Expobank refinancování

Výše hypotéky: 250 000 - 12 000 000 Kč, doba splácení: 4 - 30 let

Expobank refinancování není podobně jako jejich hypotéka tolik známé, nicméně je to škoda, protože nabízí zajímavý úrok i podmínky.

Výše hypotéky250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost4 - 30 let
Maximální LTV80%
Úrok od2,34%
Fixace3 - 5 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkouano
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek ne
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Expobank navazuje na finanční strategii a know-how bývalé německé společnosti LBBW. Banka si zakládá na stálém partnerství se svými klienty a respektuje jejich individuální potřeby, takže se snaží napasovat podmínky hypotéky přesně na míru. A jestliže hledáte banku s bohatými zkušenostmi i se zahraničním stykem, pak je pro Vás Expobank ta pravá banka.

Výhody Expobank refinancování

Hlavními výhodami Expobank refinancování je individuální přístup, díky kterému získáte hypotéku s nastavením podmínek přímo pro Vás. Dálší výhodou je vysoká hodnota LTV a možnost výběru typu úrokové sazby ze dvou variant. Expobank refinancování také nabízí možnost převedení hypotéky, ať už se jedná o účelovou nebo bezúčelovou.

Zajištění Expobank refinancování nemovitostí

Expobank refinancování musí být stejně jako běžná účelová hypotéka zajištěno, což je řešeno zástavou nemovitosti.

Hodnota LTV Expobank refinancování

Expobank sice nenabízí nejvyšší hodnotu LTV, ale zato Vám přizná stejnou hodnotu jako při běžných účelových hypotékách. Refinancování Vám banka poskytne do maximální výše 80% zástavní hodnoty nemovitosti. Pro odhad nemovitostí má vlastní nasmlouvané odhadce, na které se na doporučení můžete obrátit.

Výhodná úroková sazba Expobank refinancování

Při refinancování s Expobank máte na výběr ze dvou typů úrokových sazeb. Pevná sazba je neměnná a je možné ji zafixovat na rozmezí 3 až 5 let, a po uplynutí této doby se stanovuje nová sazba s ohledem na aktuální dění na finančním trhu. Nebo si můžete zvolit variabilní takzvanou plovoucí sazbu, která se řídí aktuálním vývojem na finančním trhu a mění se nejvíce jednou za měsíc. Úroková sazba vychází ze základní hodnoty 2,34% ročně.

Svoboda s Expobank refinancováním

S tímto novým hypotečním úvěrem máte volné ruce při splácení. Můžete libovolně splácet mimořádné splátky zdarma, nebo dokonce předčasně splatit celý úvěr bez sankčního poplatku. Nevýhodou ale je, že ostatní úkony spojené s úvěrem jsou zpoplatněny.

Výše úvěru a doba splácení Expobank refinancování

Expobank Vám poskytne nový hypoteční úvěr již od 250 tis. až do 12 mil. Kč. Celou částku si můžete podle svých potřeb rozložit na období 4 až 30 let, takže výše měsíčních splátek může být velmi příznivá. Splátky budou podle výběru úrokové sazby buď ve stálé výši po období fixace nebo se každý měsíc budou měnit v závislosti na aktuální sazbě. Můžete také využít možnosti skládat mimořádné splátky nebo celou hypotéku splatit naráz bez sankčního poplatku.

Zde v naší hypoteční kalkulačce si můžete snadno a během chvilky spočítat, jak by mohla vypadat Vaše měsíční splátka Expobank refinancování.

Možnosti s Expobank

Možnost refinancování může značně ulehčit Vaší peněžence, protože můžete získat jak nižší splátky, tak i delší splatnost. Navíc můžete využít situace a úvěr si navýšit. Nově získané prostředky ůžete pak využít třeba na drobné rekonstrukce.

Expobank má v nabídce také další zajímavé produkty, například IQ hypotéku na bydlení a rekreaci, IQ hypotéku na pronájem, IQ plovoucí hypotéku (hypotéka s variabilní sazbou) nebo Americkou hypotéku neboli hypotéku na cokoliv. Banka nabízí také možnost konsolidace. Pokud potřebujete snížit své měsíční náklady a máte více půjček, můžete si vzít IQ multi hypotéku. Ta Vám sloučí všechny Vaše úvěry do jednoho a uleví tak Vašemu měsíčnímu rozpočtu.

Srovnání Expobank refinancování

Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám ukáže srovnání nabídek refinancování od ostatních bank, takže si je jednoduše můžete porovnat. Nemusíte obíhat jednotlivé pobočky, ale online z domova si sami a nezávazně můžete zkusit najít banku, která nabízí tu nejlepší hypotéku pro Vaši konkrétní situaci. Výpis nabídek je přehledný a vyzná se v něm úplně každý.

Hypoteční kalkulačka Expobank refinancování

Kromě nezávislého srovnání hypoték si můžete na tomto webu také spočítat, jak byste mohli ušetřit díky refinancování. Stačí, když do hypoteční kalkulačky zadáte vybrané hodnoty a kliknete na tlačítko Spočítat. V momentě získáte představu o tom, jaké splátky, úrokovou sazbu a třeba splatnost byste mohli získat refinancováním s Expobank. Využití hypoteční kalkulačky je bezplatné a nezávazné, takže se nebojte a vyzkoušejte.

Pojištění u Expobank

Allianz je jednou z předních pojišťoven v České republice, a proto si jí Expobank vybrala za svého partnera pro pojištění. Expobank je tedy pouze zprostředkovatelem pojištění, ale Vám to dává tu výhodu, že si můžete sjednat hypotéku i její pojištění najednou a nemusíte cestovat na další úřad.

Shrnutí Expobank refinancování:

  • individuální přístup ke každému klientovi
  • refinancování jakéhokoliv úvěru
  • možnost konsolidace úvěrů
  • úvěr od 250 tis. do 12 mil. Kč
  • možnost výběru typu úrokové sazby
  • LTV do 80% hodnoty nemovitosti
  • partnerem pro pojištění je renomovaná Allianz

Chcete Expobank refinancování?

Expobank nenabízí žádné extra výhody, ale přesto Vám může banka jako taková nejvíce vyhovovat. Pokud nám zanecháte svůj kontakt zde, můžeme Vám pomoci při vyjednávání podmínek. Zaručíme Vám, že za Vás vyjednáme nejnižší možnou sazbu a ty nejvýhodnější podmínky, které si banka může dovolit. Naši odborní poradci jsou nezávislí a znají hnabídky ostatních bank, takže mohou objektivně posoudit, jestli je konkrétní nabídka dobrá nebo špatná. Za schůzku s poradcem nic nedáte, ale můžete naopak mnoho získat. Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Proč právě hypotéka Expobank refinancování:

můžete získat až 12 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Hypotéka je veliký závazek a proto banka při posuzování Vaší žádosti o hypotéku bude posuzovat míru Vašeho zadlužení. ...více

14.6.2017

Co je americká hypotéka a pro koho je vhodná? ...více

15.4.2017

Hypotéka je velký závazek a proto byste si před jejím sjednáním měli vše řádně promyslet. ...více

15.6.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na cokoli
Výše hypotéky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let