Nebankovní hypotéka

Výše hypotéky: 100 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 let

Hypotéka společnosti Cash Broker patří mezi tzv. nebankovní hypotéky, nabízí se s nižšími hodnotami LTV a relativně vysokým úrokem.

Výše hypotéky100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost1 - 30 let
Typ půjčkynebankovní půjčka
Maximální LTV70%
Úrok od6%
Fixace1 - 25 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Cash Broker je nebankovní společnost, která je na trhu hypoték celkem jedinečná. Nabízí totiž nebankovní hypotéky až do 5 m il. Kč a bez registru. Setkáte se s individuálním přístupem, díky kterému získáte hypotéku podle Vašich možností. Cash Broker působí po celé České republice, takže je velmi dobře dostupný. Pokud Vaši žádost o hypotéku banka zamítla, pak je Nebankovní hypotéka pro Vás nejvhodnější volbou.

Výhody Nebankovní hypotéky

Výhodu Nebankovní hypotéky je, že jako žadatel můžete mít záznam v registrech dlužníků a není potřeba prokazovat příjem! Velmi zajímavá je i hodnota RPSN, které dosahuje maximálně 6%. Nevýhodou nebankovních hypoték je, že jimi nelze financovat nákup nové nemovitosti, pokud již nějakou nevlastníte.

Hodnota LTV Nebankovní hypotéky

Výraz LTV udává do jaké procentuální hodnoty nemovitosti Vám banka poskytne úvěr. Cash Broker udává maximální LTV 70%, což je ale velmi výjimečné, spíše se lze spolehnout na 50% odhadní ceny nemovitosti. Jako nebankovní hypotéka nenabízí nejvýhodnější podmínky na trhu, zato na ni dosáhnete i tehdy, pokud Vás banka odmítla.

Zajištění Nebankovní hypotéky nemovitostí

Nebankovní hypotéka má přísnější požadavky na zajištění oproti bankovním hypotékám. Jako žadatel o nebankovní hypotéku musíte již nějakou nemovitost vlastnit. Nelze si půjčit na nemovitost, která by měla být předmětem hypotečního úvěru. Pokud ještě nejste majitelem žádné nemovitosti, můžete si ke sjednání Nebankovní hypotéky přizvat další osobu, která může jistit vlastní nemovitostí za Vás. Ke sjednání je potřeba donést aktuální list vlastnictví a aktuální foto nemovitosti. Ta musí být v dobrém technickém stavu a musí být na území ČR.

Úroková sazba Nebankovní hypotéky

Úroková sazba Nebankovní hypotéky nepatří k nejnižším, ale za to hypotéka skýtá jiné výhody. Pevná úroková sazba začíná na 6% p.a. s RPSN 6%. Délku fixace si můžete zvolit v rozmezí 1 - 25 let, což je celkem dobré.

Svoboda s Nebankovní hypotékou

Svobodu Vám Nebankovní hypotéka poskytuje už tím, že je nebankovní. Nemusíte procházet zdlouhavým procesem schválení, nemusíte dokládat zdroj příjmu a nevadí, pokud máte záznam v registrech. To vše je pro banku nemyslitelné. Cash Broker myslí na své klienty a poskytuje možnost vlastního bydlení všem.

Výše úvěru a doba splácení Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéka Vám zajistí úvěr v rozpětí 100 tis. Kč až 5 mil. Kč. Díky tomu, že se jedná o nebankovní úvěr, nemusíte čekat podmínku vedení účtu u dané banky. Svůj bankovní účet si můžete mít, kde jen chcete.

Délka splácení je možná od 1 roku do 30 let. Mimořádné splátky i předčasné splacení jsou samozřejmostí a jsou bez sankčních poplatků. Jako žadatel o hypoteční úvěr musíte být starší 18 let a v době splatnosti Vám nemůže být více než 70 let.

Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky nebankovní hypotéky v naší hypoteční kalkulačce.

Nebankovní hypotéka na cokoliv!

Přesto, že se jedná o nebankovní hypotéku, úvěr patří do kategorie účelových hypotečních úvěrů. To znamená, že vždy musíte doložit, na co jste finance z hypotéky využili. Účely vynaložení prostředků musí být na bydlení. Můžete investovat do koupě nového bydlení, můžete rekonstruovat svůj starší dům či byt nebo si postavit nový podle svého přání.

Možnosti s Cash Broker

Nebankovní společnost Vám pomůže i při refinancování Vaší hypotéky, přeúvěrování nevýhodné zástavy, můžete také konsolidovat své stávající úvěry, takže ulevíte Vašemu měsíčnímu rozpočtu a získáte lepší podmínky. Společnost také poskytuje úvěry na oddlužení nemovitosti či vyplacení exekuce. Nebojte se nebankovní hypotéky, je to jednoduché a s nižšími nároky než u banky.

Srovnání Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéka nabízí zajímavé možnosti pro všechny, i přesto doporučujeme podívat se na porovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám pomůže při srovnání s ostatními hypotékami. Srovnání je přehledné a srozumitelné. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě jen zadejte své požadavky a výsledek Vám ukáže základní přehled o nabídce.

Hypoteční kalkulačka Nebankovní hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám ukáže, jak by mohla vypadat Vaše budoucí hypotéka. Je to velice jednoduché, protože výpočet za Vás udělá kalkulačka sama. Vy si jen zadáte požadované parametry a po spočítání uvidíte, kolik byste měsíčně platili, jak dlouhou dobu a s jakým úrokem. Pokud byste si výpočtem nevěděli rady, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.

Shrnutí Nebankovní hypotéky:

 • nebankovní hypotéka pro všechny, které odmítla banka
 • úroková sazba a RPSN od 6% p.a.
 • hypotéka bez registru a bez dokládání příjmů
 • úvěr 100 tis. - 5 mil. Kč
 • fixace až na 25 let
 • mimořádné splátky i předčasné splacení zdarma
 • zajištění již vlastněnou nemovitostí
 • LTV až 50 - 70%

Chcete Nebankovní hypotéku?

Využijte bezplatnou nabídku asistence při vyjednávání s nebankovní společností. Naši finanční poradci Vám díky svým zkušenostem vyjednají ještě lepší podmínky, než by Vám společnost nabídla. Nebo můžete využít možnosti schůzky, čímž získáte přehled nad hypotečními podmínkami. Díky tomu pak budete při jednání jistější a budete vědět, čeho chcete dosáhnout. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Jednoduše nám zanechte svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve do 24 hodin. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady a nic za ni neplatíte. Navíc je schůzka nezávazná a nikdo Vás nebude do ničeho nutit. Konzultace Vám určitě poskytne víc informací, než čerpání informací v internetových diskuzích o hypotékách.

Proč právě hypotéka Nebankovní hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2022

Odhadce Nemovitostí

Odhadce nemovitostí – nejlepší odhadci nemovitostí jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.

Co je potřeba k odhadu nemovitosti?

Důležité doklady pro odhad ceny nemovitosti

 • výpis z Katastru nemovitostí – list vlastnictví (ne starší než 3 měsíce)
 • kopie snímku katastrální mapy daného území (ne starší než 1rok)
 • doklady omezující vlastnická práva
 • doklady o nabytí vlastnictví
 • prováděcí předpisy pro nakládání s nemovitostí
 • stavby oceňované výnosovým způsobem
Dá se říci, že nejlepší odhadci jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.
 
Pořídí fotky, zeptají se vás na stáří domu, zda zde probíhaly rekonstrukce, stáří odpadů, vytápění a změří si místnosti. Zajímat je nebude váš nábytek. Zbytek práce už odhadce vykoná u sebe doma nebo v kanceláři. Porovná si okolí, společenskou vybavenost, prohlédne si inzeráty, a nakonec určí odhadní cenu.
Za odhad ceny bytu většinou zaplatíte okolo 3 000 Kč, za rodinný dům či chalupu pak přibližně 5 000 Kč. Nejdražší je odhad hodnoty bytového domu nebo firemní budovy, který vyjde cca na 10 000 Kč.
Jak dlouho platí odhad nemovitosti? Obvykle se odhad nemovitosti považuje za aktuální do 3 až 6 měsíců od vyhotovení. Velice záleží na metodě výpočtu, účelu zpracování a typu nemovitostiOdhady pro hypoteční úvěry zpravidla nesmí být starší než 3 měsíce.
Pro hladký průběh prohlídky si dopředu připravte veškerou dokumentaci k nemovitosti. Odhadce si celý objekt změří, prohlédne a nafotí interiér i exteriér stavby. Zajímat se bude o všechny místnosti, tedy i sklepy, půdu či balkony. Samozřejmě nevynechá ani pozemky, které patří k nemovitosti.
Ceny odhadu bytu a domu se liší. A jak už zaznělo výše, některé realitní kanceláře či banky poskytují odhad nemovitosti dokonce zcela zdarma, a to bez ohledu na typ objektu. Obecně bývají odhady bytů levnější, služby odhadce vás mohou vyjít zhruba na 3000 až 4000 Kč. U domů může být cena i o několik tisíc korun vyšší.
Znalecký odhad nemovitosti se ale výrazně liší od tržní ceny. Posuzuje totiž jiné záležitosti než tržní odhad a výsledná cena může být výrazně nižší než cena tržní. Cena za znalecký posudek se liší dle obtížnosti, u bytů se pohybuje od 2 800 do 4 000 Kč, u domů od 5 500 do 7 000 Kč.
Dobrým zdrojem jsou data z Katastru nemovitostí, který obsahuje prodejní ceny z kupních smluv – tedy za kolik se nemovitosti reálně prodaly. Podívejte se na ceny ve vašem blízkém okolí, soustřeďte se hlavně na byty podobné dispozicemi tomu vašemu, a zkuste zprůměrovat ceny,
Naštěstí jsou možnosti, jak tento nepříznivý stav odvrátit:
 1. Znát hodnotu nemovitosti předem. Pokud na nemovitost již existuje bankovní odhad, který není starší 7-mi let, lze jej u některých bank použít.
 2. Máte jinou nemovitost do zástavy.
 3. Půjčka od rodičů/přátel/kolegů.
 4. Spotřebitelský úvěr.
 5. Úvěr ze stavebního spoření.
Odhadce, obecně také odhadce majetku je osoba, která vyhotovuje tržní ocenění určitého druhu vlastnictví. Mezi oceňovaný majetek nejčastěji patří nemovitosti, majetek movitý, nehmotný (např. software) nebo finanční. Odhadce provozuje svou činnost na základě živnostenského oprávnění.
Odhad nemovitosti trvá standardně jeden týden. Pokud přesvědčíte odhadce, aby dorazil na místo a udělal odhad rychleji, tak pak to může být i reálně i tři dny. Je-li odhad dostatečný, jde se dál. Vyjde-li méně, je to komplikace, nemáte-li dostatečnou hotovost.
 
Zájemce o certifikát musí nejprve prokázat nejméně tříletou praxi na pozici odhadce nemovitostí či v příbuzném oboru (realitní činnost). V minulosti byla vyžadována dokonce pětiletá praxe. Velmi často se dobří odhadci “rekrutují” z řad zkušených realitních makléřů. Tříletá praxe je pouze jednou z podmínek.
Odhad je vypočítané nebo jen ze zkušenosti předpovězené více či méně přibližné určení výsledku nebo informace, která je využitelné, i když jsou vstupní data nekompletní, nejistá, nebo zašumělá.
V praxi to trvá přibližně pět dní (odhadce objekt navštíví, zkontroluje a vypracuje odhad). Některé banky dnes nabízí bezplatné zhotovení odhadu i jeho předložení katastru. Některé nabízí navíc zjednodušený online odhad. U toho stačí vyplnit elektronický formulář a dodat aktuální fotografie nemovitosti.
Aby mohl ve sporu o špatně provedené stavbě rodinného domu rozhodnout mezi stavební firmou a majitelem, který si na popraskané podlahy stěžuje, požádá soudního znalce o takzvaný znalecký posudek. V tomto posudku znalec vyjádří své odborné stanovisko a soud na jeho základě rozhodne o tom, kdo má ve sporu pravdu.
Jak dlouho platí znalecký posudekZnalecký posudek a jeho platnost. Obecně je uváděn časový interval šesti měsíců jako doba platnosti vyjádření o ceně nemovitosti v posudku. Vypočtená administrativní cena platí do doby vydání nového oceňovacího předpisu, maximálně však jeden rok.
„Na odhad čekáme v průměru deset dní. Někdy jsou samozřejmě případy, že to může být 12 dní. Vloni jsme měli obvykle odhady do čtyř, pěti dnů hotové.
Víte, jaký je rozdíl mezi znaleckým posudkem nemovitosti a tržní cenou? Je důležité si uvědomit, že každý slouží k jinému účelu a odlišně se taky vypočítávají. Zatímco znalecký posudek vypovídá o tom, kolik se prostavělo a za jakou dobu, odhad tržní ceny vypovídá o reálné hodnotě nemovitosti na trhu.
Tržní ocenění nemovitosti Vychází z porovnání s dalšími podobnými nemovitostmi v dané lokalitě, za jakou částku je možné je na současném realitním trhu prodat. Důležitými faktory jsou stav, rozloha, umístění a dopravní dostupnost nemovitosti.
Obvyklou cenou se pro účely tohoto zákona rozumí cena, která by byla dosažena při prodejích stejného, popřípadě obdobného majetku nebo při poskytování stejné nebo obdobné služby v obvyklém obchodním styku v tuzemsku ke dni ocenění.
 
Tržní cena – tržní neboli prodejní cena je ta, na které se prodávající dohodne s kupujícím. Kupující zaplatí vyšší cenu, než je na trhu běžné, jen pokud je ochoten zaplatit cenu zvláštní obliby. Musí mít osobní důvod, kvůli kterému chce koupit právě vaši nemovitost.
 
 
Při oceňování nemovitosti může odhadce použít různé metody. Nejčastější je takzvaná porovnávací metoda, kdy odhadce vypočítanou cenu nemovitosti porovnává s cenami podobných objektů, které se nacházejí ve stejné lokalitě. Další možností je pak výnosová metoda, která se používá hlavně u budoucích pronájmů.

Výkup domů za hotové – Překážkou není exekuce či jiné zatížení domů. Vše vyřídíme za vás. Rychle a spolehlivě. Cenu nemovitosti stanovujeme na základě tržních cen. Peníze vyplácíme co nejdříve to jde. Jedná se vlastně o bleskový prodej nemovitosti, kdy nemusíte zdlouhavě shánět kupce, protože tím kupcem jsme my. ...více

23.8.2022

Pokud svou hypotéku již několik měsíců splácíte, je to skvělé a gratulujeme! Ne všichni to totiž zvládnout. A co když se přiblíží čas refinancování hypotéky? Napoví následující článek. ...více

27.6.2017

Jak získat hypotéku, když zatím nemovitost hledáte? ...více

11.11.2021

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Refinancování s Českou spořitelnou
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 22 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let