Fio americká hypotéka

Výše hypotéky: 300 000 - 7 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 20 let

Fio americká hypotéka nabízí až 7 000 000 Kč na dobu 5 až 20 let, a to s úrokem od 4,99 %.

Výše hypotéky300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost5 - 20 let
Maximální LTV75%
Úrok od4,99%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

FIO banka je velmi moderní a dynamickou bankou a mezi lidmi i společnostmi se těší veliké oblibě. Není divu, banka každým rokem získává cenu za své finanční služby či produkty. V roce 2015 se například stala Nejvstřícnější bankou roku a v roce 2017 vyhrála v soutěži Zlatá koruna a získala hned řadu ocenění.

Americká hypotéka od FIO banky je skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí konečně splnit svá přání. Navíc FIO banka je jedinečná v tom, že nabízí všechny své finanční služby bez poplatků.

Výhodná Americká hypotéka od FIO banky

Banka nabízí ke své FIO americké hypotéce velmi hezký úrok a navíc poskytuje slevy na úrokové sazby. Slevu můžete získat za určitých podmínek právě k americké hypotéce na cokoliv. Díky tomu se dostanete na velmi nízkou výši úrokové sazby, která je již tak výhodná a začíná na 4,99 %. Výhodou americké hypotéky od FIO banky je, že je standardně poskytovaná bez poplatků. A nejen tato hypotéka od FIO banky, ale celkově banka zastává strategii nulových poplatků pro všechny své běžné finanční služby!

Vysoké LTV Americké hypotéky od FIO banky

Finanční výraz LTV znamená poměr odhadní ceny zastavované nemovitosti versus výše hypotéky. FIO banka je nejen oblíbená, ale také výhodná, protože nabízí nejvyšší částku amerického hypotéčního úvěru až v hodnotě 75 % zástavní ceny nemovitosti. Na finančním trhu amerických hypoték najdet obvykle jen max. 70 % LTV, takže FIO je v tomto ohledu bezkonkurenční.

Zajištění Americké hypotéky nemovitostí

Jistit Americkou hypotéku od FIO banky můžete nějakou nemovitostí ve Vašem vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby, která se účastní jako spoludlužník. Vhodná nemovitost k ručení může být například rodinný dům či byt, rekreační objekt, stavební pozemek a jiné. FIO umožňuje jako asi jediná na trhu možnost jištění nebytovou nemovitostí! Odhad nemovitosti provádí většinou smluvní odhadce banky, kterému vy jako žadatel o úvěr zašlete žádost. Jakmile budete mít posudek hotový, brzy se dozvíte konečnou výši hypotéky, do té doby však můžete využít naší online hypoteční kalkulačku, abyste získali představu.

Nízká úroková sazba Americké hypotéky FIO banky

Hypotéka od FIO nabízí možnost jak si snížit úrokovou sazbu až na 0 % a tím i měsíční splátky! Stačí, abyste měli našetřeno alespoň 50 000 Kč a ty vložili na Hypospořící konto, které nyní banka poskytuje zcela zdarma! Máte tak šanci získat americkou hypotéku, kterou nepřeplatíte ani o korunu! Záleží pouze na Vás, jestli budete splácet pouhou jistinu nebo třeba jistinu s částečným či celým úrokem. Úspory pak máte libovolně k dispozici a můžete si je kdykoliv vybrat a naložit s nimi podle sebe.

Svoboda s Americkou hypotékou od FIO banky

Díky strategii nulových poplatků si můžete svojí ammerickou hypotéku od FIO banky libivolně přizpůsobovat svým aktuálním finančním možnostem. Můžete využít možnosti mimořádných splátek zdarma, které se mohou opakovat, nebo třeba splatit celou hypotéku najednou bez sankčních poplatků. Ve srovnávači hypoték zjistíte, že takto vstřícná je ke svým klientům jedině FIO.

Doba splácení Americké hypotéky FIO banky

Délku splácení je možné nastavit na období 5 - 20 let. Pokud byste rádi znali přesnější dobu splácení, pomůže Vám k tomu hypoteční kalkulačka, která ukáže všechny hodnoty úvěru. Splátky pak probíhají každý měsíc a jsou inkasovány z Vašeho bankovního účtu vedeného u FIO banky. Pokud ještě nemáte bankovní účet u FIO, nemusíte se obávat komplikací. Zřízené účtu je velmi jednoduché a rychlé a navíc je správa účtu, jak jinak, než zdrama.

Fixační doba Americké hypotéky FIO banky

Fixace je období, po které máte fixně stanovenou úrokovou sazbu. Zpravidla se fixace stanovuje v řádech roků či let. V případě FIO banky si můžete úrokovou sazbu zafixovat na 1, 2, 3, 4, a 5 let, a to i pro americkou hypotéku, které tuto volbu obvykle mívají osekanou na minimum. Pokaždé, když skončí fixační období, stanovuje se nová úroková sazba dle aktuální situace na trhu a zároveň máte možnost si znovu dohodnout podmínky Vaší americké hypotéky, jako je například délka fixace nebo celková doba splácení hypotéky. Než však učiníte toto důležité finanční rozhodnutí, doporučujeme provést výpočet hypotéky či porovnání v naší hypoteční kalkulačce.

Americká hypotéka FIO banky na cokoliv!

Americkou hypotéku od FIO banky můžete využít za financování čehokoliv, na co si vzpomenete. Ben nutnosti dokládání účtenek nebo prokazování účelu. Odpadává Vám tak starost se shromažďováním účtů a faktur a pak někdy až otravné dokládání. Díky Americké hypotéce se otmu vyhnete a navíc si můžete pořídit, po čem zrovna teď toužíte. Pořiďte si nové auto, motorku, loď, televizi, domácí kino, začněte cestovat nebo se vzdělávat anebo rozjeďte podnikání. Americká hypotéka je tu od toho, aby splnila Vaše sny!

Refinancování hypotéky

FIO banka nabízí také možnost refinancování úvěrů s podobným či různým účelem. Jestliže máte již úvěr či hypotéku od jiné bankovní instituce, FIO banka Vám poskytne možnost vyplatit stávající závazek a získat tak výhodnější finanční řešení. Úvěr však musí mít shodnou účelovost. Jestliže se účelovost neshoduje, můžete využít právě tuto Americkou hypotéku na pokrytí nevýhodných závazků.

Srovnání Americké hypotéky FIO banky

Pokud uvažujete o investici do nové movité věci, měli byste si nejdříve zmapovat nabídku amerických hypotečních úvěrů na českém trhu. Nemusíte proto obíhat jednotlivé bankovní pobočky, ale stačí využít online hypotečních srovnávačů. Získáte tak přehled o tom, jaké banky nabízejí americké hypotéky a za jakých podmínek, a můžete tak zjistit, které Vám budou nejvíce vyhovovat a pokryjí nejlépe Vaše potřeby. Stačí kliknout na následující odkaz na nezávislou hypoteční kalkulačku.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky od FIO banky

Amerických hypotečních úvěrů je na trhu plno a většina z nás se v nich jen stěží orientuje. Proto je tu pro Vás Hypoking, který Vám pomůže zjistit, jaká americká hypotéka pro Vás bude ta pravá. Jak bylo již výše popsáno, naše hypoteční kalkulačka Vám ukáže srovnání všech hypotečních úvěrů od různých bankovních institucí v přehledném výpisu. Uvidíte také detailní parametry hypoték, jako je například délka splácení, výše jednotlivých splátek, období fixace a další zásadní kritéria.

Pojištění Americké hypotéky FIO banky

Narozdíl od jiných bank, FIO banka nepožaduje povinné připojištění schopnosti splácet, ale nechává tuto volbu na Vás. Je si však vědoma důležitosti pojištění, a tak své klienty motivuje k připojištění slevou na úrokovou sazbu ve výši 0,2 %, což jistě není k zahození. Pojištění se hodí například v případě ztráty zaměstnání, při platební neschopnosti, ale i v závažnějších životních situacích, jako je případ smrti či invalidity. S pojištěním úvěru se tak nemusíte bát, že třeba nastydnete a kvůli hypotéce budete muset i přesto chodit do práce.

Shrnutí Americké hypotéky FIO banky:

  • hypotéka od vstřícného bankovního partnera
  • využití na cokoliv bez dokládání účtů
  • skvělá úroková sazba od 4,99 % ročně
  • standardní finanční služby zdarma
  • možnost snížení úrokové sazby až na 0 % díky úsporám
  • maximální LTV 75 %, resp. 70%
  • výhodná hypotéka se slevami na úrokovou sazbu
  • možnost zajištění nebytovou nemovitostí

Chcete Americkou hypotéku od FIO banky?

Pokud Vás FIO banka zaujala svým přístupem k finančním řešením a uvažujete stát se jejím novým klientem, můžeme Vám pomoci při jednání s bankou nebo jen poradíme, jak získat ty nejvýhodněji její služby. Naši finanční poradci působí po celé České republice a ochotně Vám pomohou se zorientovat ve světě financí a bankovních nabídek. Díky jedné schůzce si můžete ušetřit spoustu potíží při sjednávání třeba americké hypotéky. Poradenství je bezplatné a zcela nezávazné, nikdo Vás nebude do ničeho nutit, a přinese Vám mnoho užitečných informací. Jestliže se chcete dozvědět více a získat nejlepší americkou hypotéku přesně podle Vašich potřeb, zanechte nám svůj kontakt zde a v co nejkratší možné době se Vám ozve náš finanční poradce, se kterým se dohodnete na termínu konzultace.

Proč právě hypotéka Fio americká hypotéka:

můžete získat až 7 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 7 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Hypotéka bez registru patří mezi jedny nejžádanějších hypoték, hned po těch klasických bankovních hypotékách, protože hypotéku bez registru poskytují pouze nebankovní společnosti. ...více

17.8.2017

Hypoteční poradce je důležitým faktorem při sjednávání hypotéky tak, aby byla úspěšná. Jak si tedy vybrat hypotečního poradce? ...více

3.8.2017

Zajímá Vás, proč došlo k omezení hypotéky 2017 a chystá se další? Pak Vás jistě bude zajímat náš článek o omezení hypoték Českou národní bankou. ...více

25.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypoúvěr Modré pyramidy
Výše hypotéky:200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Českou spořitelnou
Výše hypotéky:300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na bydlení
Výše hypotéky:50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Fio americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let