ČS Americká hypotéka

Výše hypotéky: 150 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 20 let

Americká hypotéka České spořitelny je výhodná úrokem i výší maximální půjčky, stejně tak i dobou splatnosti. Zkrátka skvělá nabídka neúčelového úvěru!

Výše hypotéky150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost1 - 20 let
Maximální LTV70%
Úrok od2,99%
Fixace
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Americká hypotéka České spořitelny patří mezi ty nejžádanější na českém trhu s hypotékami, a to dlouhodbě. Je to hlavně kvůli tomu, že Česká spořitelna poskytuje hypotéky za stabilních a výhodných podmínek.

Česká spořitelna je jednou z nejoblíbenějších bankovních institucí v oblasti všech bankovních produktů, ať již jde o úvěry, bankovní účty, spořící účty a transakce, a tak není divu, že hypotéka České spořitelny se zařadila mezi špičku na trhu s hypotečními úvěry.

Výhodná Americká hypotéka České spořitelny

Americká hypotéka České spořitelny je velice výhodným hypotečním úvěrem, a to jak z hlediska úrokové sazby hypotéky, poplatků hypotéky tak i dalších parametrů. První velkou výhodou Americké hypotéky České spořitelny je to, že je bez poplatků za vyřízení! To dnes bohužel mezi hypotékami není běžné, za vyřízení hypotéky v jiných bankách často zaplatíte až tisíce korun. Nikoliv však u hypotéky České spořitelny - vyřízení je zcela zdarma a bez poplatků!

Vysoké LTV Americké hypotéky České spořitelny

Česká spořitelna nabízí žadatelům o hypotéky nejen výhodné podmínky, ale také vysokou hodnotu LTV. To znamená, že Vám banka uhradí až 70 % odhadní ceny nemovitosti. To je v současné době běžná hodnota LTV pro americké hypotéky i refinancování.

Ušetříte za odhad nemovitosti

Další velkou předností Americké hypotéky u České spořitelny je to, že ušetříte za odhad nemovitosti, na kterou si hypoteční úvěr chcete vzít. Jestliže jste si o hypotékách již něco zjistili, tak jistě víte, že před schválením hypotéky si banka dává jako podmínku posudek nemovitosti znalcem. Na základě tohoto ocenění nemovitosti se pak dozvíte, jak vysokou hypotéku Vám vlastně banka poskytne. Při žádosti o Americkou hypotéku nabízí Česká spořitelna online ocenění bytu zdarma, což je velmi výhodné - jednak kvůli ceně odhadu a druhak kvůli časové úspoře. K ostatním vybraným nemovitostem pak stačí 2 aktuální fotografie.

Nízká úroková sazba Americké hypotéky České spořitelny

Velkým plusem u Americké hypotéky od České spořitelny je, že nabízí velmi nízkou úrokovou sazbu, a to již od 2,99 % ročně za určitách podmínek. Roční procentuální sazba nákladů dosahuje maximální výše 4,57%, což je velmi hezké číslo. Navíc pro žádost o Americkou hypotéku ČS není nutností založení a vedení účtu s aktivním využíváním u ČS.

Svoboda s Americkou hypotékou České spořitelny

Americká hypotéka už jako taková poskytuje velkou svobodu při financování, protože není potřeba dokládat účtenky ani účel vynaložení. Jednoduše si můžete pořídit cokoliv si představujete, například nový vůz či motocykl, pořádnou televizi nebo můžete vyjet na cestu po světě. Je toho spousta, co by si člověk mohl dopřát a užívat si svobody i s hlediska financí.

Doba splácení Americké hypotéky ČS

Délka splatnosti je důležitý faktor nejen pro to, kdy budete konečně mít splaceno, ale také velmi radikálně ovlivňuje výši měsíční splátky. V případě, že si stanovíte co nejkratší délku splácení úvěru, což je u ČS 1 rok, budete mít velmi vysokou měsíční splátku, ovšem pokud si zvolíte dlouhou dobu splatnosti, můžete si zvolit až 20 let, pak sice budete mít nízkou měsíční splátku, ale zase ve výsledku zaplatíte více na úrocích. Proto je vhodné si provést výpočet hypotéky a zjistit, jaké jsou Vaše možnosti. 

Fixační doba Americké hypotéky ČS

Fixační doba, stejně jako celková doba splácení, ovlivňuje výši měsíční splátky Vaší Americké hypotéky, a to hlavně kvůli vlivu na úrokovou sazbu. Banky nabízejí běžně různé úrokové sazby pro vybrané doby fixace a zpravidla vycházejí nejvýhodněji ty mezi 3-5 lety. Abyste ale zjistili, jak je to u Americké hypotéky České spořitelny, doporučujeme si Vaši hypotéku spočítat v naší hypoteční kalkulačce. Díky tomu uvidíte nejen výpočet Americké hypotéky České spořitelny, ale také dalších bank a jedním pohledem si tak provedete i srovnání hypoték.

Americká hypotéka ČS na cokoliv!

Americká hypotéka je finančním produktem, který pochází již podle názvu z USA. Tam se tzv. americká hypotéka velmi rychle ujala, především kvůli své bezúčelovosti. Americkou hypotéku ČS můžete tedy využít na cokoliv si budete přát. Nikdo po Vás nebude chtít dokládat účel, což Vám ve finále ušetří starosti se schraňováním a dokládáním účetenek a faktur.

Refinancování hypotéky

Mimo klasické Hypotéky na bydlení a Americké hypotéky nabízí Česká spořitelna také refinancování hypotéky, a to dokonce bez nutnosti nového ocenění nemovitosti. S refinancováním ČS ušetříte také čas díky jednoduchému ověření příjmů, které je hotové během krátké chvíle. Obvykle oproti běžným hypotečním úvěrům je celkový proces žádosti zjednodušený.

Srovnání Americké hypotéky Česká spořitelna

Určitě víte, že provést porovnání hypoték by mělo být prvním krokem při úvahách o financování Vašich snů. Pokud jste si porovnání amerických hypoték ještě neprovedli, určitě tak udělejte - výborně Vým poslouží naše nezávislá hypoteční kalkulačka, ve které najdete zahrnutou také Americkou hypotéku České spořitelny a samozřejmě aktuální nabídky hypoték všech ostatních bank na českém trhu.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky Česká spořitelna

Abyste znali orientační představu výše Vaší měsíční splátky při volbě Americké hypotéky České spořitelny, můžete si snadno vypočítat hypotéku skrze naši online hypoteční kalkulačku. Zde zjistíte, jakou úrokovou sazbu americké hypotéky Vám Česká spořitelna nabídne pro parametry, které zadáte, i jaká Vám bude nabídnuta při Americké hypotéce České spořitelny celková délka splácení nebo jak se bude lišit Vaše splátka hypotéky podle různé fixační doby. 

Pojištění Americké hypotéky České spořitelny

Jako většina bank, i Česká spořitelna požaduje u Americké hypotéky její pojištění. Chce si být jistá, že nedojde k žádným potížím v případě, že byste nebyli schopni svůj závazek splácet, ať již kvůli dlouhodobé nemoci, ztrátě zaměstnání nebo jiným nečekaným situacím. Máte tedy možnost pojistit se pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, smrti nebo trvalé invalidity. Povinnost pojištění je bráno spíše jako pozitivum, protože díky němu, můžete zůstat v klidu a nemusíte se bát, že třeba s příchodem podzimních plískanic onemocníte.

Shrnutí Americké hypotéky České spořitelny:

 • spolehlivý partner pro Vaše finance
 • skvělá úroková sazba od 2,99 %
 • hypotéka bez zbytečných poplatků
 • online ocenění bytu zdarma
 • vybrané nemovitosti doloží pouze 2 fota aktuálního stavu
 • LTV až 70% hodnoty nemovitosti
 • možnost změnit výši splátek, odložit splácení nebo jej úplně přerušit

Chcete Americkou hypotéku České spořitelny?

Jestliže jste se rozhodli, že byste si rádi vzali Americkou hypotéku České spořitelny, doporučujeme Váš výběr ještě skonzultovat s naším finančním poradcem. Nejen, že Vám poradí, jak zmenšit administrativu při sjednávání hypotéky, ale hlavně v bance vše vyřídí za Vás a vyjedná Vám ještě lepší podmínky - zná totiž metodiky všech bankovních institucí. Konzultace s naším finančním poradcem jsou zcela zdarma a jsou nezávazné, berte to pouze jako schůzku s odborníkem, za kterou nic nedáte. Naši poradci se pohybují po celé České republice. Zanechte nám svůj kontakt zde a my Vás co nejdříve kontaktujeme a doporučíme Vašeho nejbližšího finančního poradce.

Proč právě hypotéka ČS Americká hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2022

Odhadce Nemovitostí

Odhadce nemovitostí – nejlepší odhadci nemovitostí jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.

Co je potřeba k odhadu nemovitosti?

Důležité doklady pro odhad ceny nemovitosti

 • výpis z Katastru nemovitostí – list vlastnictví (ne starší než 3 měsíce)
 • kopie snímku katastrální mapy daného území (ne starší než 1rok)
 • doklady omezující vlastnická práva
 • doklady o nabytí vlastnictví
 • prováděcí předpisy pro nakládání s nemovitostí
 • stavby oceňované výnosovým způsobem
Dá se říci, že nejlepší odhadci jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.
 
Pořídí fotky, zeptají se vás na stáří domu, zda zde probíhaly rekonstrukce, stáří odpadů, vytápění a změří si místnosti. Zajímat je nebude váš nábytek. Zbytek práce už odhadce vykoná u sebe doma nebo v kanceláři. Porovná si okolí, společenskou vybavenost, prohlédne si inzeráty, a nakonec určí odhadní cenu.
Za odhad ceny bytu většinou zaplatíte okolo 3 000 Kč, za rodinný dům či chalupu pak přibližně 5 000 Kč. Nejdražší je odhad hodnoty bytového domu nebo firemní budovy, který vyjde cca na 10 000 Kč.
Jak dlouho platí odhad nemovitosti? Obvykle se odhad nemovitosti považuje za aktuální do 3 až 6 měsíců od vyhotovení. Velice záleží na metodě výpočtu, účelu zpracování a typu nemovitostiOdhady pro hypoteční úvěry zpravidla nesmí být starší než 3 měsíce.
Pro hladký průběh prohlídky si dopředu připravte veškerou dokumentaci k nemovitosti. Odhadce si celý objekt změří, prohlédne a nafotí interiér i exteriér stavby. Zajímat se bude o všechny místnosti, tedy i sklepy, půdu či balkony. Samozřejmě nevynechá ani pozemky, které patří k nemovitosti.
Ceny odhadu bytu a domu se liší. A jak už zaznělo výše, některé realitní kanceláře či banky poskytují odhad nemovitosti dokonce zcela zdarma, a to bez ohledu na typ objektu. Obecně bývají odhady bytů levnější, služby odhadce vás mohou vyjít zhruba na 3000 až 4000 Kč. U domů může být cena i o několik tisíc korun vyšší.
Znalecký odhad nemovitosti se ale výrazně liší od tržní ceny. Posuzuje totiž jiné záležitosti než tržní odhad a výsledná cena může být výrazně nižší než cena tržní. Cena za znalecký posudek se liší dle obtížnosti, u bytů se pohybuje od 2 800 do 4 000 Kč, u domů od 5 500 do 7 000 Kč.
Dobrým zdrojem jsou data z Katastru nemovitostí, který obsahuje prodejní ceny z kupních smluv – tedy za kolik se nemovitosti reálně prodaly. Podívejte se na ceny ve vašem blízkém okolí, soustřeďte se hlavně na byty podobné dispozicemi tomu vašemu, a zkuste zprůměrovat ceny,
Naštěstí jsou možnosti, jak tento nepříznivý stav odvrátit:
 1. Znát hodnotu nemovitosti předem. Pokud na nemovitost již existuje bankovní odhad, který není starší 7-mi let, lze jej u některých bank použít.
 2. Máte jinou nemovitost do zástavy.
 3. Půjčka od rodičů/přátel/kolegů.
 4. Spotřebitelský úvěr.
 5. Úvěr ze stavebního spoření.
Odhadce, obecně také odhadce majetku je osoba, která vyhotovuje tržní ocenění určitého druhu vlastnictví. Mezi oceňovaný majetek nejčastěji patří nemovitosti, majetek movitý, nehmotný (např. software) nebo finanční. Odhadce provozuje svou činnost na základě živnostenského oprávnění.
Odhad nemovitosti trvá standardně jeden týden. Pokud přesvědčíte odhadce, aby dorazil na místo a udělal odhad rychleji, tak pak to může být i reálně i tři dny. Je-li odhad dostatečný, jde se dál. Vyjde-li méně, je to komplikace, nemáte-li dostatečnou hotovost.
 
Zájemce o certifikát musí nejprve prokázat nejméně tříletou praxi na pozici odhadce nemovitostí či v příbuzném oboru (realitní činnost). V minulosti byla vyžadována dokonce pětiletá praxe. Velmi často se dobří odhadci “rekrutují” z řad zkušených realitních makléřů. Tříletá praxe je pouze jednou z podmínek.
Odhad je vypočítané nebo jen ze zkušenosti předpovězené více či méně přibližné určení výsledku nebo informace, která je využitelné, i když jsou vstupní data nekompletní, nejistá, nebo zašumělá.
V praxi to trvá přibližně pět dní (odhadce objekt navštíví, zkontroluje a vypracuje odhad). Některé banky dnes nabízí bezplatné zhotovení odhadu i jeho předložení katastru. Některé nabízí navíc zjednodušený online odhad. U toho stačí vyplnit elektronický formulář a dodat aktuální fotografie nemovitosti.
Aby mohl ve sporu o špatně provedené stavbě rodinného domu rozhodnout mezi stavební firmou a majitelem, který si na popraskané podlahy stěžuje, požádá soudního znalce o takzvaný znalecký posudek. V tomto posudku znalec vyjádří své odborné stanovisko a soud na jeho základě rozhodne o tom, kdo má ve sporu pravdu.
Jak dlouho platí znalecký posudekZnalecký posudek a jeho platnost. Obecně je uváděn časový interval šesti měsíců jako doba platnosti vyjádření o ceně nemovitosti v posudku. Vypočtená administrativní cena platí do doby vydání nového oceňovacího předpisu, maximálně však jeden rok.
„Na odhad čekáme v průměru deset dní. Někdy jsou samozřejmě případy, že to může být 12 dní. Vloni jsme měli obvykle odhady do čtyř, pěti dnů hotové.
Víte, jaký je rozdíl mezi znaleckým posudkem nemovitosti a tržní cenou? Je důležité si uvědomit, že každý slouží k jinému účelu a odlišně se taky vypočítávají. Zatímco znalecký posudek vypovídá o tom, kolik se prostavělo a za jakou dobu, odhad tržní ceny vypovídá o reálné hodnotě nemovitosti na trhu.
Tržní ocenění nemovitosti Vychází z porovnání s dalšími podobnými nemovitostmi v dané lokalitě, za jakou částku je možné je na současném realitním trhu prodat. Důležitými faktory jsou stav, rozloha, umístění a dopravní dostupnost nemovitosti.
Obvyklou cenou se pro účely tohoto zákona rozumí cena, která by byla dosažena při prodejích stejného, popřípadě obdobného majetku nebo při poskytování stejné nebo obdobné služby v obvyklém obchodním styku v tuzemsku ke dni ocenění.
 
Tržní cena – tržní neboli prodejní cena je ta, na které se prodávající dohodne s kupujícím. Kupující zaplatí vyšší cenu, než je na trhu běžné, jen pokud je ochoten zaplatit cenu zvláštní obliby. Musí mít osobní důvod, kvůli kterému chce koupit právě vaši nemovitost.
 
 
Při oceňování nemovitosti může odhadce použít různé metody. Nejčastější je takzvaná porovnávací metoda, kdy odhadce vypočítanou cenu nemovitosti porovnává s cenami podobných objektů, které se nacházejí ve stejné lokalitě. Další možností je pak výnosová metoda, která se používá hlavně u budoucích pronájmů.

Hypotéka do 75 let věku. Ideální věk na hypotéku ...více

28.10.2021

Češi nejsou zrovna přeborníci v plánování a řízení svých financí, pojďme se podívat, jaké jsou nejčastější chyby, abyste se jim mohli vyvarovat! ...více

26.6.2017

Fixační doba hypotéky je jednou z těch nejdůležitějších parametrů hypotéky a může ovlivnit to, jak úspěšně se Vám bude dařit hypotéku splácet. ...více

11.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Hypoúvěr Modré pyramidy
Výše hypotéky:200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Era hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 let - 40
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let