Era refinancování

Výše hypotéky: 200 000 - 10 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 40 let

Společnost Era, která spadá pod bankovní instituci ČSOB poskytuje hypotéky, stejně jako jejich refinancování, a to s úrokem od 1,99 %.

Výše hypotéky200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost5 - 40 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Společnost Era spadající pod obchodní značku Československé obchodní banky, která má u nás v České republice dlouholetou tradici a k tomu patří k nejoblíbenějším bankám na trhu, se zaměřuje na jednoduché elektronické služby pro každého. Díky ČSOB a její spolupráci s mnoha dalšími institucemi, může Era Poštovní spořitelna nabídnout svým klientům stejně kvalitní služby a za stejně výhodných podmínek.

Výhody Era refinancování hypotéky

Jestliže již jste zákazníkem Ery, jistě oceníte odměnu za sjednání refinancování u Ery. Odměna Vám je připsána na Váš účet ve Světě odměn, a to ve výši 600 věrnostních bodů. A pokud ještě s Erou nemáte žádné zkušenosti, body do věrnostního programu dostanete i Vy jako noví zákazníci. Za získané nebo ušetřené body můžete získat spoustu odměn a benefitů, které se Vám budou hodit. Při refinancování také můžete získat garanci úrokové sazby 2,09% p.a. při zvolené fixaci na 3 nebo 5 let. Dále máte možnost získat hypoteční úvěr již od 200 000 Kč a s vysokým LTV až 90%.

Jištění Era refinancování hypotéky

Při refinancování s Erou můžete ručit jakoukoliv vhodnou nemovitostí, jejíž vlastníkem je žadatel o úvěr. Banka pro Vás má připravenou zjednodušenou verzi refinancování, při které Vám díky vzdálenému přístupu může pomoci s vyřizováním výpisu z katastru nemovitostí, který máte zdarma stejně jako expresní ocenění bytu. Sazbu LTV nabízí banka v nejvyšší možné hodnotě, a to až 90% hodnoty nemovitosti.

Garance úrokové sazby při refinancování s Erou

První garanci úrokové sazby na 30 dní získáte na první vypočtenou hodnotu, takže v případě, že by se po dobu sjednávání refinancování změnily podmínky na ekonomickém trhu, Vaše sazba zůstává stejná. Další garance úrokové sazby Vám zajistí již konkrétní výši sazby 2,09% p.a. za podmínek - při fixaci na 3 nebo 5 let, s LTV do 80%, nutné sjednané pojištění u ČSOB na nemovitost, využívání finančních služeb banky.

Možnosti s Era refinancováním hypotéky

Skvělou možností u Era refinancování hypotéky je dodatečné navýšení úvěru až o 20%. Tuto částku navíc můžete využít třeba na vybavení domácnosti, drobné rekonstrukce nebo podobné účely k bydlení. Mezi další skvělé možnosti patří také délka čerpání úvěru. Částku úvěru můžete využívat podle potřeby postupně nebo jednorázově. Další užitečnou možností je, že máte své finanční prostředky na bankovním účtu do 2 dnů.

Účet pro splácení zdarma

Pro získání akční garance úrokové sazby ve výši 2,09%, budete muset splňovat určité požadavky Ery. Mezi tyto požadavky patří vlastnictví osobního účtu a aktivní využívání finančních služeb. Vedení a využívání účtu je zdarma.

Doba splácení Era refinancování hypotéky

Splátky při refinancování hypotéky si můžete rozložit až na 40 let, což je v porovnání s jinými bankami velmi dlouhá doba. Refinancování hypotéky Vám mimo jiné výhody, může také přinést snížení měsíční splátky, což si můžete spočítat v naší hypoteční kalkulačce. Výpočet refinancování hypotéky Vám ukáže, jak by Váš budoucí úvěr mohl vypadat a Vy si můžete posoudit, jestli je takové nastavení úvěru pro Vás vhodné.

Fixační doba Era refinancování hypotéky

Jestliže se zajímáte o refinancování hypotéky, jistě víte, že fixace je velmi důležitým parametrem. Era to ví také, a proto Vám nabízí garanci úrokové sazby na 30 dní od prvního výpočtu. Ve srovnání hypoték a jejich úrokových sazeb nemá Era nejnižší sazby, ale za to Vám poskytne jiné nadstandardní služby, které nikde jinde nenajdete. A pokud si při refinancování zvolíte fixaci na 3 nebo 5 let, s hodnotou LTV 80%, budete mít sjednané pojištění na zastavenou nemovitost a k tomu budete využívat finančních služeb ČSOB, pak můžete získat garanci 2,09% p.a. !

Refinancování hypotéky u Ery

Era si pro Vás připravila zjednodušené refinancování hypoték od jiných bank, se kterým Vám ještě co nejvíce pomůže. Vyřídí za Vás výpis z katastru, protože disponuje dálkovým přístupem ke katastru nemovitostí. Dále vyřídí odhad nemovitosti, který máte při refinancování zdarma. A nakonec i pojištění, které Vám pomůže k lepším podmínkám refinancování. Sjednání úvěru je navíc také bezplatné, což činí nabídku refinancování s Erou velmi výhodnou.

Srovnání Era refinancování hypotéky

Díky naší nezávislé hypoteční kalkulačce si můžete porovnat Era refinancování hypotéky s nabídkami refinancování od ostatních bank. Zjistíte tak, jestli je pro Vás refinancování s Erou výhodné nebo třeba naleznete lepší finanční řešení. Srovnání refinancování hypoték je přehledné a porovnává nejdůležitější parametry.

Hypoteční kalkulačka pro výpočet Era refinancování

Než se rozhodnete pro refinancování Vaší stávající hypotéky, vždy je rozumné si nejdříve zjistit, jaké jsou momentálně nabídky refinancování. Zkuste si vypočítat co nejpřesněji, jak by se po refinancování změnily Vaše splátky a podmínky úvěru. Použijte naší hypoteční kalkulačku a hned víte předběžné parametry úvěru. Zjistíte například výši splátek, jak dlouho byste spláceli, kolik můžete získat a další parametry, jako je například úrok nebo LTV.

Pojištění u Ery

Era je také odborníkem na pojištění. Nabízí zákonné nebo havarijní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácnosti či nemovitosti nebo pojištění schopnosti splácet. Navíc při sjednání pojištění můžete získat výhodnější podmínky pro svůj úvěr. Nyní Era ke sjednání pojištění nabízí také e-knihu zdarma nebo slevy v oblíbených internetových obchodech.

Shrnutí Era refinancování hypotéky:

  • zázemí silního partnera české banky ČSOB
  • garance úrokové sazby 2,09% při fixaci na 3 nebo 5 let
  • zdarma vyřízení úvěru, odhad nemovitosti i výpis z katastru
  • LTV až do výše 90% hodnoty nemovitosti
  • výpomoc se zastavenou nemovitostí
  • možnost pojištění nemovitosti, schopnosti splácet, apod.
  • věrnostní body do Světa odměn

Chcete refinancování hypotéky u Ery?

Refinancování s Erou nabízí zajímavé podmínky, které byste měli v každém případě zvážit. Můžeme Vám s tím pomoci! Naši odborní poradci Vám pomohou při vyjdnávání s bankou nebo jen poskytnou nezávaznou konzultaci. Nebojte se zeptat na všechno, co Vás zajímá nebo na to, co nevíte. Naši konzultanti jsou profesionálové a vše ohledně hypotéky Vám ochotně vysvětlí. Zanechte nám svůj kontakt zde a my se Vám v co nejkratší době ozveme a rezervujeme Vám termín schůzky. Naši poradci působí po celé České republice, takže se nemusíte obávat, že byste kvůli schůzce museli cestovat.

 

Proč právě hypotéka Era refinancování:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Česká národní banka zažádala o schválení návrhu dalších omezení hypoték, které by prakticky znemožnily dostat hypotéku většině běžných Čechů. ...více

29.7.2017

Banky zpravidla schvalují hypotéky jen těm žadatelům o hypotéku, kteří mají dostatečné příjmy a hlavně jsou schopní je doložit. Bez doložení příjmů nemáte v bance s hypotékou šanci, ale je tu ještě jedno řešení. ...více

27.7.2017

Není to hezké, ale bohužel život tomu chce někdy tak, že přijde neočekávaná a nepříjemná dlouhodobá nemoc, která Vás indisponuje na několik měsíců, což Vám zamezit v pravidelném příjmu a Vy se můžete dostat do problémů se splácením hypotéky. ...více

14.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka České spořitelny
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Hypotéka Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČS Americká hypotéka
Výše hypotéky:150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let