mBank refinancování

Výše hypotéky: 200 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 40 let

mBank nabízí také refinancování hypotéky a v případě, že svou stávající hypotéku splácíte bez problémů alespoň 24 měsíců, nemusíte ani dokládat výši příjmů a mBank Vám refinancování schválí do 48 hodin.

Výše hypotéky200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost5 - 40 let
Maximální LTV90%
Úrok od1,54%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Poměrně mladá bankovní instituce mBank působí na českém trhu finančnictví teprve 10 let, ale za tu dobu si zvládla získat více jak půl milionu zákazníků. U nás jako první zavedla samoobslužný model, kdy si zákazníci své běžné bankovní operace řídí sami. Pobočky mBank tím pádem fungují pouze jako poradenská centra nebo jako místo pro sjednání hypotéky. Zároveň tento samoobslužný způsob bance umožňuje nabízet základní bankovní služby bez poplatků!

mBank se tedy zapsala jako inovativní banka a dokázala tak, že jí na jejích klientech opravdu velmi záleží. Navíc díky nové platformě pro internet banking, neustále rozšiřuje povědomí o důležitosti finančního vzdělávání.

Výhodné refinancování hypotéky u mBank

Refinancování hypotéky u mBank je jedinečné tím, že máte základní finanční služby zdarma! Neplatíte žádné zbytečné poplatky ani za vedení nebo sjednání úvěru. Zřízení osobního i úvěrového účtu je pro získání refinancování podmínkou, a tak Vám ho banka zřídí zdarma. Pokud byste v průběhu splácení chtěli složit mimořádnou splátku, banka Vám to umožní též zdarma, avšak pouze do výše 25 % jistiny ročně. Předčasné splacení celého úvěru máte opět zcela zdarma.

Vysoké LTV při refinancování hypotéky u mBank

Finanční výraz LTV znamená poměr odhadní ceny zastavované nemovitosti vůči výši hypotéky. mBank se pyšní vysokou hodnotou LTV, a to ve výši až 90 %.

Zároveň banka nabízí možnost získat refinancování hypotéky bez dokládání příjmu, což je velmi vzácná nabídka, která Vám značně usnadní a zkrátí proces žádosti. V případě, že se chcete vyhnout dokládání příjmu, banka Vám poskytne refinancování hypotečního úvěru do maximální výše 50 % odhadní ceny nemovitosti.

Zajištění refinancování hypotéky u mBank nemovitostí

Refinancování hypotéky u mBank musí být jištěno nemovitostí, což pro Vás jako pro žadatele znamená, že budete muset zastavit nemovitost v adekvátní hodnotě. Nemovitost pro zástavu může být již ve Vašem vlastnictví, ale také se může jednat o nemovitost, která je předmětem účelu hypotéky. Máte ale možnost jistit úvěr nemovitostí, jež není ve Vašem vlastnictví. Jako zástavní nemovitost je akceptován rodinný dům, apartmán, družstevní byt, rekreační objekt či rozestavená nemovitost. Výhodnou při refinancování je, že banka přijímá původní odhad nemovitosti starý až 6 let. V případě, že znáte odhadní cenu Vaší nemovitosti, můžete snadno využít naší online hypoteční kalkulačku, abyste získali přehled o podrobnějších parametrech refinancování.

Nízká úroková sazba refinancování u mBank

mBank má pro refinancování hypoték od jiných bank bezkonkurenční úrokovou sazbu - od 1,54% p.a.! A díky tomu, že je úvěr poskytován bez zbytečných poplatků, patří refinancování hypotečního úvěru u mBank k nejvýhodnějším nabídkám refinancování na trhu.

Svoboda s refinancováním hypotéky u mBank

Díky své moderní platformě internetového bankovnictví, může mBank nabídnout základní bankovní služby zdarma. Neplatíte tak žádné zbytečné poplatky a celý úvěr můžete kdykoli předčasně splatit bez sankčního poplatku. Mimořádné splátky můžete také složit kdykoliv, ale s podmínkou, že celková výše ročních mimořádných splátek nepřesahne 25 % jistiny.

Doba splácení u mBank při refinancování

Při refinancováním hypotéky u mBank si můžete nastavit délku splácení na velmi dlouhou dobu, čímž můžete získat velmi nízké splátky. Zároveň si můžete vybrat, zda-li chcete své měsíční splátky ve stejné nebo klesající výši. Každý měsíc jsou pak splátky inkasovány z Vašeho osobního účtu u mBank. Celková doba splácení může být rozložena až na 40 let.

Fixační doba při refinancování hypotéky u mBank

Fixace je období, po které máte pevně stanovenou úrokovou sazbu. Zpravidla se fixace stanovuje na několik let, v případě mBank si u refinancování můžete úrokovou sazbu stanovit na 1 až 5 let. Pokaždé, když skončí fixační období, stanovuje se nová úroková sazba dle aktuální situace na trhu, což Vám dává příležitost si znovu projednat podmínky Vašeho úvěru, jako je například délka fixace, úrok nebo celková doba splácení. Než se však rozhodnete pro refinancování, doporučujeme provést výpočet refinancování hypotéky či srovnání v naší hypoteční kalkulačce.

Refinancování hypotéky u mBank

Refinancováním hypotéky u mBank získáte výhodný úrok a skvělé podmínky! Dokonce máte možnost se vyhnout dokládání výše příjmu, za předpokladu, že jste řádně spláceli již nejméně 24 měsíců. Na refinancování hypotéky od jiné bankovní instituce pro Vás má mBank připravenou zjednodušenou verzi žádacího procesu.

Odložení splátek při refinancování u mBank

Jestliže Vám hrozí, že byste se dostali do potíží se splácením, můžete situaci jednoduše vyřešit a předejít tak případným nepříjemnostem. Pomocí formuláře můžete zažádat o odložení splátek na období 1 - 9 měsíců. Po tuto dobu platíte pouze úrok a jistina je po skončení odkladu rozložena do zbývajících splátek. Jedinou podmínkou pro získání odkladu je, že musíte vždy splácet včas.

Srovnání refinancování hypotéky u mBank

Pokud uvažujete o refinancování u mBank, vždy byste si měli udělat srovnání s nabídkami od jiných bank. Naštěstí to v dnešní době jde již velice snadno. Stačí kliknout na následující odkaz na nezávislou hypoteční kalkulačku, která Vám poskytne základní srovnání refinancování u mBank s nabídkami refinancování od jiných bank.

Hypoteční kalkulačka na refinancování u mBank

Nabídek refinancování hypotečních úvěrů je na trhu plno a většina z nás se v nich jen těžko orientuje. Proto je tu pro Vás Hypoking, který Vám pomůže zjistit, jaké refinancování od které banky pro Vás bude to pravé. Jak bylo již výše zmíněno, naše hypoteční kalkulačka Vám ukáže srovnání všech refinancování hypotečních úvěrů od různých bankovních institucí. Uvidíte také detailní parametry refinancování u mBank v porovnání s ostatními nabídkami refinancování. Budete si tak moct porovnat například délku splácení, výši jednotlivých splátek, období fixace a další důležitá kritéria.

Shrnutí refinancování u mBank:

  • banka akceptuje až 6 let starý odhad nemovitosti
  • moderní internetové bankovnictví
  • skvělá úroková sazba od 1,54%
  • pro refinancování zjednodušená forma vyřízení
  • základní finanční služby bez poplatků
  • možnost získání hypotéky bez doložení příjmu
  • LTV až do výše 90%
  • možnost odložení splátek až na 9 měsíců

Chcete refinancovat hypotéku u mBank?

Pokud Vás mBank zaujala svým přístupem k finančním řešením a uvažujete stát se jejím klientem, můžeme Vám pomoci při jednání s bankou nebo jen poradíme, jak získat ty nejlepší finanční služby. Naši finanční poradci působí po celé České republice a ochotně Vám pomohou se zorientovat ve světě financí a bankovních nabídek. Díky jedné schůzce si můžete zkrátit čas zdlouhavého žádacího procesu. Poradenství je bezplatné a zcela nezávazné, a přinese Vám mnoho užitečných informací. Jestliže se chcete dozvědět více a získat nejlepší nabídku refinancování hypotéky u mBank, zanechte nám svůj kontakt zde a my se Vám v co nejkratší možné době ozveme.

Proč právě hypotéka mBank refinancování:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Hypotéka od dubna 2017 je nejžádanější u České spořitelny, a to z několika důvodů. Hypotéka České spořitelny předběhla Hypoteční banku, která byla do nedávna špičkou na hypotečním trhu. ...více

16.8.2017

Už máte spočítáno, jak by asi vypadal Váš měsíční rozpočet při splácení hypotéky? ...více

13.6.2017

Uvažujete o hypotéce? Povíme, proč byste si měli zařídit hypotéku na novostavbu spíše než na starší bydlení. ...více

19.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na bydlení
Výše hypotéky:50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:RB Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka bez hranic
Výše hypotéky:100 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 25 let
Název hypotéky:Era refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let