Expobank refinancování

Výše hypotéky: 250 000 - 12 000 000 Kč, doba splácení: 4 - 30 let

Expobank refinancování není podobně jako jejich hypotéka tolik známé, nicméně je to škoda, protože nabízí zajímavý úrok i podmínky.

Výše hypotéky250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost4 - 30 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Expobank navazuje na finanční strategii a know-how bývalé německé společnosti LBBW. Banka si zakládá na stálém partnerství se svými klienty a respektuje jejich individuální potřeby, takže se snaží napasovat podmínky hypotéky přesně na míru. A jestliže hledáte banku s bohatými zkušenostmi i se zahraničním stykem, pak je pro Vás Expobank ta pravá banka.

Výhody Expobank refinancování

Hlavními výhodami Expobank refinancování je individuální přístup, díky kterému získáte hypotéku s nastavením podmínek přímo pro Vás. Dálší výhodou je vysoká hodnota LTV a možnost výběru typu úrokové sazby ze dvou variant. Expobank refinancování také nabízí možnost převedení hypotéky, ať už se jedná o účelovou nebo bezúčelovou.

Zajištění Expobank refinancování nemovitostí

Expobank refinancování musí být stejně jako běžná účelová hypotéka zajištěno, což je řešeno zástavou nemovitosti.

Hodnota LTV Expobank refinancování

Expobank sice nenabízí nejvyšší hodnotu LTV, ale zato Vám přizná stejnou hodnotu jako při běžných účelových hypotékách. Refinancování Vám banka poskytne do maximální výše 80% zástavní hodnoty nemovitosti. Pro odhad nemovitostí má vlastní nasmlouvané odhadce, na které se na doporučení můžete obrátit.

Výhodná úroková sazba Expobank refinancování

Při refinancování s Expobank máte na výběr ze dvou typů úrokových sazeb. Pevná sazba je neměnná a je možné ji zafixovat na rozmezí 3 až 5 let, a po uplynutí této doby se stanovuje nová sazba s ohledem na aktuální dění na finančním trhu. Nebo si můžete zvolit variabilní takzvanou plovoucí sazbu, která se řídí aktuálním vývojem na finančním trhu a mění se nejvíce jednou za měsíc. Úroková sazba vychází ze základní hodnoty 2,34% ročně.

Svoboda s Expobank refinancováním

S tímto novým hypotečním úvěrem máte volné ruce při splácení. Můžete libovolně splácet mimořádné splátky zdarma, nebo dokonce předčasně splatit celý úvěr bez sankčního poplatku. Nevýhodou ale je, že ostatní úkony spojené s úvěrem jsou zpoplatněny.

Výše úvěru a doba splácení Expobank refinancování

Expobank Vám poskytne nový hypoteční úvěr již od 250 tis. až do 12 mil. Kč. Celou částku si můžete podle svých potřeb rozložit na období 4 až 30 let, takže výše měsíčních splátek může být velmi příznivá. Splátky budou podle výběru úrokové sazby buď ve stálé výši po období fixace nebo se každý měsíc budou měnit v závislosti na aktuální sazbě. Můžete také využít možnosti skládat mimořádné splátky nebo celou hypotéku splatit naráz bez sankčního poplatku.

Zde v naší hypoteční kalkulačce si můžete snadno a během chvilky spočítat, jak by mohla vypadat Vaše měsíční splátka Expobank refinancování.

Možnosti s Expobank

Možnost refinancování může značně ulehčit Vaší peněžence, protože můžete získat jak nižší splátky, tak i delší splatnost. Navíc můžete využít situace a úvěr si navýšit. Nově získané prostředky ůžete pak využít třeba na drobné rekonstrukce.

Expobank má v nabídce také další zajímavé produkty, například IQ hypotéku na bydlení a rekreaci, IQ hypotéku na pronájem, IQ plovoucí hypotéku (hypotéka s variabilní sazbou) nebo Americkou hypotéku neboli hypotéku na cokoliv. Banka nabízí také možnost konsolidace. Pokud potřebujete snížit své měsíční náklady a máte více půjček, můžete si vzít IQ multi hypotéku. Ta Vám sloučí všechny Vaše úvěry do jednoho a uleví tak Vašemu měsíčnímu rozpočtu.

Srovnání Expobank refinancování

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám ukáže srovnání nabídek refinancování od ostatních bank, takže si je jednoduše můžete porovnat. Nemusíte obíhat jednotlivé pobočky, ale online z domova si sami a nezávazně můžete zkusit najít banku, která nabízí tu nejlepší hypotéku pro Vaši konkrétní situaci. Výpis nabídek je přehledný a vyzná se v něm úplně každý.

Hypoteční kalkulačka Expobank refinancování

Kromě nezávislého srovnání hypoték si můžete na tomto webu také spočítat, jak byste mohli ušetřit díky refinancování. Stačí, když do hypoteční kalkulačky zadáte vybrané hodnoty a kliknete na tlačítko Spočítat. V momentě získáte představu o tom, jaké splátky, úrokovou sazbu a třeba splatnost byste mohli získat refinancováním s Expobank. Využití hypoteční kalkulačky je bezplatné a nezávazné, takže se nebojte a vyzkoušejte.

Pojištění u Expobank

Allianz je jednou z předních pojišťoven v České republice, a proto si jí Expobank vybrala za svého partnera pro pojištění. Expobank je tedy pouze zprostředkovatelem pojištění, ale Vám to dává tu výhodu, že si můžete sjednat hypotéku i její pojištění najednou a nemusíte cestovat na další úřad.

Shrnutí Expobank refinancování:

  • individuální přístup ke každému klientovi
  • refinancování jakéhokoliv úvěru
  • možnost konsolidace úvěrů
  • úvěr od 250 tis. do 12 mil. Kč
  • možnost výběru typu úrokové sazby
  • LTV do 80% hodnoty nemovitosti
  • partnerem pro pojištění je renomovaná Allianz

Chcete Expobank refinancování?

Expobank nenabízí žádné extra výhody, ale přesto Vám může banka jako taková nejvíce vyhovovat. Pokud nám zanecháte svůj kontakt zde, můžeme Vám pomoci při vyjednávání podmínek. Zaručíme Vám, že za Vás vyjednáme nejnižší možnou sazbu a ty nejvýhodnější podmínky, které si banka může dovolit. Naši odborní poradci jsou nezávislí a znají hnabídky ostatních bank, takže mohou objektivně posoudit, jestli je konkrétní nabídka dobrá nebo špatná. Za schůzku s poradcem nic nedáte, ale můžete naopak mnoho získat. Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Proč právě hypotéka Expobank refinancování:

můžete získat až 12 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Banky zpravidla schvalují hypotéky jen těm žadatelům o hypotéku, kteří mají dostatečné příjmy a hlavně jsou schopní je doložit. Bez doložení příjmů nemáte v bance s hypotékou šanci, ale je tu ještě jedno řešení. ...více

27.7.2017

Pokud se nacházíte v některé z následujících situací, pak byste na hypotéku raději měli zapomenout a odložit ji. ...více

5.6.2017

Dostaneme hypotéku? To je otázka, kterou si klade mnoho Čechů, ještě než zjistí, kolik jim banka půjčí. Poradíme, jak dostat odpověď na otázku "dostaneme hypotéku" a jak přesně zjistit, kolik Vám banka půjčí. ...více

31.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:RB Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 22 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:ČS Americká hypotéka
Výše hypotéky:150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let