ČS Americká hypotéka

Výše hypotéky: 150 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 20 let

Americká hypotéka České spořitelny je výhodná úrokem i výší maximální půjčky, stejně tak i dobou splatnosti. Zkrátka skvělá nabídka neúčelového úvěru!

Výše hypotéky150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost1 - 20 let
Maximální LTV70%
Úrok od2,99%
Fixace
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Americká hypotéka České spořitelny patří mezi ty nejžádanější na českém trhu s hypotékami, a to dlouhodbě. Je to hlavně kvůli tomu, že Česká spořitelna poskytuje hypotéky za stabilních a výhodných podmínek.

Česká spořitelna je jednou z nejoblíbenějších bankovních institucí v oblasti všech bankovních produktů, ať již jde o úvěry, bankovní účty, spořící účty a transakce, a tak není divu, že hypotéka České spořitelny se zařadila mezi špičku na trhu s hypotečními úvěry.

Výhodná Americká hypotéka České spořitelny

Americká hypotéka České spořitelny je velice výhodným hypotečním úvěrem, a to jak z hlediska úrokové sazby hypotéky, poplatků hypotéky tak i dalších parametrů. První velkou výhodou Americké hypotéky České spořitelny je to, že je bez poplatků za vyřízení! To dnes bohužel mezi hypotékami není běžné, za vyřízení hypotéky v jiných bankách často zaplatíte až tisíce korun. Nikoliv však u hypotéky České spořitelny - vyřízení je zcela zdarma a bez poplatků!

Vysoké LTV Americké hypotéky České spořitelny

Česká spořitelna nabízí žadatelům o hypotéky nejen výhodné podmínky, ale také vysokou hodnotu LTV. To znamená, že Vám banka uhradí až 70 % odhadní ceny nemovitosti. To je v současné době běžná hodnota LTV pro americké hypotéky i refinancování.

Ušetříte za odhad nemovitosti

Další velkou předností Americké hypotéky u České spořitelny je to, že ušetříte za odhad nemovitosti, na kterou si hypoteční úvěr chcete vzít. Jestliže jste si o hypotékách již něco zjistili, tak jistě víte, že před schválením hypotéky si banka dává jako podmínku posudek nemovitosti znalcem. Na základě tohoto ocenění nemovitosti se pak dozvíte, jak vysokou hypotéku Vám vlastně banka poskytne. Při žádosti o Americkou hypotéku nabízí Česká spořitelna online ocenění bytu zdarma, což je velmi výhodné - jednak kvůli ceně odhadu a druhak kvůli časové úspoře. K ostatním vybraným nemovitostem pak stačí 2 aktuální fotografie.

Nízká úroková sazba Americké hypotéky České spořitelny

Velkým plusem u Americké hypotéky od České spořitelny je, že nabízí velmi nízkou úrokovou sazbu, a to již od 2,99 % ročně za určitách podmínek. Roční procentuální sazba nákladů dosahuje maximální výše 4,57%, což je velmi hezké číslo. Navíc pro žádost o Americkou hypotéku ČS není nutností založení a vedení účtu s aktivním využíváním u ČS.

Svoboda s Americkou hypotékou České spořitelny

Americká hypotéka už jako taková poskytuje velkou svobodu při financování, protože není potřeba dokládat účtenky ani účel vynaložení. Jednoduše si můžete pořídit cokoliv si představujete, například nový vůz či motocykl, pořádnou televizi nebo můžete vyjet na cestu po světě. Je toho spousta, co by si člověk mohl dopřát a užívat si svobody i s hlediska financí.

Doba splácení Americké hypotéky ČS

Délka splatnosti je důležitý faktor nejen pro to, kdy budete konečně mít splaceno, ale také velmi radikálně ovlivňuje výši měsíční splátky. V případě, že si stanovíte co nejkratší délku splácení úvěru, což je u ČS 1 rok, budete mít velmi vysokou měsíční splátku, ovšem pokud si zvolíte dlouhou dobu splatnosti, můžete si zvolit až 20 let, pak sice budete mít nízkou měsíční splátku, ale zase ve výsledku zaplatíte více na úrocích. Proto je vhodné si provést výpočet hypotéky a zjistit, jaké jsou Vaše možnosti. 

Fixační doba Americké hypotéky ČS

Fixační doba, stejně jako celková doba splácení, ovlivňuje výši měsíční splátky Vaší Americké hypotéky, a to hlavně kvůli vlivu na úrokovou sazbu. Banky nabízejí běžně různé úrokové sazby pro vybrané doby fixace a zpravidla vycházejí nejvýhodněji ty mezi 3-5 lety. Abyste ale zjistili, jak je to u Americké hypotéky České spořitelny, doporučujeme si Vaši hypotéku spočítat v naší hypoteční kalkulačce. Díky tomu uvidíte nejen výpočet Americké hypotéky České spořitelny, ale také dalších bank a jedním pohledem si tak provedete i srovnání hypoték.

Americká hypotéka ČS na cokoliv!

Americká hypotéka je finančním produktem, který pochází již podle názvu z USA. Tam se tzv. americká hypotéka velmi rychle ujala, především kvůli své bezúčelovosti. Americkou hypotéku ČS můžete tedy využít na cokoliv si budete přát. Nikdo po Vás nebude chtít dokládat účel, což Vám ve finále ušetří starosti se schraňováním a dokládáním účetenek a faktur.

Refinancování hypotéky

Mimo klasické Hypotéky na bydlení a Americké hypotéky nabízí Česká spořitelna také refinancování hypotéky, a to dokonce bez nutnosti nového ocenění nemovitosti. S refinancováním ČS ušetříte také čas díky jednoduchému ověření příjmů, které je hotové během krátké chvíle. Obvykle oproti běžným hypotečním úvěrům je celkový proces žádosti zjednodušený.

Srovnání Americké hypotéky Česká spořitelna

Určitě víte, že provést porovnání hypoték by mělo být prvním krokem při úvahách o financování Vašich snů. Pokud jste si porovnání amerických hypoték ještě neprovedli, určitě tak udělejte - výborně Vým poslouží naše nezávislá hypoteční kalkulačka, ve které najdete zahrnutou také Americkou hypotéku České spořitelny a samozřejmě aktuální nabídky hypoték všech ostatních bank na českém trhu.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky Česká spořitelna

Abyste znali orientační představu výše Vaší měsíční splátky při volbě Americké hypotéky České spořitelny, můžete si snadno vypočítat hypotéku skrze naši online hypoteční kalkulačku. Zde zjistíte, jakou úrokovou sazbu americké hypotéky Vám Česká spořitelna nabídne pro parametry, které zadáte, i jaká Vám bude nabídnuta při Americké hypotéce České spořitelny celková délka splácení nebo jak se bude lišit Vaše splátka hypotéky podle různé fixační doby. 

Pojištění Americké hypotéky České spořitelny

Jako většina bank, i Česká spořitelna požaduje u Americké hypotéky její pojištění. Chce si být jistá, že nedojde k žádným potížím v případě, že byste nebyli schopni svůj závazek splácet, ať již kvůli dlouhodobé nemoci, ztrátě zaměstnání nebo jiným nečekaným situacím. Máte tedy možnost pojistit se pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, smrti nebo trvalé invalidity. Povinnost pojištění je bráno spíše jako pozitivum, protože díky němu, můžete zůstat v klidu a nemusíte se bát, že třeba s příchodem podzimních plískanic onemocníte.

Shrnutí Americké hypotéky České spořitelny:

  • spolehlivý partner pro Vaše finance
  • skvělá úroková sazba od 2,99 %
  • hypotéka bez zbytečných poplatků
  • online ocenění bytu zdarma
  • vybrané nemovitosti doloží pouze 2 fota aktuálního stavu
  • LTV až 70% hodnoty nemovitosti
  • možnost změnit výši splátek, odložit splácení nebo jej úplně přerušit

Chcete Americkou hypotéku České spořitelny?

Jestliže jste se rozhodli, že byste si rádi vzali Americkou hypotéku České spořitelny, doporučujeme Váš výběr ještě skonzultovat s naším finančním poradcem. Nejen, že Vám poradí, jak zmenšit administrativu při sjednávání hypotéky, ale hlavně v bance vše vyřídí za Vás a vyjedná Vám ještě lepší podmínky - zná totiž metodiky všech bankovních institucí. Konzultace s naším finančním poradcem jsou zcela zdarma a jsou nezávazné, berte to pouze jako schůzku s odborníkem, za kterou nic nedáte. Naši poradci se pohybují po celé České republice. Zanechte nám svůj kontakt zde a my Vás co nejdříve kontaktujeme a doporučíme Vašeho nejbližšího finančního poradce.

Proč právě hypotéka ČS Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Hypotéka je závazek a jestli si ji chcete vzít, musíte se na ni připravit! ...více

16.6.2017

Češi nejsou zrovna přeborníci v plánování a řízení svých financí, pojďme se podívat, jaké jsou nejčastější chyby, abyste se jim mohli vyvarovat! ...více

26.6.2017

Teď se Vám může zdát, že se při splácení hypotéky nemůže nic pokazit, ale opak je pravdou! ...více

26.5.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Úvěr na bydlení
Výše hypotéky:50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let
Název hypotéky:Fio americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Hypotéka bez hranic
Výše hypotéky:100 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 25 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let