Hypotéka Hypoteční banky

Výše hypotéky: 200 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 let

Hypoteční banka patří sice nepatří mezi ty nejvýhodnější poskytovatele hypoték, ale rozhodně svou důvěryhodností nezklame - a nabízí úrok již o 2,19 %.

Výše hypotéky200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost5 - 30 let
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Hypoteční banka patří v obrou hypoték mezi opravdové špičky. Specializuje se totiž pouze na hypotéky a na navazující pojištění. V České republice je již několik let největším poskytovatelem hypoték a je oceňována i odbornou veřejností. Jedinečnou předností hypotéky od Hypoteční banky je možnost vyřízení online s garancí sazby na 30 dní. Díky spolupráci s ČSOB a Erou nabízí opravdu stabilní zázemí.

Výhody hypotéky Hypoteční banky

Jednoznačnou výhodou je sjednání hypotéky u hypotečního specialisty. Hypoteční banka rozumí tomu, co dělá a baví jí to. Najde ideální řešení přesně podle Vašich potřeb a přizpůsobí se jim. Navíc vyřízení hypotéky je rychlé, a tak ušetřený čas můžete strávit třeba se svou rodinou.

Zajištění hypotéky Hypoteční banky nemovitostí

Hypoteční úvěr musí být jištěn vhodnou nemovitostí. Taková nemovitost musí být ve vlastnictví žadatele o hypotéku, ve vlastnictví třetí osoby a může se jednat o nemovitost, která je předmětem hypotéky. Výjimečné je, že hypotéku můžete jistit nemovitostí, která ještě není dostavěná, ale je již zapsaná v katastru nemovitostí. Pokud vlastníte jednu z těchto variant nemovitostí, dostanete hypotéku Hypoteční banky v hodnotě až 90% této nemovitosti a dokonce už od 300 000 Kč.

Hodnota LTV hypotéky Hypoteční banky

Hodnota LTV udává poměr ceny nemovitosti k výši poskytnuté hypotéky a je vyjádřena v procentech. Hypoteční banka nabízí poměrně standardní hodnoty LTV, což je 90% pro hypotéky na bydlení a 70% pro refinancování a bezúčelné hypotéky.

Úroková sazba hypotéky Hypoteční banky

Hypoteční banka nabízí standardní úrokovou sazbu od 2,19% p.a., jejíž výši ovlivňují další parametry úvěru. Výši sazby sjednanou při prvním výpočtu máte garantovanou po 30dní. Velkou předností Hypoteční banky je délka fixace. Můžete si zvolit fixaci na období 1, 3, 5, 7, 10 a dokonce i více let! Po celou dobu zůstane výše úrokové sazby stejná, takže se nemusíte obávat zdražení klidně celou dobu splácení hypotéky.

Svoboda s hypotékou Hypoteční banky

Při sjednávání hypotéky na bydlení si můžete dohodnout ještě doplňkovou část. Ta Vám umožní využít až 20% ze zapůjčené sumy na drobné rekonstrukce nebo vybavení domácnosti. Další skvělou výhodou je absence poplatků za mimořádné splátke nebo předčasné splacení úvěru. Jediným poplatkem, který budete muset zaplatit, je poplatek za poskytnutí hypotéky ve výši 3 900 Kč, což ale není v porovnání s ostatními bankami výjimkou.

Doba splácení hypotéky Hypoteční banky

Hypoteční banka umožňuje splácet hypotéku po nadstandardně dlouhou dobu v rozmezí 5 - 40 let. Zkuste si pro zajímavost spočítat své měsíční splátky v naší hypoteční kalkulačce. Splátky jsou pak každý měsíc inkasovány z Vašeho bankovního účtu u ČSOB nebo u Ery. Vedení účtu u těchto bankovních institucí není podmínkou, ale poskytne Vám značné výhody.

Hypotéka Hypoteční banky na cokoliv!

Hypotéka je poskytována za účelem financování bydlení. Bydlení je vzato jako jakákoliv nemovitost vhodná k bydlení, výstavbě, rekonstrukci či vypořádání majetkových poměrů spjatých s nemovitostí. Můžete si pořídit dokonce i chatu či chalupu k rekreaci, ale i pozemek, hotový rodinný dům nebo zrekonstruovat ten starý.

Refinancování hypotéky s Hypoteční bankou

Jako specialista na hypotéky nabízí Hypoteční banka také možnost refinancování. Můžete svou stávající již nevýhodnou hypotéku vyměnit za mnohem lepší a výhodnější úvěr. Banka Vám pomůže s převedením hypotéky a zajistí za Vás veškeré potřebné dokumenty od původní banky. Refinancovat můžete jakýkoliv hypoteční úvěr, účelový i neúčelový.

Čerpání hypotéky Hypoteční banky

U čerpání finančních prostředků z hypotéky klade banka velký důraz na bezpečnost. Důkladně si předem prověří, jestli prodávající nemovitosti splnil všechny smluvené podmínky. Teprve poté převede finance na jeho bankovní účet.

Jestliže si berete hypotéku na rekonstrukci či výstavbu, Hypoteční banka Vám zajistí jednodušší čerpání. Nebudete muset složitě schovávat a poté dokládat faktury a účtenky, což je celkem osvobozující. Platí to pouze v případě, že Vaše zastavená nemovitost je v dostatečné zástavné hodnotě.

Srovnání hypotéky Hypoteční banky

I přes výhodné a transparentní podmínky Hypoteční banky, doporučujeme v každém případě provést srovnání hypoték. Naše nezávislá hypoteční kalkulačka Vám objasní, jak si hypotéka Hypoteční banky stojí v porovnání s ostatními bankami.

Hypoteční kalkulačka hypotéky Hypoteční banky

Výpočet hypotéky prostřednictvím hypoteční kalkulačky Vám pomůže zjistit, jak by mohla vypadat Vaše budoucí hypotéka. Zkuste si zadat Vaše požadované hodnoty do kalkulačky tak, abyste dosáhli ideálního nastavení. Pokud byste si přáli ještě lepší podmínky hypotéky, můžete se obrátit na naše odborné poradce. Zaručujeme Vám, že pro Vás udělají vše co bude v jejich silách a pomohou Vám dosáhnout těch nejlepších podmínek.

Pojištění u Hypoteční banky

Hypoteční banka myslí i na rizika a tak Vám nabídne i různá pojištění. Můžete si je sjednat naráz s hypotékou, takže ušetříte i čas a získáte jistotu. Pojištění sjednává partner banky ČSOB Pojišťovna. V nabídce si můžete zvolit pojištění úvěru nebo pojištění nemovitosti či domácnosti.

Shrnutí hypotéky Hypoteční banky:

  • hypotéka na všechny typy bydlení
  • LTV 90% a úvěrem od 300 000 Kč
  • úroková sazba od 2,19% ročně
  • fixace sazby až na 10 let i více
  • bez poplatků za běžné služby
  • výhoda možnosti sjednání online
  • zjednodušené a bezpečné čerpání
  • garance sazby po 30 dní

Chcete hypotéku Hypoteční banky?

Naši finanční poradci Vám díky svým bohatým zkušenostem pomohou při sjednávání hypotéky a vyjednají Vám ještě lepší podmínky, než byste si dovedli představit. Zároveň Vám nabízí konzultaci, díky které získáte přehled nad bankovními podmínkami. V bance pak budete mnohem jistější a budete vědět, čeho chcete docílit. Sjednejte si schůzku s poradcem ještě dnes. Zanechte nám svůj kontakt zde a náš poradce se Vám ozve během jednoho dne. Na schůzku nepotřebujete žádné podklady, pouze představu o Vašem vlastním bydlení. Konzultace je zdarma a určitě Vám poskytne kvalitní informace, které v diskuzích na internetu nenajdete.

Proč právě hypotéka Hypotéka Hypoteční banky:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Co dělat, když nemáte na svou hypotéku?

Život umí připravit zcela neočekávané situace, a to někdy v tu nejvíce nevhodnou chvíli. A zrovna pokud jde o hypotéku, nečekané situace se moc nehodí, protože jde o naše bydlení, o které bychom mohli přijít.

 

Nejste schopni splácet hypotéku? To je problém!

Pakliže jste si vzali hypotéku a přišlo Vám, že jej budete schopni bez problémů splácet každý měsíc, či jste tak i nějakou dobu dělali, ale vyskytly se teď nějaké problémy, jako např. ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc, které Vám v pravidelném a bezproblémovém splácení hypotéky brání, může nastat velká kompikace.

Banky mají vždy problém, pokud se se splátkou hypotéky opozdíte, navíc když se tak děje pravidelně. Nejen, že Vám budou pravděpodobně naúčtovány poplatky z prodlení, ale hlavně - Vaši nemovitost Vám mohou také zabavit a Vy o něj nadobro přijdete. V případě, že částečně nebo zcela ručíte za svou hypotéku jinou nemovitostí (např. při americké hypotéce nebo hypotéce bez registru), zabaví Vám tuto nemovitost. A to jistě nechcete.

Pokud nejste nadále schopni svou hypotéku pravidelně a bez zpoždění platit, existuje několik způsobů, jak to řešit. Jestliže máte možnost, svůj hypoteční úvěr refinancujte, stanovte si novou úrokovou sazbu a podmínky refinancování, které si v jiné bance můžete domluvit až půl roku dopředu. Jestliže možnost refinancování hypotéky aktuálně nemáte, zkuste si domluvit v bance možnost odložení splátek hypotéky. Některé banky totiž tuto možnost nabízejí, díky tomu si tak splácení hypotéky můžete odložit o několik měsíců.

Nicméně jestliže to nevyjde a nemáte ani hotovost v zásobě díky úsporám, do kterých byste mohli sáhnout, případně nemáte další movitý nebo nemovitý majetek, který byste mohli prodat, nezbývá, než svou nemovitost zcela prodat a hypotéku tak splatit. Pokud to neuděláte, stejně by k tomu banka přistoupila, ovšem nemovitost by vydražila, takže byste za nemovitost dostali jen nižší než tržní hodnotu. 

 

Příprava nadevše - a u hypotéky dvojnásob!

Jistě znáte slavné české přísloví, že vždy je lepší dvakrát měřit a jednou řešit, neméně to samé platí i při hypotéce. To znamená, že ještě než si vezmete hypoteční úvěr, měli byste velmi dobře a dostatečně myslet na to, jak si nastavit pravidelnou splátku hypotéky, jak dlouhou zvolit celkovou dobu splácení hypotéky, fixační dobu hypotéky a hlavně, jestli si opravdu můžete dovolit nemovitost v dané cenové kategorii, abyste hypotéku takzvaně nepřestřelili a zda by nebylo vhodnější vzít si levnější nemovitost. A také si dobře nastavit pojištění hypotéky.

A jestli si nejste jistí, jak si vlastně hypotéku nastavit, jaké u ní zvolit podmínky hypotéky a u jakého poskytovatele hypotéky si ji vzít, poraďte se raději s odborníkem - napište odbornému hypotečnímu poradci z našeho týmu, který Vám okamžitě a zcela zdarma pomůže!

Hypotéka na dům je již po mnoho let jedním z nejžádanějších typů hypotečních úvěrů. Jaké jsou detaily hypotéky na dům a co k žádosti o hypotéku na dům potřebujete? ...více

26.7.2017

Plánujete si koupit vlastní bydlení? Proč byste měli koupit zrovna novostavbu? ...více

2.6.2017

Předchozích několik měsíců bylo pro hypoteční trh převratných a zcela jej změnilo. Jakto? A proč byste si svou hypotéku měli raději vybrat co nejdříve? ...více

4.8.2017

Podobné hypotéky

Název hypotéky:Hypotéka Komerční Banky
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka Hypoteční banky
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 4 let
Název hypotéky:Hypoúvěr Modré pyramidy
Výše hypotéky:200 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Refinancování s Hypoteční bankou
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let