Fio americká hypotéka

Výše hypotéky: 300 000 - 7 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 20 let

Fio americká hypotéka nabízí až 7 000 000 Kč na dobu 5 až 20 let, a to s úrokem od 4,99 %.

Výše hypotéky300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost5 - 20 let
Maximální LTV75%
Úrok od4,99%
Fixace1 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

FIO banka je velmi moderní a dynamickou bankou a mezi lidmi i společnostmi se těší veliké oblibě. Není divu, banka každým rokem získává cenu za své finanční služby či produkty. V roce 2015 se například stala Nejvstřícnější bankou roku a v roce 2017 vyhrála v soutěži Zlatá koruna a získala hned řadu ocenění.

Americká hypotéka od FIO banky je skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí konečně splnit svá přání. Navíc FIO banka je jedinečná v tom, že nabízí všechny své finanční služby bez poplatků.

Výhodná Americká hypotéka od FIO banky

Banka nabízí ke své FIO americké hypotéce velmi hezký úrok a navíc poskytuje slevy na úrokové sazby. Slevu můžete získat za určitých podmínek právě k americké hypotéce na cokoliv. Díky tomu se dostanete na velmi nízkou výši úrokové sazby, která je již tak výhodná a začíná na 4,99 %. Výhodou americké hypotéky od FIO banky je, že je standardně poskytovaná bez poplatků. A nejen tato hypotéka od FIO banky, ale celkově banka zastává strategii nulových poplatků pro všechny své běžné finanční služby!

Vysoké LTV Americké hypotéky od FIO banky

Finanční výraz LTV znamená poměr odhadní ceny zastavované nemovitosti versus výše hypotéky. FIO banka je nejen oblíbená, ale také výhodná, protože nabízí nejvyšší částku amerického hypotéčního úvěru až v hodnotě 75 % zástavní ceny nemovitosti. Na finančním trhu amerických hypoték najdet obvykle jen max. 70 % LTV, takže FIO je v tomto ohledu bezkonkurenční.

Zajištění Americké hypotéky nemovitostí

Jistit Americkou hypotéku od FIO banky můžete nějakou nemovitostí ve Vašem vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby, která se účastní jako spoludlužník. Vhodná nemovitost k ručení může být například rodinný dům či byt, rekreační objekt, stavební pozemek a jiné. FIO umožňuje jako asi jediná na trhu možnost jištění nebytovou nemovitostí! Odhad nemovitosti provádí většinou smluvní odhadce banky, kterému vy jako žadatel o úvěr zašlete žádost. Jakmile budete mít posudek hotový, brzy se dozvíte konečnou výši hypotéky, do té doby však můžete využít naší online hypoteční kalkulačku, abyste získali představu.

Nízká úroková sazba Americké hypotéky FIO banky

Hypotéka od FIO nabízí možnost jak si snížit úrokovou sazbu až na 0 % a tím i měsíční splátky! Stačí, abyste měli našetřeno alespoň 50 000 Kč a ty vložili na Hypospořící konto, které nyní banka poskytuje zcela zdarma! Máte tak šanci získat americkou hypotéku, kterou nepřeplatíte ani o korunu! Záleží pouze na Vás, jestli budete splácet pouhou jistinu nebo třeba jistinu s částečným či celým úrokem. Úspory pak máte libovolně k dispozici a můžete si je kdykoliv vybrat a naložit s nimi podle sebe.

Svoboda s Americkou hypotékou od FIO banky

Díky strategii nulových poplatků si můžete svojí ammerickou hypotéku od FIO banky libivolně přizpůsobovat svým aktuálním finančním možnostem. Můžete využít možnosti mimořádných splátek zdarma, které se mohou opakovat, nebo třeba splatit celou hypotéku najednou bez sankčních poplatků. Ve srovnávači hypoték zjistíte, že takto vstřícná je ke svým klientům jedině FIO.

Doba splácení Americké hypotéky FIO banky

Délku splácení je možné nastavit na období 5 - 20 let. Pokud byste rádi znali přesnější dobu splácení, pomůže Vám k tomu hypoteční kalkulačka, která ukáže všechny hodnoty úvěru. Splátky pak probíhají každý měsíc a jsou inkasovány z Vašeho bankovního účtu vedeného u FIO banky. Pokud ještě nemáte bankovní účet u FIO, nemusíte se obávat komplikací. Zřízené účtu je velmi jednoduché a rychlé a navíc je správa účtu, jak jinak, než zdrama.

Fixační doba Americké hypotéky FIO banky

Fixace je období, po které máte fixně stanovenou úrokovou sazbu. Zpravidla se fixace stanovuje v řádech roků či let. V případě FIO banky si můžete úrokovou sazbu zafixovat na 1, 2, 3, 4, a 5 let, a to i pro americkou hypotéku, které tuto volbu obvykle mívají osekanou na minimum. Pokaždé, když skončí fixační období, stanovuje se nová úroková sazba dle aktuální situace na trhu a zároveň máte možnost si znovu dohodnout podmínky Vaší americké hypotéky, jako je například délka fixace nebo celková doba splácení hypotéky. Než však učiníte toto důležité finanční rozhodnutí, doporučujeme provést výpočet hypotéky či porovnání v naší hypoteční kalkulačce.

Americká hypotéka FIO banky na cokoliv!

Americkou hypotéku od FIO banky můžete využít za financování čehokoliv, na co si vzpomenete. Ben nutnosti dokládání účtenek nebo prokazování účelu. Odpadává Vám tak starost se shromažďováním účtů a faktur a pak někdy až otravné dokládání. Díky Americké hypotéce se otmu vyhnete a navíc si můžete pořídit, po čem zrovna teď toužíte. Pořiďte si nové auto, motorku, loď, televizi, domácí kino, začněte cestovat nebo se vzdělávat anebo rozjeďte podnikání. Americká hypotéka je tu od toho, aby splnila Vaše sny!

Refinancování hypotéky

FIO banka nabízí také možnost refinancování úvěrů s podobným či různým účelem. Jestliže máte již úvěr či hypotéku od jiné bankovní instituce, FIO banka Vám poskytne možnost vyplatit stávající závazek a získat tak výhodnější finanční řešení. Úvěr však musí mít shodnou účelovost. Jestliže se účelovost neshoduje, můžete využít právě tuto Americkou hypotéku na pokrytí nevýhodných závazků.

Srovnání Americké hypotéky FIO banky

Pokud uvažujete o investici do nové movité věci, měli byste si nejdříve zmapovat nabídku amerických hypotečních úvěrů na českém trhu. Nemusíte proto obíhat jednotlivé bankovní pobočky, ale stačí využít online hypotečních srovnávačů. Získáte tak přehled o tom, jaké banky nabízejí americké hypotéky a za jakých podmínek, a můžete tak zjistit, které Vám budou nejvíce vyhovovat a pokryjí nejlépe Vaše potřeby. Stačí kliknout na následující odkaz na nezávislou hypoteční kalkulačku.

Hypoteční kalkulačka Americké hypotéky od FIO banky

Amerických hypotečních úvěrů je na trhu plno a většina z nás se v nich jen stěží orientuje. Proto je tu pro Vás Hypoking, který Vám pomůže zjistit, jaká americká hypotéka pro Vás bude ta pravá. Jak bylo již výše popsáno, naše hypoteční kalkulačka Vám ukáže srovnání všech hypotečních úvěrů od různých bankovních institucí v přehledném výpisu. Uvidíte také detailní parametry hypoték, jako je například délka splácení, výše jednotlivých splátek, období fixace a další zásadní kritéria.

Pojištění Americké hypotéky FIO banky

Narozdíl od jiných bank, FIO banka nepožaduje povinné připojištění schopnosti splácet, ale nechává tuto volbu na Vás. Je si však vědoma důležitosti pojištění, a tak své klienty motivuje k připojištění slevou na úrokovou sazbu ve výši 0,2 %, což jistě není k zahození. Pojištění se hodí například v případě ztráty zaměstnání, při platební neschopnosti, ale i v závažnějších životních situacích, jako je případ smrti či invalidity. S pojištěním úvěru se tak nemusíte bát, že třeba nastydnete a kvůli hypotéce budete muset i přesto chodit do práce.

Shrnutí Americké hypotéky FIO banky:

 • hypotéka od vstřícného bankovního partnera
 • využití na cokoliv bez dokládání účtů
 • skvělá úroková sazba od 4,99 % ročně
 • standardní finanční služby zdarma
 • možnost snížení úrokové sazby až na 0 % díky úsporám
 • maximální LTV 75 %, resp. 70%
 • výhodná hypotéka se slevami na úrokovou sazbu
 • možnost zajištění nebytovou nemovitostí

Chcete Americkou hypotéku od FIO banky?

Pokud Vás FIO banka zaujala svým přístupem k finančním řešením a uvažujete stát se jejím novým klientem, můžeme Vám pomoci při jednání s bankou nebo jen poradíme, jak získat ty nejvýhodněji její služby. Naši finanční poradci působí po celé České republice a ochotně Vám pomohou se zorientovat ve světě financí a bankovních nabídek. Díky jedné schůzce si můžete ušetřit spoustu potíží při sjednávání třeba americké hypotéky. Poradenství je bezplatné a zcela nezávazné, nikdo Vás nebude do ničeho nutit, a přinese Vám mnoho užitečných informací. Jestliže se chcete dozvědět více a získat nejlepší americkou hypotéku přesně podle Vašich potřeb, zanechte nám svůj kontakt zde a v co nejkratší možné době se Vám ozve náš finanční poradce, se kterým se dohodnete na termínu konzultace.

Proč právě hypotéka Fio americká hypotéka:

můžete získat až 7 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 7 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2022

Odhadce Nemovitostí

Odhadce nemovitostí – nejlepší odhadci nemovitostí jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.

Co je potřeba k odhadu nemovitosti?

Důležité doklady pro odhad ceny nemovitosti

 • výpis z Katastru nemovitostí – list vlastnictví (ne starší než 3 měsíce)
 • kopie snímku katastrální mapy daného území (ne starší než 1rok)
 • doklady omezující vlastnická práva
 • doklady o nabytí vlastnictví
 • prováděcí předpisy pro nakládání s nemovitostí
 • stavby oceňované výnosovým způsobem
Dá se říci, že nejlepší odhadci jsou z řad realitních makléřů. Pět let praxe je první podmínkou, pak musí předložit tři vzorová ocenění a analýzu lokálního trhu, na kterém působí. Analýzu a ocenění dostane někdy z řad odborných posuzovatelů, vypracuje posudek, žadatel je pozván ke zkoušce.
 
Pořídí fotky, zeptají se vás na stáří domu, zda zde probíhaly rekonstrukce, stáří odpadů, vytápění a změří si místnosti. Zajímat je nebude váš nábytek. Zbytek práce už odhadce vykoná u sebe doma nebo v kanceláři. Porovná si okolí, společenskou vybavenost, prohlédne si inzeráty, a nakonec určí odhadní cenu.
Za odhad ceny bytu většinou zaplatíte okolo 3 000 Kč, za rodinný dům či chalupu pak přibližně 5 000 Kč. Nejdražší je odhad hodnoty bytového domu nebo firemní budovy, který vyjde cca na 10 000 Kč.
Jak dlouho platí odhad nemovitosti? Obvykle se odhad nemovitosti považuje za aktuální do 3 až 6 měsíců od vyhotovení. Velice záleží na metodě výpočtu, účelu zpracování a typu nemovitostiOdhady pro hypoteční úvěry zpravidla nesmí být starší než 3 měsíce.
Pro hladký průběh prohlídky si dopředu připravte veškerou dokumentaci k nemovitosti. Odhadce si celý objekt změří, prohlédne a nafotí interiér i exteriér stavby. Zajímat se bude o všechny místnosti, tedy i sklepy, půdu či balkony. Samozřejmě nevynechá ani pozemky, které patří k nemovitosti.
Ceny odhadu bytu a domu se liší. A jak už zaznělo výše, některé realitní kanceláře či banky poskytují odhad nemovitosti dokonce zcela zdarma, a to bez ohledu na typ objektu. Obecně bývají odhady bytů levnější, služby odhadce vás mohou vyjít zhruba na 3000 až 4000 Kč. U domů může být cena i o několik tisíc korun vyšší.
Znalecký odhad nemovitosti se ale výrazně liší od tržní ceny. Posuzuje totiž jiné záležitosti než tržní odhad a výsledná cena může být výrazně nižší než cena tržní. Cena za znalecký posudek se liší dle obtížnosti, u bytů se pohybuje od 2 800 do 4 000 Kč, u domů od 5 500 do 7 000 Kč.
Dobrým zdrojem jsou data z Katastru nemovitostí, který obsahuje prodejní ceny z kupních smluv – tedy za kolik se nemovitosti reálně prodaly. Podívejte se na ceny ve vašem blízkém okolí, soustřeďte se hlavně na byty podobné dispozicemi tomu vašemu, a zkuste zprůměrovat ceny,
Naštěstí jsou možnosti, jak tento nepříznivý stav odvrátit:
 1. Znát hodnotu nemovitosti předem. Pokud na nemovitost již existuje bankovní odhad, který není starší 7-mi let, lze jej u některých bank použít.
 2. Máte jinou nemovitost do zástavy.
 3. Půjčka od rodičů/přátel/kolegů.
 4. Spotřebitelský úvěr.
 5. Úvěr ze stavebního spoření.
Odhadce, obecně také odhadce majetku je osoba, která vyhotovuje tržní ocenění určitého druhu vlastnictví. Mezi oceňovaný majetek nejčastěji patří nemovitosti, majetek movitý, nehmotný (např. software) nebo finanční. Odhadce provozuje svou činnost na základě živnostenského oprávnění.
Odhad nemovitosti trvá standardně jeden týden. Pokud přesvědčíte odhadce, aby dorazil na místo a udělal odhad rychleji, tak pak to může být i reálně i tři dny. Je-li odhad dostatečný, jde se dál. Vyjde-li méně, je to komplikace, nemáte-li dostatečnou hotovost.
 
Zájemce o certifikát musí nejprve prokázat nejméně tříletou praxi na pozici odhadce nemovitostí či v příbuzném oboru (realitní činnost). V minulosti byla vyžadována dokonce pětiletá praxe. Velmi často se dobří odhadci “rekrutují” z řad zkušených realitních makléřů. Tříletá praxe je pouze jednou z podmínek.
Odhad je vypočítané nebo jen ze zkušenosti předpovězené více či méně přibližné určení výsledku nebo informace, která je využitelné, i když jsou vstupní data nekompletní, nejistá, nebo zašumělá.
V praxi to trvá přibližně pět dní (odhadce objekt navštíví, zkontroluje a vypracuje odhad). Některé banky dnes nabízí bezplatné zhotovení odhadu i jeho předložení katastru. Některé nabízí navíc zjednodušený online odhad. U toho stačí vyplnit elektronický formulář a dodat aktuální fotografie nemovitosti.
Aby mohl ve sporu o špatně provedené stavbě rodinného domu rozhodnout mezi stavební firmou a majitelem, který si na popraskané podlahy stěžuje, požádá soudního znalce o takzvaný znalecký posudek. V tomto posudku znalec vyjádří své odborné stanovisko a soud na jeho základě rozhodne o tom, kdo má ve sporu pravdu.
Jak dlouho platí znalecký posudekZnalecký posudek a jeho platnost. Obecně je uváděn časový interval šesti měsíců jako doba platnosti vyjádření o ceně nemovitosti v posudku. Vypočtená administrativní cena platí do doby vydání nového oceňovacího předpisu, maximálně však jeden rok.
„Na odhad čekáme v průměru deset dní. Někdy jsou samozřejmě případy, že to může být 12 dní. Vloni jsme měli obvykle odhady do čtyř, pěti dnů hotové.
Víte, jaký je rozdíl mezi znaleckým posudkem nemovitosti a tržní cenou? Je důležité si uvědomit, že každý slouží k jinému účelu a odlišně se taky vypočítávají. Zatímco znalecký posudek vypovídá o tom, kolik se prostavělo a za jakou dobu, odhad tržní ceny vypovídá o reálné hodnotě nemovitosti na trhu.
Tržní ocenění nemovitosti Vychází z porovnání s dalšími podobnými nemovitostmi v dané lokalitě, za jakou částku je možné je na současném realitním trhu prodat. Důležitými faktory jsou stav, rozloha, umístění a dopravní dostupnost nemovitosti.
Obvyklou cenou se pro účely tohoto zákona rozumí cena, která by byla dosažena při prodejích stejného, popřípadě obdobného majetku nebo při poskytování stejné nebo obdobné služby v obvyklém obchodním styku v tuzemsku ke dni ocenění.
 
Tržní cena – tržní neboli prodejní cena je ta, na které se prodávající dohodne s kupujícím. Kupující zaplatí vyšší cenu, než je na trhu běžné, jen pokud je ochoten zaplatit cenu zvláštní obliby. Musí mít osobní důvod, kvůli kterému chce koupit právě vaši nemovitost.
 
 
Při oceňování nemovitosti může odhadce použít různé metody. Nejčastější je takzvaná porovnávací metoda, kdy odhadce vypočítanou cenu nemovitosti porovnává s cenami podobných objektů, které se nacházejí ve stejné lokalitě. Další možností je pak výnosová metoda, která se používá hlavně u budoucích pronájmů.

Katastr nemovitostí – NAHLÍŽENÍ DO KATASTRU NEMOVITOSTÍ ONLINE. katastr nemovitostí online, výpisy z katastru nemovitostí, katastrální mapy, katastrální úřad ČR. Katastr nemovitostí online, výpisy z katastru nemovitostí, katastrální mapy, katastrální úřad ČR. ...více

23.8.2022

Úrokové sazby hypoték - úrokové sazby hypoték květen 2021 ...více

26.6.2021

ČNB přiškrtí hypotéky, čeká analytik ...více

23.11.2021

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let