Refinancování hypotéky bez doložení příjmů

21. 7. 2017

Refinancování hypotéky bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů bývá často problém a můžete si ji vzít zpravidla jen u nebankovní instituce. Ovšem jak je to s refinancováním?

 

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů je skvělou alternativou pro všechny, kteří nemají možnost nebo z nějakého důvodu nechtějí dokládat své příjmy. V takovém případě není zpravidla možné získat bankovní hypotéku, protože banky nemají zájem poskytovat vysoké úvěry někomu, o kom nevědí, zda a jak vysoký má svůj příjem, ať již jde o zaměstnance nebo podnikatele.

Při hypotéce bez dokládání příjmů je tedy vhodné o ni zažádat u nebankovních společností, které poskytují tzv. nebankovní hypotéky bez dokládání příjmů. Nebankovní hypotéky nemají tak přísné podmínky a mohou tedy pomoci s financováním nemovitosti i těm lidem, které banka odmítla nebo je považuje za příliš rizikové klienty.

 

Refinancování hypotéky bez dokládání příjmů

Jiná situace je ovšem u bank při refinancování hypotéky. Je jasné, že před tím, než nastal čas pro refinancování hypotéky, jste hypoteční úvěr již několik let spláceli, což pro banku znamená, že jste spolehlivý plátce svých závazků. Banka se může podívat do Vaší úvěrové historie, díky čemuž zjistí, zda jste vždy spláceli hypotéku včas, poctivě a bez problémů. 

To bance pomůže se rozhodnout a schválit Vám refinancování hypotéky i v případě, že nebudete dokládat příjmy. Banka totiž vždy zkoumá Vaši bonitu, když posuzuje, zda Vám nějakou svou službu a úvěr (např. hypoteční nebo spotřebitelský úvěr) schválí. 

Jakmile banka díky náhledu na Vaši úvěrovou historii zjistí, že jste málo rizikový klient, protože jste několik let bez problémů svou hypotéku do ukončení doby fixace spláceli, pomůže jí to se rozhodnout a pozitivně to ovlivní schválení Vaší žádosti o refinancování hypotéky bez dokládání příjmů. Banka bude akceptovat absenci doložení příjmů a přesto Vám refinancování hypotéky poskytne.

Tuto možnost ale nenabízejí všechny banky, proto si proveďte srovnání hypoték a ideálně kontaktujte nejbližšího hypotéčního poradce, který Vám s hypotékou bez doložení příjmů nebo s refinancováním bez doložení příjmů pomůže.

 

Nebankovní hypotéky bez doložení příjmů

Pokud máte zájem o hypotéku bez dokládání příjmů a nebo o refinancování bez doložení příjmů, a v bance Vás z nějakého důvodu odmítli, pak může být skvělým řešením tzv. nebankovní hypotéka bez doložení příjmů. U nebankovní hypotéky jsou totiž mírnější podmínky a u nebankovní instituce máte větší šanci na schválení hypotéky i přesto, že nemůžete nebo nechcete z nějakého důvodu dokládat své příjmy, ať už jste zaměstnanec nebo podnikatel.

Nebankovní hypotéka bez doložení příjmů, stejně jako refinancování hypotéky bez dokládání příjmů může být řešením i tehdy, kdy nemáte zcela pozivitní úvěrovou historii, protože se Vám v minulosti z nějakého důvodu nedařilo splácet bez problémů svůj hypoteční úvěr nebo spotřebitelský úvěr.

A to v bance negativně ovlivní její rozhodování, nebankovní instituce k tomu ale natolik přihlížet nebude a hypotéku bez doložení příjmů nebo refinancování hypotéky Vám poskytne.

Máte zájem o hypotéku bez doložení příjmů? Zajímá Vás srovnání hypoték bez doložení příjmů? Nevíte si rady s refinancováním bez dokládání příjmů? Poraďte se zcela ZDARMA s odborným hypotečním poradcem, klidně online z pohodlí domova - kontaktujte nás zde!

 

Název hypotéky:Refinancování Raiffeisen Bank
Výše hypotéky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:ČS Americká hypotéka
Výše hypotéky:150 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:1 - 20 let
Název hypotéky:Úvěr na bydlení
Výše hypotéky:50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Equa refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:ČSOB refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:3 - 30 let
Název hypotéky:Fio hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Neúčelová hypotéka Equa Bank
Výše hypotéky:200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let

Plánujete koupit nemovitost v Praze a chystáte se obcházet jednotlivé banky? To si velmi rychle rozmyslete. V dnešní době jou již o mnoho snadnější způsoby získání výhodné hypotéky. Předtím, než se vydáte z pohodlí domova doporučujeme navštívit online hypoteční srovnávač. Získáte tak nezávislé srovnání hypotečních nabídek a hypoteční specialista vám rád zdarma poradí v dané oblasti. ...více

15.1.2018

Mnoho lidí sní o vlastním bydlení a spousta Čechu si tento sen také s pomocí hypotéky plní. Ovšem v Česku byl v posledních letech trend tzv. hypotéky na krev. ...více

4.7.2017

v případě hypotečního úvěru jde o nemalé peníze, banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Majitelem nemovitosti se tak může stát pouze ten, kdo má dostatečné příjmy a umí je doložit, samozřejmě jen pokud je řeč o bankovních hypotékách. ...více

22.8.2017