Refinancování hypotéky bez doložení příjmů

21. 7. 2017

Refinancování hypotéky bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů bývá často problém a můžete si ji vzít zpravidla jen u nebankovní instituce. Ovšem jak je to s refinancováním?

 

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů je skvělou alternativou pro všechny, kteří nemají možnost nebo z nějakého důvodu nechtějí dokládat své příjmy. V takovém případě není zpravidla možné získat bankovní hypotéku, protože banky nemají zájem poskytovat vysoké úvěry někomu, o kom nevědí, zda a jak vysoký má svůj příjem, ať již jde o zaměstnance nebo podnikatele.

Při hypotéce bez dokládání příjmů je tedy vhodné o ni zažádat u nebankovních společností, které poskytují tzv. nebankovní hypotéky bez dokládání příjmů. Nebankovní hypotéky nemají tak přísné podmínky a mohou tedy pomoci s financováním nemovitosti i těm lidem, které banka odmítla nebo je považuje za příliš rizikové klienty.

 

Refinancování hypotéky bez dokládání příjmů

Jiná situace je ovšem u bank při refinancování hypotéky. Je jasné, že před tím, než nastal čas pro refinancování hypotéky, jste hypoteční úvěr již několik let spláceli, což pro banku znamená, že jste spolehlivý plátce svých závazků. Banka se může podívat do Vaší úvěrové historie, díky čemuž zjistí, zda jste vždy spláceli hypotéku včas, poctivě a bez problémů. 

To bance pomůže se rozhodnout a schválit Vám refinancování hypotéky i v případě, že nebudete dokládat příjmy. Banka totiž vždy zkoumá Vaši bonitu, když posuzuje, zda Vám nějakou svou službu a úvěr (např. hypoteční nebo spotřebitelský úvěr) schválí. 

Jakmile banka díky náhledu na Vaši úvěrovou historii zjistí, že jste málo rizikový klient, protože jste několik let bez problémů svou hypotéku do ukončení doby fixace spláceli, pomůže jí to se rozhodnout a pozitivně to ovlivní schválení Vaší žádosti o refinancování hypotéky bez dokládání příjmů. Banka bude akceptovat absenci doložení příjmů a přesto Vám refinancování hypotéky poskytne.

Tuto možnost ale nenabízejí všechny banky, proto si proveďte srovnání hypoték a ideálně kontaktujte nejbližšího hypotéčního poradce, který Vám s hypotékou bez doložení příjmů nebo s refinancováním bez doložení příjmů pomůže.

 

Nebankovní hypotéky bez doložení příjmů

Pokud máte zájem o hypotéku bez dokládání příjmů a nebo o refinancování bez doložení příjmů, a v bance Vás z nějakého důvodu odmítli, pak může být skvělým řešením tzv. nebankovní hypotéka bez doložení příjmů. U nebankovní hypotéky jsou totiž mírnější podmínky a u nebankovní instituce máte větší šanci na schválení hypotéky i přesto, že nemůžete nebo nechcete z nějakého důvodu dokládat své příjmy, ať už jste zaměstnanec nebo podnikatel.

Nebankovní hypotéka bez doložení příjmů, stejně jako refinancování hypotéky bez dokládání příjmů může být řešením i tehdy, kdy nemáte zcela pozivitní úvěrovou historii, protože se Vám v minulosti z nějakého důvodu nedařilo splácet bez problémů svůj hypoteční úvěr nebo spotřebitelský úvěr.

A to v bance negativně ovlivní její rozhodování, nebankovní instituce k tomu ale natolik přihlížet nebude a hypotéku bez doložení příjmů nebo refinancování hypotéky Vám poskytne.

Máte zájem o hypotéku bez doložení příjmů? Zajímá Vás srovnání hypoték bez doložení příjmů? Nevíte si rady s refinancováním bez dokládání příjmů? Poraďte se zcela ZDARMA s odborným hypotečním poradcem, klidně online z pohodlí domova - kontaktujte nás zde!

 

Název hypotéky:Expobank refinancování
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Hypotéka bez hranic
Výše hypotéky:100 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 25 let
Název hypotéky:Americká hypotéka
Výše hypotéky:200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:3 - 20 let
Název hypotéky:Sberbank refinancování
Výše hypotéky:10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:RB Americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:Wüstenrot refinancování
Výše hypotéky:300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost:5 - 30 let
Název hypotéky:Fio americká hypotéka
Výše hypotéky:300 000 - 7 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let
Název hypotéky:mBank refinancování
Výše hypotéky:200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 40 let
Název hypotéky:Expobank hypotéka
Výše hypotéky:250 000 - 12 000 000 Kč
Splatnost:4 - 30 let
Název hypotéky:Úvěr na bydlení
Výše hypotéky:50 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:5 - 20 let

Odhad nemovitosti, odhad bytu na pár kliků. Máme nejpřesnější realitní data v ČR! Odhad nemovitosti je důležitý pro všechny vlastníky nemovitostí i ty, kteří se jimi teprve chtějí stát. Zde se můžete dočíst proč. Vaši nemovitost obratem prodáme, nebo vykoupíme za tržní cenu. Záloha až 5 mil. Kč ihned. U nás si řeknete, kdy potřebujete peníze za prodej a ty od nás dostanete. Bez výjimek! Odhad nemovitosti zdarma je stanoven na základě údajů z několika různých zdrojů, jako jsou informace z katastru nemovitostí o realizovaných prodejích, Jak zjistit hodnotu nemovitosti online? ✓ Získejte odhad ceny. ✓ Zdarma a bez zadávání osobních údajů. ...více

20.8.2022

Jak vysoký musíte mít příjem, abyste získali hypotéku? Vypočítejte si to sami ...více

15.11.2021

Češi nejsou zrovna přeborníky ve finančním plánování a uvažování, i když samozřejmě nechceme nikomu křivdit - spíše jen chceme naznačit, že v Česku koluje o financích mnoho nepravidých mýtů. ...více

10.7.2017