Nebankovní hypotéka

Výše hypotéky: 100 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 let

Hypotéka společnosti Cash Broker patří mezi tzv. nebankovní hypotéky, nabízí se s nižšími hodnotami LTV a relativně vysokým úrokem.

Výše hypotéky100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost1 - 30 let
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Cash Broker je nebankovní společnost, která je na trhu hypoték celkem jedinečná. Nabízí totiž nebankovní hypotéky až do 5 m il. Kč a bez registru. Setkáte se s individuálním přístupem, díky kterému získáte hypotéku podle Vašich možností. Cash Broker působí po celé České republice, takže je velmi dobře dostupný. Pokud Vaši žádost o hypotéku banka zamítla, pak je Nebankovní hypotéka pro Vás nejvhodnější volbou.

Výhody Nebankovní hypotéky

Výhodu Nebankovní hypotéky je, že jako žadatel můžete mít záznam v registrech dlužníků a není potřeba prokazovat příjem! Velmi zajímavá je i hodnota RPSN, které dosahuje maximálně 6%. Nevýhodou nebankovních hypoték je, že jimi nelze financovat nákup nové nemovitosti, pokud již nějakou nevlastníte.

Hodnota LTV Nebankovní hypotéky

Výraz LTV udává do jaké procentuální hodnoty nemovitosti Vám banka poskytne úvěr. Cash Broker udává maximální LTV 70%, což je ale velmi výjimečné, spíše se lze spolehnout na 50% odhadní ceny nemovitosti. Jako nebankovní hypotéka nenabízí nejvýhodnější podmínky na trhu, zato na ni dosáhnete i tehdy, pokud Vás banka odmítla.

Zajištění Nebankovní hypotéky nemovitostí

Nebankovní hypotéka má přísnější požadavky na zajištění oproti bankovním hypotékám. Jako žadatel o nebankovní hypotéku musíte již nějakou nemovitost vlastnit. Nelze si půjčit na nemovitost, která by měla být předmětem hypotečního úvěru. Pokud ještě nejste majitelem žádné nemovitosti, můžete si ke sjednání Nebankovní hypotéky přizvat další osobu, která může jistit vlastní nemovitostí za Vás. Ke sjednání je potřeba donést aktuální list vlastnictví a aktuální foto nemovitosti. Ta musí být v dobrém technickém stavu a musí být na území ČR.

Úroková sazba Nebankovní hypotéky

Úroková sazba Nebankovní hypotéky nepatří k nejnižším, ale za to hypotéka skýtá jiné výhody. Pevná úroková sazba začíná na 6% p.a. s RPSN 6%. Délku fixace si můžete zvolit v rozmezí 1 - 25 let, což je celkem dobré.

Svoboda s Nebankovní hypotékou

Svobodu Vám Nebankovní hypotéka poskytuje už tím, že je nebankovní. Nemusíte procházet zdlouhavým procesem schválení, nemusíte dokládat zdroj příjmu a nevadí, pokud máte záznam v registrech. To vše je pro banku nemyslitelné. Cash Broker myslí na své klienty a poskytuje možnost vlastního bydlení všem.

Výše úvěru a doba splácení Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéka Vám zajistí úvěr v rozpětí 100 tis. Kč až 5 mil. Kč. Díky tomu, že se jedná o nebankovní úvěr, nemusíte čekat podmínku vedení účtu u dané banky. Svůj bankovní účet si můžete mít, kde jen chcete.

Délka splácení je možná od 1 roku do 30 let. Mimořádné splátky i předčasné splacení jsou samozřejmostí a jsou bez sankčních poplatků. Jako žadatel o hypoteční úvěr musíte být starší 18 let a v době splatnosti Vám nemůže být více než 70 let.

Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky nebankovní hypotéky v naší hypoteční kalkulačce.

Nebankovní hypotéka na cokoliv!

Přesto, že se jedná o nebankovní hypotéku, úvěr patří do kategorie účelových hypotečních úvěrů. To znamená, že vždy musíte doložit, na co jste finance z hypotéky využili. Účely vynaložení prostředků musí být na bydlení. Můžete investovat do koupě nového bydlení, můžete rekonstruovat svůj starší dům či byt nebo si postavit nový podle svého přání.

Možnosti s Cash Broker

Nebankovní společnost Vám pomůže i při refinancování Vaší hypotéky, přeúvěrování nevýhodné zástavy, můžete také konsolidovat své stávající úvěry, takže ulevíte Vašemu měsíčnímu rozpočtu a získáte lepší podmínky. Společnost také poskytuje úvěry na oddlužení nemovitosti či vyplacení exekuce. Nebojte se nebankovní hypotéky, je to jednoduché a s nižšími nároky než u banky.

Srovnání Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéka nabízí zajímavé možnosti pro všechny, i přesto doporučujeme podívat se na porovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám pomůže při srovnání s ostatními hypotékami. Srovnání je přehledné a srozumitelné. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě jen zadejte své požadavky a výsledek Vám ukáže základní přehled o nabídce.

Hypoteční kalkulačka Nebankovní hypotéky

Výpočet hypotéky pomocí hypoteční kalkulačky Vám ukáže, jak by mohla vypadat Vaše budoucí hypotéka. Je to velice jednoduché, protože výpočet za Vás udělá kalkulačka sama. Vy si jen zadáte požadované parametry a po spočítání uvidíte, kolik byste měsíčně platili, jak dlouhou dobu a s jakým úrokem. Pokud byste si výpočtem nevěděli rady, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.

Shrnutí Nebankovní hypotéky:

  • nebankovní hypotéka pro všechny, které odmítla banka
  • úroková sazba a RPSN od 6% p.a.
  • hypotéka bez registru a bez dokládání příjmů
  • úvěr 100 tis. - 5 mil. Kč
  • fixace až na 25 let
  • mimořádné splátky i předčasné splacení zdarma
  • zajištění již vlastněnou nemovitostí
  • LTV až 50 - 70%

Chcete Nebankovní hypotéku?

Využijte bezplatnou nabídku asistence při vyjednávání s nebankovní společností. Naši finanční poradci Vám díky svým zkušenostem vyjednají ještě lepší podmínky, než by Vám společnost nabídla. Nebo můžete využít možnosti schůzky, čímž získáte přehled nad hypotečními podmínkami. Díky tomu pak budete při jednání jistější a budete vědět, čeho chcete dosáhnout. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Jednoduše nám zanechte svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve do 24 hodin. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady a nic za ni neplatíte. Navíc je schůzka nezávazná a nikdo Vás nebude do ničeho nutit. Konzultace Vám určitě poskytne víc informací, než čerpání informací v internetových diskuzích o hypotékách.

Proč právě hypotéka Nebankovní hypotéka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Jak se připravit na splácení hypotéky s celou rodinou tak, abyste jej pak zvládli bez jediného problému? Poradíme Vám v několika snadných krocích, jak na to! ...více

20.7.2017

Uvažujete o hypotéce? Povíme, proč byste si měli zařídit hypotéku na novostavbu spíše než na starší bydlení. ...více

19.6.2017

Česká národní banka zažádala o schválení návrhu dalších omezení hypoték, které by prakticky znemožnily dostat hypotéku většině běžných Čechů. ...více

29.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:ČS Americká hypotéka
Výše hypotéky:150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Refinancování s Českou spořitelnou
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypoúvěr Modré pyramidy
Výše hypotéky:200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:mHypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:1 - 40 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka České spořitelny
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let