Hypotéka Hypoteční banky

Výše hypotéky: 200 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 let

Hypoteční banka patří sice nepatří mezi ty nejvýhodnější poskytovatele hypoték, ale rozhodně svou důvěryhodností nezklame - a nabízí úrok již o 2,19 %.

Výše hypotéky200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost5 - 30 let
Maximální LTV90%
Úrok od2,19%
Fixace1 - 30 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune
Účet v bance podmínkoune
Předčasné splaceníano
Předčasné splacení: poplatek ne
Mimořádné splátky: poplatekne
Schválení úvěru: poplatek 3900
Účel hypotékykoupě nemovitosti, stavba nemovitosti, koupě pozemku, koupě rekreačního objektu, koupě družstevního bytu, rekonstrukce

Hypoteční banka patří v obrou hypoték mezi opravdové špičky. Specializuje se totiž pouze na hypotéky a na navazující pojištění. V České republice je již několik let největším poskytovatelem hypoték a je oceňována i odbornou veřejností. Jedinečnou předností hypotéky od Hypoteční banky je možnost vyřízení online s garancí sazby na 30 dní. Díky spolupráci s ČSOB a Erou nabízí opravdu stabilní zázemí.

Výhody hypotéky Hypoteční banky

Jednoznačnou výhodou je sjednání hypotéky u hypotečního specialisty. Hypoteční banka rozumí tomu, co dělá a baví jí to. Najde ideální řešení přesně podle Vašich potřeb a přizpůsobí se jim. Navíc vyřízení hypotéky je rychlé, a tak ušetřený čas můžete strávit třeba se svou rodinou.

Zajištění hypotéky Hypoteční banky nemovitostí

Hypoteční úvěr musí být jištěn vhodnou nemovitostí. Taková nemovitost musí být ve vlastnictví žadatele o hypotéku, ve vlastnictví třetí osoby a může se jednat o nemovitost, která je předmětem hypotéky. Výjimečné je, že hypotéku můžete jistit nemovitostí, která ještě není dostavěná, ale je již zapsaná v katastru nemovitostí. Pokud vlastníte jednu z těchto variant nemovitostí, dostanete hypotéku Hypoteční banky v hodnotě až 90% této nemovitosti a dokonce už od 300 000 Kč.

Hodnota LTV hypotéky Hypoteční banky

Hodnota LTV udává poměr ceny nemovitosti k výši poskytnuté hypotéky a je vyjádřena v procentech. Hypoteční banka nabízí poměrně standardní hodnoty LTV, což je 90% pro hypotéky na bydlení a 70% pro refinancování a bezúčelné hypotéky.

Úroková sazba hypotéky Hypoteční banky

Hypoteční banka nabízí standardní úrokovou sazbu od 2,19% p.a., jejíž výši ovlivňují další parametry úvěru. Výši sazby sjednanou při prvním výpočtu máte garantovanou po 30dní. Velkou předností Hypoteční banky je délka fixace. Můžete si zvolit fixaci na období 1, 3, 5, 7, 10 a dokonce i více let! Po celou dobu zůstane výše úrokové sazby stejná, takže se nemusíte obávat zdražení klidně celou dobu splácení hypotéky.

Svoboda s hypotékou Hypoteční banky

Při sjednávání hypotéky na bydlení si můžete dohodnout ještě doplňkovou část. Ta Vám umožní využít až 20% ze zapůjčené sumy na drobné rekonstrukce nebo vybavení domácnosti. Další skvělou výhodou je absence poplatků za mimořádné splátke nebo předčasné splacení úvěru. Jediným poplatkem, který budete muset zaplatit, je poplatek za poskytnutí hypotéky ve výši 3 900 Kč, což ale není v porovnání s ostatními bankami výjimkou.

Doba splácení hypotéky Hypoteční banky

Hypoteční banka umožňuje splácet hypotéku po nadstandardně dlouhou dobu v rozmezí 5 - 40 let. Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky v naší hypoteční kalkulačce. Splátky jsou pak každý měsíc inkasovány z Vašeho bankovního účtu u ČSOB nebo u Ery. Vedení účtu u těchto bankovních institucí není podmínkou, ale poskytne Vám značné výhody.

Hypotéka Hypoteční banky na cokoliv!

Hypotéka je poskytována za účelem financování bydlení. Bydlení je vzato jako jakákoliv nemovitost vhodná k bydlení, výstavbě, rekonstrukci či vypořádání majetkových poměrů spjatých s nemovitostí. Můžete si pořídit dokonce i chatu či chalupu k rekreaci, ale i pozemek, hotový rodinný dům nebo zrekonstruovat ten starý.

Refinancování hypotéky s Hypoteční bankou

Jako specialista na hypotéky nabízí Hypoteční banka také možnost refinancování. Můžete svou stávající již nevýhodnou hypotéku vyměnit za mnohem lepší a výhodnější úvěr. Banka Vám pomůže s převedením hypotéky a zajistí za Vás veškeré potřebné dokumenty od původní banky. Refinancovat můžete jakýkoliv hypoteční úvěr, účelový i neúčelový.

Čerpání hypotéky Hypoteční banky

U čerpání finančních prostředků z hypotéky klade banka velký důraz na bezpečnost. Důkladně si předem prověří, jestli prodávající nemovitosti splnil všechny smluvené podmínky. Teprve poté převede finance na jeho bankovní účet.

Jestliže si berete hypotéku na rekonstrukci či výstavbu, Hypoteční banka Vám zajistí jednodušší čerpání. Nebudete muset složitě schovávat a poté dokládat faktury a účtenky, což je celkem osvobozující. Platí to pouze v případě, že Vaše zastavená nemovitost je v dostatečné zástavné hodnotě.

Srovnání hypotéky Hypoteční banky

I přes výhodné a transparentní podmínky Hypoteční banky, doporučujeme v každém případě provést srovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám objasní, jak si hypotéka Hypoteční banky stojí v porovnání s ostatními bankami.

Hypoteční kalkulačka hypotéky Hypoteční banky

Výpočet hypotéky prostřednictvím hypoteční kalkulačky Vám pomůže zjistit, jak by mohla vypadat Vaše budoucí hypotéka. Zkuste si zadat Vaše požadované hodnoty do kalkulačky tak, abyste dosáhli ideálního nastavení. Pokud byste si přáli ještě lepší podmínky hypotéky, můžete se obrátit na naše odborné poradce. Zaručujeme Vám, že pro Vás udělají vše co bude v jejich silách a pomohou Vám dosáhnout těch nejlepších podmínek.

Pojištění u Hypoteční banky

Hypoteční banka myslí i na rizika a tak Vám nabídne i různá pojištění. Můžete si je sjednat naráz s hypotékou, takže ušetříte i čas a získáte jistotu. Pojištění sjednává partner banky ČSOB Pojišťovna. V nabídce si můžete zvolit pojištění úvěru nebo pojištění nemovitosti či domácnosti.

Shrnutí hypotéky Hypoteční banky:

  • hypotéka na všechny typy bydlení
  • LTV 90% a úvěrem od 300 000 Kč
  • úroková sazba od 2,19% ročně
  • fixace sazby až na 10 let i více
  • bez poplatků za běžné služby
  • výhoda možnosti sjednání online
  • zjednodušené a bezpečné čerpání
  • garance sazby po 30 dní

Chcete hypotéku Hypoteční banky?

Naši finanční poradci Vám díky svým bohatým zkušenostem pomohou při sjednávání hypotéky a vyjednají Vám ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Zároveň Vám nabízí konzultaci, díky které získáte přehled nad bankovními podmínkami. V bance pak budete mnohem jistější a budete vědět, čeho chcete docílit. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Zanechte nám svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady, pouze představu o Vašem vlastním bydlení. Konzultace je zdarma a určitě Vám poskytne kvalitní informace, které v diskuzích na internetu nenajdete.

Proč právě hypotéka Hypotéka Hypoteční banky:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
15. 1. 2018

Hypotéka v Praze snadno a rychle.

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti.
 

Kdy řešit hypotéku?

Vzhlede k vývoji situace na hypotečním trhu a rostoucím cenám nemovitostí v Praze nejlépe ihned. Úrokové sazby stále rostou, a proto se čekání na lepší časy v blízké budoucnosti nemusí zcela vyplatit. Říkáte si, že růst úrokové sazby vás nijak výrazně nezasáhne? Bohužel je tomu naopak, jelikož skok úrokové sazby o pouhých 0,1% například u třímilionové hypotéky může zanechat vaši peněženku lehčí o více než 50 000 Kč.
 
 

Proč si nechat poradit online?

Je to bezplatné a čas, který byste trávili na mnoha osobních schůzkách můžete využít o mnoho lépe třeba s rodinou na horách. Není tedy nutné být v Praze po značnou část sjednávání hypotéky. Předem zjistíte jestli danou hypotéku vůbec dostanete.
 
Nechte si poradit profesionály a vyberte společně to nejlepší pro vás.

Předchozích několik měsíců bylo pro hypoteční trh převratných a zcela jej změnilo. Jakto? A proč byste si svou hypotéku měli raději vybrat co nejdříve? ...více

4.8.2017

Hypoteční poradce je důležitým faktorem při sjednávání hypotéky tak, aby byla úspěšná. Jak si tedy vybrat hypotečního poradce? ...více

3.8.2017

Banky zpravidla schvalují hypotéky jen těm žadatelům o hypotéku, kteří mají dostatečné příjmy a hlavně jsou schopní je doložit. Bez doložení příjmů nemáte v bance s hypotékou šanci, ale je tu ještě jedno řešení. ...více

27.7.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Equa Hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Fér hypotéka
Výše hypotéky:20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Era refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Úvěr na bydlení
Výše hypotéky:50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let