Equa Hypotéka

Výše hypotéky: 300 000 - 10 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 let

Hypotéka společnosti Equa bank nabízí zajímavou možnost nízkého úroku s dlouhou dobou splatnosti.

Výše hypotéky300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost5 - 30 let
Maximální LTV90%
Úrok od1,99%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Equa bank je na českém trhu financí pouze krátkou dobu, ale i tak už si získala téměř tři sta tisící zákazníků. Equa bank se dostala do povědomí lidí díky svým televizním reklamám na pohádkové téma, které zaujmou na první pohled. Činností této mladé banky jsou běžné bankovní služby pro soukromé i firemní klienty s výhodou vedení účtu zdarma.

Výhody Equa hypotéky

S hypotékou od Equa bank získáte nejen skvělou úrokovou sazbu s garancí, ale také máte šanci získat bonus 5 000 Kč. Stačí, když si ke své Equa hypotéce sjednáte ještě pojištění schopnosti splácet a bonus je Váš. Equa hypotéka je navíc bez zbytečných poplatků, které jsou u jiných bank běžné. Další výhodou Equa hypotéky je také flexibilní čerpání prostředků, které máte k dispozici až 24 měsíců po schválení.

Vysoké LTV Equa hypotéky

Výraz LTV značí, kolik procent Vám banka půjčí z odhadní ceny nemovitosti, kterou hypotéku jistíte. Většina bank dnes už nabízí až 90%, ale tato hodnota také ovlivňuje další parametry hypotéky. Pokud si do naší hypoteční kalkulačky zadáte Vaše požadavky, zjistíte, jak se parametry úvěru mění se změnou LTV. Prioritou totiž není nejvyšší LTV, ale nejlepší podmínky, které Vám budou vyhovovat. Equa bank Vám ale zajistí obojí !

Zajištění hypotéky nemovitostí

Jištění hypotéky se provádí zastavením nemovitosti, která musí být k tomuto účelu vhodná. To znamená, že Vaše nemovitost musí být určena k bydlení s lokací na území ČR. Musí být v dobrém technickém stavu, musí být již dostavěná a zkolaudovaná, a musí mít odpovídající hodnotu. Pokud takovou nemovitost vlastníte, dostanete hypotéku od Equa bank v hodnotě až 90% této nemovitosti a dokonce už od 300 000 Kč.

Garance úrokové sazby Equa hypotéky

Equa bank se může pyšnit nejnižšími úrokovými sazbami na trhu. Garanci úrokové sazby 1,99% p.a. poskytuje Equa bank k hypotékám na bydlení, ale i pro refinancování hypoték od jiných bank. Výši úrokové sazby však ovlivňuje několik dalších parametrů - hodnota LTV 80%, délka fixace 3 nebo 5 let, a samozřejmě výše úvěru od 1 mil. Kč. Pokud zvolíte fixaci na 3 nebo 5 let, dostanete garanci sazby 1,99% p.a., pokud zvolíe fixaci s délkou 1 roku, dosáhnete na úrok od 3,79% p.a. Další podmínkou pro získání garance sazby je sjednání pojištění schopnosti splácet.

Svoboda s Equa hypotékou

Equa hypotéka umožňuje také mimořádné splátky zdarma. Tyto mimořádné splátky můžete skládat v období fixace, ale také každoročně vždy 30 dní před výročím smlouvy. Také máte zdarma vedení osobního účtu, který nabízí možnost výběrů ze všech bankomatů v ČR bez poplatku.

Doba splácení Equa hypotéky

Nejkratším obdobím pro splácení hypotéky je doba 5 let a nejdelším 30 let. Splátky odchází z Vašeho osobního účtu každý měsíc, vždy ve stejné výši, která je neměnná po celé období fixace (1, 3 a 5 let). Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky v naší hypoteční kalkulačce.

Equa hypotéka na cokoliv!

Equa hypotékou můžete financovat jakoukoliv nemovitost k bydlení. Může se jednat o dům či byt, chalupu, stavební pozemek nebo můžete investovat do výstavby nového bydlení. V případě financování rekonstrukce je velkou předností, že nemusíte dokládat faktury. Hypotéku můžete také použít zpětně až 1 rok k proplacení Vašich nákladů s bydlením nebo také k vypořádání majetkových vztahů.

Refinancování hypotéky s Equa bank

Refinancování hypotéky znamená změnu hypotečních podmínek k lepšímu. Equa bank zlevní Vaši hypotéku a dá Vám nižší úrokovou sazbu. K tomu Vám ráda pomůže s převodem hypotéky a ještě poskytne bonus 5 000 Kč. A za vyřízení nic neplatíte!

Čerpání Equa hypotéky, které se Vám přizpůsobí

Jestliže se chystáte rekonstruovat nebo stavět nové bydlení, jistě oceníte flexibilní možnost čerpání. Výhodou je, že prostředky můžete čerpat až 24 měsíců po schválení hypotéky, peníze jdou přímo na Váš účet a také nemusíte dokládat faktury, což Vám stavění značně ulehčí.

Srovnání Equa hypotéky

Pokud Vás Equa hypotéka zaujala, tak i přes její skvělé podmínky, doporučujeme provést srovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám pomůže zjistit, jak si Equa hypotéka na bydlení stojí v porovnání s ostatními bankami.

Hypoteční kalkulačka Equa hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám ukáže, jak by mohla vypadat Vaše budoucí hypotéka. Můžete si zkusit zadat požadované hodnoty do kalkulátoru a různě je přenastavovat tak, abyste dosáhli co nejvhodnějšího nastavení. Pokud byste s výsledkem stále nebyli spokojeni, můžete se obrátit na naše odborné poradce. Zaručujeme vám, že pro Vás uděláme vše co bude v našich silách a pomůžeme Vám dosáhnout těch nejlepších podmínek.

Pojištění u Equa bank

Equa bank nabízí kromě bankovních služeb také širokou škálu pojištění. Při sjednání pojištění schopnosti splácet dokonce dosáhnete na lepší podmínky pro Vaši hypotéku. Pojištění schopnosti splácet Vám kryje rozika spojená se ztrátou zaměstnání, s pracovní neschopností nebo i případy smrti či invalidity.

Shrnutí Equa hypotéky:

  • hypotéka s LTV 90% a úvěrem od 300 000 Kč
  • garance úrokové sazby 1,99% p.a.
  • vedení účtu a vyřízení hypotéky bez poplatku
  • k hypotéce bonus 5 000 Kč
  • flexibilní čerpání při rekonstrukci nebo výstavbě
  • mimořádné splátky zdarma
  • možnost pojištění

Chcete Equa hypotéku?

Využijte bezplatnou nabídku asistence při vyjednávání s bankou. Naši hypoteční poradci Vám díky svým zkušenostem vyjednají ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Nebo můžete využít konzultace pouze informativního charakteru, čímž získáte přehled nad bankovními podmínkami. Díky tomu pak budete v bance při jednání jistější a budete vědět, čeho chcete dosáhnout. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Jednoduše nám zanechte svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve do 24 hodin. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady, pouze představu o Vašem vysněném bydlení. Konzultace je zdarma a určitě Vám poskytne víc kvalitních informací, než čerpání informací v internetových diskuzích o hypotékách.

Proč právě hypotéka Equa Hypotéka:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Jedno je jisté, od roku 2017 v oblasti hypoték na trhu rozhodně není nuda, naopak! A nuda nebude ani v dalších měsících a letech vzhledem k plánovaným změnám a prognózám vývoje. ...více

7.7.2017

Ptáte se jak vyřešit hypotéku? A jak vyřešit hypotéku co nejsnadnějším způsobem, který vám navíc zaručí jistotu, že vám banka hypotéku schválí? ...více

2.8.2017

Při cestě za vysněným bydlením se mohou objevit problémy. Jaké? ...více

29.4.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Equa refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČS Americká hypotéka
Výše hypotéky:150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Neúčelová hypotéka Equa Bank
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Českou spořitelnou
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypoúvěr Modré pyramidy
Výše hypotéky:200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let