Výkup nemovitostí za hotové

20. 8. 2022

Výkup nemovitostí za hotové

Výkup nemovitostí za hotové

Výkup nemovitosti s možností nájmu a odkupu

 

Výkup nemovitostí s nájmem vyřeší starosti bez nutnosti změny Výkup nemovitostí s nájmem nabízí získání hotovosti bez nutnosti stěhování. Byt nebo dům vykoupíme a vy jej budete užívat stejně jako doposud. Po celou dobu trvání nájemného máte možnost nemovitost opět odkoupit do vlastnictví. Výkup s nájmem nemovitosti Nevíte, jak vyřešit tíživou finanční situaci? Máte tak vysoké splátky dluhů, že vám nezbývá hotovost na úhradu běžných potřeb? Pak využijte možnost výkupu s nájmem. Nemovitost odprodáte a opětovně si ji pronajmete. To vám zajistí dostatečně vysokou hotovost na úhradu dluhů a zároveň se nebudete muset loučit s domovem. Stěhovat se do jiného místa z lokality, která vám vyhovuje a kde máte dobré sousedské vztahy, není nutné. Budete dál bydlet na stejném místě.

Po uhrazení dluhů máte možnost nemovitost opět odkoupit.

 

Proč využít výkup s nájmem?

 • Získáte vyšší částku, než pokud byste si brali půjčku.
 • Výkup s nájmem můžete využít i v případě, že máte záznam v registru dlužníků.
 • Získaná hotovost poslouží na úhradu stávajících dluhů.
 • Peníze můžete použít i na vyplacení dědického řízení, rozvodového vyrovnání aj.
 • Výkup s nájmem odvrátí exekuce a případnou dražbu bez nutnosti stěhování.
 • Vše probíhá diskrétně.
 • Dostáváte maximální možnou částku, vyplacení je rychlé.
 • Postup výkupu nemovitosti a férové podmínky.

Postup výkupu je velmi jednoduchý

 1. Vyplňte žádost.
 2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
 3. Dohodneme se, zda budete chtít zůstat v nájmu.
 4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
 5. Podpis smluv a vyplacení peněz.

Pro koho je určený výkup s nájmem nemovitosti Výkup s nájmem nemovitosti mohou využít majitelé nemovitostí napříč Českou republikou. Prodej obvykle probíhá tak, že klienty zastupujeme i při jednání s věřiteli a snažíme se dosáhnout dohody. Po výkupu hradíme za klienty veškeré závazky a zbývající část hotovosti jim zasíláme. S prodejem se současně uzavírá i nájemní smlouva, po dobu trvání nájemného máte v nemovitosti nadále trvalé bydliště a samozřejmě můžete čerpat případné příspěvky podpory na bydlení od státu. Velkou výhodou je, že vám výkup s nájmem dává možnost získání finanční hotovosti i v případě, že máte záznam v registru dlužníků nebo je proti vám vedena exekuce. Obojí znamená, že byste neměli možnost získat půjčku v bance. Řešením potíží tedy nemůže být další půjčka, je třeba vydat se jinou cestou. Možnost následného odkupu Nájemné pro vás získá čas na zlepšení finanční situace. Bývá stanoveno na nízkou částku a máte prostor i větší část peněz uspořit. Zároveň můžete později pro odkup domu využít běžného hypotečního úvěru. Po celou dobu trvání nájemného vztahu máte předkupní právo na nemovitost, proto není důvod k obavám z využití výkup s možností bydlení.

Přehledná pravidla, transparentní jednání

 

Veškeré podmínky prodeje, podmínky nájmu i podmínky následného zpětného odkupu, budete znát předem. Probereme s vámi detailně celý postup a smluvní dokumentaci vám dáme k prostudování před podpisem v dostatečném předstihu.

Nedobrovolné stěhování nehrozí

 

Hrozba exekuce a následné nedobrovolné dražby je velmi nepříjemná. Největší riziko je však to, že nemáte jistotu, zda získáte dražbou dostatečně vysokou částku. Dražba se může několikrát opakovat a prodejní cena nemovitosti neúměrně klesne. Také to znamená, že se musíte z nemovitosti velmi rychle stěhovat.

Výkup s nájmem těmto rizikům zabrání. Nebudete se muset stěhovat a kdykoliv budete mít možnost nemovitost získat zpět do vlastnictví.

Jednáme namísto vás

 

Po celou dobu získáváte naši podporu a právní servis. Postaráme se o veškeré právní kroky a zároveň se namísto vás dohodneme s věřiteli.

Kontaktujte nás co nejdříve a dozvíte se, jaké podmínky máte pro vás připraveny.

Je výkup nemovitosti výhodný? Pro koho a kdy?

 

Potřebujete rychle získat peníze za svou nemovitost? Prodej může trvat i několik měsíců a pokud musíte rychle splatit hypotéku, jste v exekuci nebo vás čeká dražba, nemáte času nazbyt. Nabízí se jedno řešení: výkup nemovitosti. Je rychlý a jednoduchý, ale musíte počítat s určitou finanční ztrátou.

Co je to výkup nemovitosti?

 

Výkupu nemovitosti se v mnohém liší od standardního prodeje. Není potřeba připravovat nemovitost na prodej, inzerovat ji, ani organizovat prohlídky se zájemci, při výkupu rovnou převedete nemovitost firmě, která ji vykupuje a ta vám za ni také zaplatí. Pro vás je pouze důležité správně vybrat firmu, se kterou výkup proběhne bez problémů.

Od koho dostanu za výkup nejvíce peněz?

 

Při výkupu nedostanete nikdy takovou částku, kterou byste dostali při klasickém prodeji s makléřem.Většina vykupujících společností vám za nemovitost nabídne maximálně 80 % její tržní hodnotyNejednejte se zprostředkovateli, ale pouze přímo s výkupní firmou. Čím je firma silnější, stabilnější a zkušenější, tím lepší podmínky vám může nabídnout: vyšší výkupní cenu a rychlou platbu.Výkupem nemovitostí se zabývají jak realitní kanceláře, tak specializované firmy. Pokud chcete opravdu získat aspoň 80 % skutečné tržní hodnoty, nechte si byt či dům profesionálně nacenit. Budete znát tržní hodnotu nemovitosti a nepodlehnete tlaku firmy, která se od vás bude snažit vykoupit nemovitost za cenu nižší. 

Kdy při výkupu dostanu peníze?

 

Při výkupu nemovitosti je rychlost naprosto zásadní. Jestliže má firma dobré finanční i administrativní zázemí, může zprocesovat veškeré smlouvy i podání návrhu na vklad do katastru velmi rychle a vy dostanete peníze obratem. Standardně výkup trvá několik dnů. Pokud vám firma nenabídne peníze do pár dnů, může za tím stát nedostatečné finanční zázemí firmy, v tom případě to není vhodný partner pro výkup.

Kdy výkup není výhodný

 

Výkupem nemovitostí za hotové se zabývá i spousta spekulantů, kteří se touto cestou snaží získat levně byty, domy či pozemky. Pokud oslovili i vás, ale vy na prodej své nemovitosti nespěcháte, nepřistupujte na nabídky těchto pochybných firem.

Řešíte složitou finanční situaci? Nechcete přijít o bydlení ve vlastním domu nebo bytě?

Výkup nemovitostí s možností pronájmu je tu přesně pro vás.  Nemovitost od Vás vykoupíme až za 100% tržní nebo požadované ceny a nabídneme Vám možnost v nemovitosti dále bydlet formou pronájmu s možností odkoupení nemovitosti zpět a zachráníme vám tak střechu nad hlavou.

 • zaplatíme dluhy
 • bydlíte nadále formou nájmu
 • ušetříte až 25% za odměny exekutorovi
 • možnost nemovitost odkoupit zpět do 5 let

Výkup nemovitosti za nejvyšší ceny

 

Naše letité fungování na trhu a reference klientů, vám dávají jistotu férového jednání a pohodlného vykoupení nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. Garantujeme Vám nejvyšší možnou cenu za nemovitosti či podíl. Navíc ušetříte za provizi realitní kanceláři 3-6%. V případě, že jde nemovitost do dražby až 25%.

Výkup nemovitosti za hotové s exekucí / v dražbě

 

Vykupujeme také nemovitosti, které jsou uvedeny do exekučního či insolvenčního řízení a jdou do dražby. Nemovitosti oddlužíme a vyhnete se tak exekuční dražbě, odměnám exekutorovi až 25% a dalším poplatkům. To hlavní ale je, že nepřijde o střechu nad hlavou v dražbě nemovitosti, jelikož s námi bydlíte jako doposud formou nájmu.

Výkup nemovitostí za hotové

Prodáváte nemovitost?

Řešíte nové bydlení, dluhy či rozvod a potřebujete hned prodat nemovitost? Nemovitost vykoupíme ji od vás. Rychle a bez starostí. 

Už do 2. dne dostanete peníze za svou nemovitost, klidně i 5 mil. Kč Teď si asi si říkáte, kolik papírování a znaleckých posudků bude potřeba. Žádné. Jen zdarma vyplňte formulář. Okamžitě víte, kolik vám vyplatíme. Je na vás, zda nabídku přijmete.

Získejte nabídku na výkup nemovitosti ihned online

 • Víte, za kolik můžete okamžitě prodat nemovitost
 • Cenová nabídka ZDARMA a nezávazně za výkup nemovitosti
 • Vše z pohodlí domova
 • Přímý výkup za hotové. Ihned záloha až do výše 5 mil Kč
 • Prodej nemovitosti vyřídíme do 2-3 dnů
 • Vyplácíme až 90 % tržní ceny nemovitosti
 • Okamžitý výkup nemovitostí v jakémkoli stavu i právní situaci
 • Vyřešíme vaše dluhy i exekuce

Kdy dostanu peníze za nemovitost? Vše záleží na vaší součinnosti a podpisů potřebných smluv. Jsme schopni vám je dodat do 2. pracovního dne od prvního kontaktu.

Jaké typy nemovitostí vykupujete? Od našich klientů standardně vykupujeme na celém území České republiky domy, byty, pozemky i podíly z nemovitostí. Každý typ nemovitostí se trochu liší v tom, jak výkup proběhne. To vše vám rádi přiblížíme telefonicky.

Výkup nemovitostí v exekuci a s dluhy? Při spolupráci nehledíme na vaše informace v registrech o věku, rodinného stavu nebo příjmu, které mohou v některých situacích bankovní a realitní firmy odrazovat. Klademe si pouze 2 důležité otázky: cena nemovitosti a vaše potřeby.

Prodejte nemovitost jednoduše a bez stresu

Jak probíhá výkup nemovitostí po odeslání formuláře nebo žádosti o kontaktování Vás nejpozději do 24 hodin, většinou však ihned kontaktuje náš specialista na výkup nemovitostí. Po telefonu proberete základní požadavky na výkup nemovitosti. Zjistí případné právní vady na nemovitosti a navrhne možné řešení.

Exekuce nemovitostí Také se zaměřujeme na exekuce nemovitostí a vyplácení dluhů. Svým klientům nabízíme rychlou a výhodnou cestu, jak se zbavit dluhů, úvěrů a exekuce na nemovitosti. Obraťte se na nás a my za Vás vyplatíme veškeré Vaše dluhy, nařízené exekuce na nemovitost, nevýhodné zástavy majetku a další úvěry či půjčky. Využijte poradenství zdarma.

Okamžitá záloha při výkupu nemovitosti nabízíme okamžitou zálohu do 24hod. až 5 mil. Kč.

Výkup nemovitostí za hotové naše společnost pomáhá lidem a zaměřuje se na Výkup nemovitostí a výkup bytů za hotové. Vykupujeme nemovitosti v celé České republice v osobním i družstevním vlastnictví – dokážeme do 24 hodin vyplatit insolvence, dluhy, exekuce, zástavy, dražby i dluhy na nájmu. Pomáháme lidem za pět minut dvanáct – bez zbytečných průtahů. Naši klienti neplatí žádné poplatky a nepodepisují neprůhledné smlouvy. Naším hlavním cílem je nabídnout klientovi co nejvyšší možnou cenu za jeho nemovitost a postarat se o rychlý a bezproblémový průběh výkupu. Neváhejte se na nás obrátit.

Výkup nemovitostí a výkup bytů v hotovosti Řešíme výkup nemovitostí za hotové ihned – přímý výkup bytů, domů, pozemků, ale i komerčních objektů a činžovních domů. V celé České republice. Vedeme proklientský přístup, nabízíme kompletní realitní služby a poradenství spojené s prodejem nemovitosti. Otevřené a férové jednání z nás dělá vhodného partnera pro výkup nemovitostí a výkup bytů za hotové. Každý den řešíme běžné i složité případy nemovitostí zatížených exekucí nebo věcným břemenem. Jsme připraveni pomoci i Vám.

Vykoupíme nemovitost ihned za hotové Výkup nemovitosti za hotové Vám zcela jistě přinese úhradu případného dluhu. Nemovitost vykoupíme za stanovenou cenu a vy se tak zároveň navždy zbavíte svého dluhu. V případě potřeby jsme připraveni Vám odkoupenou nemovitost za výhodných podmínek pronajmout. Jsme odborníci na výkupy nemovitostí – bytů, domů, pozemků, ale i komerčních objektů a činžovních domů. Nejvíce realizovaných výkupů je v oblasti Praha, ale i Praha – západ nebo Praha – východ a Středočeský kraj. Vykupujeme však nemovitosti v cele České republice.

Název hypotéky:Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 30 let
Název hypotéky:Fio banka refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka na cokoliv
Výše hypotéky:150 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Unicredit hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČS Americká hypotéka
Výše hypotéky:150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Hypotéka od Lišky
Výše hypotéky:1 000 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let

Hypotéky 2021 na historickém maximu. Jaké budou v roce 2022? ...více

23.12.2021

Uvažujete o hypotéce České spořitelny? Máme pro Vás dobrou zprávu! Pro americké hypotéky České spořitelny i klasické hypotéky České spořitelny jsou nabízeny odhady nemovitosti zdarma! ...více

18.7.2017

Plánujete si koupit vlastní bydlení? Proč byste měli koupit zrovna novostavbu? ...více

2.6.2017