Hypotéka na cokoliv

Výše hypotéky: 150 000 Kč, doba splácení: 5 - 20 let

Hypotéka na cokoliv společnosti Wüstenrot nabízí možnost získat finance až do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti a s dobou splatnosti až 20 let.

Výše hypotéky150 000 Kč
Splatnost5 - 20 let
Maximální LTV70%
Úrok od4,4%
Fixace3 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotéky

Málokdo ví, že název Wüstenrot je vlastně název německé vesničky, kde již před téměř sto lety položila společnost základní kámen svého bytí. Dnes už je název Wüstenrot velmi zvučné jméno s tradicí zakořeněnou v celé Evropě. Finanční spolek začínal jako stavební spořitelna, která pomáhala rodinám získat střechu nad hlavou. Postupem času se banka Wüstenrot začala věnovat i hypotekám. Dnes už je finanční skupina Wüstenrot jak stavební spořitelnou, tak hypoteční bankou.

Výhody Wüstenrot hypotéky na cokoliv

Banka Wüstenrot si za ta léta fungování na mezinárodním trhu financí vybudovala stabilní zázemí a získala nepřekonatelné zkušenosti. Na základě toho, se snaží poskytnout finance na Vaše vysněná přání za těch nejlepších podmínek.

Díky své stabilitě si banka může dovolit nabídnout mnoho benefitů. Můžete získat čerpání úvěru i rezervaci úvěrových zdrojů bez poplatku. Dále máte šanci získat slevu na úrokovou sazbu při sjednání pojištění u Allianz. A kromě toho, nepotřebujete osobní účet u Wüstenrot.

Vysoké LTV Wüstenrot hypotéky na cokoliv

Bankovní pojem LTV (tzn. "loan to value") Vám udává poměr výše dostupné částky úvěru vůči procentuální hodnotě zastavované nemovitosti. Wüstenrot u hypotéky na cokoliv poskytuje maximální LTV ve výši 70% odhadní ceny nemovitosti, kterou si určí banka sama. Výše úvěru při 70% LTV může být již od 150 000 Kč. V případě, že byste využili možnost vzít si kombinaci bezúčelného a účelného úvěru, nesmí celková hodnota úvěrů překročit hodnotu 90% zástavní ceny nemovitosti.

Nízká úroková sazba Wüstenrot hypotéky na cokoliv

Úroková sazba u Wüstenrot hypotéky na cokoliv je férová a nenabízí nejnižší sazby za nesplnitelných podmínek, ale rovnou Vám nabídne reálnou sazbu od 4,4%. V porovnání se spotřebitelskými úvěry, je úroková sazba této americké hypotéky výrazně nižší. Banka Vám také poskytne garanci úrokové sazby, takže máte jistotu, že se Vám úroky vzápětí nezvýší. A navíc máte tuto službu garance zdarma.

Možnosti s Wüstenrot hypotékou na cokoliv

Wüstenrot nabízí k Hypotéce na cokoliv velmi zajímavé možnosti, které nikde jinde nenajdete. Můžete využít možnosti kombinace Hypotéky na cokoliv s Hypotékou na vlastní bydlení - v tomto případě Vám hodnota LTV vyskočí až na celých 90%! A dále můžete využít možnosti mimořádných splátek bez poplatku.

Bankovní účet u jakékoliv banky

Především díky své stabilitě a jistotě, kterou banka Wüstenrot poskytuje, si může dovolit Vám nabídnout ne zcela běžné podmínky. U jiných bankovních institucí bývá častou podmínkou zřízení osobního účtu s aktivním využíváním. To u Wüstenrot neplatí. Banka Vám dovoluje mít vlastní bankovní účet u kterékoliv jiné banky, aniž byste upadli do nějaké nevýhody.

Doba splácení Wüstenrot hypotéky na cokoliv

V porovnání s jinými bankami nabízí Wüstenrot poměrně běžnou dobu splácení. Splátky si můžete rozložit na období 5 - 20 let. V případě výše úvěru do 300 000 Kč si můžete s Vaším bankovním poradcem dohodnout i kratší dobu splácení. Díky možnosti rozložení splátek, máte také šanci získat splátky v nízké hodnotě, která nijak nezatíží Váš rodinný rozpočet. Navíc máte možnost mimořádných splátek zdarma. Pro získání představy, jak by Vaše doba splácení a výše měsíční splátky mohla vypadat, můžete využít naší hypoteční kalkulačky.

Fixační doba Wüstenrot hypotéky na cokoliv

Fixační doba Vám zajišťuje, na jak dlouhou dobu budete mít zafixovanou stálou výši úrokové sazby. Obvykle po uplynutí fixace nastává možnost, kdy máte šanci upravit stávající podmínky hypotéky nebo se rozhodnout pro refinancování u jiné banky. Wüstenrot nabízí možnost volby fixace pevné úrokové sazby na dobu 3 nebo 5 let.

Wüstenrot hypotéka na cokoliv opravdu na cokoliv!

Wüstenrot hypotéka na cokoliv spadá do kategorie tzv. amerických hypoték, což znamená, že čerpané peníze můžete využít třeba na splnění Vašich snů. Nemusíte dokládat, na co jste peníze vynaložili a nikdo po Vás zpětně nebude požadovat doložení faktur.

Refinancování hypotéky u Wüstenrot

Jestliže se Vaše stávající hypotéka stala po uplynutí fixace nevýhodnou, možná Vás zaujme nabídka refinancování hypotéky u Wüstenrot. Hypoteční banka nabízí možnost refinancování za výjimečných podmínek, které stojí za zvážení. Díky našemu srovnávači hypoték, se můžete dozvědět více a zjistit, že hypoteční banka Wüstenrot může být Vaším novým ideálním finančním partnerem.

Srovnání Wüstenrot hypotéky na cokoliv

Jestliže jste dočetli až sem, pak Vás pravděpodobně Wüstenrot hypotéka na cokoliv zaujala natolik, že byste chtěli znát další info. Díky našim stránkám můžete zjistit více nejen o samotné Wüstenrot hypotéce na cokliv, ale také o ostatních hypotékách od jiných bank. A co víc, naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám přehledně ukáže srovnání hypoték od ostatních bank s hypotékou od Wüstenrot.

Hypoteční kalkulačka Wüstenrot hypotéky na cokoliv

Naše hypoteční kalkulačka Vám také ukáže přesné parametry Vaší možné budoucí hypotéky. Zavázat se ke splácení hypotéky je zásadním životním rozhodnutím, a tak je velice důležité si tento krok řádně promyslet a propočítat. Hypoking je tu od toho, aby Vám s tím pomohl. Utřídí nabídky od různých bank a vy tak máte možnost vybrat si hypotéku, která Vám nabídne co největší finanční svobodu. Po nastavené požadovaných parametrů do kalkulátoru se dozvíte například délku splácení, výši splátky a také, jak se vše může uzpůsobit pouhou změnou nastavení fixace.

Pojištění u Wüstenrot

Wüstenrot myslí opravdu na vše, a tak Vám může nabídnout širokou škálu pojištění, které zajišťuje ve spolupráci s největší světovou pojišťovnou Allianz. Od pojištění domácnosti, přes cestovní nebo životní pojištění, až po zákonné a havarijní pojištění. 

Pokud si zároveň s Wüstenrot hypotékou na cokoliv sjednáte u Allianz životní pojištění, získáte navíc slevu 0,2% z úrokové sazby!

Shrnutí Wüstenrot hypotéky na cokoliv:

  • stabilní banka s letitou tradicí u nás i v Evropě
  • nižsí úroková sazba než u spotřebitelských úvěrů
  • bez poplatků za čerpání a rezervaci prostředků
  • možnost získání slevy na úrokovou sazbu při sjednání životního pojištění u Allianz
  • bez nutnosti bankovního účtu u Wüstenrot
  • LTV do 70% při výši úvěru od 150 000 Kč
  • možnost kombinace účel. a bezúčel. hypotéky
  • možnost volby fixace až na 5 let

Chcete Wüstenrot hypotéku na cokoliv?

Nabídka Wüstenrot hypotéky na cokoliv od Wüstenrot hypoteční banky je opravdu velice zajímavá a stojí za to, si ji důkladněji prostudovat. S výpočtem i srovnáním hypotéky Vám mohou pomoci naši specializovaní finanční poradci, kteří působí po celé České republice. Schůzka s nimi Vás k ničemu nezavazuje, ale poskytne Vám mnoho cenných informací. Naši poradci Vám mohou také pomoci přímo při jednání s bankou. Díky svým zkušenostem v jednání s byrokraty, Vám vyjednají ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Věnujte proto svůj drahocenný čas na konzultaci s odborníkem a možná budete překvapeni, kolik můžete ušetřit a jakých podmínek můžete dosáhnout. Svůj kontakt můžete zanechat zde a my se Vám co nejdříve ozveme a doporučíme Vašeho nejbližšího finančního poradce.

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Česká národní banka zažádala o schválení návrhu dalších omezení hypoték, které by prakticky znemožnily dostat hypotéku většině běžných Čechů. ...více

29.7.2017

Jak se liší to, když si hypotéku zařizujete po svém, už od srovnání hypoték, přes žádost o hypotéku až po sjednání hypotéky, versus když si hypotéku sjednáváte díky spolupráci s hypotečním poradcem. ...více

21.8.2017

Není to hezké, ale bohužel život tomu chce někdy tak, že přijde neočekávaná a nepříjemná dlouhodobá nemoc, která Vás indisponuje na několik měsíců, což Vám zamezit v pravidelném příjmu a Vy se můžete dostat do problémů se splácením hypotéky. ...více

14.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Hypotéka bez hranic
Výše hypotéky:100 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 25 let
Název hypotéky:Převod hypotéky
Výše hypotéky:300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost:1 - 35 let
Název hypotéky:Era hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 let - 40
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na bydlení
Výše hypotéky:50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Wüstenrot hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let