka Creditas neposkytuje hypotéku jako takovou, nabízí ale úvěr na bydlení s až 80% LTV a dobou splatnosti max 20 let.

Výše hypotéky50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost5 - 20 let
Maximální LTV80%
Úrok od4,9%
Fixace20 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek 3000
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Banka Creditas je u nás na trhu již od roku 1996, v té době však působila pouze jako záložna v okolí Třebíče. V nedávné době se však díky svým klientům rozrostla v masivnější instituci. Její předností je velmi dobré zhodnocení úspor a podmínky pro platební styky. Creditas se již může pochlubit 15 pobočkami po celé České republice a množstvím spokojených zákazníků.

Výhody Úvěru na bydlení od Creditas

Creditas poskytuje velmi zajímavé možnosti ke svým finančním produktům. Jednou z výhod je zvýšená věková hranice na 75 let, takže v době, kdy splatíte svůj úvěr, Vám může být až 75 let. Další zajímavou možností je hypotéka od 50 000 Kč! Dokonce můžete takovou výši hypotéky splácet klidně 20 let, takže výše splátek bude ve výši, která Vás opravdu nijak nezatíží. Výhodou také může být fixní úroková sazba od 4,9%, která se stanovuje podle Vaši schopnosti splácet.

Zajištění Úvěru na bydlení nemovitostí

Výhodou Úvěru na bydlení je, že odhad nemovitosti k zástavě hradí a zprostředkovává banka. Na Vás tedy zbývá pouze nemovitost zpřístupnit odhadci. O více se nestaráte, což je podle nás luxus. Nemovitost k zástavě musí být v dobrém technickém stavu a musí být pojištěna proti živelním pohromám, to také hodnotíme spíše jako pozitivum. Zajištění nemovitosti poté probíhá zapsáním zástavního práva do katastru nemovitostí.

Hodnota LTV Úvěru na bydlení

Banka Creditas Vám půjčí do 80% zástavní hodnoty nemovitosti. Odhad nemovitosti zhotoví smluvní odhadce banky, a to zdarma. Pro koupi Vašeho vysněného bydlení Vám tedy stačí pouze 20% kupní ceny z vlastních úspor. 

Výhodná úroková sazba Úvěru na bydlení

Výše úrokové sazby nepatří k nejnižším, ale banka to dorovnává skvělými podmínkami. Sazba je poskytována pouze ve fixní podobě a začíná na 4,9% ročně, zato ji lze zafixovat až na 20 let. Přesnou výši prokové sazby Vám stanoví banka na základě dodaných podkladů o Vaší úvěruschopnosti. Tedy podle Vaší schopnosti splácet získáte lepší či horší úrok.

Svoboda s Úvěrem na bydlení

S bankou Creditas neplatíte žádné poplatky za běžné transakce a služby. Zpracování úvěru, vedení úvěru a předčasné splacení máte zdarma. Máte také možnost mimořádných splátek, které jsou také bez poplatku. Jediným poplatkem, který je třeba uhradit, je poplatek za zpracování úvěrové dokumentace, což je prostě běžný poplatek, který hradí například poplatky spojené se zástavou nemovitosti. Není to nic na čem by banka bohatla.

Výše úvěru a doba splácení Úvěru na bydlení

Velmi zajímavé na úvěru od Creditas je minimální částka úvěru. Můžete si totiž vzít hypotéku již od 50 000 Kč až ddo 20 mil. Kč. Přesná výše se stanovuje na základě Vaší bonity a posouzení zástavní nemovitosti znalcem banky. Úver na bydlení dostane osoba starší 18 let, ne však 75 let.

Délka splácení je možná rozložit na období 5 - 20 let, což Vám zajistí i nízké splátky, zaplatíte však více na úrocích. Mimořádné splátky můžete skládat zdarma, stejně jako úplné předčasné splacení celého úvěru.

V naší hypoteční kalkulačce si můžete vypočítat svojí měsíční splátku a můžete si tak z pohodlí domova zjistit, jak by celý Úvěr na bydlení vypadal.

Úvěr na bydlení na cokoliv!

Úvěrem můžete financovat jakoukoli nemovitost k bydlení. Může to být rodinný dům, byt, rekreační chata nebo stavební pozemek. Můžete financovat i vyrovnání majetkových vztahů spojených s bydlením, nebo můžete konsolidovat dříve poskytnuté úvěry na bydlení.

Možnosti s Creditas

Banka Creditas nabízí mimo Úvěru na bydlení, se kterým jste se již seznámili na této stránce, také spotřebitelský úvěr bez zajištění. Ten by se Vám hodil v případě, že nemáte nemovitost a chcete si navíc pořídit třeba nové auto nebo vybavit domácnost novou elektronikou. Další z možností je také konsolidace úvěrů. Sloučení Vašich stávajících úvěrů je výhodné proto, že si můýžete měsíčně ulehčit splácení a platit tak méně.

Srovnání Úvěru na bydlení od Creditas

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám ukáže srovnání hypoték od ostatních bank, takže si je snadno můžete porovnat. Nemusíte ztrácet čas a energii vynaloženou sháněním informací o hypotékách, ale online z domova si sami a nezávazně můžete zkusit najít banku, která nabízí tu nejlepší hypotéku pro Vaši konkrétní situaci.

Hypoteční kalkulačka Úvěru na bydlení

Kromě nezávislého srovnání hypoték si můžete u nás na webu také spočítat svou budoucí hypotéku. Stačí, když do hypoteční kalkulačky nastavíte požadované parametry a dáte spočítat. V momentě získáte představu o tom, kolik můžete získat na koupi nemovitosti nebo jak moc se můžete rozšoupnout při rekonstrukci. Využití hypoteční kalkulačky je bezplatné a nezávazné, takže na nic nečekejte a vyzkoušejte to.

Shrnutí Úvěru na bydlení od Creditas:

  • hypotéka od 50 000 Kč do 20 mil. Kč
  • zvýšená věková hranice 18- 75 let
  • možnost předčasného splacení zdarma
  • doba splatnosti 5 - 20 let
  • možnost rozložení splátek
  • výše úvěru - LTV do 80%, podle bonity klienta
  • odhad nemovitosti zajišťuje i hradí banka

Chcete Úvěr na bydlení od Creditas?

Creditas nabízí velmi zajímavé podmínky, ale proto se tato banka mlže stít Vaším spolehlivým partnerem pro Vaši hypotéku. Pokud nám zanecháte svůj kontakt zde, můžeme Vám pomoci při vyjednávání podmínek. Zaručíme Vám, že za Vás vyjednáme nejnižší možnou sazbu a ty nejvýhodnější podmínky, které si banka může dovolit. Naši finanční poradci jsou nezávislí a mají o hypotékách od ostatních bank přehled, takže mohou objektivně posoudit, jestli je konkrétní nabídka dobrá nebo špatná. Za schůzku s poradcem nic nedáte, ale můžete naopak mnoho získat. Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Proč právě hypotéka Úvěr na bydlení:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Nechcete nebo z nějakého důvodu nemůžete dokládat své příjmy bance při žádosti o hypotéku? Existuje jedno řešení, o kterém si můžete přečíst v našem článku. ...více

17.7.2017

Hypoteční poradce, někdy také nazývaný hypoteční makléř, je odborníkem ve svém oboru, nicméně i přesto se často spolupráci s ním mnoho lidí brání. Proč byste ale měli říct ano? ...více

28.6.2017

Jak si můžete porovnat hypotéky? Máme pro Vás 3 způsoby! ...více

26.5.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:RB Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Neúčelová hypotéka Equa Bank
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Era refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let