Hypotéka bez hranic

Výše hypotéky: 100 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 25 let

Méně známá, ale důvěryhodná banka se silným zahraničním zázemím poskytuje tzv. Hypotéku bez hranic s až 70% LTV a úrokem od 2,9 %, a dokonce ji poskytuje také v eurech.

Výše hypotéky100 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost5 - 25 let
Maximální LTV70%
Úrok od2,9%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Banka Oberbank u nás není tak úplně rozšířená, ale to jen díky tomu, že se postupně snaží rozrůstat tak, aby zůstala nezávislá. Svým klientům se vždy snaží najít ideální řešení jejich potřeb, díky férovým a flexibilním podmínkám. Rozhodnete-li se stát klientem Oberbank, rozhodně se setkáte pouze s transparentním a profesionálním jednáním.

Výhody Hypotéky bez hranic od Oberbank

Hypotéka bez hranic od Oberbank Vám nabídne hypotéku se zajímavými možnostmi. Díky Hypotéce bez hranic si můžete pořídit nemovitost v zahraničí, což je výhodou, kterou poskytuje pouze málo bank. Nemovitost může sloužit k rekreaci nebo dokonce k pronájmu. Ze zakoupení nemovitosti v zahraničí vyplývá, že hypotéka může být čerpána jak v CZK nebo v EUR.

Zajištění Hypotéky bez hranic nemovitostí

Jako většina hypoték i hypotéka od Oberbank musí být zajištěna nemovitostí, díky tomu můžete získat úvěr na tak vysokou částku. Oberbank Vám poskytne úvěr do 70% hodnoty Vaší nemovitosti, což v porovnání s ostatními bankami je trochu nižší, ale ne zas o moc. Na oplátku získáte férové a transparentní podmínky.

Hodnota LTV Hypotéky bez hranic

Hodnota LTV (= loan to value) určije výši úvěru vůči zastávní hodnotě. Hypoteční úvěry se jistí zpravidla nemovitostí a Oberbank požaduje jištění nemovitostí, která je předmětem hypotéky. V průběhu uzavírání smlouvy na hypotéku je třeba zajistit odhadní posudek nemovitosti, na základě kterého Vám banka sdělí dostupnou částku hypotéky. Maximální možné LTV Oberbank poskytuje do 70% hodnoty zástavní nemovitosti.

Výhodná úroková sazba Hypotéky bez hranic

Oberbank Vám dává na výběr ze dvou variant úrokových sazeb, přičemž každá má svá pro a proti. Můžete si vybrat fixní úrokovou sazbu, která zůstává stejná po předem stanovenou dobu nazývané fixace. Fixace úrokové sazby může být stanovena na 1 až 5 let, takže nehledě na aktuální situaci na trhu platíte splátky ve stále stejné výši. Druhou variantou je pohyblivá úroková sazba, která se mění na základě sazeb PRIBOR A EURIBOR. Běžná úroková sazba vychází z 2,9% p.a..

Svoboda s Hypotékou bez hranic

Díky Hypotéce bez hranic nyní můžete překonávat hranice mezinárodního trhu bez potíží. S Oberbank získáte hypotéku snadno a s kompletním servisem, takže už Vám nic nebrání v investování do rekreační nemovitosti třeba v malebné krajině Rakouských Alp.

Výše úvěru a doba splácení Hypotéky bez hranic

Oberbank nabízí jako jedna z mála banka nejnižší možnou hranici pro získání hypotéky. Za skvělých podmínek můžete dosáhnout na pouhých 100 000 Kč. A maximální výše úvěru je zase omezena hodnotou zajištěné nemovitosti nebo limitem 20 mil. Kč.

Hypoteční úvěr je poskytován s maximální splatností 25 let. Máte také možnost zkrátit trvání úvěru složením mimořádných splátek, které jsou bez poplatku nebo úvěr můžete předčasně splatit celý, také bez sankčního poplatku.

Zde v naší hypoteční kalkulačce si můžete pohodlně a během pár minut spočítat, jak by mohla vypadat Vaše měsíční splátka Hypotéky bez hranic.

Hypotéka Oberbank na cokoliv!

Jak už sám název tohto finančního produktu napovídá, Hypotéka bez hranic Vám zbourá pomyslné hranice zahraničního financování. Dnes už není problém investování do nemovitostí v zahraničí. Hypotéka bez hranic totiž umožňuje nákup nemovitosti k bydlení či rekreaci v Rakousku. A i když máte možnost objekt pronajímat, nemovitost musí být v osobním vlastnictví.

Možnosti s Oberbank

Jestliže ale nestojíte o nemovitost ze zeharaničí nebo vlatsní vysněné bydlení už máte, můžete využét i dalších zajímavých finančních služeb Oberbank. Banka totiž poskytuje i běžnou hypotéku na bydlení dokonce i ve zjednodušené variantě, hypotéku na pronájem nebo hypotéku opravdu na cokoliv.

Srovnání Hypotéky bez hranic

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám v jednoduchém přehledu ukáže srovnání hypoték od ostatních bank. Srovnávač hypoték Vám ušetří spoustu času a energie vynaložené na vyhledávání informací a různých hypotékách.

Hypoteční kalkulačka Hypotéky bez hranic

Naše chytrá hypoteční kalkulačka Vám na základě Vámi zadaných parametrů vypočítá a ukáže výsledné hodnoty úvěru. Získáte tak představu o předpokládané výši měsíčních splátek, hodnotě úvěru, hodnotě zajištění a úrokové sazbě. Díky tomu se tak můžete svobodně rozhodnout, jestli je pro Vás tato konkrétní nabídka vyhovující.

Pojištění u Oberbank

Pojištění pro Oberbank zajišťuje její partner Generali pojišťovna. V nabídce je Kapitálové životní pojištění, které ochrání Vás i Vaši rodinu v případě úrazu a jiných neblahých a nečekaných životních situacích.

Shrnutí Hypotéky bez hranic:

  • hypotéka pro financování bydlení v zahraničí
  • možnost koupě rekreačního objektu nebo nemovitosti k pronájmu
  • úvěr v rozpětí 100 tis. až 20 mil. Kč
  • zajištění kupovanou nemovitostí
  • možnost volby typu úrokové sazby
  • LTV 70%, stačí Vám pouze 30% hodnoty nemovitosti z vlastních zdrojů
  • výhodné pojištění od Generali pojišťovny

Chcete Hypotéku bez hranic od Oberbank?

Hypotéka bez hranic od Oberbank nabízí jedinečné možnosti jak si pořídit vlastní chatu v krásných Rakouských Alpách nebo kdekoli jinde v Rakousku. Nemovitost poté můžete dokonce i pronajímat, což nebává standardem. Pokud bysme Vám mohli být jakkoli nápomocni při sjednávání hypotéky, zanechte nám svůj kontakt zde, a my se Vám ozveme. Naši finanční specialisté jsou velmi zkušení a mohou Vám pomoci při vyjednávání s bankou. Mají totiž přehled o všech bankovních produktech na trhu, takže objektivně posoudí danou nabídku. Pomohou Vám s přípravou dokumentů a zajistí nejlepší podmínky v bance. Pokud ale potřebujete jen poradit nebo se ujistit, jestli je konkrétní nabídka pro Vás vhodná, klidně se ozvěte. Schůzka s naším specialistou je nezávazná a je zdarma, nemusíte se obávat, že Vás budeme k něčemu nutit, jsme totiž nezávislí.

Proč právě hypotéka Hypotéka bez hranic:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Hypoteční poradce, někdy také nazývaný hypoteční makléř, je odborníkem ve svém oboru, nicméně i přesto se často spolupráci s ním mnoho lidí brání. Proč byste ale měli říct ano? ...více

28.6.2017

Rádi byste si vzali na své vysněné bydlení hypoteční úvěr za výhodných podmínek hypotéky? Jistě to nebude problém, ovšem bez vlastních úspor to nepůjde. ...více

7.8.2017

A je to tady - čeká Vás konečně vytoužená hypotéka, protože jste našli to správné bydlení pro svou rodinu a nebo správnou nemovitost pro svou investici. Pak jednoznačně prvním krokem, který musíte udělat, je srovnání hypoték díky hypoteční kalkulačce online! Ale jak na to? ...více

31.8.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Českou spořitelnou
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let