Hypotéka bez hranic

Výše hypotéky: 100 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 25 let

Méně známá, ale důvěryhodná banka se silným zahraničním zázemím poskytuje tzv. Hypotéku bez hranic s až 70% LTV a úrokem od 2,9 %, a dokonce ji poskytuje také v eurech.

Výše hypotéky100 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost5 - 25 let
Maximální LTV70%
Úrok od2,9%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Banka Oberbank u nás není tak úplně rozšířená, ale to jen díky tomu, že se postupně snaží rozrůstat tak, aby zůstala nezávislá. Svým klientům se vždy snaží najít ideální řešení jejich potřeb, díky férovým a flexibilním podmínkám. Rozhodnete-li se stát klientem Oberbank, rozhodně se setkáte pouze s transparentním a profesionálním jednáním.

Výhody Hypotéky bez hranic od Oberbank

Hypotéka bez hranic od Oberbank Vám nabídne hypotéku se zajímavými možnostmi. Díky Hypotéce bez hranic si můžete pořídit nemovitost v zahraničí, což je výhodou, kterou poskytuje pouze málo bank. Nemovitost může sloužit k rekreaci nebo dokonce k pronájmu. Ze zakoupení nemovitosti v zahraničí vyplývá, že hypotéka může být čerpána jak v CZK nebo v EUR.

Zajištění Hypotéky bez hranic nemovitostí

Jako většina hypoték i hypotéka od Oberbank musí být zajištěna nemovitostí, díky tomu můžete získat úvěr na tak vysokou částku. Oberbank Vám poskytne úvěr do 70% hodnoty Vaší nemovitosti, což v porovnání s ostatními bankami je trochu nižší, ale ne zas o moc. Na oplátku získáte férové a transparentní podmínky.

Hodnota LTV Hypotéky bez hranic

Hodnota LTV (= loan to value) určije výši úvěru vůči zastávní hodnotě. Hypoteční úvěry se jistí zpravidla nemovitostí a Oberbank požaduje jištění nemovitostí, která je předmětem hypotéky. V průběhu uzavírání smlouvy na hypotéku je třeba zajistit odhadní posudek nemovitosti, na základě kterého Vám banka sdělí dostupnou částku hypotéky. Maximální možné LTV Oberbank poskytuje do 70% hodnoty zástavní nemovitosti.

Výhodná úroková sazba Hypotéky bez hranic

Oberbank Vám dává na výběr ze dvou variant úrokových sazeb, přičemž každá má svá pro a proti. Můžete si vybrat fixní úrokovou sazbu, která zůstává stejná po předem stanovenou dobu nazývané fixace. Fixace úrokové sazby může být stanovena na 1 až 5 let, takže nehledě na aktuální situaci na trhu platíte splátky ve stále stejné výši. Druhou variantou je pohyblivá úroková sazba, která se mění na základě sazeb PRIBOR A EURIBOR. Běžná úroková sazba vychází z 2,9% p.a..

Svoboda s Hypotékou bez hranic

Díky Hypotéce bez hranic nyní můžete překonávat hranice mezinárodního trhu bez potíží. S Oberbank získáte hypotéku snadno a s kompletním servisem, takže už Vám nic nebrání v investování do rekreační nemovitosti třeba v malebné krajině Rakouských Alp.

Výše úvěru a doba splácení Hypotéky bez hranic

Oberbank nabízí jako jedna z mála banka nejnižší možnou hranici pro získání hypotéky. Za skvělých podmínek můžete dosáhnout na pouhých 100 000 Kč. A maximální výše úvěru je zase omezena hodnotou zajištěné nemovitosti nebo limitem 20 mil. Kč.

Hypoteční úvěr je poskytován s maximální splatností 25 let. Máte také možnost zkrátit trvání úvěru složením mimořádných splátek, které jsou bez poplatku nebo úvěr můžete předčasně splatit celý, také bez sankčního poplatku.

Zde v naší hypoteční kalkulačce si můžete pohodlně a během pár minut spočítat, jak by mohla vypadat Vaše měsíční splátka Hypotéky bez hranic.

Hypotéka Oberbank na cokoliv!

Jak už sám název tohto finančního produktu napovídá, Hypotéka bez hranic Vám zbourá pomyslné hranice zahraničního financování. Dnes už není problém investování do nemovitostí v zahraničí. Hypotéka bez hranic totiž umožňuje nákup nemovitosti k bydlení či rekreaci v Rakousku. A i když máte možnost objekt pronajímat, nemovitost musí být v osobním vlastnictví.

Možnosti s Oberbank

Jestliže ale nestojíte o nemovitost ze zeharaničí nebo vlatsní vysněné bydlení už máte, můžete využét i dalších zajímavých finančních služeb Oberbank. Banka totiž poskytuje i běžnou hypotéku na bydlení dokonce i ve zjednodušené variantě, hypotéku na pronájem nebo hypotéku opravdu na cokoliv.

Srovnání Hypotéky bez hranic

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám v jednoduchém přehledu ukáže srovnání hypoték od ostatních bank. Srovnávač hypoték Vám ušetří spoustu času a energie vynaložené na vyhledávání informací a různých hypotékách.

Hypoteční kalkulačka Hypotéky bez hranic

Naše chytrá hypoteční kalkulačka Vám na základě Vámi zadaných parametrů vypočítá a ukáže výsledné hodnoty úvěru. Získáte tak představu o předpokládané výši měsíčních splátek, hodnotě úvěru, hodnotě zajištění a úrokové sazbě. Díky tomu se tak můžete svobodně rozhodnout, jestli je pro Vás tato konkrétní nabídka vyhovující.

Pojištění u Oberbank

Pojištění pro Oberbank zajišťuje její partner Generali pojišťovna. V nabídce je Kapitálové životní pojištění, které ochrání Vás i Vaši rodinu v případě úrazu a jiných neblahých a nečekaných životních situacích.

Shrnutí Hypotéky bez hranic:

 • hypotéka pro financování bydlení v zahraničí
 • možnost koupě rekreačního objektu nebo nemovitosti k pronájmu
 • úvěr v rozpětí 100 tis. až 20 mil. Kč
 • zajištění kupovanou nemovitostí
 • možnost volby typu úrokové sazby
 • LTV 70%, stačí Vám pouze 30% hodnoty nemovitosti z vlastních zdrojů
 • výhodné pojištění od Generali pojišťovny

Chcete Hypotéku bez hranic od Oberbank?

Hypotéka bez hranic od Oberbank nabízí jedinečné možnosti jak si pořídit vlastní chatu v krásných Rakouských Alpách nebo kdekoli jinde v Rakousku. Nemovitost poté můžete dokonce i pronajímat, což nebává standardem. Pokud bysme Vám mohli být jakkoli nápomocni při sjednávání hypotéky, zanechte nám svůj kontakt zde, a my se Vám ozveme. Naši finanční specialisté jsou velmi zkušení a mohou Vám pomoci při vyjednávání s bankou. Mají totiž přehled o všech bankovních produktech na trhu, takže objektivně posoudí danou nabídku. Pomohou Vám s přípravou dokumentů a zajistí nejlepší podmínky v bance. Pokud ale potřebujete jen poradit nebo se ujistit, jestli je konkrétní nabídka pro Vás vhodná, klidně se ozvěte. Schůzka s naším specialistou je nezávazná a je zdarma, nemusíte se obávat, že Vás budeme k něčemu nutit, jsme totiž nezávislí.

Proč právě hypotéka Hypotéka bez hranic:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2022

Odhadce Nemovitostí

Odhadce nemovitostí – nejlepší odhadci nemovitostí jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.

Co je potřeba k odhadu nemovitosti?

Důležité doklady pro odhad ceny nemovitosti

 • výpis z Katastru nemovitostí – list vlastnictví (ne starší než 3 měsíce)
 • kopie snímku katastrální mapy daného území (ne starší než 1rok)
 • doklady omezující vlastnická práva
 • doklady o nabytí vlastnictví
 • prováděcí předpisy pro nakládání s nemovitostí
 • stavby oceňované výnosovým způsobem
Dá se říci, že nejlepší odhadci jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.
 
Pořídí fotky, zeptají se vás na stáří domu, zda zde probíhaly rekonstrukce, stáří odpadů, vytápění a změří si místnosti. Zajímat je nebude váš nábytek. Zbytek práce už odhadce vykoná u sebe doma nebo v kanceláři. Porovná si okolí, společenskou vybavenost, prohlédne si inzeráty, a nakonec určí odhadní cenu.
Za odhad ceny bytu většinou zaplatíte okolo 3 000 Kč, za rodinný dům či chalupu pak přibližně 5 000 Kč. Nejdražší je odhad hodnoty bytového domu nebo firemní budovy, který vyjde cca na 10 000 Kč.
Jak dlouho platí odhad nemovitosti? Obvykle se odhad nemovitosti považuje za aktuální do 3 až 6 měsíců od vyhotovení. Velice záleží na metodě výpočtu, účelu zpracování a typu nemovitostiOdhady pro hypoteční úvěry zpravidla nesmí být starší než 3 měsíce.
Pro hladký průběh prohlídky si dopředu připravte veškerou dokumentaci k nemovitosti. Odhadce si celý objekt změří, prohlédne a nafotí interiér i exteriér stavby. Zajímat se bude o všechny místnosti, tedy i sklepy, půdu či balkony. Samozřejmě nevynechá ani pozemky, které patří k nemovitosti.
Ceny odhadu bytu a domu se liší. A jak už zaznělo výše, některé realitní kanceláře či banky poskytují odhad nemovitosti dokonce zcela zdarma, a to bez ohledu na typ objektu. Obecně bývají odhady bytů levnější, služby odhadce vás mohou vyjít zhruba na 3000 až 4000 Kč. U domů může být cena i o několik tisíc korun vyšší.
Znalecký odhad nemovitosti se ale výrazně liší od tržní ceny. Posuzuje totiž jiné záležitosti než tržní odhad a výsledná cena může být výrazně nižší než cena tržní. Cena za znalecký posudek se liší dle obtížnosti, u bytů se pohybuje od 2 800 do 4 000 Kč, u domů od 5 500 do 7 000 Kč.
Dobrým zdrojem jsou data z Katastru nemovitostí, který obsahuje prodejní ceny z kupních smluv – tedy za kolik se nemovitosti reálně prodaly. Podívejte se na ceny ve vašem blízkém okolí, soustřeďte se hlavně na byty podobné dispozicemi tomu vašemu, a zkuste zprůměrovat ceny,
Naštěstí jsou možnosti, jak tento nepříznivý stav odvrátit:
 1. Znát hodnotu nemovitosti předem. Pokud na nemovitost již existuje bankovní odhad, který není starší 7-mi let, lze jej u některých bank použít.
 2. Máte jinou nemovitost do zástavy.
 3. Půjčka od rodičů/přátel/kolegů.
 4. Spotřebitelský úvěr.
 5. Úvěr ze stavebního spoření.
Odhadce, obecně také odhadce majetku je osoba, která vyhotovuje tržní ocenění určitého druhu vlastnictví. Mezi oceňovaný majetek nejčastěji patří nemovitosti, majetek movitý, nehmotný (např. software) nebo finanční. Odhadce provozuje svou činnost na základě živnostenského oprávnění.
Odhad nemovitosti trvá standardně jeden týden. Pokud přesvědčíte odhadce, aby dorazil na místo a udělal odhad rychleji, tak pak to může být i reálně i tři dny. Je-li odhad dostatečný, jde se dál. Vyjde-li méně, je to komplikace, nemáte-li dostatečnou hotovost.
 
Zájemce o certifikát musí nejprve prokázat nejméně tříletou praxi na pozici odhadce nemovitostí či v příbuzném oboru (realitní činnost). V minulosti byla vyžadována dokonce pětiletá praxe. Velmi často se dobří odhadci “rekrutují” z řad zkušených realitních makléřů. Tříletá praxe je pouze jednou z podmínek.
Odhad je vypočítané nebo jen ze zkušenosti předpovězené více či méně přibližné určení výsledku nebo informace, která je využitelné, i když jsou vstupní data nekompletní, nejistá, nebo zašumělá.
V praxi to trvá přibližně pět dní (odhadce objekt navštíví, zkontroluje a vypracuje odhad). Některé banky dnes nabízí bezplatné zhotovení odhadu i jeho předložení katastru. Některé nabízí navíc zjednodušený online odhad. U toho stačí vyplnit elektronický formulář a dodat aktuální fotografie nemovitosti.
Aby mohl ve sporu o špatně provedené stavbě rodinného domu rozhodnout mezi stavební firmou a majitelem, který si na popraskané podlahy stěžuje, požádá soudního znalce o takzvaný znalecký posudek. V tomto posudku znalec vyjádří své odborné stanovisko a soud na jeho základě rozhodne o tom, kdo má ve sporu pravdu.
Jak dlouho platí znalecký posudekZnalecký posudek a jeho platnost. Obecně je uváděn časový interval šesti měsíců jako doba platnosti vyjádření o ceně nemovitosti v posudku. Vypočtená administrativní cena platí do doby vydání nového oceňovacího předpisu, maximálně však jeden rok.
„Na odhad čekáme v průměru deset dní. Někdy jsou samozřejmě případy, že to může být 12 dní. Vloni jsme měli obvykle odhady do čtyř, pěti dnů hotové.
Víte, jaký je rozdíl mezi znaleckým posudkem nemovitosti a tržní cenou? Je důležité si uvědomit, že každý slouží k jinému účelu a odlišně se taky vypočítávají. Zatímco znalecký posudek vypovídá o tom, kolik se prostavělo a za jakou dobu, odhad tržní ceny vypovídá o reálné hodnotě nemovitosti na trhu.
Tržní ocenění nemovitosti Vychází z porovnání s dalšími podobnými nemovitostmi v dané lokalitě, za jakou částku je možné je na současném realitním trhu prodat. Důležitými faktory jsou stav, rozloha, umístění a dopravní dostupnost nemovitosti.
Obvyklou cenou se pro účely tohoto zákona rozumí cena, která by byla dosažena při prodejích stejného, popřípadě obdobného majetku nebo při poskytování stejné nebo obdobné služby v obvyklém obchodním styku v tuzemsku ke dni ocenění.
 
Tržní cena – tržní neboli prodejní cena je ta, na které se prodávající dohodne s kupujícím. Kupující zaplatí vyšší cenu, než je na trhu běžné, jen pokud je ochoten zaplatit cenu zvláštní obliby. Musí mít osobní důvod, kvůli kterému chce koupit právě vaši nemovitost.
 
 
Při oceňování nemovitosti může odhadce použít různé metody. Nejčastější je takzvaná porovnávací metoda, kdy odhadce vypočítanou cenu nemovitosti porovnává s cenami podobných objektů, které se nacházejí ve stejné lokalitě. Další možností je pak výnosová metoda, která se používá hlavně u budoucích pronájmů.

Refinancování hypoték mimo fixace - Refinancování hypoték mimo výročí fixace dříve či později zdraží ...více

30.6.2021

Jaký krok nesmíte vynechat při hypotéce? Na tuto otázku by měli znát odpověď všichni, kdo hypotéku zvažují nebo jsou zrovna v procesu jejího výběru. A odpověď Vám prozradí náš článek! ...více

24.8.2017

Výkup bytů za hotové – Rychlý výkup bytů po celé ČR. Odkoupíme váš byt. Kdekoliv v ČR. V jakémkoli stavu. Úspěšně řešíme i složité případy, jako je výkup a prodej bytů zatížených břemenem, dluhy, exekucí nebo zástavou. Výkup bytů v osobním i družstevním. U nás si řeknete, kdy potřebujete peníze za prodej a ty od nás dostanete. Bez výjimek! ...více

20.8.2022

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Českou spořitelnou
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let