ČS Americká hypotéka

Výše hypotéky: 150 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 20 let

Americká hypotéka České spořitelny je výhodná úrokem i výší maximální půjčky, stejně tak i dobou splatnosti. Zkrátka skvělá nabídka neúčelového úvěru!

Výše hypotéky150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost1 - 20 let
Maximální LTV70%
Úrok od2,99%
Fixace
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Americká hypotéka České spořitelny patří mezi ty nejžádanější na českém trhu s hypotékami, a to dlouhodbě. Je to hlavně kvůli tomu, že Česká spořitelna poskytuje hypotéky za stabilních a výhodných podmínek.

Česká spořitelna je jednou z nejoblíbenějších bankovních institucí v oblasti všech bankovních produktů, ať již jde o úvěry, bankovní účty, spořící účty a transakce, a tak není divu, že hypotéka České spořitelny se zařadila mezi špičku na trhu s hypotečními úvěry.

Výhodná Americká hypotéka České spořitelny

Americká hypotéka České spořitelny je velice výhodným hypotečním úvěrem, a to jak z hlediska úrokové sazby hypotéky, poplatků hypotéky tak i dalších parametrů. První velkou výhodou Americké hypotéky České spořitelny je to, že je bez poplatků za vyřízení! To dnes bohužel mezi hypotékami není běžné, za vyřízení hypotéky v jiných bankách často zaplatíte až tisíce korun. Nikoliv však u hypotéky České spořitelny - vyřízení je zcela zdarma a bez poplatků!

Vysoké LTV Americké hypotéky České spořitelny

Česká spořitelna nabízí žadatelům o hypotéky nejen výhodné podmínky, ale také vysokou hodnotu LTV. To znamená, že Vám banka uhradí až 70 % odhadní ceny nemovitosti. To je v současné době běžná hodnota LTV pro americké hypotéky i refinancování.

Ušetříte za odhad nemovitosti

Další velkou předností Americké hypotéky u České spořitelny je to, že ušetříte za odhad nemovitosti, na kterou si hypoteční úvěr chcete vzít. Jestliže jste si o hypotékách již něco zjistili, tak jistě víte, že před schválením hypotéky si banka dává jako podmínku posudek nemovitosti znalcem. Na základě tohoto ocenění nemovitosti se pak dozvíte, jak vysokou hypotéku Vám vlastně banka poskytne. Při žádosti o Americkou hypotéku nabízí Česká spořitelna online ocenění bytu zdarma, což je velmi výhodné - jednak kvůli ceně odhadu a druhak kvůli časové úspoře. K ostatním vybraným nemovitostem pak stačí 2 aktuální fotografie.

Nízká úroková sazba Americké hypotéky České spořitelny

Velkým plusem u Americké hypotéky od České spořitelny je, že nabízí velmi nízkou úrokovou sazbu, a to již od 2,99 % ročně za určitách podmínek. Roční procentuální sazba nákladů dosahuje maximální výše 4,57%, což je velmi hezké číslo. Navíc pro žádost o Americkou hypotéku ČS není nutností založení a vedení účtu s aktivním využíváním u ČS.

Svoboda s Americkou hypotékou České spořitelny

Americká hypotéka už jako taková poskytuje velkou svobodu při financování, protože není potřeba dokládat účtenky ani účel vynaložení. Jednoduše si můžete pořídit cokoliv si představujete, například nový vůz či motocykl, pořádnou televizi nebo můžete vyjet na cestu po světě. Je toho spousta, co by si člověk mohl dopřát a užívat si svobody i s hlediska financí.

Doba splácení Americké hypotéky ČS

Délka splatnosti je důležitý faktor nejen pro to, kdy budete konečně mít splaceno, ale také velmi radikálně ovlivňuje výši měsíční splátky. V případě, že si stanovíte co nejkratší délku splácení úvěru, což je u ČS 1 rok, budete mít velmi vysokou měsíční splátku, ovšem pokud si zvolíte dlouhou dobu splatnosti, můžete si zvolit až 20 let, pak sice budete mít nízkou měsíční splátku, ale zase ve výsledku zaplatíte více na úrocích. Proto je vhodné si provést výpočet hypotéky a zjistit, jaké jsou Vaše možnosti. 

Fixační doba Americké hypotéky ČS

Fixační doba, stejně jako celková doba splácení, ovlivňuje výši měsíční splátky Vaší Americké hypotéky, a to hlavně kvůli vlivu na úrokovou sazbu. Banky nabízejí běžně různé úrokové sazby pro vybrané doby fixace a zpravidla vycházejí nejvýhodněji ty mezi 3-5 lety. Abyste ale zjistili, jak je to u Americké hypotéky České spořitelny, doporučujeme si Vaši hypotéku spočítat v naší hypoteční kalkulačce. Díky tomu uvidíte nejen výpočet Americké hypotéky České spořitelny, ale také dalších bank a jedním pohledem si tak provedete i srovnání hypoték.

Americká hypotéka ČS na cokoliv!

Americká hypotéka je finančním produktem, který pochází již podle názvu z USA. Tam se tzv. americká hypotéka velmi rychle ujala, především kvůli své bezúčelovosti. Americkou hypotéku ČS můžete tedy využít na cokoliv si budete přát. Nikdo po Vás nebude chtít dokládat účel, což Vám ve finále ušetří starosti se schraňováním a dokládáním účetenek a faktur.

Refinancování hypotéky

Mimo klasické Hypotéky na bydlení a Americké hypotéky nabízí Česká spořitelna také refinancování hypotéky, a to dokonce bez nutnosti nového ocenění nemovitosti. S refinancováním ČS ušetříte také čas díky jednoduchému ověření příjmů, které je hotové během krátké chvíle. Obvykle oproti běžným hypotečním úvěrům je celkový proces žádosti zjednodušený.

Srovnání Americké hypotéky Česká spořitelna

Určitě víte, že provést porovnání hypoték by mělo být prvním krokem při úvahách o financování Vašich snů. Pokud jste si porovnání amerických hypoték ještě neprovedli, určitě tak udělejte - výborně Vým poslouží naše nezávislá hypoteční kalkulačka, ve které najdete zahrnutou také Americkou hypotéku České spořitelny a samozřejmě aktuální nabídky hypoték všech ostatních bank na českém trhu.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky Česká spořitelna

Abyste znali orientační představu výše Vaší měsíční splátky při volbě Americké hypotéky České spořitelny, můžete si snadno vypočítat hypotéku skrze naši online hypoteční kalkulačku. Zde zjistíte, jakou úrokovou sazbu americké hypotéky Vám Česká spořitelna nabídne pro parametry, které zadáte, i jaká Vám bude nabídnuta při Americké hypotéce České spořitelny celková délka splácení nebo jak se bude lišit Vaše splátka hypotéky podle různé fixační doby. 

Pojištění Americké hypotéky České spořitelny

Jako většina bank, i Česká spořitelna požaduje u Americké hypotéky její pojištění. Chce si být jistá, že nedojde k žádným potížím v případě, že byste nebyli schopni svůj závazek splácet, ať již kvůli dlouhodobé nemoci, ztrátě zaměstnání nebo jiným nečekaným situacím. Máte tedy možnost pojistit se pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, smrti nebo trvalé invalidity. Povinnost pojištění je bráno spíše jako pozitivum, protože díky němu, můžete zůstat v klidu a nemusíte se bát, že třeba s příchodem podzimních plískanic onemocníte.

Shrnutí Americké hypotéky České spořitelny:

  • spolehlivý partner pro Vaše finance
  • skvělá úroková sazba od 2,99 %
  • hypotéka bez zbytečných poplatků
  • online ocenění bytu zdarma
  • vybrané nemovitosti doloží pouze 2 fota aktuálního stavu
  • LTV až 70% hodnoty nemovitosti
  • možnost změnit výši splátek, odložit splácení nebo jej úplně přerušit

Chcete Americkou hypotéku České spořitelny?

Jestliže jste se rozhodli, že byste si rádi vzali Americkou hypotéku České spořitelny, doporučujeme Váš výběr ještě skonzultovat s naším finančním poradcem. Nejen, že Vám poradí, jak zmenšit administrativu při sjednávání hypotéky, ale hlavně v bance vše vyřídí za Vás a vyjedná Vám ještě lepší podmínky - zná totiž metodiky všech bankovních institucí. Konzultace s naším finančním poradcem jsou zcela zdarma a jsou nezávazné, berte to pouze jako schůzku s odborníkem, za kterou nic nedáte. Naši poradci se pohybují po celé České republice. Zanechte nám svůj kontakt zde a my Vás co nejdříve kontaktujeme a doporučíme Vašeho nejbližšího finančního poradce.

Proč právě hypotéka ČS Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

musíte být schopni tento příjem doložit
23. 12. 2021

Hypotéka 2022

Hypotéka 2022

Hypotéky 2021 na historickém maximu. Jaké budou v roce 2022?

Rok 2021 se zapíše do historie hypotečních úvěrů výrazným písmem. Ještě je brzy na konečné účtování, ale už nyní je jasné, že objem poskytnutých hypotečních úvěrů překročí hranici 440 mld. korun. Takovému výsledku by nikdo před dvěma lety nevěřil, že je vůbec možný. Ale stalo se!

Objemy hypoték: jeden rekord za druhým

V období od března do října 2021 byl, v kontextu celé historie trhu, každý měsíc rekordní. Tedy celých osm nejlepších měsíců historie spadá do období března až října 2021. Objem hypoték poskytnutých v roce 2021 bude dosahovat téměř takové výše, jako za roky 2019 a 2020 dohromady. Seběhlo se totiž více důvodů, které vyústily v nebývalý zájem o koupi nemovitostí - ať už za účelem dalšího pronájmu, nebo pro vlastní bydlení. Ceny nemovitostí díky vysokému převisu poptávky doslova letěly vzhůru a společně s nimi i zájem o hypotéky. Výrazně rostla také průměrná výše hypotečních úvěrů, a výsledkem je tedy objem, na který by si rok, dva zpátky nevsadili ani ti největší optimisté.

Úrokové sazby (po)rostou

Dalším výrazným rysem roku 2021 byl značný růst úrokových sazeb. A pokud na začátku roky byly základní vyhlašované roční úrokové sazby bank někde kolem 2,2 procenta, pak v závěru roku sazby zcela reálně překračují hranici 4 procent. Pro průměrně vysoký úvěr 3 300 000 korun na 30 let znamená takové zvýšení úrokové sazby nárůst splátky o téměř 3 500 korun. Nárůst takové splátky z 12 500 korun na 16 000 korun může být pro mnoho zájemců natolik zásadní, že své záměry opustí nebo alespoň zredukují. Každopádně zájemci o novou hypotéku mají drobnou výhodu alespoň v tom, že se můžou rozhodnout, zda „do tohoto vlaku nastoupí“, nebo „počkají na jiný spoj“. Zato klienti, kteří nastoupili dříve, třeba před pěti lety, kdy roční sazby byly pod 2 procenta, musí počítat s více než dvojnásobně vyšší sazbou. Není to tragédie. Za těch pět let cena nemovitosti téměř jistě vzrostla natolik, že nějaký růst sazeb nehraje roli… Pozor však, nehraje roli za předpokladu, že klient je schopen úvěr i za těchto podmínek splácet. A to o všech klientech platit však určitě bohužel nebude.

S čím můžeme počítat do roku 2022?

Rozhodně se budeme moct i nadále spolehnout na to, že „na nic se nedá spolehnout“ a že všechny předpovědi jsou zde tudíž jen proto, abychom za rok mohli analyzovat, proč a jak jsme se opět spletli…

To však neznamená, že není na místě o budoucím vývoji přemýšlet. Přece jen je pravda, že dění na trhu není zcela náhodné a základní trendy můžeme předvídat.

Nevěřím tomu, že trh může pokračovat na vlně tak vysokého zájmu. Jsem přesvědčen, že trh ochladne a vůbec bych se nedivil, kdyby to ochlazení bylo značné. Návrat k ročnímu objemu kolem 200 mld. korun pokládám za reálný.

Proč si to myslím? Především se domnívám, že velká část poptávky byla již uspokojena. Je otázka, zda je z čeho ještě uspokojovat zbývající poptávku. Nemovitostí ke koupi nutně musí ubývat.

Ceny nemovitostí rostly a rostou vysokým tempem. Je stále méně a méně lidí, kteří jsou stále ještě schopni vlastní bydlení financovat.

Rostou úrokové sazby. A zdá se, že tento růst bude ještě pokračovat. Pro zájemce o vlastní bydlení to nemusí být tak zásadní parametr, pokud jsou schopni vyšší splátku hradit. Nicméně pro investory to snižuje výnosnost a tím pádem i jejich zájem.

Česká národní banka od 1. 4. 2022 zahájí regulaci maximální výše úvěru v závislosti na poměrových ukazatelích LTV, DTI a DSTI (LTV je poměr mezi hodnotou hypotéky a zástavní hodnotou nemovitosti, DTI je poměr celkového zadlužení žadatele k ročnímu příjmu a DSTI je poměr celkových měsíčních splátek a čistého měsíčního příjmu žadatele). A i když ukazatele budou nastaveny na rozumnou výši a nebudou nijak zvlášť restriktivní, přesto se nutně části zájemců dotknou.

Pokles = návrat k normálu

Očekávaný pokles trhu bude ale naprosto v pořádku. Rok 2021 byl skutečně výjimečný a tímto způsobem trh nemůže pokračovat donekonečna. Pokud se tedy navrátíme k ročním objemům kolem 200 mld. korun, nebude namístě vnímat to jako pokles trhu, ale měli bychom to, podle mého názoru, brát jako návrat k normálu.

 

Banky zpravidla schvalují hypotéky jen těm žadatelům o hypotéku, kteří mají dostatečné příjmy a hlavně jsou schopní je doložit. Bez doložení příjmů nemáte v bance s hypotékou šanci, ale je tu ještě jedno řešení. ...více

27.7.2017

Teď se Vám může zdát, že se při splácení hypotéky nemůže nic pokazit, ale opak je pravdou! ...více

26.5.2017

ČNB razantně zvýšila úrokové sazby, hypotéky a úvěry podraží ...více

4.11.2021

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Neúčelová hypotéka Equa Bank
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Fio americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let