Hypotéka Komerční Banky

Výše hypotéky: 200 000 - 10 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 let

Komerční Banka je jedním z nejlepších poskytovatelů bankovních služeb včetně hypoték na našem trhu a nabízí úrok již od 2,29 %.

Výše hypotéky200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost5 - 30 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Komerční banka je jedním z předních lídru na finančním trhu České republiky. Díky své dlouholeté tradici v Česku si získala mnoho spokojených zákazníků v soukromém i korporátním sektoru. V roce 2016 dokonce získala ocenění Banka roku. Všechna tato pozitiva Vám zajišťují, že Komerční banka je opravdu spolehlivým a velmi schopným finančním partnerem pro Vás a Vaši rodinu nebo firmu.

Výhody hypotéky Komerční banky

Hypotéka od Komerční banky Vám nabízí běžné i nadstandardní výhody, které jinde nezískáte. Banka Vám totiž umožní hypotéku splatit rychleji, můžete skládat mimožádné splátky do výše 25% každý rok. Hypotéku také můžete částečně nebo zcela splatit též bez poplatku. S Komerční bankou také můžete využít možnosti odpočtu zaplacených úroků ze základu daně. K tomu všemu máte ještě šanci získat slevu na úrokovou sazbu při sjednání životního pojištění.

Zajištění hypotéky Komerční banky nemovitostí

Jako každá hypotéka i hypotéka Komerční banky musí být zajištěna nemovitostí, proto můžete získat úvěr na tak vysokou částku. Komerční banka se v tomto bodu nijak neliší od ostatních bank, nabídne Vám úvěr do zákonem povolené hodnoty nemovitosti. V čem se ale banka odlišuje, je možnost čerpání hypotéky už s návrhem na vklad zástavního práva do KN!

Hodnota LTV hypotéky Komerční banky

Komerční banka Vám poskytne úvěr do 90% hodnoty nemovitosti. Pokud však potřebujete úvěr ve vyšší hodnotě, než do jaké sahá 90% hodnoty Vaší nemovitosti, můžete zastavit klidně i více nemovitostí. Podmínkou ale je, že majitelem nemovitosti musí být žadatel o hypotéku. Žadatelé o hypotéku mohou být až 4 lidé, maximálně ze 2 domácností.

Výhodná úroková sazba hypotéky Komerční banky

Úrokové sazby Komerční banky nepatří k nejlevnějším, ale zato to banka vynahrazuje absencí poplatků a délkou fixace. Sazbu si totiž můžete zafixovat na Vámi zvolenou dobu v rozmezí od 1 roku až po 10 let, což nebývá běžnou délkou. Výše sazby se samozřejmě odvíjí od délky fixace a LTV. Pokud si zvolíte úvěr s 90% LTV, získáte úrok od 3,09%. Jestliže pro Vás bude výhodnjěší hodnota 80% LTV dosáhnete na úrok od 2,29% p.a.!

Svoboda s hypotékou Komerční banky

Díky možnostem, které Vam banka poskytuje se můžete cítit svobodně i při splácení hypotéky. Přesto, že si možná sjednáte účelovou hypotéku na bydlení, získáte k ní i bezúčelovou část až 400 000 Kč, kterou můžete využít na cokoliv. A dalším skvělým benefitem je možnost čerpání, a to až 24 měsíců po podepsání smlouvy.

Výše úvěru a doba splácení hypotéky Komerční banky

V závislosti na hodnotě zástavy Vám banka poskytne hypotéku 5 -10 mil. Kč. Za sjednání úvěru si banka účtuje poplatek 2 900 Kč. Jinak mimořádné splátky i předčasné splacení máte zdarma.

Hypotéku můžete splácet v rozmezí 5 až 20 let. Každý měsíc, v předem stanovené datum splatnosti, odchází Vaše anuitní splátka. V případě, že byste nebyli schopni splácet svůj závazek z vážného důvodu, můžete se dohodnout na odložení splátek nebo si k hypotéce sjednat pojištění schopnosti splácet. V takovém případě by za Vás pojišťovna hradila splátky po celou dobu Vaší pracovní neschopnosti.

Zde v naší hypoteční kalkulačce si můžete pohodlně a během chvilky spočítat, jak by mohla vypadat Vaše měsíční splátka hypotéky.

Hypotéka Komerční banky na cokoliv!

S hypotékou od Komerční banky můžete konečně bydlet ve vlastním. Hypotéka Vám umožní financovat širokou škálu nemovitostí. Ať už se jedná o koupi nemovitosti, koupi družstevního bytu, vypořádání majetkových vztahů, předplacení nájemného, rekonstrukci, výstavbu (se smlouvou s dodavatelem i bez), to vše Vám banka pomůže financovat. Dokonce Vám až 1 rok zpětně proplatí proinvestované náklady spojené s bydlením.

Možnosti s Komerční bankou

Jako Váš spolehlivý finanční partner Vám Komerční banka poskytuje mnoho způsobů, jak financovat Vaše sny i potřeby. Banka nabízí nejen hypotéku na bydlení, ale také hypotéky s flexibilními podmínkami. S Komerční bankou můžete také refinancovat hypotéku od jiné banky či využít konsolidace úvěrů.

Srovnání hypotéky Komerční banky

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám udělá srovnání hypoték od ostatních bank. Nemusíte obíhat jednotlivé pobočky, ale online z domova si sami a nezávazně můžete zkusit najít banku, která nabízí tu nejlepší hypotéku pro Vaši konkrétní situaci.

Hypoteční kalkulačka hypotéky Komerční banky

Kromě srovnání hypoték si můžete na tomto webu také spočítat svou potencionální hypotéku. Stačí, když do hypoteční kalkulačky zadáte požadované hodnoty a kliknete na tlačítko Spočítat. V momentě získáte orientační představu o tom, kolik můžete získat na Vaše vlastní bydlení či na jak moc se můžete rozšoupnout při rekonstrukci. Využití hypoteční kalkulačky je bezplatné a nezávazné, takže se nebojte a vyzkoušejte.

Pojištění u Komerční banky

Komerční banka není jen bankou, ale také Komerční pojišťovnou. Pokud si k hypotéce sjednáte životní pojištění, získáte slevu na úrokovou sazbu. Nebo velmi doporučované pojištění je pojištění proti neschopnosti splácet. V případě, že byste přišli o práci nebo třeba dlouho marodili, pojištění za Vás po celou dobu pracovní neschopnosti hradí splátky. V případě smrti či invalidity dokonce splatí celý úvěr za Vás.

Shrnutí hypotéky Komerční banky:

  • hypoteční úvěr od silné bankovní instituce
  • možnost odečtu úroků od základu daně
  • úvěr v rozpětí 5 až 10 mil.
  • možnost využití až 400 tis. Kč na cokoliv
  • fixace až na 10 let s úrokem od 2,29%
  • LTV až 90%
  • možnost čerpání už s návrhem na vklad zást. pr. do KN
  • sleva na úrok při sjednání životního pojištění

Chcete hypotéku Komerční banky?

Ač Komerční banka neoslňuje svojí nabídkou hypotéky, vynahrazuje to svou stabilitou a profesionálním přístupem. Přesto pro Vás může být bankou číslo jedna. Pokud nám zanecháte svůj kontakt zde, můžeme Vám pomoci při vyjednávání podmínek. Zaručíme Vám, že za Vás vyjednáme nejnižší možnou sazbu a ty nejlepší podmínky, které si banka může dovolit. Naši finanční poradci jsou nezávislí a znají nabídky ostatních bank, takže mohou objektivně posoudit, jestli je konkrétní nabídka dobrá nebo špatná. Za schůzku s poradcem nic nedáte, ale můžete mnoho získat. Tak neváhejte a ozvěte se!

Proč právě hypotéka Hypotéka Komerční Banky:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Jak vypadají v letošním roce nejrůznější hodnoty v oblasti hypoték? Která banka je pro hypotéku nejvhodnější a za kolik si letos Češi už vzali hypoteční úvěry? ...více

6.7.2017

Hypotéka je veliký závazek a proto banka při posuzování Vaší žádosti o hypotéku bude posuzovat míru Vašeho zadlužení. ...více

14.6.2017

Berete si hypotéku a rádi byste věděli, jak na hypotéce ušetřit? Máme pro Vás hned 5 praktických rad, díky kterým se Vám jednoznačně povede ušetřit na hypotéce. ...více

18.8.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypoúvěr Modré pyramidy
Výše hypotéky:200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 22 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let