Era refinancování

Výše hypotéky: 200 000 - 10 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 40 let

Společnost Era, která spadá pod bankovní instituci ČSOB poskytuje hypotéky, stejně jako jejich refinancování, a to s úrokem od 1,99 %.

Výše hypotéky200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost5 - 40 let
Maximální LTV90%
Úrok od1,99%
Fixace1 - 15 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek 3900
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Společnost Era spadající pod obchodní značku Československé obchodní banky, která má u nás v České republice dlouholetou tradici a k tomu patří k nejoblíbenějším bankám na trhu, se zaměřuje na jednoduché elektronické služby pro každého. Díky ČSOB a její spolupráci s mnoha dalšími institucemi, může Era Poštovní spořitelna nabídnout svým klientům stejně kvalitní služby a za stejně výhodných podmínek.

Výhody Era refinancování hypotéky

Jestliže již jste zákazníkem Ery, jistě oceníte odměnu za sjednání refinancování u Ery. Odměna Vám je připsána na Váš účet ve Světě odměn, a to ve výši 600 věrnostních bodů. A pokud ještě s Erou nemáte žádné zkušenosti, body do věrnostního programu dostanete i Vy jako noví zákazníci. Za získané nebo ušetřené body můžete získat spoustu odměn a benefitů, které se Vám budou hodit. Při refinancování také můžete získat garanci úrokové sazby 2,09% p.a. při zvolené fixaci na 3 nebo 5 let. Dále máte možnost získat hypoteční úvěr již od 200 000 Kč a s vysokým LTV až 90%.

Jištění Era refinancování hypotéky

Při refinancování s Erou můžete ručit jakoukoliv vhodnou nemovitostí, jejíž vlastníkem je žadatel o úvěr. Banka pro Vás má připravenou zjednodušenou verzi refinancování, při které Vám díky vzdálenému přístupu může pomoci s vyřizováním výpisu z katastru nemovitostí, který máte zdarma stejně jako expresní ocenění bytu. Sazbu LTV nabízí banka v nejvyšší možné hodnotě, a to až 90% hodnoty nemovitosti.

Garance úrokové sazby při refinancování s Erou

První garanci úrokové sazby na 30 dní získáte na první vypočtenou hodnotu, takže v případě, že by se po dobu sjednávání refinancování změnily podmínky na ekonomickém trhu, Vaše sazba zůstává stejná. Další garance úrokové sazby Vám zajistí již konkrétní výši sazby 2,09% p.a. za podmínek - při fixaci na 3 nebo 5 let, s LTV do 80%, nutné sjednané pojištění u ČSOB na nemovitost, využívání finančních služeb banky.

Možnosti s Era refinancováním hypotéky

Skvělou možností u Era refinancování hypotéky je dodatečné navýšení úvěru až o 20%. Tuto částku navíc můžete využít třeba na vybavení domácnosti, drobné rekonstrukce nebo podobné účely k bydlení. Mezi další skvělé možnosti patří také délka čerpání úvěru. Částku úvěru můžete využívat podle potřeby postupně nebo jednorázově. Další užitečnou možností je, že máte své finanční prostředky na bankovním účtu do 2 dnů.

Účet pro splácení zdarma

Pro získání akční garance úrokové sazby ve výši 2,09%, budete muset splňovat určité požadavky Ery. Mezi tyto požadavky patří vlastnictví osobního účtu a aktivní využívání finančních služeb. Vedení a využívání účtu je zdarma.

Doba splácení Era refinancování hypotéky

Splátky při refinancování hypotéky si můžete rozložit až na 40 let, což je v porovnání s jinými bankami velmi dlouhá doba. Refinancování hypotéky Vám mimo jiné výhody, může také přinést snížení měsíční splátky, což si můžete spočítat v naší hypoteční kalkulačce. Výpočet refinancování hypotéky Vám ukáže, jak by Váš budoucí úvěr mohl vypadat a Vy si můžete posoudit, jestli je takové nastavení úvěru pro Vás vhodné.

Fixační doba Era refinancování hypotéky

Jestliže se zajímáte o refinancování hypotéky, jistě víte, že fixace je velmi důležitým parametrem. Era to ví také, a proto Vám nabízí garanci úrokové sazby na 30 dní od prvního výpočtu. Ve srovnání hypoték a jejich úrokových sazeb nemá Era nejnižší sazby, ale za to Vám poskytne jiné nadstandardní služby, které nikde jinde nenajdete. A pokud si při refinancování zvolíte fixaci na 3 nebo 5 let, s hodnotou LTV 80%, budete mít sjednané pojištění na zastavenou nemovitost a k tomu budete využívat finančních služeb ČSOB, pak můžete získat garanci 2,09% p.a. !

Refinancování hypotéky u Ery

Era si pro Vás připravila zjednodušené refinancování hypoték od jiných bank, se kterým Vám ještě co nejvíce pomůže. Vyřídí za Vás výpis z katastru, protože disponuje dálkovým přístupem ke katastru nemovitostí. Dále vyřídí odhad nemovitosti, který máte při refinancování zdarma. A nakonec i pojištění, které Vám pomůže k lepším podmínkám refinancování. Sjednání úvěru je navíc také bezplatné, což činí nabídku refinancování s Erou velmi výhodnou.

Srovnání Era refinancování hypotéky

Díky naší nezávislé hypoteční kalkulačce si můžete porovnat Era refinancování hypotéky s nabídkami refinancování od ostatních bank. Zjistíte tak, jestli je pro Vás refinancování s Erou výhodné nebo třeba naleznete lepší finanční řešení. Srovnání refinancování hypoték je přehledné a porovnává nejdůležitější parametry.

Hypoteční kalkulačka pro výpočet Era refinancování

Než se rozhodnete pro refinancování Vaší stávající hypotéky, vždy je rozumné si nejdříve zjistit, jaké jsou momentálně nabídky refinancování. Zkuste si vypočítat co nejpřesněji, jak by se po refinancování změnily Vaše splátky a podmínky úvěru. Použijte naší hypoteční kalkulačku a hned víte předběžné parametry úvěru. Zjistíte například výši splátek, jak dlouho byste spláceli, kolik můžete získat a další parametry, jako je například úrok nebo LTV.

Pojištění u Ery

Era je také odborníkem na pojištění. Nabízí zákonné nebo havarijní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácnosti či nemovitosti nebo pojištění schopnosti splácet. Navíc při sjednání pojištění můžete získat výhodnější podmínky pro svůj úvěr. Nyní Era ke sjednání pojištění nabízí také e-knihu zdarma nebo slevy v oblíbených internetových obchodech.

Shrnutí Era refinancování hypotéky:

  • zázemí silního partnera české banky ČSOB
  • garance úrokové sazby 2,09% při fixaci na 3 nebo 5 let
  • zdarma vyřízení úvěru, odhad nemovitosti i výpis z katastru
  • LTV až do výše 90% hodnoty nemovitosti
  • výpomoc se zastavenou nemovitostí
  • možnost pojištění nemovitosti, schopnosti splácet, apod.
  • věrnostní body do Světa odměn

Chcete refinancování hypotéky u Ery?

Refinancování s Erou nabízí zajímavé podmínky, které byste měli v každém případě zvážit. Můžeme Vám s tím pomoci! Naši odborní poradci Vám pomohou při vyjdnávání s bankou nebo jen poskytnou nezávaznou konzultaci. Nebojte se zeptat na všechno, co Vás zajímá nebo na to, co nevíte. Naši konzultanti jsou profesionálové a vše ohledně hypotéky Vám ochotně vysvětlí. Zanechte nám svůj kontakt zde a my se Vám v co nejkratší době ozveme a rezervujeme Vám termín schůzky. Naši poradci působí po celé České republice, takže se nemusíte obávat, že byste kvůli schůzce museli cestovat.

 

Proč právě hypotéka Era refinancování:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Už máte spočítáno, jak by asi vypadal Váš měsíční rozpočet při splácení hypotéky? ...více

13.6.2017

Hypotéka je veliký závazek a proto banka při posuzování Vaší žádosti o hypotéku bude posuzovat míru Vašeho zadlužení. ...více

14.6.2017

Hypoteční poradce, někdy také nazývaný hypoteční makléř, je odborníkem ve svém oboru, nicméně i přesto se často spolupráci s ním mnoho lidí brání. Proč byste ale měli říct ano? ...více

28.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 22 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Era refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let