Fio americká hypotéka

Výše hypotéky: 300 000 - 7 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 20 let

Fio americká hypotéka nabízí až 7 000 000 Kč na dobu 5 až 20 let, a to s úrokem od 4,99 %.

Výše hypotéky300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost5 - 20 let
Maximální LTV75%
Úrok od4,99%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

FIO banka je velmi moderní a dynamickou bankou a mezi lidmi i společnostmi se těší veliké oblibě. Není divu, banka každým rokem získává cenu za své finanční služby či produkty. V roce 2015 se například stala Nejvstřícnější bankou roku a v roce 2017 vyhrála v soutěži Zlatá koruna a získala hned řadu ocenění.

Americká hypotéka od FIO banky je skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí konečně splnit svá přání. Navíc FIO banka je jedinečná v tom, že nabízí všechny své finanční služby bez poplatků.

Výhodná Americká hypotéka od FIO banky

Banka nabízí ke své FIO americké hypotéce velmi hezký úrok a navíc poskytuje slevy na úrokové sazby. Slevu můžete získat za určitých podmínek právě k americké hypotéce na cokoliv. Díky tomu se dostanete na velmi nízkou výši úrokové sazby, která je již tak výhodná a začíná na 4,99 %. Výhodou americké hypotéky od FIO banky je, že je standardně poskytovaná bez poplatků. A nejen tato hypotéka od FIO banky, ale celkově banka zastává strategii nulových poplatků pro všechny své běžné finanční služby!

Vysoké LTV Americké hypotéky od FIO banky

Finanční výraz LTV znamená poměr odhadní ceny zastavované nemovitosti versus výše hypotéky. FIO banka je nejen oblíbená, ale také výhodná, protože nabízí nejvyšší částku amerického hypotéčního úvěru až v hodnotě 75 % zástavní ceny nemovitosti. Na finančním trhu amerických hypoték najdet obvykle jen max. 70 % LTV, takže FIO je v tomto ohledu bezkonkurenční.

Zajištění Americké hypotéky nemovitostí

Jistit Americkou hypotéku od FIO banky můžete nějakou nemovitostí ve Vašem vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby, která se účastní jako spoludlužník. Vhodná nemovitost k ručení může být například rodinný dům či byt, rekreační objekt, stavební pozemek a jiné. FIO umožňuje jako asi jediná na trhu možnost jištění nebytovou nemovitostí! Odhad nemovitosti provádí většinou smluvní odhadce banky, kterému vy jako žadatel o úvěr zašlete žádost. Jakmile budete mít posudek hotový, brzy se dozvíte konečnou výši hypotéky, do té doby však můžete využít naší online hypoteční kalkulačku, abyste získali představu.

Nízká úroková sazba Americké hypotéky FIO banky

Hypotéka od FIO nabízí možnost jak si snížit úrokovou sazbu až na 0 % a tím i měsíční splátky! Stačí, abyste měli našetřeno alespoň 50 000 Kč a ty vložili na Hypospořící konto, které nyní banka poskytuje zcela zdarma! Máte tak šanci získat americkou hypotéku, kterou nepřeplatíte ani o korunu! Záleží pouze na Vás, jestli budete splácet pouhou jistinu nebo třeba jistinu s částečným či celým úrokem. Úspory pak máte libovolně k dispozici a můžete si je kdykoliv vybrat a naložit s nimi podle sebe.

Svoboda s Americkou hypotékou od FIO banky

Díky strategii nulových poplatků si můžete svojí ammerickou hypotéku od FIO banky libivolně přizpůsobovat svým aktuálním finančním možnostem. Můžete využít možnosti mimořádných splátek zdarma, které se mohou opakovat, nebo třeba splatit celou hypotéku najednou bez sankčních poplatků. Ve srovnávači hypoték zjistíte, že takto vstřícná je ke svým klientům jedině FIO.

Doba splácení Americké hypotéky FIO banky

Délku splácení je možné nastavit na období 5 - 20 let. Pokud byste rádi znali přesnější dobu splácení, pomůže Vám k tomu hypoteční kalkulačka, která ukáže všechny hodnoty úvěru. Splátky pak probíhají každý měsíc a jsou inkasovány z Vašeho bankovního účtu vedeného u FIO banky. Pokud ještě nemáte bankovní účet u FIO, nemusíte se obávat komplikací. Zřízené účtu je velmi jednoduché a rychlé a navíc je správa účtu, jak jinak, než zdrama.

Fixační doba Americké hypotéky FIO banky

Fixace je období, po které máte fixně stanovenou úrokovou sazbu. Zpravidla se fixace stanovuje v řádech roků či let. V případě FIO banky si můžete úrokovou sazbu zafixovat na 1, 2, 3, 4, a 5 let, a to i pro americkou hypotéku, které tuto volbu obvykle mívají osekanou na minimum. Pokaždé, když skončí fixační období, stanovuje se nová úroková sazba dle aktuální situace na trhu a zároveň máte možnost si znovu dohodnout podmínky Vaší americké hypotéky, jako je například délka fixace nebo celková doba splácení hypotéky. Než však učiníte toto důležité finanční rozhodnutí, doporučujeme provést výpočet hypotéky či porovnání v naší hypoteční kalkulačce.

Americká hypotéka FIO banky na cokoliv!

Americkou hypotéku od FIO banky můžete využít za financování čehokoliv, na co si vzpomenete. Ben nutnosti dokládání účtenek nebo prokazování účelu. Odpadává Vám tak starost se shromažďováním účtů a faktur a pak někdy až otravné dokládání. Díky Americké hypotéce se otmu vyhnete a navíc si můžete pořídit, po čem zrovna teď toužíte. Pořiďte si nové auto, motorku, loď, televizi, domácí kino, začněte cestovat nebo se vzdělávat anebo rozjeďte podnikání. Americká hypotéka je tu od toho, aby splnila Vaše sny!

Refinancování hypotéky

FIO banka nabízí také možnost refinancování úvěrů s podobným či různým účelem. Jestliže máte již úvěr či hypotéku od jiné bankovní instituce, FIO banka Vám poskytne možnost vyplatit stávající závazek a získat tak výhodnější finanční řešení. Úvěr však musí mít shodnou účelovost. Jestliže se účelovost neshoduje, můžete využít právě tuto Americkou hypotéku na pokrytí nevýhodných závazků.

Srovnání Americké hypotéky FIO banky

Pokud uvažujete o investici do nové movité věci, měli byste si nejdříve zmapovat nabídku amerických hypotečních úvěrů na českém trhu. Nemusíte proto obíhat jednotlivé bankovní pobočky, ale stačí využít online hypotečních srovnávačů. Získáte tak přehled o tom, jaké banky nabízejí americké hypotéky a za jakých podmínek, a můžete tak zjistit, které Vám budou nejvíce vyhovovat a pokryjí nejlépe Vaše potřeby. Stačí kliknout na následující odkaz na nezávislou hypoteční kalkulačku.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky od FIO banky

Amerických hypotečních úvěrů je na trhu plno a většina z nás se v nich jen stěží orientuje. Proto je tu pro Vás Hypoking, který Vám pomůže zjistit, jaká americká hypotéka pro Vás bude ta pravá. Jak bylo již výše popsáno, naše hypoteční kalkulačka Vám ukáže srovnání všech hypotečních úvěrů od různých bankovních institucí v přehledném výpisu. Uvidíte také detailní parametry hypoték, jako je například délka splácení, výše jednotlivých splátek, období fixace a další zásadní kritéria.

Pojištění Americké hypotéky FIO banky

Narozdíl od jiných bank, FIO banka nepožaduje povinné připojištění schopnosti splácet, ale nechává tuto volbu na Vás. Je si však vědoma důležitosti pojištění, a tak své klienty motivuje k připojištění slevou na úrokovou sazbu ve výši 0,2 %, což jistě není k zahození. Pojištění se hodí například v případě ztráty zaměstnání, při platební neschopnosti, ale i v závažnějších životních situacích, jako je případ smrti či invalidity. S pojištěním úvěru se tak nemusíte bát, že třeba nastydnete a kvůli hypotéce budete muset i přesto chodit do práce.

Shrnutí Americké hypotéky FIO banky:

  • hypotéka od vstřícného bankovního partnera
  • využití na cokoliv bez dokládání účtů
  • skvělá úroková sazba od 4,99 % ročně
  • standardní finanční služby zdarma
  • možnost snížení úrokové sazby až na 0 % díky úsporám
  • maximální LTV 75 %, resp. 70%
  • výhodná hypotéka se slevami na úrokovou sazbu
  • možnost zajištění nebytovou nemovitostí

Chcete Americkou hypotéku od FIO banky?

Pokud Vás FIO banka zaujala svým přístupem k finančním řešením a uvažujete stát se jejím novým klientem, můžeme Vám pomoci při jednání s bankou nebo jen poradíme, jak získat ty nejvýhodněji její služby. Naši finanční poradci působí po celé České republice a ochotně Vám pomohou se zorientovat ve světě financí a bankovních nabídek. Díky jedné schůzce si můžete ušetřit spoustu potíží při sjednávání třeba americké hypotéky. Poradenství je bezplatné a zcela nezávazné, nikdo Vás nebude do ničeho nutit, a přinese Vám mnoho užitečných informací. Jestliže se chcete dozvědět více a získat nejlepší americkou hypotéku přesně podle Vašich potřeb, zanechte nám svůj kontakt zde a v co nejkratší možné době se Vám ozve náš finanční poradce, se kterým se dohodnete na termínu konzultace.

Proč právě hypotéka Fio americká hypotéka:

můžete získat až 7 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 7 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
23. 12. 2021

Hypotéka 2022

Hypotéka 2022

Hypotéky 2021 na historickém maximu. Jaké budou v roce 2022?

Rok 2021 se zapíše do historie hypotečních úvěrů výrazným písmem. Ještě je brzy na konečné účtování, ale už nyní je jasné, že objem poskytnutých hypotečních úvěrů překročí hranici 440 mld. korun. Takovému výsledku by nikdo před dvěma lety nevěřil, že je vůbec možný. Ale stalo se!

Objemy hypoték: jeden rekord za druhým

V období od března do října 2021 byl, v kontextu celé historie trhu, každý měsíc rekordní. Tedy celých osm nejlepších měsíců historie spadá do období března až října 2021. Objem hypoték poskytnutých v roce 2021 bude dosahovat téměř takové výše, jako za roky 2019 a 2020 dohromady. Seběhlo se totiž více důvodů, které vyústily v nebývalý zájem o koupi nemovitostí - ať už za účelem dalšího pronájmu, nebo pro vlastní bydlení. Ceny nemovitostí díky vysokému převisu poptávky doslova letěly vzhůru a společně s nimi i zájem o hypotéky. Výrazně rostla také průměrná výše hypotečních úvěrů, a výsledkem je tedy objem, na který by si rok, dva zpátky nevsadili ani ti největší optimisté.

Úrokové sazby (po)rostou

Dalším výrazným rysem roku 2021 byl značný růst úrokových sazeb. A pokud na začátku roky byly základní vyhlašované roční úrokové sazby bank někde kolem 2,2 procenta, pak v závěru roku sazby zcela reálně překračují hranici 4 procent. Pro průměrně vysoký úvěr 3 300 000 korun na 30 let znamená takové zvýšení úrokové sazby nárůst splátky o téměř 3 500 korun. Nárůst takové splátky z 12 500 korun na 16 000 korun může být pro mnoho zájemců natolik zásadní, že své záměry opustí nebo alespoň zredukují. Každopádně zájemci o novou hypotéku mají drobnou výhodu alespoň v tom, že se můžou rozhodnout, zda „do tohoto vlaku nastoupí“, nebo „počkají na jiný spoj“. Zato klienti, kteří nastoupili dříve, třeba před pěti lety, kdy roční sazby byly pod 2 procenta, musí počítat s více než dvojnásobně vyšší sazbou. Není to tragédie. Za těch pět let cena nemovitosti téměř jistě vzrostla natolik, že nějaký růst sazeb nehraje roli… Pozor však, nehraje roli za předpokladu, že klient je schopen úvěr i za těchto podmínek splácet. A to o všech klientech platit však určitě bohužel nebude.

S čím můžeme počítat do roku 2022?

Rozhodně se budeme moct i nadále spolehnout na to, že „na nic se nedá spolehnout“ a že všechny předpovědi jsou zde tudíž jen proto, abychom za rok mohli analyzovat, proč a jak jsme se opět spletli…

To však neznamená, že není na místě o budoucím vývoji přemýšlet. Přece jen je pravda, že dění na trhu není zcela náhodné a základní trendy můžeme předvídat.

Nevěřím tomu, že trh může pokračovat na vlně tak vysokého zájmu. Jsem přesvědčen, že trh ochladne a vůbec bych se nedivil, kdyby to ochlazení bylo značné. Návrat k ročnímu objemu kolem 200 mld. korun pokládám za reálný.

Proč si to myslím? Především se domnívám, že velká část poptávky byla již uspokojena. Je otázka, zda je z čeho ještě uspokojovat zbývající poptávku. Nemovitostí ke koupi nutně musí ubývat.

Ceny nemovitostí rostly a rostou vysokým tempem. Je stále méně a méně lidí, kteří jsou stále ještě schopni vlastní bydlení financovat.

Rostou úrokové sazby. A zdá se, že tento růst bude ještě pokračovat. Pro zájemce o vlastní bydlení to nemusí být tak zásadní parametr, pokud jsou schopni vyšší splátku hradit. Nicméně pro investory to snižuje výnosnost a tím pádem i jejich zájem.

Česká národní banka od 1. 4. 2022 zahájí regulaci maximální výše úvěru v závislosti na poměrových ukazatelích LTV, DTI a DSTI (LTV je poměr mezi hodnotou hypotéky a zástavní hodnotou nemovitosti, DTI je poměr celkového zadlužení žadatele k ročnímu příjmu a DSTI je poměr celkových měsíčních splátek a čistého měsíčního příjmu žadatele). A i když ukazatele budou nastaveny na rozumnou výši a nebudou nijak zvlášť restriktivní, přesto se nutně části zájemců dotknou.

Pokles = návrat k normálu

Očekávaný pokles trhu bude ale naprosto v pořádku. Rok 2021 byl skutečně výjimečný a tímto způsobem trh nemůže pokračovat donekonečna. Pokud se tedy navrátíme k ročním objemům kolem 200 mld. korun, nebude namístě vnímat to jako pokles trhu, ale měli bychom to, podle mého názoru, brát jako návrat k normálu.

 

Tisíce domácností čeká zásek do rozpočtu, končí jim fixace hypotéky ...více

27.11.2021

Jak se vyvíjely úroky u hypoték ...více

15.11.2021

Hypotéka je závazek a jestli si ji chcete vzít, musíte se na ni připravit! ...více

16.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Gepard Hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:RB Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Hypotéka bez hranic
Výše hypotéky:100 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 25 let
Název hypotéky:Equa refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Neúčelová hypotéka Equa Bank
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let